اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    دیشب لب ساحل خلیج فارس بودم.وحشتناک شرجی ... کل شیشه های ماشینم طوری شرجی گرفته بود که انگار شلینگ آب روش گذاشتی...

خیس شرجی شدیم. اما یک خوبی که داره وقتی کولر ماشین روشن میکنی وحشتناک خنک میکنه و آدم سر حال میاد...

این هفته پوزیشن ها به کام نبود یه خوردهدپرس شدیم... انشالله دلار به ین حالی بهمون بده...

باز میترسم که nfp و unemployment rate مناسب اعلام بشه و به دلیلدیدگاه و انتظار کاهشی سیاست های تسهیلی آمریکاباعث تقویت دلار بشه.

از طرفی هم هنوز بانک ژاپن موعضش در قبال سیاست های تسهیلی برای شخص خودم مشخص نیست.

بر طبق روش کاریم بعد از بسته شدن کندل چهارساعته نتیجه گیری ئاسه اردرگذاری میکنم.

موفق باشید

بر اساس نتایج که حدس میزدیم داده های ان اف پی و نرخ بیکاری منتشر شد و طبق حرکتی که پیش بینی کردیم دلار تقویت شد

http://forum.broker-fa.com/f91/%DA%A...html#post75660
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• یکی از جملاتی که وقتی از این بازار خسته میشم و حوصله هیچ کیو ندارم , به من امید مضاعف میده اینه :

موقع خسته شدن به دو چیز فکر کن
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .

۱ آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا “به تو” بخندند

۲ آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا “با تو” بخندند .
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• دیکشنری تخصصی اقتصاد موجود هست که تهیه کنیم؟

نظر

دیکشنری تخصصی اقتصاد موجود هست که تهیه کنیم؟
          پس اینجور که مشخصه کسی اصلا تو زمینه زبان تخصصی نیست.

مشکل نداره. ما به راهمون به تنهایی ادامه میدیم و کلمه به کلمه معانیش به صورت تخصصی بیرون میاوریم تا روزی که خودمون بشیم دیکشنری...

نظر

پس اینجور که مشخصه کسی اصلا تو زمینه زبان تخصصی نیست.

مشکل نداره. ما به راهمون به تنهایی ادامه میدیم و کلمه به کلمه معانیش به صورت تخصصی بیرون میاوریم تا روزی که خودمون بشیم دیکشنری...
            خلیل بزرگوار
            کتاب میخوای یا pdf یا ...
            راستش من یه دیکشنری اقتصادی برخورد کرده بودم ولی الان اصلا خاطرم نیست حقیقت
            ولی در مورد مفاهیم حسابداری و بانکداری و ... بخوای میشناسم که البته فکر نکنم مد نظر شما باشه دوست عزیزم

نظر

• تحولات هفته جاری بازار نشان از ولاتیلیتی بالای دو ارز یورو و ین دارد بنظر می رسد در هفته جاری یورو دلار، یورو ین و دلار ین حرکات قابل توجهی داشته باشند و پول بیشتر در این وادی باشد......

تنوع خبرها باعث می شود بازار هفته جاری برای نوسان گیران بازاری پر جنب و جوش تر باشد علی الخصوص پس از اعلام گزارش اشتغال آمریکا در انتهاب هفته قبل.....

پی نوشت: خلیل جان تا دلت بخواد دیکشنری تخصصی اقتصاد داریم.

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                خلیل بزرگوار
                کتاب میخوای یا pdf یا ...
                راستش من یه دیکشنری اقتصادی برخورد کرده بودم ولی الان اصلا خاطرم نیست حقیقت
                ولی در مورد مفاهیم حسابداری و بانکداری و ... بخوای میشناسم که البته فکر نکنم مد نظر شما باشه دوست عزیزم
                سلام بزرگوار

چی دی اف دارم و لینک دانلودش هم میزارم

مهندس جان کتاب اگر هست انتشارات ... واسم بزارید تهیه کنم !

ارادت

نظر

• از جمعه همین هفته ایشالله جمعه ها شیرازیم خوشحال میشم دوستان شیرازی رو از نزدیک زیارت کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    از جمعه همین هفته ایشالله جمعه ها شیرازیم خوشحال میشم دوستان شیرازی رو از نزدیک زیارت کنم.
                    به به ، مشتاق دیدار هستیم مهندس جان

منتهی شهری انتخاب کردید که برای شخص من خوش یوم نیست ( هر بار به این شهر اومدم یک بلای ناگوار بر من نازل شده) به همین خاطر چندین سال هست نمیایم مگر سر اجبار (عروسی پسرخاله فقط یکبار اونم یک شب) تشریف بیارم

با وجود اینکه پیشنهادات برای تدریس در این شهر شده ، به دلیل خوش یوم نبودن قید پول و کار در این شهر زدم !

پ.ن: اعتقادات خاص خودم دارم و قصد بی حرمتی ندارم ، برعکس ،شهر شیراز شهر گل و گیاه و زیبایست و مرکز فرهنگی کشور محسوب میشه و دوستش دارم !

نظر

از جمعه همین هفته ایشالله جمعه ها شیرازیم خوشحال میشم دوستان شیرازی رو از نزدیک زیارت کنم.
                      بسیار عالی نیما جان
                      خیلی خوشهالمون کردی . نیما جان حتما در خدمتم .
                      09137377603
                      هر کاری شیراز داشتی ، تمام وقت در خدمتم . فقط امر کن
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نیما خان ما رو هم با خودتون میبرید؟؟گرگین خان را هم بیارید

نظر

• نیما خان این حرکت ثشاهد تو نمودارش چه الگویی درست کرده؟؟الگویش صعودی است یا نزولی.با تشکر از لطف شما عزیز دل برادر

نظر

راستی نیما جان ، برای آموزش تشریف میارید ؟
                            ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                              راستی نیما جان ، برای آموزش تشریف میارید ؟
                              بله برای آموزش هست

نظر

• نيما جان ساعات حضورت در شهر نارنج و ترنج؟

دفعه قبل كه فرصت نشد از جامون تكون بخوريم، ببينم خواست خدا و بندش اين هفته ميتونيم بكنيم بيايم يه سر اونجا يا نه!
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X