اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جناب فرانکشتاین
    پست شما خالی هست/
    چیزی فرمودید؟
    نمی دونم جریان چیه تا یک کسی پستی میزنه مدیران پاک می کنن.
    بذارین حرف ها گفته بشه
    با مدیران انجمن هستم. نکنید این کار ها رو. اعتبار خودتون خراب میکنین.
    ویرایش توسط a.saberi : https://www.traderha.com/member/7765-a-saberi در ساعت 01-19-2013, 11:00 PM

نظر

• دوستان خوبم بصد درود

من همون لحظه که مساله رو دیدم مستقیما با مدیران ارشد فروم صحبت کردم، در حال حاضر دسترسی به فروم ندارن(با وجود اینکه اون لحظه آیدی pcm و ناظر سایت آنلاین بودند) و گفتند که فردا صبح اول وقت بررسی خواهند کرد

ضمن اینکه در صورت کوچکترین ویرایشی حتما زیر پست مربوطه عبارت
      ویرایش نمایش داده میشه، حتی اگر دلیلش عنوان نشه.

همیشه سبز باشید
      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
        جناب فرانکشتاین
        پست شما خالی هست/
        چیزی فرمودید؟
        نمی دونم جریان چیه تا یک کسی پستی میزنه مدیران پاک می کنن.
        بذارین حرف ها گفته بشه
        با مدیران انجمن هستم. نکنید این کار ها رو. اعتبار خودتون خراب میکنین.
        سلام

آره عزیزم چیزی گفتم....فقط الان میترسم....متهم بشم به حاشیه سازی....با اینکه حتی پست حاشیه ای هم ندادم.....ولی الان یوزرهایی با این تاریخ عضویت میان پست میدن...با این تعداد پست...راستش...همه شک میکنند نکنه من باشم...آقا من اونقدر مرد هستم حرفم خیلی راحت هر جا بکم....

اون پست هم اینو نوشته بودم

که شاید الان وقتش نیست بریم تو کوچه علی راست....

اوکی؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
          سلام

آره عزیزم چیزی گفتم....فقط الان میترسم....متهم بشم به حاشیه سازی....با اینکه حتی پست حاشیه ای هم ندادم.....ولی الان یوزرهایی با این تاریخ عضویت میان پست میدن...با این تعداد پست...راستش...همه شک میکنند نکنه من باشم...آقا من اونقدر مرد هستم حرفم خیلی راحت هر جا بکم....

اون پست هم اینو نوشته بودم

که شاید الان وقتش نیست بریم تو کوچه علی راست....

اوکی؟؟
          برادر این جا از بس پست پاک کردن آدم شک میکنه.
          آره فرانکشتاین بعضی ها فعلا منافعشون ایجاب میکنه توی کوچه علی چپ بمونن.
          ولی رسوا میشن روزی.
          مردم عقل دارن میفهمن

نظر

• tala dar aindh nazdek bah kemat1550 merasad ba tawgoh beh formol m

نظر

• نوشته اصلی توسط aliasady نمایش پست ها
              tala dar aindh nazdek bah kemat1550 merasad ba tawgoh beh formol m
              دوست گرامی aliasady

ورودتون رو به فروم خوش آمد میگم

و ممنون بابت آغاز فعالیتتون

فقط محبت کنید فارسی تایپ کنید(البته در صورتیکه مشکل تایپ فارسی در سیستم شما نباشه)

در شمن این
              فرمول m چیه که ازش صحبت کردین؟

میشه لطفا بیشتر مساله را باز کنید و شرح بدین؟

سپاس بیکران
              Think / Act / Enjoy

نظر

• آقا این علی چپ و حوض و خونه و ناودون رو بی خیال بشید...... یعنی جماعت مستعد حاشیه هست، واقعاً لذت بخشه!؟!

بگذریم.

راستی یک سوال: کسی در خصوص معاملات آپشن اطلاعی داره؟ من بشدت ذهنم درگیر هست ولی نتونستم نتیجه ای بگیرم. اگر کسی داره لطفاً یک حالی به اون تاپیک آپشن بده.

یک دوستی داریم توی امریکا زندگی می کنه و صرفاً داره آپشن کار می کنه و میگه شما دیوانه اید اسپات کار میکنید بخاطر همین مدت هاست دارم فکر می کنم ببینم چیکار دارند می کنند و آیا واقعاً ما دیوانه ایم.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                  دوستان خوبم بصد درود

من همون لحظه که مساله رو دیدم مستقیما با مدیران ارشد فروم صحبت کردم، در حال حاضر دسترسی به فروم ندارن(با وجود اینکه اون لحظه آیدی pcm و ناظر سایت آنلاین بودند) و گفتند که فردا صبح اول وقت بررسی خواهند کرد

ضمن اینکه در صورت کوچکترین ویرایشی حتما زیر پست مربوطه عبارت
                  ویرایش نمایش داده میشه، حتی اگر دلیلش عنوان نشه.

