اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• باسلام پلتفرم معاملاتی من تقریبا یک هفته است که آپدیت نمیشه واصلا کانکشن ندارم میخواستم ببینم از بقیه دوستان کسی این مشکل رو داره یا نه ؟

نظر

• من هم همينطورم ....

موفق باشيد
      يا حق

نظر

• سلام خدمت همه بزرگواران
        دوستان عزیز , اشکال از اینترنت شماست.
        فقط چند نکته کمکی ...
        از منوی Tools و سپس Option و سپس تب Chart تعداد Max bar in history , Max bar in chart را به 5000 کاهش دهید.
        چارتی را که نیاز دارید بازکنید و مابقی چارتها را ببندید
        وتا لود شدن کامل چارت و مطمئن شدن از قیمت پایانی روی چارت تحلیلی انجام ندهید ترید که به هیچ وجه !!!
        روی چارتی که کار دارید تمپلیت مورد نظرتان را اجرا و بعد از پایان کار آن را ببندید.

نقل قول از پیام عزیز
        دوستار همگی دوستان حمید
        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• این موزیک هم واسه اونایی که عاشق فارکس هستند .

Download page

Forex is my love by R.Lasker
          به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• دید من نسبت به طلا

نظر

• وقتی یه نگاهی به تاپیک ها میندازم سرحال میام ، سرشار از تحلیل های زیبا و قانونمند ...

یه مدت هست که خیلی کم تحلیل میزارم

آخرین تحلیل که به اشتراک گذاشتم روپیه هند بود که نتیجه اش در زیر هست

آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• اینم گلچینی از موزیک های بدون کلام یانی . برای اونایی که وقتی دارن چارت ها رو تحلیل میکنن به آرامش و شوق احتیاج دارن . معجزه میکنه امتحان کنید .

http://dl.songsara.net/instrumental/...NGSARA.NET.zip
                به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• سلام. به نظر میاد از تابستون قراره کل نفت ایران تحریم بشه به نظرتون قیمت دلار چی میشه و چه بلایی سر اقتصاد میاد

نظر

• خوب کلا تحریم بشیم درآمدهای کشور که حاصل از فروش نفت هست دچار نقصان میشه و این باعث میشه که مخارج دولت بر درآمدها فایق بیاد و این یعنی کسری تراز تجاری یعنی تولید ناخالص نابود یعنی درآمد سرانه ...

در کل تورم افراطی شاهد خواهیم بود همین!

البته اگر کاملا فروش نفت قطع بشه ...

من اومدم بگم که چرا تریدرها الیوت رو پیچیده میبینن ؟! که دیگه متن بالا در جواب دوست عزیزمون درج کردم...

نظر

• یک خبر خوب

آمریکا تحریم فروش تکنولوژی ارتباطی به ایران را لغو میکند

وندى شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگوى اختصاصى با بى.بى.سی فارسى از لغو تحریم. فروش تلفن همراه و کامپیوتر به ایران خبر داد و گفت که آمریکا در پی رفع موانع فروش مواد غذایی و دارو به ایران است.

خانم شرمن که به نمایندگی از آمریکا در گروه ۱+۵ با ایران مذاکره می کند، به بهمن کلباسی، خبرنگار ما گفت که فردا پنجشنبه ۳۰ مه (۹ خرداد) مجوز کلى براى لغو این تحریم ها صادر خواهد شد و راه براى فروش قانونى وسایل ارتباطى به ایران باز می شود.او گفت: "این تصمیم را گرفتیم تا تحریم ها مانعى براى استفاده از تکنولوژى هایى که مردم براى ارتباط بهتر و سریعتر به آنها نیاز دارند، ایجاد نکند. این موضوع هم شامل سخت افزار می شود و هم شامل نرم افزار."خانم شرمن یادآوری کرد که دولت آمریکا سه سال پیش هم تعدادی از اقلام و نرم افزارهای ارتباطی را از شمول تحریم ها خارج کرده بود.او گفت که باراک اوباما، رئیس جمهورى آمریکا متعهد است که جلوی ایجاد یک "پرده آهنین ارتباطی" دور ایران را بگیرد.خانم شرمن گفت: "دولت اوباما هیچ علاقه اى ندارد که ارتباط مردم ایران با هم و با خارج محدود یا قطع شود."معاون وزیر امور خارجه آمریکا گفت که برای مقام های آمریکایی مهم است که تحریم ها چه تأثیری بر زندگی روزمره مردم عادی ایران می گذارد و افزود: "به همین دلیل هم ما یک تیم ویژه به کشورهاى مختلف فرستاده ایم تا موانع فروش مواد غذایى و دارو به ایران را رفع کنیم."او گفت که وضعیت فعلی اقتصاد ایران "نتیجه سوء مدیریت دولتمردان در تهران" است و تأکید کرد که رفع سایر تحریم ها به تصمیم حکومت ایران بستگی دارد.خبرنگار بی بی سی فارسی از خانم شرمن پرسید: "تصویر نهایی شما از توافق نهایی بر سر برنامه اتمی ایران چیست. اگر ایران غنی سازی ۲۰ درصد را متوقف کند و آنچه در این حد غنی کرده را به سوخت تبدیل کند، آیا تحریم ها کاملا لغو خواهد شد و آیا حق ایران برای غنی سازی ۵ درصد یا ۳.۵ درصد در درون خاکش به رسمیت شناخته خواهد شد؟ می دانیم که یکی از انتقاداتی که آنها به شما دارند این است که حاضر نیستید بگویید که اگر آنها قدم های اول را بردارند در آخر چه خواهد شد؟"خانم شرمن جواب داد: "اتفاقا ایران خوب می داند و از زبان رئیس جمهور ما شنیده است. ایران حق دارد انرژى صلح آمیز هسته اى داشته باشد. این چیزی است که با رفع نگرانی های بین المللی ایران حق دسترسی به آن را خواهد داشت. این بخشی از مسائلی است که داریم بر سر آن مذاکره می کنیم. گو اینکه هیچ جای معاهده ان پی تی مشخصا به حق غنی سازی اشاره نشده است و مهم است که بینندگان شما از این واقعیت اطلاع داشته باشند. ولی با همه اینها ما آماده ایم که در مورد قسمت های مختلف یک برنامه هسته ای گفتگو کنیم تا راهی پیدا شود. ایران می داند که در این مورد هم کاملا آماده گفتگو هستیم."
                      از معاون وزیر امور خارجه آمریکا در مورد نظر دولت این کشور راجع به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران پرسیده شد. او جواب داد: "دولت آمریکا هیچ علاقه و نفعى در اینکه از هیچ یک از کاندیداها حمایت کند ندارد و صحیح هم نیست که ما از کاندیداى خاصى حمایت کنیم. این انتخاب مردم ایران است نه آمریکا یا هیچ کشور دیگر، و همانطور که می دانیم سیستم سیاسى ایران به شکلی است که تصمیم هاى عمده و به ویژه جهت گیرى پرونده هسته اى در اختیار رهبر جمهورى اسلامی است نه روساى جمهور."

