اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به دوستان
    کسی از دوستان هست که از این نرم افزار استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته ؟
    میخواستم بدونم نتیجه وقت گذاشتن برای کار با نرم افزار ؛ حاصل اون اکسپرت دلخواه خواهد شد یا نه ؟
    ممنون
    ویلیام شکسپیر:
    آدم موفق کسیست که :
    بیشتر از دیگران بداند
    پیشتر از دیگران تلاش کند
    کمتر از دیگران انتظار موفقیت داشته باشد.

سقراط:
    هرکسی که بداند که نداند از همه داناتر است یک چیز را خوب می دانم و آن این است که هیچ نمی دانم هر که بداند درست چیست، دست به نادرست نمی زند

نظر

• واقعا من به این شخص تبریک میگم که تونسته بیش از 3 سال با رعایت مدیریت سرمایه و پوزیشن های صدمی حساب 1000 دلاری رو به حدود 15000 دلار برسونه

https://www.mql5.com/en/signals/142893#!tab=history

تو این بازار دنبال اکسپرت و فرمول و ... نباشید

فقط مدیریت و طمع نکردن با کمی تجربه و مهارت کافیه

بطور متوسط سود سالیانه ایشون طی این 3 سال ,سالی 150% بوده و اگر همین روش رو تا 5 سال دیگه بتونه ادامه بده در سال پنجم 1.5 میلیون دلار سود خواهد داشت .

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
        واقعا من به این شخص تبریک میگم که تونسته بیش از 3 سال با رعایت مدیریت سرمایه و پوزیشن های صدمی حساب 1000 دلاری رو به حدود 15000 دلار برسونه

https://www.mql5.com/en/signals/142893#!tab=history

تو این بازار دنبال اکسپرت و فرمول و ... نباشید

فقط مدیریت و طمع نکردن با کمی تجربه و مهارت کافیه

بطور متوسط سود سالیانه ایشون طی این 3 سال ,سالی 150% بوده و اگر همین روش رو تا 5 سال دیگه بتونه ادامه بده در سال پنجم 1.5 میلیون دلار سود خواهد داشت .
        سلام دوست عزیز
        باید خدمت شما بگم سیستم ایشون کاملا" بر اساس اکسپرت میباشد.
        به صفحه هیستوری ایشون نگاه کنید : ترید هایی بدون استاپ لاس ؛ پوزیشن گیری همزمان با لات سایز های مختلف ، تی پی هایی در حد 20 پیپ و موارد دیگر
        دوست عزیز بنده با اینکه چندین سال است در این بازار مشغول هستم به این نتیجه رسیدم که بخشی از زمان تریدر به جهت آموختن علم فارکس باید بر نحوه عملکرد اکسپرت های سود ده باشد.
        بیشتر تریدر های موفق در همین سایت متاکوتس دارن با اکسپرت کار میکنن
        ویلیام شکسپیر:
        آدم موفق کسیست که :
        بیشتر از دیگران بداند
        پیشتر از دیگران تلاش کند
        کمتر از دیگران انتظار موفقیت داشته باشد.

سقراط:
        هرکسی که بداند که نداند از همه داناتر است یک چیز را خوب می دانم و آن این است که هیچ نمی دانم هر که بداند درست چیست، دست به نادرست نمی زند

نظر

• دوستان كسی هست اینجا اكسپرت نویس حرفه ای باشه سفارش كار بگیره؟!

نظر

• سلام دوستان من نتونستم فایل برنامه را دانلود کنم لطفا یه فایل درست بزارید واسه دانلود ممنون

نظر

• منم هنوز نسخه پروفشنال گیرم نیومده

نظر

• .
                ویرایش توسط alisho : https://www.traderha.com/member/23777-alisho در ساعت 10-08-2016, 02:35 PM

