اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ایران پیشنهاد داد:
    توقف غنی سازی اورانیوم ۲۰ درصد در ازای لغو تحریمها (خبر آنلاین)
    به نظرتون دیر نشده ؟
    ویرایش توسط amir : https://www.traderha.com/member/2573-amir در ساعت 09-26-2012, 05:42 AM
    .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
    !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

• تمامي فشار كشورهايي كه در طرح تحريم ايران شركت كردند براي توقف غني سازي 20% هستش.
      اميدوارم ختم به خير بشه.

به هر حال من كشورم رو دوست دارم.
      Think / Act / Enjoy

نظر

• چقدر مووینگ 100 و 200 رو دوست دارم

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• یعنی من توو دمو فوق العادما...

با مدیریت سرمایه کاملا منطقی (3%) با 5000$ دپوزیت توو 4 روز کاری 3000$ کار کردم، چه میکنه این بازیکن...
          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• دوستان گویا بحث جنگ داره جدی میشه.

جایی خوندم از روی نمودارهای بازارهای سهام آمریکا و اروپا میشه حدس زد که جنگ میشه یا نه.

کسی نظری نداره؟

نظر

• زیاد به حرفهای نتانیاهو گوش نکنین.

میخواد اوباما را تحت فشار بزاره یه مراسم شامورتی بازی تو سازمان ملل راه انداخته با عکس بمب اتمی!!

کسی که بخواد حمله کنه ، حمله میکنه هی اراجیف نمیبافه!!

انحراف افکار عمومی از مسائل اصلی در پناه بحران ایران!!!

سوراخ دعا پیدا کرده

آمریکایی ها 3 جنگ عمده داشتند

افغانستان عراق ویتنام

این همه هزینه کردند و کشته دادند چی گیرشون آمده بعد از این سه جنگ؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                دوستان گویا بحث جنگ داره جدی میشه.

جایی خوندم از روی نمودارهای بازارهای سهام آمریکا و اروپا میشه حدس زد که جنگ میشه یا نه.

کسی نظری نداره؟
                سیاست ایی که در خصوص عراق پیش گرفته بودند را بدون کم و کاست در خصوص ایران دارند اجرایی می کنند.

کسی میدونه توی اون 7-8 سال بر عیله عراق چند تا قطعنامه صادر شده بود؟
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                  زیاد به حرفهای نتانیاهو گوش نکنین.

کسی که بخواد حمله کنه ، حمله میکنه هی اراجیف نمیبافه!!

آمریکایی ها 3 جنگ عمده داشتند

افغانستان عراق ویتنام

این همه هزینه کردند و کشته دادند چی گیرشون آمده بعد از این سه جنگ؟
                  درود بر شما و سپاس از پاسختان،

اما دوست گرامی، این کارزار تبلیغاتی برای آماده سازی افکار عمومی است، نه اراجیف. شاید ظاهراً بی پایه به نظر برسند، اما مگر ادعاهایشان درباره سلاح های کشتارجمعی عراق هم بی پایه نبود؟!

این 3 جنگی هم که فرمودید، شاید برای توده مردم آمریکا سودی نداشت، اما برای گروه های لابی گر و پرنفوذی که مسبب اصلی به راه انداختن جنگ بودند، اتفاقاً بسیار سودآور و پیروز هم بود. کلاً سیستم آمریکا به شکلی است که - بر خلاف اروپا - زیاد مردم نقشی در تعیین سرنوشت خود ندارند و اتفاقاً خود مردم آمریکا هم زیاد به مسائل بیرونی کشورشان توجه نمی کنند.

دوستی آمریکایی - در یک سایت تخته نرد - داشتم که 3 ماه طول کشید به او حالی کنم Iran با Iraq متفاوت است. حاضر نبود یک سرچ در گوگل بکند. کلاً به نظرم شاید حدود 20% آمریکاییها از همان ایالت خودشان هم بیرون نیامده اند.

چنین مردمی را ساده می شود با تبلیغات دروغین فریفت.

مضافاً اینکه هر وقت شاخص داوجونز در حال سقوط است، بایستی نگران اتفاقاتی بود.

- بحران دهه 1930 را با جنگ جهانی دوم و آن حادثه مسخره پرل هاربور ختم به خیر کردند.

- بحران دهه 1970 را - که مسبب اصلی اش مرحوم عقاب اوپک بود - با انقلاب شکوهمند خودمان

- بحران 2000 را با 11 سپتامبر و 2 جنگ بزرگ افغانستان و عراق

- بحران کنونی را با .....؟

نظر

• با سلام :

نمیدانم کجای پرل هاربر مسخره بود .چرچیل و روزولت میخواهستند امریکا را وارد جنگ کنند حمله به پرل هاربر بهانه اصلی را بدستشان داد .

جنگ افغانستان یک جنگ حیثیتی بود برای امریکا ولی عراق کاملا متفاوت است .منابع نفتی عراق و دستیابی به انها عمده دلیل حمله به انجا بود .

