اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اندیکاتورهای زیبا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
    خود جناب موسوی زحمتشو کشیدن فقط رنگ زیرش برای من لود میشه
    دوستان دیگه مدل دیگه ای ازش ندارن؟!

سلام عزیزم الان دیدم براتون در جای دیگه که درخواست کرده بودید اونو گذاشته

ضمنا ار اس ای انواع و اقسام مختلف داره ، من از همین طرفی که اسمشو اوردید شنیدم اندیکاتور را باید طبق تایمی که کار میکنید و حتی طبق ارزی که کار میکنید باید ست بکنید یعنی همین مورد که تصویرشو گذاشتید در جائی باید ترازش 5 و در برخی موارد دیگر تا 10 هم باشه چواب میده ،، همین دو مورد که در تصویرتان موجوده اگر بتونید تراز هاشونو با هم درست ست کنید راهنمائی خوبی برای نقاط بر گشت خواهد نمود یعنی هر دو فرود یا فراز استوک 14 را داخل یک منطقه رنگی ار اس ای 8 تنظیم کنی ، بهر حال همه نوع میشه ازش استفاده کرد مهم شناخت ماهیت امواج هست

ارادتمند
    ویرایش توسط Pipuniversity : https://www.traderha.com/member/21317-pipuniversity در ساعت 03-15-2016, 08:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Pipuniversity نمایش پست ها
      سلام عزیزم الان دیدم براتون در جای دیگه که درخواست کرده بودید اونو گذاشته

ضمنا ار اس ای انواع و اقسام مختلف داره ، من از همین طرفی که اسمشو اوردید شنیدم اندیکاتور را باید طبق تایمی که کار میکنید و حتی طبق ارزی که کار میکنید باید ست بکنید یعنی همین مورد که تصویرشو گذاشتید در جائی باید ترازش 5 و در برخی موارد دیگر تا 10 هم باشه چواب میده ،، همین دو مورد که در تصویرتان موجوده اگر بتونید تراز هاشونو با هم درست ست کنید راهنمائی خوبی برای نقاط بر گشت خواهد نمود یعنی هر دو فرود یا فراز استوک 14 را داخل یک منطقه رنگی ار اس ای 8 تنظیم کنی ، بهر حال همه نوع میشه ازش استفاده کرد مهم شناخت ماهیت امواج هست

ارادتمند

درود
      این عکس از بورس ایران بود احتمالا تایم روزانه باشه.
      اندیکاتوری که لینک دادن برای من نصفه لود میشه. شاید از mt5 تبدیل شده و این مدلی شده
      کلا rsi filter یا rsi color یا اسم های مشابه رو سرچ میکنم چیز زیادی پیدا نمیشه. اگر بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.

نظر

درود
        این عکس از بورس ایران بود احتمالا تایم روزانه باشه.
        اندیکاتوری که لینک دادن برای من نصفه لود میشه. شاید از mt5 تبدیل شده و این مدلی شده
        کلا rsi filter یا rsi color یا اسم های مشابه رو سرچ میکنم چیز زیادی پیدا نمیشه. اگر بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.
        سلام

این چند مورد که تقدیم میکنم کمتر از 5 در صد اندیکاتور هائی است که در مورد ار اس ای طراحی شده و بنده اونا را دارم ،، منظورم اینه که موارد متعدد و زیادی برای همین یک اندیکاتور طراحی شده که دونه به دونه اش فکر پشتش بوده ،،

ضمنا موردی که خواسته اید نیز داخلش هست

http://pcmupload.traderha.com/uploa...8116123931.rar
        ویرایش توسط Pipuniversity : https://www.traderha.com/member/21317-pipuniversity در ساعت 03-16-2016, 12:52 PM

نظر

سلام

این چند مورد که تقدیم میکنم کمتر از 5 در صد اندیکاتور هائی است که در مورد ار اس ای طراحی شده و بنده اونا را دارم ،، منظورم اینه که موارد متعدد و زیادی برای همین یک اندیکاتور طراحی شده که دونه به دونه اش فکر پشتش بوده ،،

ضمنا موردی که خواسته اید نیز داخلش هست

http://pcmupload.traderha.com/uploa...8116123931.rar

ممنون از زحمتی که کشیدید. یه اندیکاتور دیگه هم هست چند وقتیه دنبالشم گفتم شاید تو آرشیوتون داشته باشید.

solar-wind-ea-review.jpg

یک مدل دیگشو برای Mt4 دارم اما این مدل رو که سییستم اخطار داره هم برای Mt4 و Mt5 هرکدوم باشه ممنون میشم.
          تو این سایت پیداش کردم اما لینک دانلود درستی نداره مثل اینکه!

