اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوست من پوزیشن usdchf که شما نقل قول کردی پیوت زمانی نداره اما تمام محاسباتش کاملا دستی است و طبق آموزش های نیمای عز یز در تاپیک مربوطه،

نظر

• یک ریزش در AUDUSD بسیار محتمل است هنوز فروشنده وارد بازار نشده

نظر

• ادامه USDCHF ( پست 2744 )

نظر

• نوشته اصلی توسط iman_n نمایش پست ها
          یک ریزش در AUDUSD بسیار محتمل است هنوز فروشنده وارد بازار نشده

سلام

پیوت زمانی که شما رسم کردید با پیوتهای من فرق دارد. من محاسباتم رو دوباره چک کردم و به نظرم درست بود. شما به محاسبات خودتون اطمینان دارید ؟؟

نظر

• GBPUSD

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
              سلام

پیوت زمانی که شما رسم کردید با پیوتهای من فرق دارد. من محاسباتم رو دوباره چک کردم و به نظرم درست بود. شما به محاسبات خودتون اطمینان دارید ؟؟

سلام لطف میکنید این پیوت ها روبگین به ما کجا هستن؟(پیوت زمانی)

نظر

• نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                سلام لطف میکنید این پیوت ها روبگین به ما کجا هستن؟(پیوت زمانی)
                سلام

خدمت شما : http://forum.broker-fa.com/f44/%D9%8...html#post11081

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                  از لطف شما ممنونم ,فقط یک مورد اینکه باید خودم محاسبه کنم یا اندیکاتور داره و هر روز باید اینکار رو انجام بدم ؟یعنی تایم پیوت ها با هم برای آپدیت فرق نمیکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                    از لطف شما ممنونم ,فقط یک مورد اینکه باید خودم محاسبه کنم یا اندیکاتور داره و هر روز باید اینکار رو انجام بدم ؟یعنی تایم پیوت ها با هم برای آپدیت فرق نمیکنه؟
                    اگر توی فروم بگردی یکی دو تا اندی برای این نوشته شده ولی من از صحت اونا اطلاعی ندارم . ولی محاسبات دستی اون زیاد وقت نمیگیره برای تایم هفتگی ، هر هفته یک بار بیشتر لازم نیست. مهم نحوه استفاده از این پیوت ها در

کنار سایر ابزارهای معاملاتی است.

نظر

• در ادامه پوزیشن های دیروز
                      GBPUSD (پست 2750)
                      یادداشت: پیوت های حذف شده چون پیوت های امروز ارتباطی به پوزیشن دیروز نداره

AUDUSD (پست 2747) استاپ خورد

نظر

• NZDUSD

نظر

• GBPUSD

نظر

• GBPUSD (پست 2757)
                            یادداشت: کندل قرمز بد دلو آشوب کرد

نظر

• NZDUSD (پست 2756)
                              در این مورد ممکنه زود پوزیشن گرفتن بنده سوال باشه و به نحوی تخطی از سیستم، دلیل شخصی اینه که یه مقدار دلار نیوزلند، زمان زیادی توی منطقه اشباع از خرید بود به نوعی overbought بود

شب خوش

نظر

• سلام
                                اقای ایمان عزیز میشه قبل از شکست پیوت از بای استاپ و یا سل استاپ استفاده کرد در روش پایپو.محبت بفرمایید راهنمایی کنید ممنون میشم(البته با در نظر گرفتن تمام شرایط پایپو)
                                به این خاطر که بسیاری از پوزیشنها بعد از بستن کندل بعد پیوت ریسک به ریوارد خودشون رو از دست میدن
                                ویرایش توسط moheb : https://www.traderha.com/member/10017-moheb در ساعت 03-28-2014, 09:42 PM
                                برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

پردازش ...
                                X