اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
    اينقدر بده كه بعد از چند سال يه سيستم ناب و قوي كه با شرايط شخصي سازگار باشه ، آدم پيدا كنه يك ماه هم كهكشاني ازش سود كنه ، بعد از يه ماه بازار رنج بشه و ديگه معامله اي نكني . آخه چرا ؟؟به كدامين گناه؟؟؟

درود دوست من

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 08-07-2012, 05:48 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

ممنون پيام جان ، چشم
      لطفا لينك را دوباره قرار دهيد باز نميشه
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

رئیس بانک مرکزی

معلوم نیست این بهمنی میخواد چی کار کنه ننگین ترین دوران اقتصادی ایران توی این 2 سال رقم خورد معلوم نیست اخرش می خواد چکار کنه این که بخواد دلار رو 1600 اعلام کنه دوباره تو بازار آزاد میشه 2700 همین جوری میره بالا

نکته جالبش اینکه میگه من نرخ رسمی رو 1226 میدونم نرخهای دیگه رو نمی شناسم اگه نمیشناسی چرا میگه نرخ ارز رو تک نرخی می کنم این همه دروغ چرا به فکر چاره باشه

حتما 3 ماه دیگه میاد نرخ ارز رو دوباره تغییر میدم

وای مصبتا

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          سلام سر جاشه اینجاست
          سلام استاد خیلی بزرگواری روی کلمه اینجاست وقتی کلیک میکنم این صفحه رو نمایش میده

13443466541.jpg
          اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

نوشته اصلی توسط خسروی نمایش پست ها
            سلام استاد خیلی بزرگواری روی کلمه اینجاست وقتی کلیک میکنم این صفحه رو نمایش میده

[ATTACH=CONFIG]547[/ATTACH]
            توی بخش پژوهشی سایت هست.
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

حکایت این روزهای دوران ما :

