اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیدی جان تشکر فراوان بخاطر راهنمایی های ارزندتون . خیلی این نرم افزار ،البته به همراه کمک شما بدردم خورد . برادر قضیه این لینک که گذاشتید چیه ؟ زبانش به نظر روسی میاد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
      سیدی جان تشکر فراوان بخاطر راهنمایی های ارزندتون . خیلی این نرم افزار ،البته به همراه کمک شما بدردم خورد . برادر قضیه این لینک که گذاشتید چیه ؟ زبانش به نظر روسی میاد ..
      تو خصوصی نمیشه لینک فرستاد مجبورشدم اینجا بزارم !! شرمنده که بی ربط بود.

نظر

• دوستان من می خوام برای اکسپرتم تعریف کنم که و قتی پوزیشنی 5 پیپ رفت تو سود ،تریلینگ استاپ فعال بشه و تنها با فاصله 1 پیپ از قیمت جاری قیمت رو برام دنبال کنه ...یعنی اگر قیمت بیش از 5 پیپ بالا نرفت و برگشت پایین با 4 پیپ سود اس ال بخوره.. البته از جناب جبل عاملی کمک خواستم و ایشون هم راهکارهایی ارایه دادند و همچنان در حال بررسی موضوع هستند، از جناب سیدی و دیگر دوستان میخوام که اگر تجربه ای در این زمینه دارند لطف کنن و اینجا قرار بدند .

نظر

دوستان من می خوام برای اکسپرتم تعریف کنم که و قتی پوزیشنی 5 پیپ رفت تو سود ،تریلینگ استاپ فعال بشه و تنها با فاصله 1 پیپ از قیمت جاری قیمت رو برام دنبال کنه ...یعنی اگر قیمت بیش از 5 پیپ بالا نرفت و برگشت پایین با 4 پیپ سود اس ال بخوره.. البته از جناب جبل عاملی کمک خواستم و ایشون هم راهکارهایی ارایه دادند و همچنان در حال بررسی موضوع هستند، از جناب سیدی و دیگر دوستان میخوام که اگر تجربه ای در این زمینه دارند لطف کنن و اینجا قرار بدند .
          هادی عزیز ، خدمت شما . این اکسپرت همون جور که خواسته بودی تریل انجام میده . سورسش رو برات گذاشتم تا اگر خواستی این رو تو بدنه اکسپرت خودت کپی کنی
          http://pcmupload.traderha.com/uploa...8354897261.rar

پ.ن: یه کد تریل قبلا نوشته بودم . طبق خواست شما تغییرش دادم و خواستم همون رو بزارم اما چون برای عموم قرار میدادم ، گفتم یه تستش کنم تا مطمئن بشم . و چه قدر خوب شد تستش کردم چون یه اشکال کوچولو داشت که بر طرفش کردم . اگر من این کد رو برای شما نمیگذاشتم ، شاید به این زودی ها اشکال تریل خودم پیدا نمی شد(چون زیاد با تریل کار نمی کنم) و معلوم نبود کی اون کد غلط برام دردسر درست می کرد . تو نیکی میکن و در دجله انداز ....

نظر

• پالینوی عزیز واقعا نمی دونم چطوری از شما تشکر کنم .. خیلی سریع و خالصانه تمام تجربیات و اطلاعاتتون رو اکسپرت کردید و در اختیار من و همه دوستان دیگه قرار دادین . اگه ما ایرانبا همینطوری به داد هم برسیم چی میشه یعنی .... البته دوستانی که تو این فورم هستن اکثرا مثل خود شما باصفا هستند .. امید وارم بتونم به نوعی محبت شما و همه دوستانی که به من لطف داشتن رو جبران کنم .