همیشه سبز باشید
                  با سلام
                  ممنون آقای صادقی از تماس دیشبتون
                  همانظور که دیشب عرض کردم ویرایش دائمی پست ها در دست آی دی ناظر سایت و همین طور به مدت 10 دقیقه پس از ارسال پست برای خود آی دی پست زننده باز است که در صورت ویرایش هم به صورت خودکار زیر پست، اسم ویرایش کننده، درج میشود. دیشب پستی در این تاپیک توسط ناظر سایت ویرایش نشده است. ولی دوستانی که این مشکل رو داشتند با من در ارتباط باشند ببینیم موضوع چی بوده
                  با احترام
                  ادمین

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    آقا این علی چپ و حوض و خونه و ناودون رو بی خیال بشید...... یعنی جماعت مستعد حاشیه هست، واقعاً لذت بخشه!؟!

بگذریم.

راستی یک سوال: کسی در خصوص معاملات آپشن اطلاعی داره؟ من بشدت ذهنم درگیر هست ولی نتونستم نتیجه ای بگیرم. اگر کسی داره لطفاً یک حالی به اون تاپیک آپشن بده.

یک دوستی داریم توی امریکا زندگی می کنه و صرفاً داره آپشن کار می کنه و میگه شما دیوانه اید اسپات کار میکنید بخاطر همین مدت هاست دارم فکر می کنم ببینم چیکار دارند می کنند و آیا واقعاً ما دیوانه ایم.
                    معاملات اپشن در بورس ها متداول هست. حدود 2 سال پیش مدیرعامل بروکر در بورس کالای ایران سمیناری در مورد نحوه معاملات آپشن داشتند که یک توضیحات مختصری اینجا اومده:
                    http://forum.broker-fa.com/f33/سمینار-آپشن-101/
                    اگر شد فایل پاورپوینتش رو گیر آوردم براتون می زارم.

نظر

آقا این علی چپ و حوض و خونه و ناودون رو بی خیال بشید...... یعنی جماعت مستعد حاشیه هست، واقعاً لذت بخشه!؟!

بگذریم.

سلام

نیما جان تا جائیکه من میدونم معاملات آپشن اختیار فروش است و نه تعهد فروش . بنابراین اصلاً جذابیتی ندارد زیرا فروشنده ترازی خاص را برای معاملات در نظر میگیرد و اصلاً اجباری به انجام معامله در آن تراز ندارد و در مقابل خریدار همیشه باید پس از رصد بازار به تصمیم فروشنده امیدوار باشد .

ارادتمندم
                      در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

بگذریم.

نیما جان از تو چه پنهان که اگر خیلی بیکار باشی....حوصلت سر رفته باشه...یه مدت هم حرص خرده باشی....یه لذتی داره این حوض خونه و کوچه و.....بگذریم...فعلا که من یکی از این وقت ها ندارم....یا حداقل حوصلش.....

برادر عزیز.....تو یک کلام....خیلی خیلی ساده بکم...خیلی حرفه ای باشی...یه جوری هجینک هست برای مدیریت سرمایت....که اون هم باید کلی تحلیلگر باشی برای دوره آپشنت..که چه اتفاقی میفته....که تو ضرر دهنده نباشی آخرش....حجم معاملاتش هم خیلی بالا نیست....

اتفاقا احتمالا این دوست عزیز شما...یا سرمایه بزرگی داره...که براش کفایت میکنه ماواتفاوت این هجینگ تازه بعد از کنسل کردن هم اون جریمه رو باید بدی.....و....

من کلا حاضرم....هر چی بلد هستم تو این بازار خدمون انجام بدم...تا دردسر آپشن.....

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                          سلام

نیما جان تا جائیکه من میدونم معاملات آپشن اختیار فروش است و نه تعهد فروش . بنابراین اصلاً جذابیتی ندارد زیرا فروشنده ترازی خاص را برای معاملات در نظر میگیرد و اصلاً اجباری به انجام معامله در آن تراز ندارد و در مقابل خریدار همیشه باید پس از رصد بازار به تصمیم فروشنده امیدوار باشد .

