اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اندیکاتورهای زیبا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیدی جان اندیکاتور های روندگیر که اصلاحی نباشن چی داری؟
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• اندیکاتوری می خوام که الگوهای کندل استیک (مخصوصا برگشتی) رو روی چارت نشون میده. می خوام به عنوان یک اخطار کمکی ازش استفاده کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        سیدی جان اندیکاتور های روندگیر که اصلاحی نباشن چی داری؟
        اندیکاتورهای این تاپیک بعضی هاشون روند نشون می دن ولی در کل اندیکاتور D-RSI بهت پیشنهاد میدم استفاده کنی. وقتی بالای 50 یا زیر 50 است. مثلا در تایم 4 ساعته EurUSD
        روی چارت EurUsd 4 ساعته دوتا موینگ با مشخصات زیر بنداز:
        قرمز رنگ: 34 Linear Weighted Open
        آبی رنگ: 21 Linear Weighted Close
        ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 09-18-2015, 09:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
          اندیکاتورهای این تاپیک بعضی هاشون روند نشون می دن ولی در کل اندیکاتور D-RSI بهت پیشنهاد میدم استفاده کنی. وقتی بالای 50 یا زیر 50 است. مثلا در تایم 4 ساعته EurUSD
          روی چارت EurUsd 4 ساعته دوتا موینگ با مشخصات زیر بنداز:
          قرمز رنگ: 34 Linear Weighted Open
          آبی رنگ: 21 Linear Weighted Close

سپاسگزارم از لطفت ولی خوب زیاد به این مدل اندیکاتور ها اعتماد ندارم اندیکاتور هایی که به سبک مووینگ اوریج یا مک دی برای ترند هستند چی معرفی میکنی؟
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• والا با مک دی کار نمیکنم چون بنظرم تاخیر داره. ولی جاش برات اندیکاتوری میزارم که بیشترین دانلود تو سایت Forex TSD داشته البته تجاری است.
            Advanced StepRSI
            جالبه اندیکاتور با اسم اصلی تو سایت آپلود نمیشد !!
            فایل های پیوست شده

نظر

• این اندیکاتور تجاری هم تقدیم به تمام اندیکاتور دوستان:
              Coppock curve
              فایل های پیوست شده

نظر

• اندیک اتور

دار
                RenkoLiveChart_v3.0

MultyBoxRENKO

نظر

این اندیکاتور تجاری هم تقدیم به تمام اندیکاتور دوستان:
                  Coppock curve
                  ممنون جناب سیدی
                  میشه یه توضیح درباره اندیکاتور هم بدید.
                  بنظر شبیه مکدی هست؟!
                  هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• فقط یه نکته...
                    این مثل بقیه اندیکاتورهای دروغگو نیست !!!
                    یعنی با گذر زمان جای صعود و نزول رو کمی شیفت میده...
                    درواقع فقط گذشته رو خوب نشون میده نه حال
                    اما تستش میکنیم.
                    سپاس
                    باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط HAMOON نمایش پست ها
                      فقط یه نکته...
                      این مثل بقیه اندیکاتورهای دروغگو نیست !!!
                      یعنی با گذر زمان جای صعود و نزول رو کمی شیفت میده...
                      درواقع فقط گذشته رو خوب نشون میده نه حال
                      اما تستش میکنیم.
                      سپاس
                      شما اگه مشکلی با این تاپیک داری و فکر میکنی این اندیکاتورها بهت دروغ میگن توصیه میکنم به این تاپیک سر نزن
                      مطالب جالبی در اختیار دارم ولی وجود امثال شماست که باعث میشه عمومیش نکنم
                      فقط بایستی بگم که متاسفم

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
                        ممنون جناب سیدی
                        میشه یه توضیح درباره اندیکاتور هم بدید.
                        بنظر شبیه مکدی هست؟!
                        خواهش میکنم دوست عزیز
                        این اندیکاتور تا اونجایی من دیدم اصلاحی نیست و عملکرد خوبی داشته
                        از اونجا که تو سایت اصلیش از این اندیکاتور خیلی تشکر شده بود گفتم برای دوستان قرار بدم شاید به دردشون بخوره
                        اطلاعاتی راجب این اندیکاتور ندارم از بک تست کمک بگیر و عملکردشو بررسی کن

نظر

خواهش میکنم دوست عزیز
                          این اندیکاتور تا اونجایی من دیدم اصلاحی نیست و عملکرد خوبی داشته
                          از اونجا که تو سایت اصلیش از این اندیکاتور خیلی تشکر شده بود گفتم برای دوستان قرار بدم شاید به دردشون بخوره
                          اطلاعاتی راجب این اندیکاتور ندارم از بک تست کمک بگیر و عملکردشو بررسی کن
                          جناب سیدی این متن رو درباره اندیکاتور تو ویکی پدیا پیدا کردم.
                          انگلیسیم خوب نیست اگه یکی از دوستان زحمت ترجمه رو بکشه ممنون میشم.