با سپاس فروان

نظر

پالینوی عزیز واقعا نمی دونم چطوری از شما تشکر کنم .. خیلی سریع و خالصانه تمام تجربیات و اطلاعاتتون رو اکسپرت کردید و در اختیار من و همه دوستان دیگه قرار دادین . اگه ما ایرانبا همینطوری به داد هم برسیم چی میشه یعنی .... البته دوستانی که تو این فورم هستن اکثرا مثل خود شما باصفا هستند .. امید وارم بتونم به نوعی محبت شما و همه دوستانی که به من لطف داشتن رو جبران کنم .

با سپاس فروان
              قربان صفای شما . چون در 99 درصد مواقع کلید "تشکر" و " می پسندم" برای من کار نمی کند، مجبور شدم مجدد پست بزنم .

ارادتمند شما . احسان

نظر

• با سلام جناب سیدی
                خواستم بدونم با توجه به آپدیت های جدید متاتریدر که گزینه metalang.exe رو نداره آیا راهکاری پیدا کردید که این مشکل رو برطرف کن.چون مشکل کامپایلر میگیره در نسخه های جدید.

نظر

• سلام . پست 141 و چند پست بعد آن را مطالعه کنید انشالله مشکل شما حل می شود. در صورت گرفتن ارور لطفا تصویر کامل آن را قرار دهید تا دوستان به شما کمک کنند.

نظر

• ممنون بابت پاسخت... مشکل این بود که بعد از اینکه فایل pach رو با موفقیت ران کردیم باید فایل help در آیکون های بالای نرم افزار در قسمت License گزینه License to رو یه چیزی جز اون کلماتی که اونجا نوشته بنویسیم و اون وقت مشکل برطرف میشه و کدهها رو در قسمت source code میده.

جناب سیدی یه سوال داشتم .من برنامه نویسی در حد کدهای ساده رو بلد هستم و میخواهم کدهای مارتینگل رو یاد بگیرم که گویا شما گفته بودید با اون کدها در این نرم افزار کار نکردید.
                    من میخوام یک اکسپرت بنویسم که برای آشنایی با نحوه الگوریتم ها نیاز دارم .از لحاظ کدنویسی کار ساده ای برای من هست ولی توی این نرم افزار هر چقدر تلاش کردم که با الگوریتم هاش ، برای خروج از معامله یک کد درست بنویسم که مطابق چیزی که مدنظرم هست سیگنال بگیره ولی نتونستم میخواستم شما زحمتش رو بکشید
                    سیستم
                    اگر rsi<20 در تایم روزانه بود خرید کنه - خزوج وقتی که قیمت بالای موینگ 5 روزه بسته شود.(الگوریتم پوزیشن برای خروج رو میخوام)

.................................................. .................................................. ................
                    این کدی که خودم بدون نرم افزار نوشتم
                    bool BuyMode;
                    extern double Price_Distance=10;
                    extern double LotSize=0.2;
                    int ticket;
                    //+------------------------------------------------------------------+
                    //| expert start function |
                    int start()
                    {
                    if (Volume[0]>1)
                    return;
                    // BUY AND SELL MODES------------------------------------------------+

BuyMode = ((iRSI(NULL,PERIOD_D1,2,PRICE_CLOSE,1)<20));

//Orders Counting & Close Orders------------------------------------+

int orderscnt=0;
                    for(int i=OrdersTotal()-1;i>=0;i--)
                    {
                    //--------------------------------------
                    OrderSelect(i,SELECT_BY_POS,MODE_TRADES);
                    if((OrderSymbol()==Symbol()) && ((OrderType()==OP_SELL) || (OrderType()==OP_BUY)))
                    {
                    orderscnt++;
                    }

//-Close Positione Buy if
                    if((OrderSymbol()==Symbol()) && (OrderType()==OP_BUY) && (iMA(NULL,PERIOD_D1,5,0,MODE_SMA,PRICE_CLOSE,1)<Cl ose[1]))
                    {
                    OrderClose(OrderTicket(),OrderLots(),Bid,1,Black);
                    }
                    }

