اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام
    کسانی که ازمون ترم اول رو قبول شدند چطور گواهینامه رو میتونند دریافت کنند و این مدرک به صورت فایل ارسال میشه یا پست میشه؟

نظر

• با سلام
      کسانی که ازمون ترم اول رو قبول شدند چطور گواهینامه رو میتونند دریافت کنند و این مدرک به صورت فایل ارسال میشه یا پست میشه؟

با سلام
      یک فرم مرتبط با آزمون برای قبول شدگان ارسال میشه، اگر شما فرم مربوطه رو تکمیل و ارسال کردین، بنابراین در مرحله نوبت دریافت مدرک هستید.
      معمولا روند ارسال به این صورت هست که گواهینامه ها پس از تجمیع چند دوره، در زمانبندی مشخص از طریق پست ارسال میشه. نحوه صدور و زمان ارسال از طریق کانال دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

با تشکر
      ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• با سلام خدمت استاد درزی عزیز

مهدی لسانی

73074944

استاد بنده درس تکنیکال مقدماتی دوره پازدهم را داشتم و کلیه پروژه های آنر فرستادم و در آزمون هم شرکت کردم ولی ظاهرا پاس نشده است من تلاش خیلی زیادی در این درس داشتم و باورم نمیشه که پاس نشده باشه تقاضای اولم اینکه خواهشمندم مجددا رسیدگی بفرمایید و دوما اگر اشکالاتی داشته ام بفرمایید تا مجددا تکرار نکنم . ضمنا فقط پنجشنبه و جمعه را فرصت دارم تا درس کارگاه تکنیکال را بردارم .

با سپاس فراوان

نظر

• با سلام خدمت استاد درزی عزیز
          مهدی لسانی
          73074944
          استاد بنده درس تکنیکال مقدماتی دوره پازدهم را داشتم و کلیه پروژه های آنر فرستادم و در آزمون هم شرکت کردم ولی ظاهرا پاس نشده است من تلاش خیلی زیادی در این درس داشتم و باورم نمیشه که پاس نشده باشه تقاضای اولم اینکه خواهشمندم مجددا رسیدگی بفرمایید و دوما اگر اشکالاتی داشته ام بفرمایید تا مجددا تکرار نکنم . ضمنا فقط پنجشنبه و جمعه را فرصت دارم تا درس کارگاه تکنیکال را بردارم .
          با سپاس فراوان

با سلام. وقت بخیر
          من ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه هستم.

دوست عزیز
          - برای امور فنی و مشکلات پنل دانشجویی خود از طریق ارسال تیکت پشتیبانی در پنل وبسایت اقدام کنید.
          - برای دریافت راهنمایی و پاسخ سوالات و ابهامات خود درباره دانشگاه و تحصیل به پشتیبانی تلگرام pcmtu_support@ مراجعه نمایید.

با تشکر

نظر

• محمد حسینی
            ش دانشجویی 73075378

سلام پشتیبان عزیز و محترم

خسته نباشید

بنده در دوره ۱۶ام تحلیل تکنیکال شرکت نمودم و بعد از مشاهده ویدیو ها پروژه هایم‌ را ارسال کردم

در پروژه آخر من طبق آموزش داخل ویدیو ها
            نمودار را خطی کردم و پیووت‌ ها را مشخص کردم

اما ادمین فکر کرد که نمودار بنده کندل استیک هستش و من روی آن زوم نکرده ام که کندل ها دیده نمیشوند

و گفتند باید زوم را بیشتر کنم در صورتی که نمودار خطی بنده زوم بوده

و الان راه ارتباطی من با ادمین فروم قطع شده بخاطر پایان وقت ارائه پروژه

لطفا راهنمایی‌ نمایید

نظر

• محمد حسینی
              ش دانشجویی 73075378

سلام پشتیبان عزیز و محترم

خسته نباشید

با سلام. وقتتون بخیر

اینکه شما برای مشخص کردن پیوت ها از نمودار خطی استفاده کردین، ایرادی نداره و صحیح هست.
              اما با توجه به اینکه تنظیم نمودار در حالت کندل استیک کاربردی تر هست،
              لذا استفاده از نمودار کندل استیک با زوم مناسب برای انجام کارهای تحلیلی مناسب تر می باشد.

با تشکر

نظر

• با درود خدمت استاد درزی
                در خصوص پروژه های مفاهیم و مقدمات فارکس
                بنده یه خرید و فروش میخام انجام بدم. ولی در فروش خطای invalid s/l or t/p دریافت میکنم. کجای کار در خصوص تنظیم s/l یا t/p اشتباه میکنم.
                ممنون میشم کمکم کنید.
                بدرود

نظر

• با درود خدمت استاد درزی
                  در خصوص پروژه های مفاهیم و مقدمات فارکس
                  بنده یه خرید و فروش میخام انجام بدم. ولی در فروش خطای invalid s/l or t/p دریافت میکنم. کجای کار در خصوص تنظیم s/l یا t/p اشتباه میکنم.
                  ممنون میشم کمکم کنید.
                  بدرود

با سلام
                  من ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه هستم.
                  در نوع معاملات سفارشی (pending order) باید در قسمت type: گزینه Pending Order رو انتخاب کنید و با توجه به اینکه پوزیشن انتخابی شما فروش هست (sell stop یا sell limit)، قاعدتا طبق آنچه تدریس شده، t/p باید پایین تر از نرخ لحظه ای (at price) و s/l باید بالاتر از آن نرخ لحاظ بشه.

