اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اندیکاتورهای زیبا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط earthboy نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه معنی این کد چیه؟

{Scalper Buys and Sells 7/18/2007
    Written by Luis Gomez
    inspired by John Carters "Mastering the Trade"
    }

inputs:
    buyColor(white),
    sellColor(white),
    width(3);
    variables:
    highBarsAgo(1),
    possibleHighBarsAgo(1),
    possibleHigh(-2),
    hightoBeat(-1),
    barsSincePaint(1),
    lowBarsAgo(1),
    possibleLowBarsAgo(1),
    possibleLow(10000001),
    lowtoBeat(10000000),
    triggerPriceSell(-1),
    triggerPriceBuy(1000000),
    trend(1),
    _UP(1),
    _DOWN(-1),
    _ON(1),
    _OFF(-1);

//************************************************** *
    //****** Find and plot the highest swing high *******

if trend = _UP then begin
    if swingHighBar(1,H,2,barsSincePaint+2) > -1 then begin
    possibleHighBarsAgo = swingHighBar(1,H,2,barsSincePaint+2);
    possibleHigh = H[possibleHighBarsAgo];
    end;

if possibleHigh >= hightoBeat then begin
    highBarsAgo = possibleHighBarsAgo;
    hightoBeat = possibleHigh;
    triggerPriceSell = L[HighBarsAgo - 1];
    end;

if C < triggerPriceSell and
    highest(high,highBarsAgo) < hightoBeat then begin
    plotpb[highBarsAgo](H[highBarsAgo],L[highBarsAgo],"",sellColor);
    alert("Scalper Sell");
    trend = _DOWN;
    barsSincePaint = highBarsAgo-1;
    hightoBeat = -1;
    lowtoBeat = 10000000;
    triggerPriceBuy = 10000000;
    triggerPriceSell = -1;
    highBarsAgo = 1;
    possibleHigh = -2;
    end;

end;

//****** Find and plot the lowest swing low *********

if trend = _DOWN then begin
    if swingLowBar(1,L,2,barsSincePaint+2) > -1 then begin
    possibleLowBarsAgo = swingLowBar(1,L,2,barsSincePaint+2);
    possibleLow = L[possibleLowBarsAgo];
    end;

if possibleLow <= lowtoBeat then begin
    lowBarsAgo = possibleLowBarsAgo;
    lowtoBeat = possibleLow;
    triggerPriceBuy = H[LowBarsAgo - 1];
    end;

if C > triggerPriceBuy and
    lowest(L,lowBarsAgo) > lowtoBeat then begin
    plotpb[lowBarsAgo](H[lowBarsAgo],L[lowBarsAgo],"",buyColor);
    alert("Scalper Buy");
    trend = _UP;
    barsSincePaint = lowBarsAgo-1;
    possibleLow = 10000001;
    lowtoBeat = 10000000;
    hightoBeat = -1;
    triggerPriceBuy = 10000000;
    triggerPriceSell = -1;
    lowBarsAgo = 1;
    end;

end;

barsSincePaint = barsSincePaint+1;
    if trend = _UP then highBarsAgo = highBarsAgo + 1;
    if trend = _DOWN then lowBarsAgo = lowBarsAgo + 1;
    setPlotWidth(1,width);

اگه امکان داره تبدیل به اندیکاتور بشه دستوراتش.
    ممنون

یا علی

سلام دوستان عزیز

کسی از همکاران در مورد این کد که ظاهرا مربوط به یه اندیکاتور در Trade Station هست نمیتونه کمی کنه؟

ممنون

یا علی
    ظهور نزدیک است

نظر

• سلام خدمت همکاران عزیز

دوستان زیادی در پیام خصوصی در مورد اندیکاتور road map سوالات یک شکل پرسیده بودن که خوب هم برام طرح یک شکل سوال جالب بود. هم اینکه چقدر این اندیکاتور براشون ظاهر جذابی داشته.
      و البته دوستان بدونن که بنده بدلیل تعداد پست کم اجازه پیام خصوصی ندارم که جواب بدم.

