اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام حاج خلیل
    مرحمت فرمایید ما را هم در کلاس راه دهید
    منم مثل اکبر عبدی (بازم مدرسه ام دیر شد) شدم

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
    در این سایت و در تلگرام
    SmartSignalFX@

نظر

• آقا خلیل فدات بشم نوکرتم
      خودت میدونی که من هم خیلی دلم میخواد بیام
      اگر قابل دونستی یه نگاهی هم به ما بینداز
      فدای مهربونیهات
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط م.شکیبا نمایش پست ها
        اول از همه اساتید و دوستان بابت اینکه اگه پست غیر مرتبط با موضوع تایپیک زدم عذر خواهی میکنم .

خاطره زیبایی بود، اتفاقا من حدود یکسال پیش که شروع به یادگیری تکنیکال کردم برای یادگیری تکنیکال مجبور شدم به تهران برم اون زمان من و سه نفر دیگه در اون دوره کلاس تکنیکال شرکت کرده بودیم جلسه اولی که در کلاس حضور پیدا کردیم استادمون سوال کرد که آشنایی ما با علم تکنیکال و نرم افزارهای اون به چه نحویه ،دیدم کسانی که با من در اون کلاس ها شرکت کرده بودن همشون به علم تکنیکال تا حدودی آشنایی دارن و فقط من هستم که در حد صفر شروع کردم . حس خیلی بدی پیدا کردم .حس میکردم اونا از من برترن و من نمی تونم به این زودی ها به سطحشون برسم .خلاصه سرتون رو درد نیارم عزم رو جزم کردم که از اون آقایون پیشی بگیرم در زمانی که دوره ما تموم شد من از دو نفر اون آقایون پیشی گرفته بودم و با یکیشون هم سطح شده بودم . یادمه استادم بهم می گفت تو چقدر کنجکاوی . احتیاج نیست همه مطالب رو یاد بگیری با همه نرم افزارها آشنایی پیدا کنی . همین قدر که بتونی از این طریق کسب سود کنی کافیه . اما من قانع نبودم از اینکه مطالب رو به صورت ریز و دقیق یاد بگیرم لذت می بردم .

با خوندن خاطره شما یک بارقه امیدی در من ایجاد شد ، شاید تونستم یه زمانی حداقل نصف علم شما رو داشته باشم
        حالا چرا نصف ؟؟ چون من در اولین زمان اعلام آمادگی نکردم و متوجه نشدم .برای همین احتمال 50% رو فرض میگیریم .
        دقیقا همینجوره ...

مهمترین عامل پیشرفت من فقر و شکسته شدن غرورم بود

شهرام جان به زودی با تمام افرادی که اکسس دارند در بخش ویژه الیوت کاران صحبت خواهم کرد چرا که هر دو بخش ویژه بنیادی و الیوت فردا ادغام خواهد شد

یک طرح آموزشی جامع دارم که در ابتدا از شرکت پرسپولیس اجازه مطرح شدن و ساپورت میخوام بعد به اشتراک میزارم.

در این طرح فروم به حمد الهی قوی ترین بخش در تاریخچه آموزشی، تریدری ایران زمین خواهد شد.

من ساخته شدم برای ایدهای نو ، این ایده سودش به همه افراد خواهد رسید حتی از نظر آموزشی به خودمم خواهد رسید...

پ.ن:
        ترید ها در نصف شب تابلو میشن چرا که این موقع شب جز ترید و پول در آوردن چیزی جایگزین خواب نمیشه
        ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-10-2013, 04:43 AM
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
          سلام حاج خلیل
          مرحمت فرمایید ما را هم در کلاس راه دهید
          منم مثل اکبر عبدی (بازم مدرسه ام دیر شد) شدم

محمد جان خیالت راحت با تمام افراد که اکسس به بخش ویژه الیوت دارند صحبت خواهم کرد و حمایت آنها را برای بخش جدید خواستارم.

طوری بشه که افراد این بخش ویژه مسلط ترین افراد در انواع زمینه ها بشن...

شصت نفر فکر کنم کافی باشه که تسلط بالایی در هر زمینه کسب کنند.مثل دوران تکاوری هست این افراد گارد ویژه محسوب میشن...