نظر

ممنون از زحمتی که کشیدید. یه اندیکاتور دیگه هم هست چند وقتیه دنبالشم گفتم شاید تو آرشیوتون داشته باشید.

[ATTACH=CONFIG]4581[/ATTACH]

یک مدل دیگشو برای Mt4 دارم اما این مدل رو که سییستم اخطار داره هم برای Mt4 و Mt5 هرکدوم باشه ممنون میشم.
            تو این سایت پیداش کردم اما لینک دانلود درستی نداره مثل اینکه!

سلام

اندیکاتور فوق را پارسال در پاسخ درخواست دوستی اصلاح و در تاپیک " درخواست اندیکاتور " گذاشته ام میتونید از انجا بردارید

ارادتمند

نظر

سلام

اندیکاتور فوق را پارسال در پاسخ درخواست دوستی اصلاح و در تاپیک " درخواست اندیکاتور " گذاشته ام میتونید از انجا بردارید

ارادتمند
              متاسفانه کل مطالب رو دیدم اما کلا چندتا پست از شما بود. آدرس دقیق تر بدین ممنون میشم.
              این تاپیک رو دیدم

نظر

متاسفانه کل مطالب رو دیدم اما کلا چندتا پست از شما بود. آدرس دقیق تر بدین ممنون میشم.
                این تاپیک رو دیدم

http://traderha.com/f59/%D8%AA%D8%A8...32/index8.html

پست 74

نظر

• سلام.
                  اندیکاتوری از ایچیموکو می خوام که بشه قسمت های مختلفش رو شیفت داد.
                  جناب سیدی شما ندارینش؟ ممنون

نظر

• سلام دوستان
                    یه اندیکاتور هست که برخلاف چیزی که تو اسمش گفته اصلاح داره. میخواستم بدونم دوستان کسی میتونه اصلاحی بودنش رو برداره؟
                    یعنی تمام جاهایی که خط زرد ظاهر میشه تو هیستوری بمونه و جابجا یا پاک نشه.
                    مرسی.
                    http://upload7.ir/4sy
                    ظهور نزدیک است

نظر

• سلام دوستان
                      من اساسا تو کارم موقع ترید کردن وقتی معامله فروش دارم سر Sl بخاطر در نظر گرفتن اسپرد که اون هم شناور هست مشکل دارم. چون تمام محاسبات کارهام رو تک قیمت انجام میدم.
                      میخواستم بدونم دوستان ابزاری دارن که من عددی ثابت مانند 20 pip رو بهش بدم و در تمام معاملات اون عدد رو به عنوان Sl برام در نظر بگیره و معامله رو سر قیمت ببنده. البته فقط بر مبنای Bid Line و قیمت اون و حرکاتش.
                      ظهور نزدیک است

نظر

• ببخشید این سیگنال های اصلاحی میده آیا؟ http://upload7.ir/744
                        تنظیماتش فقط MA و RSI داره. سیگنال غلط هم کم نداره. من ازش اصلاح دیدم. با همون غلطاش ولی بدون اصلاح نیازش دارم.
                        یا اصلاحش میتونه بخاطر روشن گذاشتن گزینه Allow DLL Import بوده باشه؟
                        ظهور نزدیک است

نظر

• سلام
                          چطوری میشه دو تا اندیکاتور رو روی هم انداخت تو mt4?تشکر

نظر

• کسی هست بتونه اندیکاتور رو به اکسپرت تبدیل کنه ؟
                            یه اندیکاتور دارم خیلی سیگنال خوبی میده . میخوام ترید کنه

ایمیل من هست :
                            hamedtayebi@gmail.com

نظر

• کسی هست بتونه یهاندیکاتور دارم به اکسپرت تبدیل کنه ؟
                              hamedtayebi@gmail.com

نظر

• سلام دوستان
                                با این اندیکاتور که دو الگوی Flag و Pennant رو رسم میکنه میشه بدون دردسر کسب سود کرد.
                                تشخیص بی دردسر الگو با اندیکاتور، جهت معامله و مدیریت سود و ریسک با شما. تایم فریم پیشنهادی H1
                                http://s7.picofile.com/file/82507243...nnant.mq4.html

http://s7.picofile.com/file/8250724450/1.jpg

یا علی
                                ظهور نزدیک است

نظر

پردازش ...
                                X