اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اندیکاتورهای زیبا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود ضمن عرض ادب
    به نظرم رسید بشه این مدلی هم به مجموعه نظر داشت

ویرایش توسط ronny : https://www.traderha.com/member/9157-ronny در ساعت 06-06-2015, 04:38 PM

نظر

این هم جفت ارز اول مورد بحث

نظر

نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
        سلام
        فقط با مستطیلها کار داریم و لاغیر.
        موفق باشید.
        با سلام خدمت Bears Hunter عزیز
        من فکر میکنم مستطیل هایی که در تایم فریم یک ساعته تشکیل شده

در روند صعودی وقتی کندلی های کندل قبل را میزند و بعد بسته میشود و کندل بعدی هم بسته میشود مستطیل از های کندل قبلی به عنوان ضلع پایین و لوی کندل بعدی به عنوان ضلع بالا شروع به ترسیم شدن میکند

در روند نزولی وقتی کندلی لوی کندل قبل را میزند و بعد بسته میشود و کندل بعدی هم بسته میشود مستطیل از لوی کندل قبلی به عنوان ضلع بالا و های کندل بعدی به عنوان ضلع پایین شروع به ترسیم شدن میکند

و در ادامه شاهد واکنش قیمت در آینده به این محدوه ها هستیم

با تشکر
        امیدوارم درست گفته باشم و اندیکاتور رو دریافت کنم

نظر

بنظرم وقتی یه کندل قوی صعودی یا نزولی تشکیل میشه مناطقی از اون کندل رو که توسط کندل قبلی و بعدی پوشانده نمیشن رو مشخص میکنه!احتمالا در آینده قیمت به این محدوه یه عکس العمل خاصی نشون میده
          بطور مثال وقتی یه کندل صعدی قوی داریم که با کندل قبل و بعدش پوشانده نشده!یه مستطیل قرمز رنگ روی چارت ترسیم میشه که تا زمانی که قیمت کف این مستطیل رو نشکسته روند ما صعودی هست و دنبال موقعیت های خرید میگردیم با استاپ کف مستطیل
          ویرایش توسط morteza.khabazian : https://www.traderha.com/member/7007-morteza-khabazian در ساعت 06-06-2015, 05:14 PM

نظر

افرین به شما جناب bear hunter و نیز جناب ronny برای طرح مسئله

اگر در روزهای تعطیل بازار بتونیم چنین چالش فکری ایجاد کنیم بی نهایت در ارتقا دانش بقیه موثر خواهد بود

از شما اقا محسن و اقا مرتضی بابت بیان دیدگاهشون ممنون

دوستان نه کسی قراره به کسی نمره بده و نه به کسی بخنده ، ولی شرکت در بحث باعث پیشرفتمون میشه

در مورد امواج هیچ و هیچ و هیچ موجی پیدا نمیشه کرد که مقدار حرکتی که میکنه بی ضابطه باشه و حتم حتم از مقدار موج قبلتر ( حداقل یک موج و اگر علممان برسه از چندین موج قبلتر ) تاثیر پذیره ،

بنابرین فهم این موضوع خیلی در تشخیصمان تاثیرگذار خواهد بود

لطفا نظرتان را اعلام کنید

ممنون
            تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
            قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

یکی از دوستان اندیکاتور PZ trend Trading را می خواست. یه نمونه آن پیدا شد ولی مثل اینکه لایسنسش تموم شده و کار نمیکنه متاسفانه!
              ولی اندیکاتورهائی که تو این تایپیک معرفی شدن تماما برای بنده کار میکنن. امیدوارم کسی مشکل نداشته باشه.
              دوستان گرامی و اساتید گرانقدر بویژه جناب موسوی عزیز تایپیک متعلق به خود شماست ما را از تجربیات گرانقدرتان بی نصیب نزارید.
              "زکات علم نشر آن است. مولا علی(ع)"
              نظر

سلام

مجددا سلام و با عرض پوزش از جناب سیدی

دوستان اکثرا جوابهای خوب و قابل تاملی دادند و همچنین دوست عزیز Ronny بزیبایی مناطق عرضه و تقاضا و رالی بیس رالی..الی اخر را در تصویر نشان دادند.
                ضمن تشکر از همه دوستان وتشکر ویژه از استاد موسوی عزیز برای شرکت در بحث از همه ممنونم.

