اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Elwave 9.5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    بنظر من ال ویو ومتا هیچگونه مشگلی ندارند
    چون بعضی ریل شدند
    من که نتوانستم
    ولی مشگلی باش پیدا کردم
    انالیز را بصورت کامل نشلن نمیدهد
    فقط 3 ماه را انالیز میکند با اینکه تاریخ از سال 2010 تا الان میباشد
    کسی میتواند مشگل بنده را حل کند
    ممنون میشوم

نظر

• منم تست کردم ریل نمیشه یعنی مثل داینامیک تریدر که روی چارت کلندها حرکت کنه ریل نشد فقط اعداد زیر صفحه ریل شد

نظر

• کسی نبود بالاخره بدونه مشکل ما کجاست؟
        همه کارهایی که اینجا گفتن انجام دادیم و لی هنوز ریل تایم نداریم

نظر

• دوستانی که نتوانستن دیتا را ریل از متاتریدر به خورد الویو بدهند اگر ارور و مشکلی وجود دارد با تصویر به نمایش بگذارند همچنین مشخصات ویندوز خود را ، شاید دوستانی که توانستند اینکار انجام دهند براحتی بتوانند راهنمایی کنند. نصفی از افراد توانستن نصف دیگر هنوز سوال در این زمینه میکنند. پس اطلاعات بیشتری قرار دهید.

نظر

• نوشته اصلی توسط reza586 نمایش پست ها
            سلام،بله حق با شما بود و بدون هیچ پیغام خطایی همه کارها انجام میشه ولی متاسفانه بازار به صورت ریل تایم نیست
            سلام دوست عزیز، از تاخیر پیش آمده معذرت میخواهم اما چند روز است که سایت خیلی بد باز میشود. در مورد ریل تایم کردن دیتای الویو به جز توضیحاتی که در پستهای 149 و 162 دادم، چیز دیگری بلد نیستم. با چند تا ویندوز هم من جمله xp, vista, win7 تست کردم همه جواب میدهد. اگر بیشتر توضیح دهید شاید بتوانم کمکی کنم.

نظر

• دوستان بالاخره بعد یک هفته سر و کله زدن با نرم افزار تونستم ریلش کنم،با عکس اینجا توضیح میدم شاید کمکی کرده باشم و بسیار متشکرم از جناب SOBH1384 که با راهنماییشون باعث شدند زودتر به نتیجه برسم و همچنین بقیه دوستان

اول اینکه مراحلی که در پست 149 و 162 گفته شده رو کاملا انجام بدین
              فقط وقتی در عکس زیر OK رو میزنین

با پیام زیر مواجه میشین

بعد از زدن OK صفحه باز میشه که ازتون میخواد جایی واسه SAVE شدن فایل prn معرفی کنین که حتما باید همون فایل prn رو که در ابتدا open کردین بهش نشون بدین تا به اصطلاح replace کنه(و خوب طبیعتا میپرسه که ایا میخواین جایگزینش کنم و شما باید YES رو بزنین)
              و در پایان اینم بگم همونطور که دوستان فرمودند حتما دقت کنین اگه بعد از جفت ارزتون نقطه ای چیزی بود باید اونم وارد کنین مثلا مال من بود EURUSD@

امییدوارم دوستان به نتیجه برسن
              فایل های پیوست شده

نظر

• دوستان با تشکر از راهنمایی شما من چند ماه که با این نرمافزار ور میرم نتونستم دوباره راه اندازی کنم البته یک بار راهاندازی کرده بودم که با نثب کردن ..... شکن ویندوزم مشگل پیدا کرد ویندوز عوض کردم از اون موقع تاحالا بیست بار نثب کردم پاک کردم جواب نمیده ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه . قبلآ هم که نثب کرده بودم ادرس دقیق فایلهای متا تریدر 5 را پیدا نکردم از داخل فایل متا تریدر 5 کپی پیس میکردم جای مشخص از انجا میاوردم حالا که این کار را انجام میدم این ادرس به من میده ولی ادرسی که میده که در درایو من گزینه appdataکه زیر گزینه های دیگه هم داره که mql5\filesبرسه وجود نداره ویندوز من 7 است پاک کردنی هم حتی از رجدیت هم کل داده های نرم افزار را پاک میکنم با تشکر از راهنمایی شما
                C:\Users\gnba\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\ 585566A4402017890BC1B6DFEB7EF1C8\MQL5\Files

نظر

• سلام
                  من تمام کارها میکنم
                  چارت را دارم واعداد کلوز در پایین صفحه ریل اند ولی روی چارت نیست
                  ایا باید موقع ریل سال 2009 باشد
                  ضمنا با پسوند prn کلا چارت ندارم

نظر

• تشکر بسیار بسیار زیاد از دوستان عزیز SOBH1384 و reza586

خداروشکر بالاخره تاپیک با پیگیری دوستان به نتیجه رسید

منم تونستم ریل تایم کنم حالا میشه یه تستی گرفت ببینیم تا چه حد این نرم افزار elwave قدرتمنده

نظر

• نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
                      سلام
                      من تمام کارها میکنم
                      منم مثل شما اعداد رو ریل داشتم چارت نداشتم.مشکل چارت نداشتن بخاطر اینه که لایسنس نرم افزارو وارد نکردید

نظر

• نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
                        سلام
                        من تمام کارها میکنم
                        دوست عزیز واسه من که حتما باید تاریخ 2009 باشه ولی در مورد prn بیشتر تئضیح بدید،متوجه نشدم یعنی چی ندارین؟

نظر

• سلاممنظور از prnنحوه ذخیره شما از متا باشد البته یکی از دوستن فروم اعلام کردندبا ان ریل میشودمن که از خیرش گذاشتم

نظر

• کسی از دوستان نمیدونه چرا وقتی تاریخ کامپیوتر درسته ، چارت ریل نمیشه
                            اخه هر دفعه که تاریخ 2009 رو میزنم باید ویندوز رو از اول کرک کنم در ضمن وقتی بخواین چندتا جفت ارزو بررسی کنین خیلی وقت گیر میشه کار

نظر

• کسی نیست جواب بده؟؟!

نظر

• سلام
                                لطفا نرم افزار Elwave 9.5 را دوباره برای دانلود بگذارید در این مسیر فایلی وجود ندارد.ممنون

نظر

پردازش ...
                                X