اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    درود علی جان

بازار با کسی لج نداره ، ما دچار یک خودآزاری حاد هستیم!!

اگر دوست داری در تالار روانشناسی یک تاپیک باز کن و هر روز شرح احوالات ترید خودت رو بنویس. هم خودت میتونی با ثبت و خواندن پستهایت نتیجه بگیری و هم تجربه ای برای دیگران است و از همه مهمتر

با خواندن این پستها ،دیگران میتوانند پیشنهادات خوبی به شما بدهند.

ژورنال شخصی یکی از ملزومات اصلی کار است که کمتر بهش اهمیت داده میشه.

اگر 4سال است که درگیر چارت هستید به نظرم شما بالقوه امکان سودآوری را دارید ولی این خصیصه در هزار توی ذهنتان گم شده.

پ.ن: خیلی دوست دارم روی این مسئله باب گفتگو باز بشه. خیلی از ماها در واقع اطلاعات و تجربه لازم برای کسب سود را داریم ولی متوجه نیستیم و همچنان به دنبال این هستیم آخر این راه کجاست!!

طرف سیستم معاملاتی داره با 35% خطا و ریسک به ریوارد یک به1.2 هنوز دنبال اینه که بهترش کنه!!! متوجه نیست که خیلی وقته از خط پایان رد شده ، هنوز درحال دویدنِ !!
    نیما جان با جمله آخرت خیلی حال کردم
    تشکر خالی کفایت نمی کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
      تشکر خالی کفایت نمی کرد
      علی جان فقط یک سوالی برام پیش اومده ، اون جمله رو من گفتم شما چرا از نیما تشکر کردی؟ :دی زیاد بدم نیست اون میله هه رو ول کنی پستها روبا دقت بیشتری بخونی :دی

نظر

• میگه توپ باش ! هربار که محکم تر خوردی زمین ، بیشتر به بالا بپر !

محاله کسی قواعد رعایت کنه بخواد به سمت کال مارجین پیش بره !

یک الی دو درصد ریسک در هر پوزیشن و ریسک مشخص در دوره زمانی معیین بزرگترین سد کال مارجین هست !

شاید سواد من بیشتر از این ریسک نباشه ! ولی همینکه الویت حفظ سرمایه هست خودش کلی کاره !

آروم و پیوستا پیشرویی کن که اگر ضرر متوجه شدی آروم باشه و قابل کنترل و بررسی !

همه استاب میخوریم ، شک نکن !

استاب بیمه نامه ادامه فعالیت در بازار هست !

بشین صادقانه و بی رحمانه خودت ببر زیر سوال ... سیستمت ببر زیر بوته آزمایش ... پوزیشن هات بررسی کن و ببین کجای کا میلنگی.

موفق باشید
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
          علی جان فقط یک سوالی برام پیش اومده ، اون جمله رو من گفتم شما چرا از نیما تشکر کردی؟ :دی زیاد بدم نیست اون میله هه رو ول کنی پستها روبا دقت بیشتری بخونی :دی
          تو نگفتی که
          پیام گفته
          ولی من همچنان در فکر اینم که چرا نیما رو گفتم این وسط
          به هر حال هنو هم از نیما پیام و شما متشکریم

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
            تشکر خالی کفایت نمی کرد
            نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
            خوبیه علی زالی اینه که هیچ وقت ازش خسته نمیشی! همیشه یک سوژه ای دستت میده که یه کمی به زندگی بخندی

حاجی هم که سوژه لازم نداره ، از یک میله داستان درست میکنه

خیلی چاکریم

پ.ن: روزگار جوانی یک ب ام دابلیو 518 داشتیم (خودروی پدرم) با یک عزیزی بودیم . ترمزی زدیم و مسافرانی سوار کردیم!! حالا پس از خوش و بش و این حرفا ، یکی از مسافرین میپرسه : مدل بنز تون چیه؟؟!!

ما هم گفتیم 450slk که بعدا واسه دوستاش تعریف کنه حالش رو ببره!!

حالا حکایت علی زالیه، جمله خوب حتما بنزه!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-s نمایش پست ها
              گاهی وقتا به این فک میکنم که اگه این زمان و انرژی رو اگه رو چیز دیگه میزاشتم تا الان حداقل ضرر نکرده بودم ولی باز این میاد تو ذهنم که رو چی؟ هرکاری میخوای شروع کنی پول درست و حسابی میخواد کم کم داره 4 سال میشه که دارم تلاش میکنم ولی نمیشه که نمیشه حساب چندفه بالا میره پایین میاد تا آخرش که میره پایین و دیگه بالا نمیاد و آخرشم کال مارجین رو برای بار چندم تجربه میکنم اصلا انگار بازار لج میکنه باهام میدونم قیمت میخواد چیکار کنه ولی ضرر میکنم نمیدونم مشکل کجاس دیگه دارم پای چارت دیوونه میشم بهترین دوران زندگیم رو از دست دادم روزایی که اگه این پول لعنتی بود باید بهترین روزای عمرم میشد ولی الان برعکسه درد دل انقد زیاده که با فروم نویسی خالی نمیشه
              سلام دوست من
              من تاجر آهنی را در تهران میشناسم که وقتی چند سال پیش آهن نوسان شدید قیمتی پیدا کرد ورشکست شد
              مطمئن باشید در همه ی کارها سود و زیان وجود داره
              اگر راننده ماشین هم باشید خطر تصادف بسیار زیاد وجود داره ، اونم تو ایران
              شما ببینید که از این دنیا چی می خواهید
              بهترین پیشنهاد من
              کتاب معامله گر منظم نوشته مارک داگلاس هست
              امیدوارم فشار ترید را کنترل کنید
              تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
              در این سایت و در تلگرام
              SmartSignalFX@

نظر

• چه کسی گفته که گرانی شده است !!!!!!