با تشکر

نظر

• با سلام و خسته نباشید من تازه ثبت نام کردم و سه درس اول ترم ۱ رو هم ثبت نام کردم فیلم اشنایی با سایت برام ارسال شد ولی فیلم مفاهیم و مقدمات فارکس ارسال نشد ... چه کار باید کنم ؟؟؟

نظر

• سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم کلاس ها آن لاین برگزار میشن یا فقط فیلم ضبط شده است؟؟؟ درس اشنایی با سایت و کابین رو ثبت نام کردم و فیلمش رو هم دیدم تو فیلم وبینار بود ولی قسمت دومش گفته بودین کلاس ها آف لاین هستن ... تو سوالات هم راجع حضور در کلاس ها سوال کرده بودن ولی ساعت خاصی برا کلاس ها در برنامه هفتگی نزده بود ....چه طور بفهمیم کلاسمون آن لاینه یا آف لاین و اگه آن لاینه چه طور وارد کلاس ها بشیم؟؟؟ با تشکر و ببخشید که طولانی شد .... من تا حالا وبینار شرکت نکردم نمیدونم چه طور وارد بشم.. اگه دوباره توصیح بدین ممنون میشم

نظر

• سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم کلاس ها آن لاین برگزار میشن یا فقط فیلم ضبط شده است؟؟؟ درس اشنایی با سایت و کابین رو ثبت نام کردم و فیلمش رو هم دیدم تو فیلم وبینار بود ولی قسمت دومش گفته بودین کلاس ها آف لاین هستن ... تو سوالات هم راجع حضور در کلاس ها سوال کرده بودن ولی ساعت خاصی برا کلاس ها در برنامه هفتگی نزده بود ....چه طور بفهمیم کلاسمون آن لاینه یا آف لاین و اگه آن لاینه چه طور وارد کلاس ها بشیم؟؟؟ با تشکر و ببخشید که طولانی شد .... من تا حالا وبینار شرکت نکردم نمیدونم چه طور وارد بشم.. اگه دوباره توصیح بدین ممنون میشم

با سلام. وقتتون بخیر
                        کلاس‌های دانشگاه بصورت آفلاین برگزار می‌شه، یعنی لینک ویدئوی مربوط به هر جلسه از هر درس، در روز تعیین شده به ایمیل دانشجویان ثبت نام شده در آن درس ارسال میشه.
                        با توجه به شماره دوره ی درسی که ثبت نام کردین زمان ارسال ویدئو از طریق سایت و کانال دانشگاه اطلاع رسانی میشه. برای ایجاد نظم و برنامه‌ریزی بهتر و بر اساس درخواست دانشجویان محترم و تایید مدیران دانشگاه؛
                        تصمیم بر آن شد که ویدئوی تمامی دروس در هر سطحی، تنها در روزهای 4 شنبه 5 شنبه و جمعه ارسال شود.

- وب سایت رسمی دانشگاه:
                        pcmfa.net/pcmtu/fa

- تلگرام بخش پشتیبانی:
                        pcmtu_support@

- کانال رسمی دانشگاه در تلگرام:
                        pcmtu@

- راهنمای ورود و تحصیل:
                        pcmtu_info@

با تشکر
                        ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 07-18-2020, 11:04 AM

نظر

• با سلام و احترام،
                          ضمن تشکر از شارژ حساب معاملاتی. آیا انجام معاملات در پلت فرم لایو کارگزاری با 0.01 لات مقدوره؟ چرا که با لات پیش فرض 0.1 قادر به معامله نخواهیم بود!

نظر

• با سلام و احترام،
                            ضمن تشکر از شارژ حساب معاملاتی. آیا انجام معاملات در پلت فرم لایو کارگزاری با 0.01 لات مقدوره؟ چرا که با لات پیش فرض 0.1 قادر به معامله نخواهیم بود![/quote]

سلام و وقت بخیر
                            ضمن تشکر از لطف شما
                            بله دوست عزیز انجام معامله با 0.01 لات امکان پذیر هست.

با تشکر

نظر

• با سلام وخسته نباشيد.من دانشجويه ترم دوم هستم با شماره دانشجويي 73074966.همه دروس غير از بنيادي پيشرفته و ريسك بيشرفته واكسبرت وانديكاتور و سي اف دي كزروندم.امتياز براي كرفتن اين دروس كم اوردم.جطور ميتونم اين مشكل رو حل كنم؟به نظرم دليلش اينه كه دروس ترم دوم ميزان امتياز هديه از امتياز ثبت نام دروس كمتر هست براي همين امتياز كم مياريم.ممنون

نظر

• با سلام وخسته نباشيد.من دانشجويه ترم دوم هستم با شماره دانشجويي 73074966.همه دروس غير از بنيادي پيشرفته و ريسك بيشرفته واكسبرت وانديكاتور و سي اف دي كزروندم.امتياز براي كرفتن اين دروس كم اوردم.جطور ميتونم اين مشكل رو حل كنم؟به نظرم دليلش اينه كه دروس ترم دوم ميزان امتياز هديه از امتياز ثبت نام دروس كمتر هست براي همين امتياز كم مياريم.ممنون

با سلام و وقت بخیر
                                دوست عزیز لطفا در این رابطه به پشتیبانی تلگرام به آدرس: pcmtu_support@ پیام بفرستید.

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X