اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شعر هست مهندس جان

منظور خاصی نیست ، داشتم نوشته های قدیمی میخوندم دیدم این هم هست باز درج کردم.قبلا درج شده بود !

فدات
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• بازار هدف چطور انتخاب کنیم !؟

به زبان دبگر چه دارایی جهت معامله کردن استفاده کنیم که نهایت بهره به ارمغان بیاره و در عین حال دارای ریسک کمتری باشه!؟

آیا دارایی که با معیارهای تکنیکی ما همخوانی دارد مناسب است؟

با ملاک های بنیادی چطور؟

چه معیار و ملاکی برای انتخاب دارایی مناسب جهت معامله کردن وجود دارد؟؟؟

گاه همین پاسخ به سوالات ابتدایی باعث ..... شدن خیلی از موقعیت های ضررده میشود.

پس نظرات خودتون در این باره بیان کنید.

نظر

• درود
        متاسفانه از امروز تا حدود یکماه خیلی کم وقت میکنم بیام فروم... سعی میکنم روزی 1 ساعت بیام ...
        دوستانی که زیاد مشغله کاری ندارند مخصوصا جوانترها .. خوش به حالتون قدر وقت آزاد را بدونید و تا میتونید مطالعه کنید .... آموزش ببینید و آموزش بدید....
        راستی روی کدام پلتفورم میتونم چارت کالاها و سهامهای دبی را ببینیم.. میشه آیا متتریدی برای این منظور هست؟

نظر

• آمی خدا بد نده ، اتفاقی افتاده؟

کاکا کجا ما میخوایم گن و مباحث کاربردیش زیر دستت فرا بگیریم...

البته خودمم سیستم در اختیارم نیست تا 7 بهمن ماه ولی باز تا جای که بتونم با همین تبلت و گوشی پست میزنم !

ما منتظرتیم هرجا هستی خوش باشی

عزیزی

نظر

• زندگي، همين است كه اكنون ميگذرد، همين دم كه ما زمان گرانبهاي خود را براي پي بردن به ماهيت آن هدر مي دهيم !

جمله بالا که سر تیتر جملات روز امروز بود جالب و قابل تامل هست !

وقتی سر به بالشت میزاریم و در تنهای خودمون سیر میکنیم به این فکر نمیکنیم که شاید همین آخرین لحظه ای بوده است که چشمانمان دنیا را دیده است ، باید طوری زندگی کرد که گویی یک روز بیشتر از زندگانی باقی نمانده و آنچنان تلاش و کار کنی گویی تا ابد زنده خواهی ماند ...

دست در دست هم بگذارید و سرایتان ایرانتان را آباد کنید.

هدف ما همه سود کردن در این بازار هست و جز این چیزی نیست !پس هدف را با توکل به خدای منان دنبال کنید و افتخاری برای خود ، نزدیکان و از همه مهمتر خاک پاکمان ایرانمان باشیم

به امید موفقیت روز افزون همه ایران و ایرانیان

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad110 نمایش پست ها
              عزیز دل برادر شما از لحظه ای که نیتت پول دراوردن باشه بخوای وارد این مقولات بشی راهت شیطانی میشه.
              محیی الذین ابن عربی بزرگترین عارف و مورد قبول تمام شیعه ها وسنی هاست. کتابهای زیادی داره.
              مهمترین کتابش فتوحات مکیه هست در 36 جلد فکر کنم. تو جلد اول در باب 5 علم اعداد, حروف , جفر و دوتا دیگه (علوم انبیا)مطالب داره و همچنین خواص حروف.
              چیزی که به شدت تاکید کرده اینه که به هیچ عنوان دنبال یاد گرفتن این علوم نباشید. بعضی عرفا در حین مجاهدات ناخواسته براشون کشف و شهود
              میشه ولی قصدشون از اول مجاهدت برای خدا بوده نه یادگیری این چیزا و پول دراوردن , به کسی هم معمولا یاد نمیدن مگر چقدر طرف بهش نزدیک باشه
              و قابل اعتماد.
              در هر صورت شما اگر قصدتون یادگیری این چیزاست فقط یک راه داره اونم راه شیطانیست!
              دوستان به عنوان برادر کوچکتر عرض کنم که مطالب این دوست عزیز را جدی بگیرید و مطلقاً دنبال این علوم نروید. بیشینه مطلق اطلاعاتی که از راه این علوم به دست می آید از طریق نفوذ به لایه های اطلاعاتی hyperspace یا همان عالم ذر خودمان است که توسط موجودات غیرارگانیک انجام می شود. این موجودات شاید به شما در راه خواسته های زمینی کمک کنند، اما این کمکشان مفت و مجانی و فی سبیل الله نیست و خواسته های خودشان را خواهندداشت که مطلقاً مثبت و سازنده نخواهندبود.

