اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohammad110 نمایش پست ها
    با این اوضاع تحریمها و حذف شدن هاشمی , پایین امدن دلار شبیه به یک رویا میمونه.
    به نظر من بعد انتخابات دلار باید خیلی گرون تر بشه.(به خاطر انتخابات نرخ دلار رو نزاشتن بره بالا)

البته میشه اینطوری هم به مساله نگاه کرد

با وضع تحریمهای جدید مثل تحریم پتروشیمی و تحریم ریال ایران و نیامدن هاشمی دلار نتوانست بالاتر از قله قبلی خود (3960 )برود .

پس دلیل محکمی میخواهد که سقف قبلی را بشکافد.

موفق باشید
    .

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها

با وضع تحریمهای جدید مثل تحریم پتروشیمی و تحریم ریال ایران و نیامدن هاشمی دلار نتوانست بالاتر از قله قبلی خود (3960 )برود .

موفق باشید
      در بودجه امسال فروش روزانه 1300000 بشکه نفت با قیمت 95 دلار در نظر گرفته شده و قیمت دلار هم 2450 تومان . هر گونه تغییر در هر کدوم از اعداد باعث تغییر عدد دیگر میشود و نقش بسزایی در قیمت دلار در سال جاری

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها

موفق باشید
        البته اینکه نتونسته سقف بزنه اصلن گزینه ای نیست که بهش فکر کنیم چون میدونیم در استانه انتخابات با هر زوری شده
        حکومت با تزریق دلار جلوی این قضیه رو میگیره. ولی بعدش خدا بخیر بگذررونه.......

نظر

• تا دقایقی دیگه خبرهای فاندامنتالی میرسند و نظم بازارو بهم میزنند. خدا بخیر کنه....

نظر

• برای هفته جاری تحرکات بازار در حوزه ین ژاپن و ارزهای کامادیتی استرالیا و نیوزلند زیاد خواهد بود و بازار پ ریسکی را تجربه خواهند نمود......

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• اینم واسه دوستانی که فارکس رو خیلی دوست دارن .

http://marjaaftp.http.internapcdn.ne...Video/3062.mov
              به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• درود بر همه دوستان.
                کسی میتونه یه جای مطمئن برای خرید و فروش وبمانی معرفی کنه؟ترجیحآ جایی که باهاش کار کرده باشین.
                یه سؤال دیگه:کسی آقای سلیمی رو میشناسه و با ایشون در زمینه وبمانی کار کرده؟
                این لینکشه:http://farhadexchange.com

برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                باهوش باشی
                تقلب کنی

نظر

• آقای سلیمی رو بنده از دیدگاه الیوت و متخصص الویو میشناسیم

منتهی کار چنج وبمانی باید طبق تجربه شخصی خودتون و اینکه کجا قیمت مناسبتر و به صرفه تر ارایه میدن اتکا کنید

اگر بنده نام دو شخص یا شرکت ببرم فردا روز حتی در یک دلار پولش نقصان پیدا کنه از نظر معنوی مسولم و کار سختیه والی همین الان نام چند نفر با شماره تماس مینوشتم

رک تر بگم من به همه از دیدگاه خودم اعتماد دارم و احیانا خدای نکرده سوء تعبیری بشه مسولیتش به گردن خودم هست و تاوانش خودم پس خواهم داد و وجدانم آرام هست.

از من به شما توصیه برادرانه در انتخاب بروکر و کمپانی تریدتون بیشتر تمرکز کنید تا چنج پول... من تو بهترین های دنیا اکانت دستم بوده و فرق مارکت میکرهای که الان داخل فعالیت میکنن با شرکت های واقعی به راحتی میفهمم...

بازی در اوردنشون رو حرکات قیمت بگیر تا چیزای دیگه... که عینا با دو چشم خودم شاهد بودم .

به شخصه پرپولیس رو بر همه ارجحیت میدم دلایلش هم شفاف هست و نیاز به توضیح نیست.

موفق باشید
                  آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• دفترچه خاطرات من . نمودار یورو به دلار . جای جای این چارت که نگاه میکنم تمامی وقایع زندگیم در این چهار سال رو اون لحظه کجا بودم و چه میکردم به من یاد آوری میکنه .

