اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام آقای نیمای عزیز

اول از همه مکدی چون به نظرم برای خودش یه دنیایی داره . بعد فیبوناچی و کانال و خطوط روند . در آینده هم فکر کنم علاقه مند مبحث زمانی خواهم شد !

متشکر

. . .
    REAL EYES REALIZE REAL LIES . . .

رازهای معامله گران موفق

نظر

با عرض سلام و ادب خدمت استاد بزرگوار
      من با استفاده از پایه ای ترین مبحث تکنیکال یعنی مرز های Resistance و Support و Trend Line آرامش بیشتری نسبت به بقیه مباحث میگیرم..

نظر

نوشته اصلی توسط nimaazadi نمایش پست ها
        سوال 2 : از کدام ابزار تکنیکال احساس راحتی بیشتری می کنید ؟
        با سلام بنده با خطوط روند ---فیبو ناچی----مکدی ----وتریگر گیری با cci راحت تر هستم . با تشکر و یژه
        ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

با سلام
          خطوط روند-فیبوناچی-آر اس آی

نظر

پاسخ دومین سوال

برای من تفسیر حرکات بازار از روی اندیکاتور macd قابل فهم تره...البته در صورتی که بتونم روند بازار رو همراه با واگرائی های اون با این اندیکاتور تشخیص بدم و با فیبو به نقاط prz برسم.
            امروز چنانم که خر از بار ندانم
            امروز چنانم که گل از خار ندانم

امروز مرا يار بدان حال ز سر برد
            با يار چنانم که خود از يار ندانم

نظر

با سلام

من با خطوط روند ارتباط بهتری دارم.

نظر

پاسخ سئوال استاد

با سلام و احترام
                برای من 50% استفاده از اعتماد بنفس و با نشاط ترید کردن(اتخاذ تصمیم درست) و 50% مابقی استفاده از ابزارهای معمول در داینامیک تریدر شامل خطوط روند- فیبو و مکدی میباشد.
                موفق باشید
                اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها

من باخطوط روند راحترم .
                  اگر انسان*ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده*شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.
                  آلبرت انیشتین

نظر

با عرض سلام وخسته نباشید.
                    من واقعا از مقایسه قدرت فروشنده و خریدار و استفاده از ابزار فیبوناچی تونستم راحت تر تحلیل کنم و نتیجه بگیرم.

نظر

ابزار مورد نیاز برای تحلیل

سلام وخسته نباشی به آقا نیما

فیبوناچی و الگوهای کلاسیک
                      بازار منطق خاص خود را دارد و در حركت خود از منطق خاص خود تبعيت مي كند (ِDynamic Waves System)

نظر

سلام خدمت جناب آزادی
                        من با مووینگها و اندیکاتور مکدی راحتر هستم

نظر

نوشته اصلی توسط nimaazadi نمایش پست ها

با عرض سلام خدمت استاد عزیز

خطوط روند و کانالها , شمارش کندلها و مقایسه انها در حرکت و اصلاح , فیبوناچی , macd & rsi و چنگال اندروز

بدیهی است خطوط حمایت و مقاومت و مووینگ اوریج میتوانند در تحلیلها نقش داشته باشند ( گر چه با رسم ترازهای فیبو ناچی خطوط حمایت و مقاومت در بازار مشخص میشوند ).

بعنوان یاداوری بایستی عرض کنم که از اندک زمانی قبل سعی دارم با فراگیری الگوها , از انها نیز در تحلیل هایم استفاده نمایم .

با امید موفقیت و بهروزی

نظر

با سلام به همه
                            من در روز حدود 3 ساله روزی حداقل 4 ساعت کار می کنم و بیشتر با فیبوناچی و الگوهای هارمونیک راحت ترم.
                            پیروز باشید.

نظر

زمان ترید و ابزار مورد استفاده

با سلام خدمت استاد گرامی
                              و آرزوی موفقیت برای همه ی شرکت کنندگان در این دوره
                              روز های دوشنبه تا چهار شنبه از 2 بعد از ظهر و روز های پنج شنبه و جمعه از شروع بازار لندن تا انتهای بازار نیویورک را با توجه به موقعیت بازار وقت ترید کردن دارم
                              ابزار های مورد استفاده عبارتند از خطوط روند و نیز مکدی برای واگرایی و در اخر فیبوناتچی و در اینده ی نزدیک حتما الگو های هارمونیک می باشد

با سپاس از آموزش های روان و دلنشین استاد ارجمند

نظر

پاسخ سوال 2 استاد: با کدام ابزار تکنیکال راحت ترید.

سلام جناب آقا نیما: من فعلا 3-2 جلسه از کلاس عقب هستم دیر متوجه وجود کلاستون شدم ولی تا حالا باهاتون خوب جلو اومدم. حقیقتش پیشرفتم تو تحلیل بازار تا اینقدر بوده که

1- خیلی یا تقریبا اصلا با ابزارهایی که گفتید بازی نکنم و محیط رو خط خطی نکنم. 2- با بررسی بصری نمودار تو تایم فریم های مختلف روند صعودی نزولی یا خنثی بازار رو چه در بلند مدت چه در کوتاه مدت و چه در میان مدت تشخیص بدم. همانطور که میدونید ممکنه در بلند مدت ما مثلا سیگنال نزولی داشته باشیم ولی در کوتاه مدت صعودی خوبی داشته باشیم. خوب اونوقت استراتژی مربوط به خودش رو برای نوع معامله میخواد.

3- با استفاده از اندیکاتورهای macd histogram, RSI, A/D هم قدرت خرید و فروش، زمان رفت و برگشت و حجم معاملات رو بررسی می کنم. که هرکدام اطلاعات مهم و تاثیر گذاری در تعیین استراتژی دارند. همچنین به همگراییها و الگوی سر و شانه و دو قله و کف و امثال این چیزا توجهم بیشتره.

4- از اخبارهایی هم که نو سایتهای معتبر مختلف هستند کمابیش استفاده می کنم.

نظر

پردازش ...
                                X