اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• باسلام , فایل درس تحلیل بنیادی رو دریافت کردم اما باز نمیشه . لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

با سلام
    دوست عزیز برای مشاهده ویدئوها از فیلترشکن استفاده کنید و مرورگرهای دیگر رو امتحان کنید.

با تشکر

ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• سلام
      آیا می شود نوتیفیکشن متا گوشی را برای یک گوشی دیگر فعال نمود که در یک گوشی معامله کنیم و در گوشی دیگر آلارم معامله بدهد

نظر

• با سلام و خسته نباسید استاد در متاتریدر من ابزار فیبوناچی ریتریسمنت اعداش برعکس میفته یعنی ابتدای نمودار صفره و انتها ۱۰۰ ... تو تنضیمات هم چیزی پیدا نکردم .. باید چیکار کنم؟

نظر

• سلام
          آیا می شود نوتیفیکشن متا گوشی را برای یک گوشی دیگر فعال نمود که در یک گوشی معامله کنیم و در گوشی دیگر آلارم معامله بدهد.

با سلام
          دوست عزیز لطفا این سوال رو از پشتیبانی بروکر بپرسید:

با تشکر

نظر

• با سلام و خسته نباسید استاد در متاتریدر من ابزار فیبوناچی ریتریسمنت اعداش برعکس میفته یعنی ابتدای نمودار صفره و انتها ۱۰۰ ... تو تنضیمات هم چیزی پیدا نکردم .. باید چیکار کنم؟

با سلام
            دوست عزیز نیاز به تنظیمات خاصی نیست و همونطور که در ویدئوی درس گفته شده کافیه دو نقطه ابزار فیبوناچی رو به سمت بالا یا پایین جا به جا کنید، در اینصورت اعداد 0 و 100 جا به جا میشه.

با تشکر

نظر

• امین آذری
              ش.د: 73078494

یک سوال داشتم از محضر استاد وحید درزی

به طور میانگین و معقول با در نظر گرفتن شرایط معمولی برای یک نفر (از نظر هوش و تلاش و پشتکار) و سرمایه 1000 دلاری ، بعد از گذراندن تمام ترم های آموزشی این بروکر ، ماهانه چند درصد سود میشه گرفت از فارکس ؟
              لطفا با فرض سرمایه کمتر و بیشتر از 1000 دلار هم جواب بدید سوال رو

بسیار ممنونم از محضرتان

نظر

• امین آذری
                ش.د: 73078494

یک سوال داشتم از محضر استاد وحید درزی

به طور میانگین و معقول با در نظر گرفتن شرایط معمولی برای یک نفر (از نظر هوش و تلاش و پشتکار) و سرمایه 1000 دلاری ، بعد از گذراندن تمام ترم های آموزشی این بروکر ، ماهانه چند درصد سود میشه گرفت از فارکس ؟
                لطفا با فرض سرمایه کمتر و بیشتر از 1000 دلار هم جواب بدید سوال رو

بسیار ممنونم از محضرتانپ

با سلام
                همینکه مثلا شما در سال اول بعد از یادگیری بازدهی مثبت داشته باشید کافی و طبیعی است اما بعد از آن قاعدتا سودی که کسب می کنید باید بالاتر از سود بانکی یا سودهایی باشد که از طرق مختلف به راحتی و بدون ریسک به شما تعلق می گیرد و هرچقدر هم که بالاتر باشد منطقی تر هست.

با تشکر

نظر

• امکان داره واضح تر توضیح بدید
                  منظورم اینه درصد سود رو بگید ؟
                  چون شنیدم که یکی از اساتید بروکر لایت فارکس میگفتن که ماهیانه ۵ درصد سرمایتون سود بردارید ، خیلی خوب هستش !

نظر

• امکان داره واضح تر توضیح بدید
                    منظورم اینه درصد سود رو بگید ؟
                    چون شنیدم که یکی از اساتید بروکر لایت فارکس میگفتن که ماهیانه ۵ درصد سرمایتون سود بردارید ، خیلی خوب هستش !

میزان سود روزانه یا ماهیانه ثابت نیست و با توجه به تلاش و برنامه ریزی هر شخص میتونه متفاوت باشه.
                    در کل شما ببینید سود خوب از دید شما چقدر هست و برای دستیابی به آن تلاش کنید.

با تشکر

نظر

• ممنونم
                      ولی میخاستم ببینم حرف اون استاد درسته که به طور مستمر ماهانه ۵ درصد سود بگیرین خوبه و کافیه ؟؟
                      به نظرتون ۵ درصد خیییییلی کم نیست ؟؟ پول رو بزاری بانک که خیلی بهتره .
                      برخی اساتید هم میگن اگه خوب بلد باشی ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ درصد سود میکنی ؟
                      ممنون میشم توضیح بفرمایید
                      و اینکه جسارتا بنده دارم با استاد وحید درزی صحبت میکنم ؟
                      ویرایش توسط msa13951367 : https://www.traderha.com/member/36959-msa13951367 در ساعت 01-29-2021, 02:58 PM

نظر

• ممنونم
                        ولی میخاستم ببینم حرف اون استاد درسته که به طور مستمر ماهانه ۵ درصد سود بگیرین خوبه و کافیه ؟؟
                        به نظرتون ۵ درصد خیییییلی کم نیست ؟؟ پول رو بزاری بانک که خیلی بهتره .
                        برخی اساتید هم میگن اگه خوب بلد باشی ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ درصد سود میکنی ؟
                        ممنون میشم توضیح بفرمایید
                        و اینکه جسارتا بنده دارم با استاد وحید درزی صحبت میکنم ؟

پاسخ 1: شما ببینید سود خوب و کافی از دید شما چقدر هست تا برای دستیابی مستمر به آن تلاش و برنامه ریزی کنید.
                        پاسخ 2: بله، در اولین پاسخ به سوال شما به سود بانکی نیز اشاره شد.
                        پاسخ 3: کسب این میزان سود نیز دور از انتظار نیست. در کل کسب هر میزان سود بصورت روزانه، هفتگی یا ماهیانه به برنامه ریزی و پشتکار شما بستگی داره.
                        پاسخ 4: دوست عزیز من ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه هستم و پاسخ کامل استاد درزی به سوال شما در پست شماره 542# این انجمن ارسال شد.

با تشکر

نظر

• با سلام و خسته نباشید
                          1- آیا بونوس 100 درصد در اولین واریز به حساب دانشجویی تعلق میگیره؟
                          2- اگه تعلق میگیره تا چه مبلغی ؟ (سقف داره؟) مثلا 1000 یا 10000 یا 100000 هم تعلق میگیره یا سقف مشخصی داره؟
                          3- بونوسهای تشویقی دیگه رو از کجا میتونیم رصد کنیم؟
                          4- در حساب های دمو بعد از هر ترید کش بک تعلق میگیره ولی در حسابهای ریل نه لطفا توضیح بفرمایید

نظر

• با سلام
                            روش پیدا کردن پست ۵۴۲ رو میفرمایید ؟
                            ممنون

نظر

• با سلام
                              روش پیدا کردن پست ۵۴۲ رو میفرمایید ؟
                              ممنون

با سلام
                              سمت چپ بالای هر پست شماره پست نوشته شده. مثلا شماره آخرین پستی که شما فرستادید 548# هست.

با تشکر

نظر

• ولی بالای آخرین پست من که ۵۲۵ نوشته

نظر

پردازش ...
                                X