آیا شما هم مثل من با نمودارها اینطوری هستید ؟؟؟

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

نظر

• جا داره از جناب نیما تشکر خاصه انجام شود چرا که از محدود کسانی هستند که مبحث زمانی را هم تئوری و هم عملی و هم تجربی بلد بوده و سیع در انتقال این مطلب دارند . مبحث زمانی یکی از مباحث کم توجه در تکنیکال بوده ولی در عین حال بشیار مهم . بنده که به شخصه خیلی استفاده نمودم .
                      با تشکر از جناب نیما .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

• نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
                        دفترچه خاطرات من . نمودار یورو به دلار . جای جای این چارت که نگاه میکنم تمامی وقایع زندگیم در این چهار سال رو اون لحظه کجا بودم و چه میکردم به من یاد آوری میکنه .

آیا شما هم مثل من با نمودارها اینطوری هستید ؟؟؟
                        من که سعی میکنم به گذشته برنگردم چرا که شیرین ترین لحظات زندیگم رقم خورد !

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                          من که سعی میکنم به گذشته برنگردم چرا که شیرین ترین لحظات زندیگم رقم خورد !
                          نوش جانت . حالا چی هست ؟؟؟ قابل بیان هست بگو ؟؟؟ ما هم خوشحال بشیم .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

اینم واسه دوستانی که فارکس رو خیلی دوست دارن .

http://marjaaftp.http.internapcdn.ne...Video/3062.mov
                            سلام

بابک عزیز اگر ممکنه مختصری در مورد این فیلمی که آپلود کرده اید توضیح بدید ، لطفا.
                            شاید بعضی از دوستان مثل من محدودیت دانلود داشته باشند و بخواهند قبل از دانلود کمی در مورد فایل بدانند ...

سپاس
                            .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

نوش جانت . حالا چی هست ؟؟؟ قابل بیان هست بگو ؟؟؟ ما هم خوشحال بشیم .
                              ما انسان ها تلاش میکنیم که شاد باشیم !

کار میکنیم پول در میاریم که نیازهامون برطرف بشه و از این طریق ارضاء میشیم ، ازدواج میکنیم که شادی رو تقسیم کنیم ولی دو چندان کنیم !

من در هر برهه از زمان تلاش میکنم برای شادی خودم و واقعا هم در گذشته به غیر از یک سال و اندی قبل لذت بردم از زندگی ... الان هم دوباره در تلاشم شاد باشم و حتی گذشته ام چه شاد و چه غم (تر و خشک) با هم فراموش کنم و از لجظه اکنون زندگی رو استارت بزنم

چیزی نیست که قابل گفتن باشه

فقط شاد باشید و دل به هیچ چیز نبندید چرا که هرچیزی دور و بر می بینید فانی است جز محبتی که میبینید و محبتی که می کنید !

پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                                ما انسان ها تلاش میکنیم که شاد باشیم !

کار میکنیم پول در میاریم که نیازهامون برطرف بشه و از این طریق ارضاء میشیم ، ازدواج میکنیم که شادی رو تقسیم کنیم ولی دو چندان کنیم !

من در هر برهه از زمان تلاش میکنم برای شادی خودم و واقعا هم در گذشته به غیر از یک سال و اندی قبل لذت بردم از زندگی ... الان هم دوباره در تلاشم شاد باشم و حتی گذشته ام چه شاد و چه غم (تر و خشک) با هم فراموش کنم و از لجظه اکنون زندگی رو استارت بزنم

چیزی نیست که قابل گفتن باشه

فقط شاد باشید و دل به هیچ چیز نبندید چرا که هرچیزی دور و بر می بینید فانی است جز محبتی که میبینید و محبتی که می کنید !

پیروز باشید

چقدر زیباست وقتی آدم فقط برای دل خودش و بدون هیچ چشم داشتی دانسته هاش رو به دیگران آموزش میده و با اون ها تقسیم میکنه،
                                بنظرم چقدر زیباست آدم هایی که سروکارشون با پول و سودهای قابل توجهه ولی اصلاً پولکی نشدند و
                                واقعاً چقدر بزرگان درست گفته اند که درخت هر چه پربار تر افتاده تر
                                ...
                                در خانواده پی سی ام منش و رفتار زیبای بزرگانی چون شما همواره درس اخلاق و انسانیت رو برای بنده بهمراه داشته باشه، هرچند که مطالب علمی زیادی نیز آموخته ام
                                امیدوارم همیشه شاد، سلامت و پیروز باشید

ویرایش توسط maculia : https://www.traderha.com/member/9111-maculia در ساعت 06-20-2013, 01:06 PM

نظر

پردازش ...
                                X