این تصاویر همه مناطقی از عرضه و تقاضا را که در آنها شکاف قیمتی پنهان وجود دارد را نشان میدهد.

هر روز که میگذرد ترید کردن پیچیده تر از قبل میشود بنابر این بایستی به جدیدترین دانشهای روز مجهز شویم در غیر اینصورت بازنده خواهیم بود.دوستان:
                در این راستا و برای تمرین و آموزش الگوهای قیمتی پرایس اکشن این حقیر تایپکی باز کردم(Test:Success or filur)ولی متاسفانه دیدم آنچنان پیگیر ندارد و دلسرد شدم ولی باورکنید یا نه یادگیری هرکدام از آن الگوها میتواند نقش بسزایی در سرنوشت تریدری ما باشد.
                امیدوارم هرچه میدانیم از همدیگر دریغ نکنیم.

دست همه شما را میبوسم و امیدوارم هر جا صحبت از تریدرهای ایرانی است فقط صحبت موفقیت وافتخار باشد.
                برای ادامه بحث شاید تایپک مجزایی باز کردیم.
                خدا نگهدار شما باد
                فایل های پیوست شده
                اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

سلام به همه

مخصوصا اقا سید و بیر هانتر که امیدوارم اگر خواست پست جدید بگذاره یک اسم معمولی زیر پست قرار بده ( لازم نیست حتما اسم اصلی باشه میتونه مستعار باشه که بشه راحتتر نوشت و رابطه برقرار کرد )

پسر عجب اندیکاتور خوب و پول سازی هست

ابتدا من دو ریالیم نیوفتاد ،، یکی دو بار از زوایای مختلف به ان نگاه کردم دیدم عالیه و چه فکر پری سازنده اش داشته

حالا که امکان نداره محسناتشو بهتون بگم یعنی میخوام روی ان فکر کنید ، شنبه اینده به امید خدا دور هم جمع میشیم و اگر کسی راز اونو متوجه شده باشه وقت داره بیاد مطرح کنه و یک جایزه هم میگیره ،، اگر نه عصر شنبه خودم بهتون میگم

در مورد تاپیکی که هانتر عزیز راه انداخته بودی ، من هم به اندازه خودم از بی توجهی که به ان شده سهیم هستم و عذز میخوام ، تقصیر خودت هم بوده اگه به من گفته بودی سفره مارگیری و شامورتی بازی را میاوردم اونجا پهن میکردم که بر و بچ دورمون جمع بشند ، امروز صبح به تعداد مراجعین این تاپیک محض کنجکاوی نگاه کردم حدود 700 بود الان دیدم داره به هزار نزدیک میشه

چه فایده سختشونه یک تائیدی از پست ها با فشردن یک دگمه بکنند ، شاید هم عارمون میاد

دوستان جدیدی که با ما همراه شده اند خدائیش خیلی بی حالند و شما راست میگی کسی که کاری میخواد شروع کنه بیاز نه به تشکر بلکه نیاز به این داره که حداقل از میزان استقبال مخاطبین مطلع بشه من این مورد را بارها نوشته و به دوستان تذکر داده ام که این بی تفاوتی ها دودش در نهایت به چشم ان افرادی میرود که با این انتظار که دو کلام یاد بگیرند به این محیط های مجازی میایند ، امیدوارم وضع بهتر از این بشه که هست

اقا سید اگه صلاح میدونید اون اندیکاتور یا اگه سورسش را دارید که بهتر ؛ بگذارید چون ممکنه دوستان برنامه نویس بتونند در کد تاریخ ان تغیراتی بدهند