در مورد سوال اول همه که کلیت نحوه استفاده از این اندیکاتور رو پرسیده بودن. همه چیز رو ندیده بگیرید و فقط خط قرمز و سبز رو اهمیت بدین.

برای مثال خط سبز: این خط زمانی ظاهر میشه که طبق موج شماری اندیکاتور اون سطح قیمتی برای بار دوم لمس میشه. حالا ما صبر میکنیم تا کندل بسته بشه. و یک buy stop بالای High این کندل قرار میدهیم. و برای خط قرمز همه چیز برعکس. Time Frame H1
      دیگه ریزه کاری ها بستگی به روش کامل معامله و مسایل شخصی روانشناسی و میزان تجربتون داره.

در مورد سیستم کامل معاملاتی هم بنده ((اگر این حرفم ایجاد سوتفاهم در ذهن کسی نکنه)) مهندس هوافضا هستم و در حال شبیه سازی بازار به عنوان یک جسم پرنده در مختصات دو بعدی. و تمام Sub system هایی که استفاده میکنم برای رسیدن به تکمیل این شبیه سازیست و به صورت ناقص قابل استفاده نیست.
      امیدوارم بتونم موفق بشم و شما رو هم در موفقیت خود سهیم کنم.

ولی یک نصیحت هوا فضایی دارم و اون اینکه بهترین چارت رنکو است زیرا با از بین بردن زمان و هضم کردن اخبار مهمترین کاری که میکنه تمام نمادهای معاملاتی رو یک شکل میکنه و دیگه نباید نگران حرکت هایی بود مثلا قدرت پوند یا ین در نماد هاشون دارن. چون این چارت داره بسیاری از مشتقات کنترلی اون وسیله پروازی رو حذف میکنه و تمام اختشاشات موجود در مسیر پروازی تعیین شده جسم پرنده رو کلا بی تاثیر میکنه.

اگر کسی مسلط به Mql حاضر به همکاری همراه با وفاداری و رازداری باشه خوشحال میشم بتونیم همکاری کنیم.

یا علی
      ظهور نزدیک است

نظر

• من اماتور تر از این حرف ها هستم که بخوام نقدی بکنم 5 ماهه جدی فارکسو دارم دنبال میکنم ، به نظر من اندیکاتور یک ابزار مثل ابزارهای مهندسی میمونه...
        مثل مهندسی که با اتو کد میخواد نقشه ایو رسم کنه کارشو راحت میکنه قاعدتا اگه علم مهندسیشو نداشته باشه کاملترین و اپدیت ترین برنامه رو داشته باشه حتی دوره کامل اون نرم افزارم تو بهترین اموزشگاه بگزرونه ولی علم مهندسیو نداشته باشه نتونه نقشرو تحللیل کنه ذره ای به کارش نمیاد ...چه بسا همون نرم افزارو از اون مهندسی که علمشو داره هم بگیری با دست خالی یک مداد و خط کش نقشه رو پیاده کنه و تحویل بده!
        فارکس هم به همین شکله زمانی که شخصی نتونه بازار و انطور که باید و شاید تحلیل کنه و تنها تکیه گاهش به اندیکاتور باشد نمیتونه تو این بازار پر تلاطم و خشن جان سالم به در ببرد.
        خودم به شخصه همه تلاشم و دارم میکنم تا در حساب دمو بتونم بازار و تحلیل کنم ، اندیکاتور زمانی خوب هست که توانایی تحلیل پیدا کرده باشیم و از طریق اندیکاتور مثل یک ابزار مهندسی برای گرفتن پوزیشن استفاده کنیم.
        یا علی