روزی یکی نزدیک شیخ آمد و گفت: «ای شیخ آمده*ام تا از اسرار حقّ چیزی با من نمایی» شیخ گفت: «باز گرد تا فردا» آن مرد بازگشت، شیخ بفرمود تا آن روز موشی بگرفتند و در حقّه کردند و سر حقّه محکم کردند دیگر روز آن مرد باز آمد و گفت: «ای شیخ آن چه وعده کرده*ی بگوی.» شیخ بفرمود تا آن حقّه را بوی دادند و گفت: «زینهار تا سر این حقّه باز نکنی» مرد حقّه را برگرفت و بخانه رفت و سودای آنش بگرفت که آیا درین حقّه چه سِر است؟ هر چند صبر کرد نتوانست، سَر حقّه باز کرد و موش بیرون جست و برفت، مرد پیش شیخ آمد و گفت ای شیخ من از تو سِر خدای تعالی طلب کردم تو موشی بمن دادی؟ شیخ گفت ای درویش ما موشی در حقّه بتو دادیم تو پنهان نتوانستی داشت سِر خدای را با تو بگوییم چگونه نگاه خواهی داشت.(۱)» مرد نادم و پشیمان زاری*کنان محضر شیخ ترک گفت و گوشه*ی عزلت اختیار کرد و سه اربعین صیام داشت و صلوه* گزارد و کف نفس به غایت رساند چندان که چهره دگرگون شد. تکیده با محاسنی انبوه نزد شیخ مراجعت کرد حاجت باز گفت. شیخ او را باز نشناخت و حقّه*ی پیشین با موشی دگر بر او عرضه کرد آنچه پیش*تر فرمایش کرده بود همان فرمود. مرد به خلوت*گاه خویش بازگشت و حقّه کناری هِشت و به عبادت نِشت و به خِش و خِش موش در حقّه محل نهشت و امر شیخ به تمامی به جای آورد و صبح حقّه در دست به نزد شیخ شد و دو زانو محضرش را دریافت و گفت: «آنچه گفتی کردم حال آنچه وعده دادی گوی» شیخ فرمود: «حقّه گشودی؟» مرد خاطر خجسته بود و گفت:«نی نی» شیخ ابرو در هم کشید تغیر فرمود:«تو را حقّه*یی دادم برگشودنش اهتمام نورزیدی که تو را گر طلب بودی حقّه می*گشودی که همانا سری از اسرار حق در آن نهان کرده بودم.» مرد صیحه*یی کشید و در دم از حال برفت. چون به حال آمد خود را در خرابه*یی باز یافت. مویه*کنان مایوس از دانستن سر حق ظن جنون*اش می*رفت که معروفه*یی «زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست » از آن حوالی می*گذشت شیون مرد بشنید به خرابه شد مرد نگون بخت را دید در نزع. حال پرسید و مرد ماجرا باز گفت. روسپی را چندان بر حال زار او رقت برفت که مستی از سر پرید و هوش به*جا آمد و به استمالت*اش برخاست و گفت:«آن شیخ کذاب است و این حکایت*ها به دوران ابوسعید ابوالخیر است که شیوخ برخاک می*نشستند و نان با خون مردمان چاشت نمی*کردند» مردِ ساده*دل گفت:«زبان به کام گیر که شیخ را کرامات بسیار است و علامت*های بزرگ و کلمات تامات او تا بلاد جبل عامل و مالاکا نُقل هر مجالس است.» روسپی در دل به ساده*گی مرد پوزخند زد و گفت:«سه اربعین عنان خود به شیخ خوش*نام سپردی و ذکر حق گفتنی اکنون سه روز با من بدنام هم*نشین تا سِر حق بر تو عیان کنم که آن شیخ اگر کرامات داشت تو را باز می*شناخت و حقّه*ی پیشین به دست*ات نمی*سپرد.» مرد که حکایت خضر نبی و شیخ صنان شنیده بود و احتجاج زن بدکاره را صواب می*دید، رخسار زیبای او هم بی*اثر نبود، از دلش گذشت که شاید «در خرابات مغان نور خدا می*بیند» خاموش شد و گوش به زن سپرد. با هم به خانه*ی او شدند و شراب سرخ و طعام بریان خوردند و رامش*گران ساز نواختند و رقاصان به* ترقص آمدند و سه روز و سه شب حال چنین بود و آب زیر پوست مرد همی رفت و رخساره گل انداخت صبح روز چهارم به حمام شد، محاسن کوتاه کرده جامه نو بر تن نموده راه خانه*ی شیخ در پیش گرفت و حاجت روز نخست بازخواست و سِر الهی طلب کرد. شیخ که مرد را در آن هیبت به جا نیاورد چون کَرت*های پیشین موش به حقّه کرد و به مرد سپرد وصیت نمود اندرباب نگشودن حقّه. مرد حقّه بر دست از خانه*ی شیخ بیرون شد و به منزل روسپی رفت و ماجرا باز گفت. زن بدکاره گفت:«امشب را چون شب*های پیش به عشرت کوش که فردا حقّه*یی سوار کرده شیخ مزور به حقّه*ی تزویرش می*سپاریم» چنان کردند و چون صبح شد. زن حقّه*ی شیخ را که سنگین شده بود و جرینگ جرینگ می*کرد به مرد همی داد و گفت: «آنچه می*گویم چنان کن تا سِر حق ببینی و به مراد دل رسی». مرد حقّه برگرفت و نزد شیخ شد. دست شیخ را ببوسید و حقّه به او سپرد و گفت:«الحق که گزافه نیست که شرح کرامات شما در هیچ محفلی نیست که نیست. دوش که به خلوت*گاه و محل عبادت خاصه*ی خویش شدم. تاب نیاورده شب از نیمه گذشته بود که حقّه گشودم موشی از آن بیرون جست راه خرابه*ی جنب منزل گرفت. مرا سودای سِر موش در سَرافتاد و در پی*اش نهادم که به سوراخی شد در خرابه. چوبی به کناره افتاده بود دست*افزار کرده سوراخ فراخیدم و به حیرت دیدم گنجی در آن نهان است. آنچه حقّه جا داشت از آن ذهب خالص پر کردم سَر حقّه محکم گردانده چون مرا سفری در پیش است نزد حضرت شیخ به امانت آوردم که سِر حق در این دیدم که همان راه اجدادی پیش گیرم و طامات و کرامات به چون تو بزرگی سپارم.» شیخ فرمود:«خیال آسوده دار که سَر حقّه گشوده نخواهد شد و امانت نزد ما می*ماند که اینان ما را چرک کف دست است و ما را با زر و ذهب کاری نیست که گر اراده کنیم خشت خشت این خانه زر می*شود و سیم.»
              صبح که از خانه*ی شیخ شیون به هوا خاست که شیخ در صندوق*خانه به نیش عقرب جراره ریغ رحمت سرکشیده است و چند پول سیاه و حقّه*یی گشاده در کنارش یافت شده. مرد به سِر حَق آگه شد و پرده از کرامات زن کنار رفت و او را به همسری اختیار کرد و عمری شکر نعمت به جا آوردند. باری خلقی از جهل و اسارت شیخان نابه*کار آسوده شدند که حَقی اگر هست سِری با آن نباشد

نظر

توی بخش پژوهشی سایت هست.
                مرسی استاد پیدا کردم
                اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

به نام خداوند حی و توانا
                  با سلام خدمت همه دوستان گلم
                  بنده یه مشکلی برام پیش اومده و از همه در این شبهای عزیز قدر که همه مقدرات با دعا امکان تغییر داره خواهشمندم بنده را از دعای خیرتون بی بهره نگذارید.