شاد باشید
                  ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 06-06-2015, 07:57 PM
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                    اقا سید اگه صلاح میدونید اون اندیکاتور یا اگه سورسش را دارید که بهتر ؛ بگذارید چون ممکنه دوستان برنامه نویس بتونند در کد تاریخ ان تغیراتی بدهند
                    شاد باشید
                    سلام و وقت بخیر. به پیوست تقدیم می گردد:
                    فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
                      هر روز که میگذرد ترید کردن پیچیده تر از قبل میشود بنابر این بایستی به جدیدترین دانشهای روز مجهز شویم در غیر اینصورت بازنده خواهیم بود.
                      خدمت شما نازنین عارضم که این از اون جمله هایی هست که باید قاب کرد و زد به دیوار و همیشه نصب العین باید باشه
                      متاسفانه یک ایراد تو اکثریت ما آدمها این حس آماده خوری هست تو اکثر ماها این حس ماجراجویی و کنکاش خیلی وقته گم شده
                      هزارتا کپی برداری میشه اما یک بار تحقیق نمیشه
                      خیلی از روشهای قدیمی رو میشه با تحقیق و صرف وقت بهینه سازی کرد
                      همین بحث جذاب پرایس اکشن ببینید چه بازدهی رو می تونه به ارمغان بیاره شاید خیلی ها خبره هارمونیک بودن استاد بی بدیل تکنیکال بودن
                      اما یک نفر پیدا شد و همه اون موارد رو به نوعی دیگری بیان کرد زوم کردن در تایم فریمهای روزانه و 4 ساعته و ....
                      خوب به معنای واقعی ساده و کارآمد با قضیه ترید برخوردشد به دور از آشفتگی ذهنی
                      شاید با دیدن فیلمهای جناب اندرو که پرایس اکشن رو توضیح میده خیلی از ماها آرزو کنیم کاش ما هم مثل ایشون بودیم
                      می خوام یک سئوال بپرسم این نوع نگاه به موضوع می تونست افرادی نظیر نیلی - دیمارک - مارک فیشر - ماینر ... رو معرفی کنه؟
                      قطعا جواب مشخص هست
                      حالا یک سئوال ساده دیگه وجه تمایز این افراد چی بوده؟
                      بعد از مدت طولانی عضویت در پی سی ام شاید اولین بار باشه نوشته هام بیشتر از یک خط شد جسارت شد خدمت اساتید
                      اما فکر کردم شاید تلنگری بشه برای کمی تفکر اگر ایمان داریم که این راه می تونه به صلاح ما باشه باید کمی بیشتر در موردش فکر کنیم
                      حلال بفرمایید

نظر

سلامی مجدد
                        از بذل توجه شما ممنونم سید جان و امیدوارم خداوند در همه حال بشما مال بسیار و سلامتی عطا کند.
                        همه ناگفتنی ها را گفتید من برای پرایس اکشن ایده های خوبی دارم که اگر خدا بخواهد بمرور مطرح میکنم.در رابطه با اندیکاتورهای پی زد من حمایت و مقاومت اونو هم دارم که بپیوست بشما و دوست عزیز چناب آقای سیدی و همه دوستان تقدیم میکنم.البته اندیکاتور بسیار قدرتمندتری از این هم هست که توسط یکی از بهترین تریدرهای دنیا نوشته شده است که همزمان پیووتها و سوینگ وراند نامبر را هم نشان میدهد .فی الحال این اندیکاتور پی زد برای ساپورت و رزیستنس:
                        بپای هم پیر شوید.

خدا نگهدار همه دوستان
                        فایل های پیوست شده
                        اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

پی زد اسیلاتور و ایمپالس

سلام

آقا اینم دو تا دیگه از پی زد:
                          یکی اسیلاتور و اون یکی هم ایمپالس.

موفق باشید
                          اینم تصویر از کار اندیکاتور:
                          فایل های پیوست شده

نظر

فایل های پیوست شده

نظر

سیستم point zero را به همراه اندیکاتورها و تمپلیت و آموزش و ... می توانید از لینک زیر دانلود کنید:
                              http://www.4shared.com/get/7G054AqMba/pz_online.html?startDownload=true

ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 06-07-2015, 10:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
                                سیستم point zero را به همراه اندیکاتورها و تمپلیت و آموزش و ... می توانید از لینک زیر دانلود کنید:
                                http://www.4shared.com/get/7G054AqMba/pz_online.html?startDownload=true

شما تونستی ران کنی اندیکاتور رو؟ حقیقتش هیچ عکس العملی در سیستم من نداره

نظر

پردازش ...
                                X