اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط niloo1366 نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقاي سيدي عزيز.

اقاي سيدي اكسپرت درست كار نكرد.يعني اون چيزي كه ميخواستم نشد.در شكل مشخص كردم چه نوع اكسپرتي نيازمند هستم

اكسپرتي كه وقتي كندل جاري به صعودي بسته شد.اگر دو كندل ماقبلش نزوليه اون كندل عمل خريد انجام بشه.حتما دو كندل قبلش بايد نزولي باشه تا عمل خريد انجام بشه در غير اينصورت تريدي انجام نشه(شكل-شماره 2)

و به محضي كه كندل جاري نزولي بسته شد(شماره 1-شكل) اگر دو كندل ماقبلتر اين كندل بسته شده صعودي بود عمل فروش انجام شود.در غير اينصورت تريدي انجام نشود.

اكسپرت فقط كندلهاي جاري كه هنوز بسته نشدن رو بررسي كند.و منتظر بسته شدن اونها باشد .بمحض اينكه بسته شدند با بررسي شرطهاي گفته شده تريد انجام شود.

اگر همراه با الارم هم باشد كه اقاي سيدي زحمتشو رو كشيده بودند عالي هست.يعني باز شدن تريدها همراه با الارم باشه و در پنجره الارم بگه تو كدوم جفت ارز عمل خريد و فروش انجام شده.در ورودي اكسپرت هم بتونم مقدار تي پي و استاپ و حجم رو هم تعيين كنم .در بروكر 5 رقمي كار كنه و فايل هم mql4 باشه.

البته اقاي سيدي و دوستان اگر ميتوانند كمكي كنند ممنون ميشوم.

دوستان سلام.آقاي طاهري زحمت نوشتن اكسپرت رو كشيدند.اما نميدونم چرا اين اكسپرت در بعضي جاها خطا عمل ميكنه... اكسپرت در جاهايي كه بايد درست عمل كند.دقيقا درست عمل ميكنه.اما بعضي جاها هم بي ربط تريد انجام ميده.

من عكسي از خطاي اكسپرت رو براتون ميذارم..در عكس مشاهده ميكنيد كه آخرين كندل نزولي هست و اصلا شرايط تريد مهيا نيست.ولي اكسپرت عمل buy رو انجام داده.در حالي كه روي اين كندل نبايد تريد انجام بده.

ولي در كندل ماقبلي كه يك كندل صعودي ميباشد و پشت سر اين كندل صعودي دو تا كندل نزولي هست.اگر ما در اون لحظه اكسپرت فعال ميشد.حتما تريد buy انجام ميشد.اكسپرت كارش درست انجام ميده.اما مواقعي مثل اينجا خطا ميكنه.كه باعث برهم خوردن ريسك و ريوارد ميشه.

در عكس زير خطا را مشاهده ميكنيد.و همچنين هر بار كه متاتريدر رو ببنبديد و باز كنيد مرتبا تكراري همون تريد رو ميگيره.

من كدها رو خودم هم بررسي كردم.اما نميتونم چيزي بفهمم.كسي ميتونه مشكل رو رفع كنه.اكسپرتي كه آقاي طاهر عزيز نوشتن هم اينجاست.
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط niloo1366 : https://www.traderha.com/member/19472-niloo1366 در ساعت 09-10-2015, 02:52 PM

نظر

• اون اکسپرتی که قبلی کار نکرد؟! این چطور؟!
      فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
        اون اکسپرتی که قبلی کار نکرد؟! این چطور؟!
        آقا سيدي اكسپرت شما هم درست عمل ميكنه.اما خطا هم داره.بي ربط تريد ميكنه.نمونه اش اينجا.تو اين كندل تريد خريد زده.اولا هنوز كندل بسته نشده.دوما به فرض نزولي بسته بشه.باز هم نبايد تريد كنه.چون شرايط برقرار نيست.ولي اگر دقت كنيد .كندل قبليش شرايط خريدش جور بوده.اگر اون كندل قبليه كه صعودي هست اكسپرت روش ران ميشد كار ميكرد و باي ميزد.اكسپرتها در جاي خودش درست عمل ميكنه.اما چند جا هم هنوز درست نيست.ميتونيد بررسي كنيد.چرا؟من كه كدها رو بالا و پايين ميكنم چيزي نميفهمم.