نظر

• راهنمای فارسی برنامه رو کسی داره؟

نظر

• عالی بود تشکر بابت زحماتتون

دانلود آموزش برنامه نويسي با تنوع موضوعات

اگر مي خواهيد در حوزه برنامه نويسي فعاليت نماييد و دوست داريد تا هر چه سريع تر به مهارت هاي لازم در اين زمينه دست يابيد مي بايست به دنبال يافتن منابع مهم اموزشي باشيد. يکي از اين منابع را مي توان از طريق دانلود آموزش برنامه نويسي بدست اورد. شما به جاي صرف وقت و هزينه هاي زيادبراي رفتن به کلاس هاي مختلف اگر بتوانيد منبع آموزشي خوبي را بيابيد مي توانيد خيلي زود به انجه که در نظر داريد دست يابيد.
                    در مجموعه مو به مو سع يکرده ايم تا بهترين نابع را جهت دانلود آموزش برنامه نويسي برايتان در سايت قرار دهيم . عناوين مهم و قابل توجهي از شرکت معروف ليندا که داراي اعتباري جهاني است.شما علاقه مندان به زبان برنامه نويسي مي توانيد با در اختيار داشتن منابع فوق و با کمي تلاش خيلي زود در اين حوزه به موفقيت هاي چشمگيري دست يابيد. شايد بتوان با يک جستجوي ساده منابع مختلفي را براي دانلود آموزش برنامه نويسي بدست اورد اما دقت کنيد وقت و انرژي خود را براي هر منبع اموزشي تلف نکنيد و تنها براي منابعي معتبر و قابل اطمينان اين کار را انجام دهيد. مجموعه کارهاي شرکت ليندا که در حوزه برنامه نويسي منتشر شده داراي شهرتي جهاني است و براحتي مي تواند از بيس کار و از ابتدا شما را با تمامي مفاهيم لازم برنامه نويسي آشنا نمايد.
                    ما در سايت مو به مو بستري را فراهم کرده ايم که مي توانيد با کمترين دردسر و به راحتي به دانلود آموزش برنامه نويسي مورد نظر بپردزايد و خيلي زود در کمتر از چند دقيقه منبعي ارطزشمند از يک آموزش را در اختيار داشته باشيد.

نظر

• من هر بار که دکمه copile رو میزنم پیغام خطای زیر رو میده
                      copiler path is not set via options screen. set it and then try generate again
                      و وقتی که میخوام مسیر کامپایلر رو ست کنم یه فایل mql5.exe رو از من میخواد که توی هیچکدوم از فولدرهای مسیر متاتریدر و خود برنامه generator پیدا نکردم
                      میشه کمکم کنید

نظر

• لینک دانلود ورژن 4.1
                        http://www.4shared.com/rar/JDUvxZ_H/...ator_v41.html?

نظر

• سلام به همه عزیزان
                          بنده ورژن 4.1 نصب کردم. میخوام پوزیشن سل استاپ داشته باشم. تا اینجا رو میدونم. اما میخوام مثلا با بالا رفتن 1 پیپ از مقدار جفت ارز , سل استاپ من هم 1 پیپ بالا بره و modify بشود.. بلوک ش کدوم هست؟ یک مشکل دیگه ای هم دارم این هست وقتی از بلوک سل استاپ استفاده میکنم اکسپرت دایما سل استاپ قرار میده, نباید این طور باشه مشکل چی هست؟ یک سل استاپ میخام که با قیمت modify بشود. از دوستان عزیز راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم
                          ویرایش توسط MAHDI SAARY : https://www.traderha.com/member/21678-mahdi-saary در ساعت 07-15-2017, 12:54 AM

نظر

• سلام دوستان.یک سوال دارم. آیا امکانش هست که از روبات یا اکسپرت به ایده اون برسیم؟ یعنی آیا نرم افزاری هست که فایل با پسوند .ex5 رو باز کنه و ما به متن کدنویسی داخلش دست پیدا کنیم؟ اگر این اتقاق بیوفته میشه مثل بقیه علوم که از تجربیات پیشینیان استفاده کردیم و به اینجا رسیدیم، سرعت سعی و خطا هامون رو بیشتر و بهینه تر کنیم.

نظر

• سلام دوستان یه سوال دارم در مورد استفاده از اندیکاتور Support and Resistance(Barry).mq4 در نرم افزار Forex EA Generator 6
                              می خواهم یه اکسپرت بنویسم که 40 پیپ بالاتر resistance و پایین تر از support پندینگ buy stop و sell stop بزاره با trailing stop 50 points
                              sl و tp هم نداشته باشه حجم معاملاتی هم 0.10 لات
                              لطفا کمکم کنید

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز
                                میدونم دیر رسیدم . تمام صفحات رو خوندم و تمام لینک هارو اتحان کردم
                                از هیچ راه دیگه ای هم نتونستم دانلود کنم این نرم افزار رو.
                                ممکنه یه نفر راهنماییم کنه.
                                یا اینکه اگه کسی این نرم افزار رو داره برام ایمیلش کنه؟؟
                                orang.hamid@gmail.com

نظر

پردازش ...
                                X