شادی سراسر وجودتان
                  تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                    به نام خداوند حی و توانا
                    با سلام خدمت همه دوستان گلم
                    بنده یه مشکلی برام پیش اومده و از همه در این شبهای عزیز قدر که همه مقدرات با دعا امکان تغییر داره خواهشمندم بنده را از دعای خیرتون بی بهره نگذارید.

شادی سراسر وجودتان

دوست عزيز، اميدوارم مشكلت هر آنچه هست به زودي زود به بهترين شكل ممكن حل بشه.
                    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

سلام دوست عزیز امیدوارم به حق این شب های عزیز که مقدرات زمینیا رقم میخوره مشکلاتتون حل شه و برای همه ی دوستان عزیز و اساتید محترم ارزوی سلامتی و بهروزی و وسعت رزق رو به حق مولا امیرالمومنین علی علیه السلام دارم
                      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

خدا خیلی مهربونه و اگاه به اوضاع بنده هاش هست . شک نکن اگه صلاح باشه همین الان حل میشه . اگه نباشه با یه کم زمان حل میشه . دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره . مطمئن باش .
                        التماس دعا
                        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

لحظه سرخ نیایش
                          دارم از خدا یه خواهش
                          بر سر دل های سوخته
                          بکشه دست نوازش

نظر

از قدیم گفته اند اگر تاجری بتواند شش ماه روی یک روش مشخص و ثابت تجارت کند و از این شاخه به آن شاخه نپرد و فرآیند سود دهی اش مثبت باشد یقیناً این تاجر از تجار موفق خواهد بود که تا میلیاردر شدن راهی نیست. براستی چه کم اتفاق است این مهم و چه بسیار تجاری که هیچگاه به این شش ماه با ثبات نمی رسند!

نظر

از قدیم گفته اند اگر تاجری بتواند شش ماه روی یک روش مشخص و ثابت تجارت کند و از این شاخه به آن شاخه نپرد و فرآیند سود دهی اش مثبت باشد یقیناً این تاجر از تجار موفق خواهد بود که تا میلیاردر شدن راهی نیست. براستی چه کم اتفاق است این مهم و چه بسیار تجاری که هیچگاه به این شش ماه با ثبات نمی رسند!

سلام نیما جان

این حرفتو واقعا قبول دارم با تمام وجود قبول دارم مرسی از حرف قشنگت یه سئوال دلیلش چیه که ما نمی تونیم روی یک سیستم سود تمرکر داشته باشیم

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط rezaforex نمایش پست ها
                                سلام نیما جان

این حرفتو واقعا قبول دارم با تمام وجود قبول دارم مرسی از حرف قشنگت یه سئوال دلیلش چیه که ما نمی تونیم روی یک سیستم سود تمرکر داشته باشیم

با تشکر
                                حکایت خیلی ها توی این بازار میدونی چیه؟ بزار یک مثال برات بزنم.

شخصی به واسطه اینکه پدرش کشتی گیر بود به سمت کشتی رفت و یک سال تمام کشتی گرفت و از منتخب تهران به مسابقات قهرمانی کشور رفت، بعد از اینکه به مسابقات کشوری رفت توی دور اول حذف شد و به این نتیجه رسید که کشتی بدرد من نمیخوره من باید بوکسور بشم! این روند همانطور ادامه پیدا کرد و جودو ، وزنه برداری ..... هر بار در یک مسابقه ای شکست می خورد بجای اینکه به این فکر کند شکست جزیی از بازی هست ته خط به این نمی رسید که من به درد ورزش نمی خورم! در خاطراتش می گفت ان موقع که من کشتی می گرفتم در رده جوانان یک حریف داشتم که هر بار با من بازی می کرد شکست می خورد و همان توانست قهرمان جهان در رده بزرگسالان چند سال بعد شود ان کجا و من کجا!

نقل آن کشتی گیر نقل این روزهای بسیاری از تریدرها شده! هر روز یک روش و دوره تریدری شان در یک روش خاص از یک ماه فراتر نمی رود و دلیلش هم ساده است باخت را به عنوان یک سر معامله نمی پذیرند!

نظر

پردازش ...
                                X