عكس خطا

نظر

• نمونه ديگر خطا.....ميدونيد عيب كار كجاست.اين اكسپرت علاوه بر كار اصليش يك كار ديگه هم ميكنه كه نبايد بكنه

.مياد كندل ماقبل كندل جاري رو هم بررسي ميكنه.اگر شرايطش جور هست.تريد انجام ميده.كه اصلا نبايد اينكار رو بكنه.اكسپرت بايد صبر كنه كندل جاري بسته بشه بعد در ابتداي كندل بعدي اگر شرايطش جور هست اقدام به تريد كند...البته اين ايراد وقتي مشكل ساز ميشه كه هر بار كه متاتريدر رو مي بندي و باز ميكني مرتبا همون تريد تكراري رو ميگيره.بايد به اكسپرت حالي كرد فقط به كندل جاري كه هنوز بسته نشده توجه كنه و كاري به ديگر كندل ها ي قبلي نداشته باشه.

البته اين ايراد خيلي وقتا به نفع من هست.اما مشكل اينه.هر بار كه متاتريدر رو باز و بسته ميكني مجددا پوزيشن رو تكرار ميكنه.يك كاري كنيد با باز و بسته شدن متاتريدر اينكار رو تكرار نكنه و همون يكبار كافي هست وقتي تريد ميكنه.يعني به اكسپرت حالي كنيد رو هر كندل آخري فقط يه دونه تريد انجام بده...اونوقت مشكل حل ميشه.وگرنه با اين ايراد مشكلي ندارم.

ویرایش توسط niloo1366 : https://www.traderha.com/member/19472-niloo1366 در ساعت 09-10-2015, 04:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط niloo1366 نمایش پست ها
            ...
            این اکسپرت احتمالا چیزی که شما می خواید باشه.
            هم اکسپرت و هم سورس نرم افزاری آن را آپلود کردم تا ازش الگو بگیرید برای نوشتن اکسپرت.
            نرم افزار می تونید در این تاپیک پیدا کنید چندین ورژن دوستان آپلود کردن. اکسپرت هائی که شما میخواهید بعضی هاش خیلی سادس و به راحتی می توانید با این نرم افزار بنویسید بنابراین مجددا توصیه می کنم با این نرم افزار کارکنید حتما در 90 درصد موارد نیاز شما را برطرف می کند. مشکلات احتمالی را در تاپیک ذکر کنید انشالله دوستان نیز پاسخگو هستند.
            موفق باشید.
            فایل های پیوست شده
            ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 09-18-2015, 03:26 PM

نظر

• Renko charting, for mq4

نظر

• درخواستم رو اينجا هم ميذارم.آيا ميشود با اين نرم افزار چنين انديكاتوري نوشت.؟؟؟

با سلام.آيا كسي هست اينجا به ما كمك كنه؟؟؟

من ميخوام يك اكسپرت يا انديكاتوري داشته باشم كه وقتي قيمت به خطوط افقي زردرنگ روي چارت كه رسم كرديم برخورد ميكنه آلارم بده.بعد رنگ اون خطوط رو از زرد به سفيد تغيير بده.فرض كنيد يه خط افقي در قيمت 1.1249 در يورو دلار رسم كرديم رنگ اين خط زرد هست هر وقت قيمت كه به اين خط زرد برخورد كرد اولا پنجره آلارم بده كه قيمت در فلان جفت ارز به خط زرد برخورد كرده.دوما بعد از آلارم رنگ خط رو به سفيد تغيير دهد.چرا رنگ رو بايد تغيير بده.براي اينكه رنگ خط افقي كه سفيد بشه ديگه قيمت كه مجددا كه بهش برخورد ميكنه مرتبا آلارم نميده.و فقط به خطوط زردرنگ همون بار اول آلارم ميده.ذكر كنم كه قبلا انديكاتورش رو داشتم .اما اوني كه من ميخواستم نبود.