دعا کنید شرکت پرسپولیس و تک تک افراد را قانع کنم که حمایت همه جانبه از این بخش نو بکنند و امیدوارم و ایمان قلبی دارم که پرسپولیس و تمام افراد برای طی کردن مسیر ترقی هیچ کم و کسری نمیزارد

به امید پیروزی

نظر

• خلیل جان اگه صندلی اضافی باقی مونده لطفاً یک نفر علاقمند پر و پا قرص دیگر را نیز به لیست بالا اضافه بفرمایید
            متاسفانه به دوره گذشته نرسیدم ان شاء الله بتونم در این دوره زیارتتون کنم ;-)

ویرایش توسط maculia : https://www.traderha.com/member/9111-maculia در ساعت 07-10-2013, 07:05 AM

نظر

• ok

نظر

• درخواست حمایت و انجام اقدامات ادغام دو بخش ویژه بنیادی و الیوت و راه اندازی یک بخش مرکزی به نام بخش ویژه معامله گری فرستاده شد و منتظر نظرات و پاسخ های هیئت مدیره در این باره هستیم.

خلاصه کارهای که صورت خواهد گرفت
                :

آموزش های نوشتاری و مالتی مدیا اکثر روش ها و سبک ها و همچنین امورات تریدری

تحلیل بازارهای مالی داخلی و بین الملل : سهام کل و جز ایران و کشورهای صنعتی ، کالاها ( انرژی، قلزات گرانبها اونس جهانی و سکه و مثقال...) ، بازار ارز ( مرخ ب ابری جفت ارزهای اصلی و ایندکس های فیوچرز همچنین نرخ برابری ریال ...) و در اخر بازار اوراق قرضه و شاخص های متفرقه همچون vix ... به سبک الیوت. همچنین ئحلیل فاندامنتال بازار ارز

پژوهش ها و تحقیقات در زمینه های مختلف و اشتراک گذاری منابع کمیاب...

انشالله بخش منحصر به فردی رقم بخورد که با همت و تلاش تمام افراد بی شک مجقق خواهد شد

همچنان تمام دیده من بر نظرات مدیران هست.

ارادتمند - خلیل

نظر

• انتظار پاسخ مثبت مدیران را داریم چون چنین تاپیک پویا و پر محتوایی بدون شک بار علمی بالایی داره و مخاطبان زیادی پیدا میکنه امیدوارم این انرژی و شوق را ، در حین به روزرسانی تاپیک هم شاهد باشیم. برای شما و دوستان آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.

با دنبال کردن ردپات نمیتونی به گذشته برگردی اما اگه صبر کنی گذشته برمیگرده.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                  ازخود میترسم....!

نظر

• وای خدای من دیشب چه شبی بود استاپ که نخوردیم هیچ صبح بیدار شدم میبینم نصف تی پی ها یک شبه خورده شده چیزی که یک هفته ای انتظار داشتم بخوره .
                    خدا رحمت کند پدر و مادر برنانکه رو .
                    الکی نیست علاقه ی خاصی به آمریکا و نخبگان یهودی دارم مال همینه .
                    به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
                      وای خدای من دیشب چه شبی بود استاپ که نخوردیم هیچ صبح بیدار شدم میبینم نصف تی پی ها یک شبه خورده شده چیزی که یک هفته ای انتظار داشتم بخوره .
                      خدا رحمت کند پدر و مادر برنانکه رو .
                      الکی نیست علاقه ی خاصی به آمریکا و نخبگان یهودی دارم مال همینه .
                      معحولا احساس شادی زیاد وقتی به یک تریدر دست میدهد که احسلسی عمل کرده باشد.

خدا رحمت کند پدر مادر خودمان که بزرگمان کردند نه جناب برنانکه ، چرا که در همین جین شما سود بردید خیلی ها به خاک سیاه نشستند

پیشنهاد میکنم نوشته های بنت ای مکدوول مطالعه کنید.

پ.ن
                      : هیچ وقت این موقع از روز فروم نمیومدم اتفاقی سر زدم. این تایم بررسی بازار برای حساب شخصی است "الویت ترید هست بعد..."
                      ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-11-2013, 08:54 AM

نظر

• من که کل در آمد و مخارج زندگیم از دلار های فارکسی . و ریال های آتی هست دیگر عادت کرده ام به سود و زیان . چیزی که منو شاد کرد این بود اهدافی را که انتظار داشتم در مدت زمان بیشتری بهش برسه یک شب رسید البته پوزیشن های کوتاه مدت من بسته شد اونایی که دراز مدت و میان مدت هستند باز می باشند .
                        ما هم شب هایی بوده که صبح بیدار شدیم دیدیم حساب هیچ شده که بر میگرده به مدیریت سرمایه و نداشتن استاپ .