لینک خبر
                      ویرایش توسط Trader : https://www.traderha.com/member/5220-trader در ساعت 05-30-2013, 02:26 PM
                      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• بیشترین تمرکزم بردم رو بخش آموزشی افزایش منابع در این زمینه ها

آخه من بخوام هم میتونم تحلیلم بزارم هم تریدم اما یه جور خودنمایی نلقی میشه و اصلش اینه من مطالبی که بلدم به اشتراک بزارم بعد دست به چنین کاری بزنم

اینجور هم خیالم راحته که دوستان میتونن از تحلیل و ترید من ببینن که چیزی کمتر یا بیشتر از نوشته های من نیست و شفاف سازی صورت گرفته و مهمتر از اون اینه که با همین مطالب دست به ترید میزنم و بازدهی هم مشخص هست پس از هر تحلیل و ترید

ترید کردم امری ساده است اما در چارچوب قوانین مشکل چرا که موقعیت های معاملاتی بدست میاد به دلیل ناموازی بودن یکی از ابعاد میبینی نمیتونی اون ترید بزنی اینجاست که روانشناسی فردی نمایان میشه و اعصابت میریزه به هم چرا که بازار طبق پیش بینی و تحلیلتون در حال پیشرویی هست منتهی چون قوانین باید رعایت میکردید پوزیشن ست نکردید ... سختی کارها اینجاهاست نه تحلیل یا تریگر زدن... کم کم بعد از اتمام مطالب آموزشی دست به تحلیل و ترید که زدم بیشتر متوجه خواهید شد !

مطالب همش رایگان هست و تا من زنده ام اینجا در خدمتتون هستم و نیازی نیست پولی اضافی هزینه کنید مگر که بخواید کلاس خصوصی بروید و وقت یک بزرگوار رو بگیرید ...

موفق و پیروز باشید

نظر

• سلام و درود . بدترین حالت حالتیه که قیمت بیاد استاپ رو بزنه بعد بره به سمت هدفت خستگی تو تن ادم میمونه خوب اینم شد یه درسی واسه استاپ گذاشتن

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                            سلام و درود . بدترین حالت حالتیه که قیمت بیاد استاپ رو بزنه بعد بره به سمت هدفت خستگی تو تن ادم میمونه

خوب اینم شد یه درسی واسه استاپ گذاشتن

دوست من چه جفت ارز و چه تایم فریمیه ؟ ممکنه بگی؟

نظر

• طلا 15 دقیقه البته با اجازه ذوست عزیز
                              ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 06-03-2013, 11:54 PM

نظر

• چند وقته تو رسانه های مختلف و تمام اخبارها دارن از تشدید تحریم های آمریکا و همچنین گسترش تحریم های بانکی سخن می گن .

الان تنها موسسه مالی بین المللی که با ایران کار می کنه وب مانی هست که اگه اونم تعطیل کنه کار با ایران رو .....

واقعا چه باید کرد با فارکس ..؟؟

دوستان هیچ کس راه دیگری جز وب مانی برا اکسچنج سراغ نداره ؟
                                ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 06-05-2013, 09:43 AM

نظر

پردازش ...
                                X