دوره ی ارزانیست!!
                شرف اینجا ارزان،،،،،آبرو قیمت یک تکه ی نان ،،،،،و چه تخفیفی خورده است قیمت هر انسان...
                ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                  چه کسی گفته که گرانی شده است !!!!!!

دوره ی ارزانیست!!
                  شرف اینجا ارزان،،،،،آبرو قیمت یک تکه ی نان ،،،،،و چه تخفیفی خورده است قیمت هر انسان...

یه دفعه چی شد سجاد!!!؟؟؟
                  نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                    خوبیه علی زالی اینه که هیچ وقت ازش خسته نمیشی! همیشه یک سوژه ای دستت میده که یه کمی به زندگی بخندی

حاجی هم که سوژه لازم نداره ، از یک میله داستان درست میکنه

خیلی چاکریم

پ.ن: روزگار جوانی یک ب ام دابلیو 518 داشتیم (خودروی پدرم) با یک عزیزی بودیم . ترمزی زدیم و مسافرانی سوار کردیم!! حالا پس از خوش و بش و این حرفا ، یکی از مسافرین میپرسه : مدل بنز تون چیه؟؟!!

ما هم گفتیم 450slk که بعدا واسه دوستاش تعریف کنه حالش رو ببره!!

حالا حکایت علی زالیه، جمله خوب حتما بنزه!!

علی زالی با این تشبیه اخرت خیلی حال کردم ، تشکر خالی کم بود

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-s نمایش پست ها
                      گاهی وقتا به این فک میکنم که اگه این زمان و انرژی رو اگه رو چیز دیگه میزاشتم تا الان حداقل ضرر نکرده بودم ولی باز این میاد تو ذهنم که رو چی؟ هرکاری میخوای شروع کنی پول درست و حسابی میخواد کم کم داره 4 سال میشه که دارم تلاش میکنم ولی نمیشه که نمیشه حساب چندفه بالا میره پایین میاد تا آخرش که میره پایین و دیگه بالا نمیاد و آخرشم کال مارجین رو برای بار چندم تجربه میکنم اصلا انگار بازار لج میکنه باهام میدونم قیمت میخواد چیکار کنه ولی ضرر میکنم نمیدونم مشکل کجاس دیگه دارم پای چارت دیوونه میشم بهترین دوران زندگیم رو از دست دادم روزایی که اگه این پول لعنتی بود باید بهترین روزای عمرم میشد ولی الان برعکسه درد دل انقد زیاده که با فروم نویسی خالی نمیشه
                      نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                      علی زالی با این تشبیه اخرت خیلی حال کردم ، تشکر خالی کم بود

ali-s عزیز ببین زندگی جاریست با من و تو یا بی من و تو
                      پس از گذشتت حتما انرژی بگیر و نزار فکر های بیخود تو رو انسانی پوچ نشون بده که وقت و انرژیت رو حدر دادی ( با اینکه سرزنش زن و فرزند آشنا و غریبه رو به همراه داشته )
                      بلکه اینجوری نگاهش کنمن یه هزینه ای دادم (درسته خیلی گرون و با اتلاف وقت ) ولی تجربه های زیادی از هر پوزیشن دارم ( چه استرس روانیش چه تکنیکی) به توصیه پیام جان کارهای روزانت رو بنویس چه تصمیماتت رو چه اجراعیاتت رو
                      پیام عزیز یه مطلبی رو فرمود علی تشکر کرده من و محمد هم خیلی خندیدیم

پشت هر پوزیشنت شهری است ----- قایقی باید ساخت
                      پوزیشنهات آینه عبرت توست جور دیگر باید دید

اشعار حمید نیمایی
                      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی

یک نظر بدید واسه تریگر بلند مدت چطوره؟ سیستم من گفته بزنم

پوزیشن لانگ داشتن هم صبر ایوب میخوادا ... واقعا روانیمون کرد و رفت !

نظر

• به امید خدا با این ترسیم مهندس کمر اونس خواهد شکست... و بعد طلای داخل ... این چرخه میچرخه و میرسه به جوانان و ازدواج... مبارک باشه !

http://forum.broker-fa.com/f65/%D8%A...html#post63657
                          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 04-17-2013, 10:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها

پوزیشن لانگ داشتن هم صبر ایوب میخوادا ... واقعا روانیمون کرد و رفت !
                            سقف موج B نزنه احتمال چی داره؟

نظر

• 20 نفر دیگه میخوام دسترسیشون به تالار ویژه الیوت کاران باز کنم ، پیشاپیش چهار نفر اسم نوشتند !

16 نفر دیگه که میخوان به من پیام خصوصی بدن و مشخصات زیر ارسال کنند:

نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ثابت و همراه ، ایمیل

ارادت
                              ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 04-17-2013, 03:16 PM

نظر

• دیروز بود ... البته واسه خودم !

بخش کامدیتی فعال میکنم چرا که بخش ارز رو واگذار کردم به چابک عزیز و سبک تر شدم !

اعتراف بزنم من حوصله توضیح نوشتن ندارم چرا که کیبوردم فارسی نیست و کیبورد فارسی اکسترنالم هم خراب شده و به زور تایپ میزنم !

ارادت

نظر

پردازش ...
                                X