// Buy AND Sell Orders ----------------------------------------------+

if((BuyMode) && (orderscnt<5))
                    {
                    ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,LotSize,Ask,2,0," Nothing",123456789,0,Blue);
                    }
                    }

نظر

• دوست عزیز ببین این کار میکنه

Capture.jpg
                      فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 08-06-2015, 06:41 PM

نظر

• دستت درد نکنه کار کرد _ اشکال کارم رو فهمیدم کجا بود ممنون

نظر

• با سلام
                          دوستان به یه اکسپرت نباز دارم که در جا 5 تا سل استاپ با فاصله 10 پیپ و حجمهای به ترتیب 0.01 و دوباره 0.01و0.02و0.03و.0.04 برام قرار بده و اس ال همه پوزیشنهارو در فاصله 50 پیپی از اولین سل استاپ قرار بده. کسی میدونه چطوری میشه با این نرم افزار اینو ساخت؟

نظر

• دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور میشه یه فاصله ایی رو به پیپ، بین یه اوردر سل یا بای با یه اوردر پندینگ قرارداد ؟؟

نظر

• با سلام خدمت آقاي سيدي عزيز.

اقاي سيدي اكسپرت درست كار نكرد.يعني اون چيزي كه ميخواستم نشد.در شكل مشخص كردم چه نوع اكسپرتي نيازمند هستم

اكسپرتي كه وقتي كندل جاري به صعودي بسته شد.اگر دو كندل ماقبلش نزوليه اون كندل عمل خريد انجام بشه.حتما دو كندل قبلش بايد نزولي باشه تا عمل خريد انجام بشه در غير اينصورت تريدي انجام نشه(شكل-شماره 2)

و به محضي كه كندل نزولي بسته شد(شماره 1-شكل) اگر دو كندل ماقبلتر اين كندل بسته شده صعودي بود عمل فروش انجام شود.در غير اينصورت تريدي انجام نشود.

اگر همراه با الارم هم باشد كه اقاي سيدي زحمتشو رو كشيده بودند عالي هست.يعني باز شدن تريدها همراه با الارم باشه و در پنجره الارم بگه تو كدوم جفت ارز عمل خريد و فروش انجام شده.در ورودي اكسپرت هم بتونم مقدار تي پي و استاپ و حجم رو هم تعيين كنم .در بروكر 5 رقمي كار كنه و فايل هم mql4 باشه.

البته اقاي سيدي و دوستان اگر ميتوانند كمكي كنند ممنون ميشوم.

نظر

• نوشته اصلی توسط niloo1366 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت آقاي سيدي عزيز.

اقاي سيدي اكسپرت درست كار نكرد.يعني اون چيزي كه ميخواستم نشد.در شكل مشخص كردم چه نوع اكسپرتي نيازمند هستم

اكسپرتي كه وقتي كندل جاري به صعودي بسته شد.اگر دو كندل ماقبلش نزوليه اون كندل عمل خريد انجام بشه.حتما دو كندل قبلش بايد نزولي باشه تا عمل خريد انجام بشه در غير اينصورت تريدي انجام نشه(شكل-شماره 2)

و به محضي كه كندل نزولي بسته شد(شماره 1-شكل) اگر دو كندل ماقبلتر اين كندل بسته شده صعودي بود عمل فروش انجام شود.در غير اينصورت تريدي انجام نشود.

اگر همراه با الارم هم باشد كه اقاي سيدي زحمتشو رو كشيده بودند عالي هست.يعني باز شدن تريدها همراه با الارم باشه و در پنجره الارم بگه تو كدوم جفت ارز عمل خريد و فروش انجام شده.در ورودي اكسپرت هم بتونم مقدار تي پي و استاپ و حجم رو هم تعيين كنم .در بروكر 5 رقمي كار كنه و فايل هم mql4 باشه.

البته اقاي سيدي و دوستان اگر ميتوانند كمكي كنند ممنون ميشوم.

تقدیم شما
                                فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X