برخی موارد شما با اینها وارد یک قراردادی می شوید که در قبال ارسال اطلاعات ، از شما انجام کارهای مشخصی را انتظار دارند. برخی موارد هم یک معامله تبادل اطلاعات با انرژی است. بدین صورت که آنها به شما اطلاعات می دهند و در عوض از انرژی شما در چاکراهایتان تغذیه می کنند. energy - information exchange

به امید خدا و در صورت تمایل دوستان در این باره بیشتر خواهم نوشت. (اگر اینجا بحث منحرف می شود، در یک جستار جداگانه)

این شعر حافظ را هم درنظر آورید که:

حدیث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو / که کس نگشود و نگشاید به حکمت این معما را

نظر

• من با صحبت دو دوست عزیز مان خیلی مخالف هستم ! دلیل هم دارم !

در قران به ایه های قرانی که مربوط به حضرت سلیمان هست توجه بکنید ! حضرت سلیمان همه زیر دستش بودند جن و شیطان و پرندگان و باد ! این علومی که دوستان بیان کردند شیطانی من کاملا مخالفم خدا حتی یکبار هم نگفته این علوم شیطانی هستند ! اتفاقا کاملا بشری و زمینی هستند و گذشتگان از انها استفاده میکردند ! داستان انتقال تخت ملکه سبا یکی از جنیان بهش گفت تا بیشنی منتقلش میکنم یکی از انسانها گفت که چشمت ببندی باز کنی پیش خودت میبینیش! و همانطور شد !اینها که شیطانی نیستند !

ببینید این علوم در گذشته کاملا طبیعی بودند و مردم از انها استفاده میکردند ! شما بشر دست کم نگیرید ! خدا به این بشر خیلی قدرت داده !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلیمان چه سرنوشتی یافت؟!

با آن همه شوکت و قدرت مرد و موریانه ها عصایش را خوردند و چون سنگی بر زمین افتاد. مضافاً اینکه سلیمان دارای آگاهی از اسم اعظم بود که یک code نیرومند برای ادامه کنترل اجنّه محسوب می شد. با این حال یک بار شیاطین دست به ربایش نگین سلیمان زدند که آن code برآن نقش شده بود. برای همین است که حافظ می گوید:

من آن نگین سلیمان به هیچ نستانم
                  که گاهگاه بر او دست اهرمن باشد

حالا شما اگر خاتم سلیمانی و اسم اعظم دارید، می توانید وارد این عرصه بشوید و گرنه باید هزینه هایش را بپذیرید و بپردازید.

نظر

• در ضمن من چون بشر را اتفاقاً خیلی متعالی می دانم، با این بازی ها مخالفم. ما می توانیم بدون کمک اجنه و ارواح سرگردان اموات خیلی کارها را خودمان بکنیم. ما می توانیم خودمان رازها و رمزهای هستی را بگشاییم و به اسرار هستی و خلقت پی ببریم. چه نیاز است به این معامله های میان-ابعادی خطرناک؟!

مضافاً اینکه اگر مشغول این بازی ها بشویم، تخلفی مرتکب شده ایم که در اثر آن دروازه های ورود به لایه های اطلاعات مفید و سازنده (همان شراب الهی) برای ما lock می شود و نمی توانیم به آنها دسترسی پیدا کنیم.

درباره قراردادهایی که می گفتم هم این صفحه را ببینید:

Deal with the Devil - Wikipedia, the free encyclopedia

the pact is between a person and Satan or a demon. The person offers his or hersoul in exchange for diabolical favours. Those favours vary by the tale, but tend to include youth, knowledge, wealth, or power.
                    مشکلی که وجود دارد این است که در ابعاد بالاتر، زمان به سرعت ما نمی گذرد و تاریخ انقضای این قراردادها بسیار طولانی است! توصیه می کنم فیلم های ماتریکس 2 و inception را ببینید تا ذهنیت تصویری هم پیدا کنید.

نظر

• سلام. میخواستم در مورد روانشناسی معامله دردو دل کنم من امروز در معاملات مجازیم 8.73 در صد سود کردم در حالی که در معاملات حقیقیم 2.37 در صد سود کردم توی هر دو تاشونم مدیریت سرمایه رو رعایت کردم و با توجه به سرمایم پوزیشن گرفتم اولی حساب مجازیمه و دومی حساب حقیقی این مشکل هر روز منه اگه بتونم بر این مشکلم غلبه کنم به 95 در صد از اهدافم توی این بازار دست پیدا کردم. ممنون و موفق باشید
                      ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 01-10-2013, 07:02 PM

نظر

• زکات علم در نشر آن است، جمله ای که باید با طلا نوشت و هر روز نگاهش کرد!