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

نظر

• سلام بر آقاخلیل،
                          اجازه ورود برای کلاس تون میخواستم.
                          أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

من که کل در آمد و مخارج زندگیم از دلار های فارکسی . و ریال های آتی هست دیگر عادت کرده ام به سود و زیان . چیزی که منو شاد کرد این بود اهدافی را که انتظار داشتم در مدت زمان بیشتری بهش برسه یک شب رسید البته پوزیشن های کوتاه مدت من بسته شد اونایی که دراز مدت و میان مدت هستند باز می باشند .
                            ما هم شب هایی بوده که صبح بیدار شدیم دیدیم حساب هیچ شده که بر میگرده به مدیریت سرمایه و نداشتن استاپ .
                            وقتی با امادگی کامل و تسلط بر مباحث یک درس ، سر جلسه امتحان میروید و بعد از دیدن نتیجه امتحان و کسب تمام نمره ، تعجب نمیکنی و نداره چرا که از قبل با تلاش وارد کارزار شدید

وقتی میانگین حرکتی بازار طی روزهای اخیر بررسی میکنید "ولاتلیتی" و الویت های بازار شناخته بشه ... انتظارات حرکئی حداقل به صورت احتمالی در اون ساعات بالا میره.

معمولا شب های که با حجم نامعقول پوزیشن گرفته میشه خواب به چشم ادم نمیاد والی من به شخصه هیچی با خواب عوض نمیکنم...

من برم ساعت 11 الی 12 برمیگردم.

روزتون خوش

نظر

• من قصد جسارت به هیچ احدی را نداشتم و ندارم . اما از این بابت ناراحتم کسی دیگه ای کاری کرده همه چیز روی سر من خراب میشه . وگرنه من با همه دوست هستم حتی خلیل جان . فقط تصمیم گرفتم که کمتر اینجا بیام و به ترید بچسبم همین .

راستی نیما جان امروز رفته بودم آموزشگاه خانه تدبیر و اندیشه در خیابان توحید اصفهان . یه جوری ذوق کردم که اول نام شما همه جا فراگیر شده و امیدوارم بیشتر هم بشه .
                              دوم اینکه کمی به خودم مغرور شدم چرا که دیدم دنیای تکنیکالیست ها و تحلیل گر ها همش وابسه به ایندیکاتور ها شده . نبودی ببینی که حتی توی شناسایی یک ماژور ساده کلی کل کل میکردن آخر سر هم یکی بلند شد گفت نیما چنین گفته که صاحب سخن حرف بنده خدا رو قطع کرد و گفت اشتباه میکنه نیما .
                              برام خیلی جالب بود که مدعی زیاد شده و خوبی این رفتن این بود که تکنیکالیست ها زیاد شدن و این یعنی داشتن یک جایگاه در ایران برای این صنف مهارت .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

من قصد جسارت به هیچ احدی را نداشتم و ندارم . اما از این بابت ناراحتم کسی دیگه ای کاری کرده همه چیز روی سر من خراب میشه . وگرنه من با همه دوست هستم حتی خلیل جان . فقط تصمیم گرفتم که کمتر اینجا بیام و به ترید بچسبم همین .

راستی نیما جان امروز رفته بودم آموزشگاه خانه تدبیر و اندیشه در خیابان توحید اصفهان . یه جوری ذوق کردم که اول نام شما همه جا فراگیر شده و امیدوارم بیشتر هم بشه .
                                دوم اینکه کمی به خودم مغرور شدم چرا که دیدم دنیای تکنیکالیست ها و تحلیل گر ها همش وابسه به ایندیکاتور ها شده . نبودی ببینی که حتی توی شناسایی یک ماژور ساده کلی کل کل میکردن آخر سر هم یکی بلند شد گفت نیما چنین گفته که صاحب سخن حرف بنده خدا رو قطع کرد و گفت اشتباه میکنه نیما .
                                برام خیلی جالب بود که مدعی زیاد شده و خوبی این رفتن این بود که تکنیکالیست ها زیاد شدن و این یعنی داشتن یک جایگاه در ایران برای این صنف مهارت .
                                سلام بابک عزیز، میدونی ماجرا چیه؟ خوبه دنیای تکنیکالیست ها بزرگ بشه چون سر جمع به نفع ما تمام خواهد شد چون درک میکنند حرف حساب چی هست.

اما مشکل این هست بجای رفتن سراغ درک بازار سراغ توهم تکنیکال میرند! این ماجرا رو پیچیده و سخت میکنه.
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X