ارادتمندم
                          سلام دوست من تعریف آپشن و ... رو میدونم نتونستم منظورم رو خو برسونم. توی جواب حسین که پایین ثبت می کنم منظورم رو درست میگم

نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
                          نیما جان از تو چه پنهان که اگر خیلی بیکار باشی....حوصلت سر رفته باشه...یه مدت هم حرص خرده باشی....یه لذتی داره این حوض خونه و کوچه و.....بگذریم...فعلا که من یکی از این وقت ها ندارم....یا حداقل حوصلش.....

برادر عزیز.....تو یک کلام....خیلی خیلی ساده بکم...خیلی حرفه ای باشی...یه جوری هجینک هست برای مدیریت سرمایت....که اون هم باید کلی تحلیلگر باشی برای دوره آپشنت..که چه اتفاقی میفته....که تو ضرر دهنده نباشی آخرش....حجم معاملاتش هم خیلی بالا نیست....

اتفاقا احتمالا این دوست عزیز شما...یا سرمایه بزرگی داره...که براش کفایت میکنه ماواتفاوت این هجینگ تازه بعد از کنسل کردن هم اون جریمه رو باید بدی.....و....

من کلا حاضرم....هر چی بلد هستم تو این بازار خدمون انجام بدم...تا دردسر آپشن.....
                          سلام حسین جان
                          آقا اون دوست ما آره سرمایه اش بالاست من نتونستم منظورم رو درست بیان کنم. ایشون تحلیل هاش رو توی آپشن میکنه ولی معاملاتش رو اسپات میزنه. من بد منظورم رو گفتم منظورم این بود می گفت اسپات قابل تحلیل نیست و شما باید از آپشن تحلیل کنی بیای اسپات معامله کنی.

بنظرت چیکار می کنه؟

نظر

سلام دوست من تعریف آپشن و ... رو میدونم نتونستم منظورم رو خو برسونم. توی جواب حسین که پایین ثبت می کنم منظورم رو درست میگم

سلام حسین جان
                            آقا اون دوست ما آره سرمایه اش بالاست من نتونستم منظورم رو درست بیان کنم. ایشون تحلیل هاش رو توی آپشن میکنه ولی معاملاتش رو اسپات میزنه. من بد منظورم رو گفتم منظورم این بود می گفت اسپات قابل تحلیل نیست و شما باید از آپشن تحلیل کنی بیای اسپات معامله کنی.

بنظرت چیکار می کنه؟

اوه اوه...ایشون کمی ریسکش بالا هست اگر اینجوری تحلیل میکنه و به این جا میرسه..!!

نظر آپشن بازها این هست...میگه کسی که حاضر هست مثلا نفت آپشن کنه برای 3 ماه دیگه...رو قیمت مثلا 85$...(الان مثلا 90$) هست....من سل بلند مدت میکنم روی نفت تو این بازار خودمون....چون دیدگاه فیوچرز بازار نزولی هست...دقیقا بحث فوچرز خودمون....

پایه این حرف اینه که.....بهترین تحلیل گر ها تو فروشندگان کالا توی آپشن هستند...چون اگر اشتباه تحلیل کنند...ضرر بزرگی نصیبشون میشه...مثلا اگر نفت روی 85$ بستند قرارداد....فردا نفت بشه 100$....اینها کلی ضرر میدن...برای همین خود همین فروشندگان...هج دارند تو چند تا بازار دیگه...در کل خلاصش این میشه که اینها مدیریت ریسک بسیار قوی دارند...ولی این دوست شما....اگر فقط بخواد با استناد به اپشن روی بازار خودمون...پوزیشن بگیره...راستش...من یکی هیچ وقت همچین کاری نمیکنم.....

نظر

• سلام نیما جان

اگر از دوستون دعوت کنید بیان تو فروم و برای همین آپشن و تحلیل و............ یک توضیحاتی ارائه بدن خیلی خوب میشه و همه استفاده می کنند .

مرسی
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                                سلام نیما جان

اگر از دوستون دعوت کنید بیان تو فروم و برای همین آپشن و تحلیل و............ یک توضیحاتی ارائه بدن خیلی خوب میشه و همه استفاده می کنند .

مرسی
                                یک تاپیک آپشن درست کردیم ولی کسی نیومد.

من تصورم این هست اطلاعات در خصوص آپشن ها یک مقدار کم هست چون اون دوست ما 16 سال توی بازارها هست و تجربه 16 سال گذشته رو داره میگه.

توی بخش ویزه سایت یک تاپیک به اسم آپشن هست......

نظر

پردازش ...
                                X