اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام، روز بخیر.
    اینگونه سوالات رو تا استاد هست از شاگرد پاسخ نخواهید.
    اما توصیه می کنم در هیجانات بازار وارد نشوید مثلا کندل های شارپ که یکدفعه چند تا پیوت رو می شکونه .و هر جا ریسک به ریوارد نظرتون رو تامین نکرد از کنار پوزیشن براحتی عبور کنید.
    این نه فقط در این بازار بلکه در بازار مسکن و سهام و ....... هم مصداق دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
      سلام
      اقای ایمان عزیز میشه قبل از شکست پیوت از بای استاپ و یا سل استاپ استفاده کرد در روش پایپو.محبت بفرمایید راهنمایی کنید ممنون میشم(البته با در نظر گرفتن تمام شرایط پایپو)
      به این خاطر که بسیاری از پوزیشنها بعد از بستن کندل بعد پیوت ریسک به ریوارد خودشون رو از دست میدن
      سیستم معاملاتی میگه پس از بسته شدن کندل.2 راه هست که بخواید در واقع از این قضیه به نفع خودتون استفاده کنید
      1- در پول بک به پیووت پوینت از limit orders استفاده کنید.
      2-یا دستورات stop orders که خودتون می فرمایید.
      بیشتر بر اساس تجربه بدست میاد.ریتم حرکتی قیمت, موقعیت قیمت و MA ها(وقتی قیمت پس از یک حرکت شارپ به سمت MA ها میاد یک کم استراحت میکنه یعنی در واقع یه جور انرژی می گیرند که به مسیر قبلیشون ادامه بدن ) اگر قیمت پشت MA پس از یک حرکت شارپ در حال استراحت باشه میشه پشت پیووت دستورات استاپ گذاشت.به شرطی اینکه Volatility (فراریت هر جفت ارز) رعایت شده باشه.یعنی ما در صورتی انتظار TP خوردن داشته باشیم که از فراریت روزانه آن جفت ارز بیشتر نباشه.
      -------------------------------
      خبر خوب: از هفته پیش رو طبق قولی که به آقای آزادی دادم, فعالیتم را از سر می گیرم و موقعیت های معاملاتی بر اساس این سیستم آپلود می کنم.

دقت کن هنوز پیووت شکسته نشده در واقع این استراحت زیر پیووت در حال انجام است. البته shadow ها هم هستند.
      ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 03-29-2014, 10:11 AM
      موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• نوشته اصلی توسط iman_n نمایش پست ها
        سلام، روز بخیر.
        اینگونه سوالات رو تا استاد هست از شاگرد پاسخ نخواهید.
        اما توصیه می کنم در هیجانات بازار وارد نشوید مثلا کندل های شارپ که یکدفعه چند تا پیوت رو می شکونه .و هر جا ریسک به ریوارد نظرتون رو تامین نکرد از کنار پوزیشن براحتی عبور کنید.
        این نه فقط در این بازار بلکه در بازار مسکن و سهام و ....... هم مصداق دارد.
        اول تشکر میکنم که به سوالم اهمیت دادید . در خصوص استاد عزیز بنده کوچکتر از انم که ایشان را خطاب کنم و لایق گرفتن وقتشون و درخواست پذیرش شاگردی ایشان را داشته باشم.حقیر از ایشان تشکر میکنم که با بذل اطلاعاتشان ما را راهنمایی میکنند.امیدوارم بتوانم ولایق باشم که شاید در این تاپیک ارتباطی با ایشان داشته باشم.
        یا علی
        برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
          سیستم معاملاتی میگه پس از بسته شدن کندل.2 راه هست که بخواید در واقع از این قضیه به نفع خودتون استفاده کنید
          1- در پول بک به پیووت پوینت از limit orders استفاده کنید.
          2-یا دستورات stop orders که خودتون می فرمایید.
          بیشتر بر اساس تجربه بدست میاد.ریتم حرکتی قیمت, موقعیت قیمت و MA ها(وقتی قیمت پس از یک حرکت شارپ به سمت MA ها میاد یک کم استراحت میکنه یعنی در واقع یه جور انرژی می گیرند که به مسیر قبلیشون ادامه بدن ) اگر قیمت پشت MA پس از یک حرکت شارپ در حال استراحت باشه میشه پشت پیووت دستورات استاپ گذاشت.به شرطی اینکه Volatility (فراریت هر جفت ارز) رعایت شده باشه.یعنی ما در صورتی انتظار TP خوردن داشته باشیم که از فراریت روزانه آن جفت ارز بیشتر نباشه.
          -------------------------------
          خبر خوب: از هفته پیش رو طبق قولی که به آقای آزادی دادم, فعالیتم را از سر می گیرم و موقعیت های معاملاتی بر اساس این سیستم آپلود می کنم.