در مورد ایران مسئله متفاوت است .اصلا ایران با تمام کشورهای همسایه متفاوت است .
                    نمدانم چند نفر از دوستان جنگ 8 ساله را دیده اند .اون زمان دانشگاه بودم سال اخر طرحی اوردند به اسم طرح شش ماه و دانشجوها را شش ماه بردند به جبهه .برخی نیز شهید شدند .صدمات جنگ غیر قایل جبران است .این را همه میدانند .
                    متشکرم
                    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• آمریکا تو جنگ با عراق موند اونم عراقی که وسعت اون 3.5 برابر کوچکتر از ایران هست

اگه بخواد با ایران وارد جنگ بشه اونقدر کشته میده که تمومی نداره چون تو عراق ایستادگی نکردن یعنی یهو همه ناپدید شدن و تونست فتحش کنه ایران اونجا نیست

ایران خودش الان از لحاظ نظامی پیشرفت خوبی کرده درسته بیشتر تکنولوژی رو از روسیه میخرن ولی هر چی باشه صلاح پیشرفته هست

اینو هم از یاد نبریم که ایران از لحاظ استراتژیک قطبی هست در خاورمیانه واسه همین روسیه از دستش نمیده حمایت روسیه هم یعنی جنگ بی جنگ چون روسیه سلاح هایی داره که آمریکا 10 سال میکشه بهشون برسه کشور آمریکا بیشتر جنبه تبلیغاتی کار میکنه ولی روسیه با اینکه تبلیغ نمیکنه واقعا خیلی در ضمینه سلاح پیشرفته هست

نظر

• فقط اینقدر بگم که کشور اوکراین در زمینه تجهیزات جاسوس در دنیا پیشرو است.

و اینقدر هم میدونم که آقای پوتین موقعیت استرتژیک ایران رو از دست نخواهد داد، اگرچه شدیدا بدنبال منافع کشور خودش است.

زمانی که آمریکا به عراق حمله کرد از همون اولین روزهای جنگ از طریق شمال عراق(کرکوک اگر اشتباه نکنم) صادرات نفت رو به آمریکا شروع کرد و ادامه جنگ بهانه ای بیشتر برای شرکت های تسلیحاتی جهت فروش سلاح و فعالیت شرکت های امنیتی خصوصی و مشغول کردن افکار عمومی برای صادرات نفت عراق نبود.
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• اینم من میدونم که ملت ایران عجیب ترین ملت دنیا هستند !

میبینید مخالف همدیگه هستند و اختلافات درونی دارند ، خدا سر شاهده یه تهدید خارجی بشه ، ببینید چطور متحد میشن ! مثال بارزش خودم میگم.

هرجای دنیا باشم برمیگردم و میرم خط مقدم ! خاکم هست ، خاک کوروش ! خاک اجدادم ! ناموسم !

دست خالی شده به خودمون بمب میبندیم و میریم جلو ! جان ما ارزش ندارد ، چیزی که ارزش داره عزت خاکم !

ترس اونها همین هست که ملت ایران قابل پیش بینی نیستند !

جانم به فدای خاکم

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                            فقط اینقدر بگم که کشور اوکراین در زمینه تجهیزات جاسوس در دنیا پیشرو است.

و اینقدر هم میدونم که آقای پوتین موقعیت استرتژیک ایران رو از دست نخواهد داد، اگرچه شدیدا بدنبال منافع کشور خودش است.

زمانی که آمریکا به عراق حمله کرد از همون اولین روزهای جنگ از طریق شمال عراق(کرکوک اگر اشتباه نکنم) صادرات نفت رو به آمریکا شروع کرد و ادامه جنگ بهانه ای بیشتر برای شرکت های تسلیحاتی جهت فروش سلاح و فعالیت شرکت های امنیتی خصوصی و مشغول کردن افکار عمومی برای صادرات نفت عراق نبود.
                            سلام یعنی اقتصاد امریکا وابسته به نفت اون روز کرکوک بود که با توجه به تحریمهای اون زمان عراق مقداری ناچیز بود

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                              اینم من میدونم که ملت ایران عجیب ترین ملت دنیا هستند !

میبینید مخالف همدیگه هستند و اختلافات درونی دارند ، خدا سر شاهده یه تهدید خارجی بشه ، ببینید چطور متحد میشن ! مثال بارزش خودم میگم.

هرجای دنیا باشم برمیگردم و میرم خط مقدم ! خاکم هست ، خاک کوروش ! خاک اجدادم ! ناموسم !

دست خالی شده به خودمون بمب میبندیم و میریم جلو ! جان ما ارزش ندارد ، چیزی که ارزش داره عزت خاکم !

ترس اونها همین هست که ملت ایران قابل پیش بینی نیستند !

جانم به فدای خاکم
                              اینو هستم

به همین خاطر هست که میترسن وگرنه تا الان حمله کرده بودن

ملت ایران عجیب ترین ملت دنیا هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
                                اینو هستم

به همین خاطر هست که میترسن وگرنه تا الان حمله کرده بودن

ملت ایران عجیب ترین ملت دنیا هستن
                                ماشالله رگ غیرت. شمشیرت یادت نره ها

نظر

پردازش ...
                                X