یادم هست روزگاری عده ای که تازه تحلیل زمانی در بازار فراگرفته بودند ان هم دست و پا شکسته و با غلط فراوان، برای اینکه جماعت نفهمند این بر چه اساسی ابزارها را ترسیم می کند نسبت های رسم را پاک می کرد و فقط پروجکشن ها را پاک نمی کرد! اخیراً هم مواردی در فروم ها دیدم چنین می کنند.
                        آخر چه از شما کم می شود که بالفرض یکی بخواهد نحوه رسم یاد بگیرد یا یک مقدار تحلیل گری اش را قوی کند!

یا خدا! واقعاً از کوزه همان برون تراود که در اوست!

خدا به همه ما صبر بدهد تا حال دوست مان، همسایه مان، برادر و خواهران مان بسان حال خودمان برایمان ارزشمند باشد.

صبر باید پیشه کرد و غصه ها خورد، چاره ای نیست.
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
                          درود
                          متاسفانه از امروز تا حدود یکماه خیلی کم وقت میکنم بیام فروم... سعی میکنم روزی 1 ساعت بیام ...
                          دوستانی که زیاد مشغله کاری ندارند مخصوصا جوانترها .. خوش به حالتون قدر وقت آزاد را بدونید و تا میتونید مطالعه کنید .... آموزش ببینید و آموزش بدید....
                          راستی روی کدام پلتفورم میتونم چارت کالاها و سهامهای دبی را ببینیم.. میشه آیا متتریدی برای این منظور هست؟

سلام

از طریق لینک زیر میتونید به چارت تحلیلی بورس دبی دسترسی داشته باشید :

Persepolis Capital Management - Professional Real Time Chart

آموزش نرم افزار تحلیلی pcm :

http://forum.broker-fa.com/f38/%D9%8...B%8C-pcm-1500/
                          ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 01-13-2013, 12:28 AM
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• دانایان به علوم گن در این خصوص یک توضیحی بدهند هر چیزی که در شکل می بینند.

سهام گل گهر:

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• با سلام
                              آقای آزادی عزیز این روش استخراج اعداد از مربع گن را من تا بحال برخورد نکرده ام
                              البته اگر اطلاعات روس شکل را درست متوجه شده باشم .
                              چرا که تا جائیکه من میدانم اعداد داخل مربع را باید معرف یک نماد خاص مثل قیمت ، ساعت و یا تاریخ ویا .... بدانیم و بعد از آن استفاده کنیم یعنی ارتباط آن را با قیمت مشخص کنیم اینجا ظاهرا شما شماره کندل ها را معرف عدد داخل مربع فرض کردید که معادل اعداد روی محور 90 درجه(را بدون چرخش دایره که صفر ان را بر روی روز شروع تحلیل قرار دهیم) را بر روی چارت قیمت مشخص کرده اید که معرف نقاط مهمی بر روی چارت می باشد
                              دو تا نکته من توانستم در این روش شما ببینم
                              اول اگر مربعات بدست امده را درست فرض کنیم که معادل مربع گن می باشد خوب زاویه 1*1 آن (45درجه )بخوبی عمل کرده است .(شکل زیر )
                              و نکته دوم تاریخ معادل بدست امده که شما 4 ماه بعد از 13 ژانویه (24 دی ) می باشد اگر تاریخ معادل 90 درجه دایره را در نظر بگیریم میشود 21 جون (اول تیر ماه حدودا 5 ماه 7 روز بعد ) که اگر این مورد را فرض کنیم عدد کندل شماری به هم میخورد
                              ولی با عدد مربع 249 لایه بعدی مربع (با احتساب تعطیلات و کندل شماری) شاید بیشتر همخوانی داشته باشد .(شکل 45 درجه و خانه 249 را گذاشتم )
                              نکته دیگر اینکه با این روش یک پیوت زمانی را پیدا میکنیم ولی پیوت قیمتی چطور ؟

زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• با سلام
                                اقای آزادی
                                اگر طبق مربع 9 تایی گن برای آن تاریخ بخواهیم یک قیمت معادل پیدا کنیم می شود 13140
                                شکل زیر را برای محاسبه ان قراردادام

زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

پردازش ...
                                X