دقت کن هنوز پیووت شکسته نشده در واقع این استراحت زیر پیووت در حال انجام است. البته shadow ها هم هستند.
          باسلام
          نخست خوشهالی خودم را از فعالیت مجددتان ابراز کنم که باعث اموزش مبتدی چون من خواهد شد (وشاید هم سود).
          مطلبتان بسیار واضح و شیوا بود و چند بار خواندم .اگر جسارت نباشد عرض کنم که علت این سوال این بود که در 80درصد موارد که قبل از شکست پیوت سل استاپ میزارم و منتظر فعال شدن میشم.اگر فعال بشه و کندل بعد پیوت بسته بشه که فبها.اما اگر کندل برگردد و قبل ار پیوت بسته بشه در صورتی که پوزیشن باز شده رو یربه یر کنم عرض کردم در بیشتر موارد یک بار دیگر قیمت قبل از برگشت کامل پوزیشن را بدون ضرر میبندد(بجز مواقع خبر).سوالم بدین جهت بود که خلاف سیستم عمل نکرده باشم.که با توضیحات شمامتوجه عمل به بهترین صورت را شدم.
          با تشکر یا علی

نظر

• USDJPY
            BUY

نظر

USDJPY
              BUY

نتیجه: TP خورد. 18 pip
              ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 03-31-2014, 01:25 PM

نظر

• باسلام اساتید محبت کنند بفرمایند میشه با شکست پیوت سل گرفت یا خیر؟
                http://www.mql5.com/en/charts/1668587/usdchf-m15-pcm-brokers-dmcc

نظر

• USDCAD
                  Sell

من دیر رسیدم.Sell limit گذاشتم. بهتر بود قبلش Sell Stop می گذاشتم.

نظر

• امروز روی این جفت ارز (USDCHF) که عکسش آپلود کردید تریدی نداریم.
                    به این لینک مراجعه کنید. آقای آزادی جدول Trend گذاشتن. توضحیاتش هم هست. لینک

نظر

• USDJPY
                      BUY

نظر

USDCAD
                        Sell

من دیر رسیدم.Sell limit گذاشتم. بهتر بود قبلش Sell Stop می گذاشتم.
                        نتیجه TP زده شد. 24 Pip

(پی نوشت: از Sell limit کمک گرفتیم و پوزیشن ما فعال شد)

نظر

• خدمت دوستان عرض کنم. سحر و جادویی در سیستم معاملاتی نیست. دوستان مکرر می پرسند که شاید نا گفته هایی در مورد سیستم وجود داره که گفته نشد. خیر اینجوری نیست. دوستان سعی کنند ویدیوها رو چندین بار بینند و حداقل 100 صفحه اول این تاپیک رو یه نگاهی بندازند.
                          جدول trend ی که آقای آزادی قرار شده هر روز قرار بدند به عنوان فیلتری برای این سیستم تلقی میشه تا ما جفت ارز مناسب و جهت مناسب ترید را انتخاب کنیم. فرضا اگر سیستم پاپیو برای جفت ارز x سیگنال خرید داد ولی جدول trend آقای آزادی و اندیکاتور Currency Meter آن را تایید نمی کرد ما آن پوزیشن را به هیچ وجه من الوجود نمی گیریم.
                          خیلی مهمه که ما بدونیم امروز قراره از بین جفت ارزهایی که برای این سیستم معرفی شده کدام یک را انتخاب کنیم و در چه جهتی پوزیشن بگیریم BUY OR SELL
                          خواهشا در مورد پوزیشن هایی که قرار داده میشه مدیریت سرمایه را رعایت کنید.بدیهی است که هر معامله گر خودش مسئول مدیریت سرمایه حسابش هست.