فقط هم براي خطوط افقي كار كنه....دوستان برنامه نويس كسي ميتونه كد اون رو بنويسه و برامون قرار بده...مرسي از عزيزان//صالح

نظر

• نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
                  درخواستم رو اينجا هم ميذارم.آيا ميشود با اين نرم افزار چنين انديكاتوري نوشت.؟؟؟

با سلام.آيا كسي هست اينجا به ما كمك كنه؟؟؟

من ميخوام يك اكسپرت يا انديكاتوري داشته باشم كه وقتي قيمت به خطوط افقي زردرنگ روي چارت كه رسم كرديم برخورد ميكنه آلارم بده.بعد رنگ اون خطوط رو از زرد به سفيد تغيير بده.فرض كنيد يه خط افقي در قيمت 1.1249 در يورو دلار رسم كرديم رنگ اين خط زرد هست هر وقت قيمت كه به اين خط زرد برخورد كرد اولا پنجره آلارم بده كه قيمت در فلان جفت ارز به خط زرد برخورد كرده.دوما بعد از آلارم رنگ خط رو به سفيد تغيير دهد.چرا رنگ رو بايد تغيير بده.براي اينكه رنگ خط افقي كه سفيد بشه ديگه قيمت كه مجددا كه بهش برخورد ميكنه مرتبا آلارم نميده.و فقط به خطوط زردرنگ همون بار اول آلارم ميده.ذكر كنم كه قبلا انديكاتورش رو داشتم .اما اوني كه من ميخواستم نبود.

فقط هم براي خطوط افقي كار كنه....دوستان برنامه نويس كسي ميتونه كد اون رو بنويسه و برامون قرار بده...مرسي از عزيزان//صالح

هنوز نتونستم موارد رو بهم ربط بدم.آيا دوستان ميتوانند كمك كنند.فكر ميكنم اين نرم افزار نتونه تمام خواسته ها رو برآورد كنه.كسي ميتونه اين اكسپرت يا انديكاتور رو بنويسه

نظر

• با سلام خدمت دوستان

نمیدونم این پیج کلا فعاله یا نه یا من دار مزیر خاکی بالا میارم و ... . در هر صورت ببخشید.

من یک سوالی برام پیش اومده و تازه با این نرم افزار آشنا شدم

فکر کنید میخوام به نرم افزار بفهمونم وقتی مثلا MACD نقطه 0 تراز رو بسمت بالا مثلا تا +0.5 رد کرد برای من متاتریدر بتونه هوشمند buy کنه. چطوری میشه تو این نرم افزار اینمورد رو انجامش داد ؟
                    ویرایش توسط maya2013 : https://www.traderha.com/member/16584-maya2013 در ساعت 12-27-2015, 02:02 PM

نظر

• مشکل قبلی رو من خودم حل کردم .
                      منتها یک سوال دارم:
                      من در حال آماده سازی یک اکسپرت با نر م افزار forex generator هستم . یک مشکل دارم . اونم اینکه مثلا در استوک شناسوندم که وقتی زیر 20 کراس اتفاق افتاد عمل buy اتوماتیک انجام بشه و وقتی هم بالای 80 کراسش شد عمل close اتوماتیک انجام بشه .
                      منتها مساله اینه که در هنگام buy زیر 20 وقتی اکسپرت خرید میکنه به ازای هر کندل تا بالای 80 یک buy روی هر چارت ثبت میکنه و در همون کندل close میکنه. مثلا اگه 10 تا کندل باشه 10 تا buy و close ثبت میکنه . در صورتیکه من میخوام یک بای در ابتدا و در انتها پوزیشن close بشه .
                      راهکاری برای اینمورد سراغ دارید ؟
                      با تشکر از شما

نظر

• تشکر فراوان از این نرم افزار عالی .