نظر

• نوشته اصلی توسط redstar نمایش پست ها
          من اماتور تر از این حرف ها هستم که بخوام نقدی بکنم 5 ماهه جدی بازار تبادلات ارزیو دارم دنبال میکنم ، به نظر من اندیکاتور یک ابزار مثل ابزارهای مهندسی میمونه...
          مثل مهندسی که با اتو کد میخواد نقشه ایو رسم کنه کارشو راحت میکنه قاعدتا اگه علم مهندسیشو نداشته باشه کاملترین و اپدیت ترین برنامه رو داشته باشه حتی دوره کامل اون نرم افزارم تو بهترین اموزشگاه بگزرونه ولی علم مهندسیو نداشته باشه نتونه نقشرو تحللیل کنه ذره ای به کارش نمیاد ...چه بسا همون نرم افزارو از اون مهندسی که علمشو داره هم بگیری با دست خالی یک مداد و خط کش نقشه رو پیاده کنه و تحویل بده!
          بازار تبادلات ارزی هم به همین شکله زمانی که شخصی نتونه بازار و انطور که باید و شاید تحلیل کنه و تنها تکیه گاهش به اندیکاتور باشد نمیتونه تو این بازار پر تلاطم و خشن جان سالم به در ببرد.
          خودم به شخصه همه تلاشم و دارم میکنم تا در حساب دمو بتونم بازار و تحلیل کنم ، اندیکاتور زمانی خوب هست که توانایی تحلیل پیدا کرده باشیم و از طریق اندیکاتور مثل یک ابزار مهندسی برای گرفتن پوزیشن استفاده کنیم.
          یا علی
          سلام دوست عزیز.
          با موضوع برخورد مهندسی شده کاملا موافقم.

یا علی
          ویرایش توسط earthboy : https://www.traderha.com/member/21400-earthboy در ساعت 05-29-2016, 02:24 PM
          ظهور نزدیک است

نظر

• سلام

دوستان يك انديكاتور مي خوام كه سود و زيان هر نمادي رو رو چارت نمايش بده البته فقط معاملات باز به صورت برايند مثلا ده تا سل داريم و 5 تا باي برايند منف يا مثبت رو نشون بده

نظر

• با سلام
              جناب مهندس ممنون از لطفتون. دیشب شمارتون رو در تلگرام اد کردم. منتظر پاسختون هستم.

یا علی
              ظهور نزدیک است

نظر

• نوشته اصلی توسط GSK نمایش پست ها
                سلام

دوستان يك انديكاتور مي خوام كه سود و زيان هر نمادي رو رو چارت نمايش بده البته فقط معاملات باز به صورت برايند مثلا ده تا سل داريم و 5 تا باي برايند منف يا مثبت رو نشون بده
                دوستان درخواست منو اجابت کنند ممنون میشم ممنون میشم میخواهم روشم را کامل کنم 260 درصد تو دو هفته

نظر

سلام

سلامو درود
                  ایندیکاتور درخواستی خدمت شما

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4855161741.zip
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                    سلامو درود
                    ایندیکاتور درخواستی خدمت شما

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4855161741.zip

تشكر بابت اين انديكاتور خوب وليكن انديكاتوري مي خوام كه محابه سود دلاري داشته باشه با تشكر

نظر

• با اين انديكاتور جادوگر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4902104421.rar
                      ویرایش توسط GSK : https://www.traderha.com/member/22076-gsk در ساعت 06-03-2016, 01:48 AM

نظر

• سلام دوست عریر
                        میشه جادوشو توضیح بدید

نظر

با اين انديكاتور جادوگر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4902104421.rar
                          جادوگرت اصلاحيه ارزشي نداره! هرجا صلاح بدونه فلش رو برميداره خودش!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
                            جادوگرت اصلاحيه ارزشي نداره! هرجا صلاح بدونه فلش رو برميداره خودش!

اصلاحي نيست گزينه كلوز در هر كندل را اگر ترو كنيد

ویرایش توسط GSK : https://www.traderha.com/member/22076-gsk در ساعت 06-03-2016, 11:29 AM

نظر

• با ترو کردن این گزینه هم هیچ تفاوتی در سیگنال ها ایجاد نمیشه و اصلاحیه . میتونید 2 تا چارت با 2 اندیکیتور یکی فالس یکی ترو در کنار هم قرار دهید و مشاهده کنید

نظر

• سلام
                                روزتان بخیر
                                نگاهی به اندیکاتور i-trade .
                                مرسی

http://pcmupload.traderha.com/uploa...5111449231.rar

نظر

پردازش ...
                                X