جفت ارزهای معرفی شده برای سیستم پایپو:
                          EURUSD - GBPUSD - AUDUSD - NZDUSD - USDJPY - EURJPY - USDCAD - EURGBP - USDCHF
                          GOLD - OIL
                          ساعت معاملاتی: 11:30 صبح (شروع بازار لندن)
                          8:30 شب (پایان بازار لندن)

و من الله توفیق
                          ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 03-31-2014, 05:51 PM

نظر

خدمت دوستان عرض کنم. سحر و جادویی در سیستم معاملاتی نیست. دوستان مکرر می پرسند که شاید نا گفته هایی در مورد سیستم وجود داره که گفته نشد. خیر اینجوری نیست. دوستان سعی کنند ویدیوها رو چندین بار بینند و حداقل 100 صفحه اول این تاپیک رو یه نگاهی بندازند.
                            جدول trend ی که آقای آزادی قرار شده هر روز قرار بدند به عنوان فیلتری برای این سیستم تلقی میشه تا ما جفت ارز مناسب و جهت مناسب ترید را انتخاب کنیم. فرضا اگر سیستم پاپیو برای جفت ارز x سیگنال خرید داد ولی جدول trend آقای آزادی و اندیکاتور Currency Meter آن را تایید نمی کرد ما آن پوزیشن را به هیچ وجه من الوجود نمی گیریم.
                            خیلی مهمه که ما بدونیم امروز قراره از بین جفت ارزهایی که برای این سیستم معرفی شده کدام یک را انتخاب کنیم و در چه جهتی پوزیشن بگیریم BUY OR SELL
                            خواهشا در مورد پوزیشن هایی که قرار داده میشه مدیریت سرمایه را رعایت کنید.بدیهی است که هر معامله گر خودش مسئول مدیریت سرمایه حسابش هست.

جفت ارزهای معرفی شده برای سیستم پایپو:
                            EURUSD - GBPUSD - AUDUSD - NZDUSD - USDJPY - EURJPY - USDCAD - EURGBP - USDCHF
                            GOLD - OIL
                            باتشکر از استاد ازادی و شما که ضمن سیگنال راهنمایی هم میفرمایید.
                            اگر محبت بفرمایید و اندیکاتور کرانسی متر رو بزارید دانلود کنیم بسیار ممنون میشم و اگر ادرسی هست ذکر کنید ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                              باتشکر از استاد ازادی و شما که ضمن سیگنال راهنمایی هم میفرمایید.
                              اگر محبت بفرمایید و اندیکاتور کرانسی متر رو بزارید دانلود کنیم بسیار ممنون میشم و اگر ادرسی هست ذکر کنید ممنون میشم.
                              لینک دانلود
                              اگه رو یه پلتفرم جواب نداد رو پلتفرم دیگه تست کنید.
                              ---------------------------------------
                              دوستان برای اینکه انسجام تاپیک حفظ بشه تمنا می کنم از زدن پست های سوال و جواب خودداری کنید. برای تشکر هم از دکمه تشکر استفاده کنید. و در آخر وقتی به سیستم که مسلط شدید موقعیت معاملاتی قرار بدید.

نظر

usdjpy
                                buy
                                t
                                پوزیشن را با 6 پیپ ضرر بستیم. حاج خانوم یلن معلوم نیست باز چی تلاوت کردند که بازار را به هم ریختن.

نظر

پردازش ...
                                X