نظر

• نوشته اصلی توسط maya2013 نمایش پست ها
                          مشکل قبلی رو من خودم حل کردم .
                          منتها یک سوال دارم:
                          من در حال آماده سازی یک اکسپرت با نر م افزار forex generator هستم . یک مشکل دارم . اونم اینکه مثلا در استوک شناسوندم که وقتی زیر 20 کراس اتفاق افتاد عمل buy اتوماتیک انجام بشه و وقتی هم بالای 80 کراسش شد عمل close اتوماتیک انجام بشه .
                          منتها مساله اینه که در هنگام buy زیر 20 وقتی اکسپرت خرید میکنه به ازای هر کندل تا بالای 80 یک buy روی هر چارت ثبت میکنه و در همون کندل close میکنه. مثلا اگه 10 تا کندل باشه 10 تا buy و close ثبت میکنه . در صورتیکه من میخوام یک بای در ابتدا و در انتها پوزیشن close بشه .
                          راهکاری برای اینمورد سراغ دارید ؟
                          با تشکر از شما
                          دوست عزیز قبلا هم در این تاپیک این مطلب رو گفتم که ، همین انرژی و وقتی که برای یادگیری نرم افزار صرف میکیند، اگر برای کد نویسی با mql صرف کنید بهره بیشتری می برید . زبان مادر این کار رو یاد بگیرید تا در اینده هر مدل کدی که خواستید ، بتونید بنویسید . این نرم افزار برای کدهای خیلی ساده شاید سریعتر بتونه کار رو انجام بده اما اگر کد فقط کمی پیچیده باشه ، این نرم افزار دیگه کارایی نداره .

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                            دوست عزیز قبلا هم در این تاپیک این مطلب رو گفتم که ، همین انرژی و وقتی که برای یادگیری نرم افزار صرف میکیند، اگر برای کد نویسی با mql صرف کنید بهره بیشتری می برید . زبان مادر این کار رو یاد بگیرید تا در اینده هر مدل کدی که خواستید ، بتونید بنویسید . این نرم افزار برای کدهای خیلی ساده شاید سریعتر بتونه کار رو انجام بده اما اگر کد فقط کمی پیچیده باشه ، این نرم افزار دیگه کارایی نداره .
                            دوست عزیز این نرم افزار یکسری چیزها رو پیش فرض آماده داره و الباقی رو میشه توش برنامه نویسی کرد . یعنی ترکیبی از اون چیزی که شما میگید و پیش فرض های آماده های نرم افزار . میشه گفت برای اکسپرت نویسی یا اندکیاتور اگه برنامه نویسی هم بلد باشی دیگه کاملترینه

نظر

• نوشته اصلی توسط maya2013 نمایش پست ها
                              دوست عزیز این نرم افزار یکسری چیزها رو پیش فرض آماده داره و الباقی رو میشه توش برنامه نویسی کرد . یعنی ترکیبی از اون چیزی که شما میگید و پیش فرض های آماده های نرم افزار . میشه گفت برای اکسپرت نویسی یا اندکیاتور اگه برنامه نویسی هم بلد باشی دیگه کاملترینه
                              معمولا ما عادت داریم همه چی رو خودمون تجربه کنیم . من این راهی که شما میگین رو رفتم . اما وقت و انرژی بیشتری ازم گرفت . حالا شما هم برو ...

امیدوارم خیلی زود متوجه بشی .
                              پیروز باشید

نظر

• salam b dustan aziz
                                man taze in tapik ro didam va ye negah sarii behesh andakhtam
                                agar dustani hastan k baraye experteshun niyaz b komak daran ya tabdil steratezhi b expert mikhan anjam bedan man dar khedmat hastam
                                ویرایش توسط mhiihm : https://www.traderha.com/member/17669-mhiihm در ساعت 01-30-2016, 01:14 PM

نظر

پردازش ...
                                X