اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    حکایت خیلی ها توی این بازار میدونی چیه؟ بزار یک مثال برات بزنم.

شخصی به واسطه اینکه پدرش کشتی گیر بود به سمت کشتی رفت و یک سال تمام کشتی گرفت و از منتخب تهران به مسابقات قهرمانی کشور رفت، بعد از اینکه به مسابقات کشوری رفت توی دور اول حذف شد و به این نتیجه رسید که کشتی بدرد من نمیخوره من باید بوکسور بشم! این روند همانطور ادامه پیدا کرد و جودو ، وزنه برداری ..... هر بار در یک مسابقه ای شکست می خورد بجای اینکه به این فکر کند شکست جزیی از بازی هست ته خط به این نمی رسید که من به درد ورزش نمی خورم! در خاطراتش می گفت ان موقع که من کشتی می گرفتم در رده جوانان یک حریف داشتم که هر بار با من بازی می کرد شکست می خورد و همان توانست قهرمان جهان در رده بزرگسالان چند سال بعد شود ان کجا و من کجا!

نقل آن کشتی گیر نقل این روزهای بسیاری از تریدرها شده! هر روز یک روش و دوره تریدری شان در یک روش خاص از یک ماه فراتر نمی رود و دلیلش هم ساده است باخت را به عنوان یک سر معامله نمی پذیرند!

بسیار زیبا و درسته استاد عزیز

ولی یکی از دلایلی که اکثر تریدرها به سمت سیستمهای دیگه میرن، نداشتن دیسیپلین، دانش و سرمایه کافی هستش، من خودم هیچی از این بازار نمیدونستم و واردش شدم و خیلی اشتباهات زیادی داشتم تا شاید فقط نکات اولیه بازار رو درک کردم ولی از زمانی که وارد این فروم شدم، به امضای شما برخوردم و اولین صحبت خصوصی رو با شما داشتم خیلی تاثیر روی من داشت، به شکلی که دیگه هیچ تریدی نکردم تا اول از لحاظ روحی و دوم از لحاظ دانش بهتر شوم که به لطف حضور شما و دیگر دوستان صاحب سبک احساس میکنم به شرایطی که باید دارم نزدیک میشم...

باز هم از شما و دیگر عزیزان ممنونم
    ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 08-14-2012, 11:54 AM
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

اینجا جنوب است !

ساعت 12:37 ، هوا به شدت گرم و شرجی با دمای 53 درجه میتازد !

واحد بیکاری خبر - لارستان استان فارس

نظر

یه سریم بزنید به پست بحث ازاد تسلیت به هموطنان اذربایجانی

نظر

رازِ موفقیت اینه که هر زمان فهمیدیم معامله ای اشتباهه سریع از معامله خارج شویم
          اگه بتونیم ضرر رو بپذیریم هرگز کال نمیشیم

نظر

به نام خداوند حی و توانا
            با سلام خدمت دوستان گلم
            و با تشکر از همه دوستانم که به بنده لطف داشتند و مهربانی و عطوفت خداوند را یادآور شدند
            وقتی وضعیت هموطننانم رو در آذربایجان دیدم از درد خودم یادم رفت ممنون از این همه همدلی و همبستگی
            به امید آن روز که تو میآیی (یا صاحب الزمان عج) و غم و درد از این دنیا رخت بر میبندد.

شادی سراسر وجودتان
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

بعضی ها دوست دارند نفت ترید کنند اما می ترسند این هم یک جفت ارز خود نفت! CADJPY

کانادا یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان نفت و از سوی دیگر ژاپن از بزرگ ترین وارد کنندگان نفت. پس طبیعی هست نفت بره بالا دلار کانادا قوی و ین ژاپن ضعیف بشه و بالعکس. نفتی ترین جفت ارز بازار همین جفت ارز هست، نمودار دیلی زیر کورلیشن بالای این دو را نشان می دهد......

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نظر

این ترول بالایه که منم!!!!
                  دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                  2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                  3- آرامش در تریدری
                  4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                  5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                  6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                  7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                  8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                  9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                  10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                  11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                  12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                  13- با روحیه ی بد ترید نکن
                  14- خودتو گول نزن
                  15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                  16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                  17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

توو این چند وقتی که وارد بازار شدم، هر وقت از رو دست کسی تقلب کردم، نتیجه اش استاپ بوده...
                    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

دلم گرفته و خسته ام!
                      دلم می سوزد آن روزها برای هیچ غم دیگران را می خوردیم!

یادت هست آن روز برای آنکه بفهمی چه می گویم تا 4 صبح بیدار نشستی؟

یادت هست برای کندن یک پی دنبال توپ بازی ات بودی و وقتی پی کنده می شد می آمدی و اولین لیوان آب را خودت سر می کشیدی؟

یادت هست آن روز از پنجره افتادی در حیاط پشت و زار زار می گریستی چه گفتم؟

یادت هست چه ها گفتم و تو چه شنیدی و در آخر چه کردی؟

خسته ام، عذابم می دهی که خسته شدم بی منت و سر گریستنم نبودی!

تو خود می دانی چه می گویم و پنجره و در و دیوار و پی و ...... کنایه از چیست!

ره خود رو ما را واگذار به کار خود.

نظر

شاخص نیکی و جفت ارز دلار ین و کورلیشن بالایی که دارند!

بنظرتون شاخص بورس بر بازار پول تاثیر گذار هست یا بازار پول بر شاخص بورس؟

نظر

مهندس دست گذاشتی رو دلم !

با داینامیک کارها میکردیم ... تحلیل بین بازاری داشتیم... الان درست چارت ها رو نشون نمیده ! البته با هم !

نظر

دیروز رفتم دکتر قلب یک نوار قلب ازمون گرفت گفت مستعد سکته هستی!! آقا ما رو می بینی ناراحت که دنیای فارکس چطوری بدون ما زندگی کند!! خلاصه هی به خودم گفتم کمتر بخور این شکم رو یک کم بیار پایین این چه وضعشه آخه، خلاصه رفتم نوار قلب رو اسکن گرفتم بهتون نشون بدم، اونجاهایی که عین این کندل ها سیخ زده منطقه شوک هست که بخاطر چربی بود .....

آخیش چقدر خالی بستم دلم خنک شد، حالا می فهمم بعضی ها اینقده چپ و راست توی مسائل مهم دروغ میگند چه حالی می کنند!

نمودار یورو فرانک هست مزخرف ترین ارز بازار و بشدت مستعد دادن سکته چون یک جا یک پالس قوی میزنه با جریان بالا!!

کلاٌ نوساناتش 5 پیپ هست!

نظر

نیما جان یوروفرانک حاصل دسترنج snb هستش.
                              Snb گفته میخواد یوروفرانک رو روی 1.20 ثابت نگهداره.
                              اگه snb دخالت نمیکرد یورو جلوی فرانک نابود شده بود

نظر

این میزارم برا اونا که چشم به راه حرفای برنانکه اند

نظر

پردازش ...
                                X