From Wikipedia, the free encyclopedia
                          The Coppock curve or Coppock indicator is a technical analysis indicator for long-term stock market investors created by E.S.C. Coppock, first published in Barron's Magazine on October 15, 1962.[1]
                          The indicator is designed for use on a monthly time scale. It is the sum of a 14-month rate of change and 11-month rate of change, smoothed by a 10-period weighted moving average.
                          . Coppock, the founder of Trendex Research in San Antonio, Texas, was an economist. He had been asked by the Episcopal Church to identify buying opportunities for long-term investors. He thought market downturns were like bereavements and required a period of mourning. He asked the church bishops how long that normally took for people, their answer was 11 to 14 months and so he used those periods in his calculation.[2]
                          A buy signal is generated when the indicator is below zero and turns upwards from a trough. No sell signals are generated (that not being its design). The indicator is trend-following, and based on averages, so by its nature it doesn't pick a market bottom, but rather shows when a rally has become established.
                          Coppock designed the indicator (originally called the "Trendex Model"[1]) for the S&P 500 index,[citation needed] and it has been applied to similar stock indexes like the Dow Jones Industrial Average. It is not regarded as well-suited to commodity markets, since bottoms there are more rounded than the spike lows found in stocks.[3]
                          هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

شما اگه مشکلی با این تاپیک داری و فکر میکنی این اندیکاتورها بهت دروغ میگن توصیه میکنم به این تاپیک سر نزن
                            مطالب جالبی در اختیار دارم ولی وجود امثال شماست که باعث میشه عمومیش نکنم
                            فقط بایستی بگم که متاسفم
                            سلام دوباره
                            دوست عزیز اول متوجه حرف بشید بعد اظهار نظر بفرمایید.
                            من سوال کردم.
                            اندیکاتور خیلی شکیل اما دروغگو رو همینجا آملود میکنم تا درست متوجه منظور من بشین.
                            ضمنا زکات علم نشر اون هست
                            الان متوجه صبر و حوصله عظیم اساتید این فروم شدم !!!
                            باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط HAMOON نمایش پست ها
                              سلام دوباره
                              دوست عزیز اول متوجه حرف بشید بعد اظهار نظر بفرمایید.
                              من سوال کردم.
                              اندیکاتور خیلی شکیل اما دروغگو رو همینجا آملود میکنم تا درست متوجه منظور من بشین.
                              ضمنا زکات علم نشر اون هست
                              الان متوجه صبر و حوصله عظیم اساتید این فروم شدم !!!
                              دوست عزیز اسم این تاپیک "اندیکاتورهای زیبا" است. شما از عبارت اندیکاتورهای دروغگو استفاده کردید بنده فکر کردم خطاب شما اندیکاتورهای این تاپیک هستش.
                              بنده از شما عذر خواهی می کنم امیدوارم بخاطر این سوء برداشت، بنده را ببخشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
                                جناب سیدی این متن رو درباره اندیکاتور تو ویکی پدیا پیدا کردم.
                                انگلیسیم خوب نیست اگه یکی از دوستان زحمت ترجمه رو بکشه ممنون میشم.

From Wikipedia, the free encyclopedia
                                The Coppock curve or Coppock indicator is a technical analysis indicator for long-term stock market investors created by E.S.C. Coppock, first published in Barron's Magazine on October 15, 1962.[1]
                                The indicator is designed for use on a monthly time scale. It is the sum of a 14-month rate of change and 11-month rate of change, smoothed by a 10-period weighted moving average.
                                . Coppock, the founder of Trendex Research in San Antonio, Texas, was an economist. He had been asked by the Episcopal Church to identify buying opportunities for long-term investors. He thought market downturns were like bereavements and required a period of mourning. He asked the church bishops how long that normally took for people, their answer was 11 to 14 months and so he used those periods in his calculation.[2]
                                A buy signal is generated when the indicator is below zero and turns upwards from a trough. No sell signals are generated (that not being its design). The indicator is trend-following, and based on averages, so by its nature it doesn't pick a market bottom, but rather shows when a rally has become established.
                                Coppock designed the indicator (originally called the "Trendex Model"[1]) for the S&P 500 index,[citation needed] and it has been applied to similar stock indexes like the Dow Jones Industrial Average. It is not regarded as well-suited to commodity markets, since bottoms there are more rounded than the spike lows found in stocks.[3]
                                خلاصه ترجمش:
                                مثل اینکه اسمی که این اندیکاتور داره اسم یک منحنی است. که برای تجارت بلند مدت سهام ایجاد شده است. آن هم تایم یک ماهه. این اندیکاتور مجموع نرخ تغییر 14 ماهه و 11 ماهه است. که توسط مویینگ اوریج دوره 10 منحنی آن نرم شده است. فرمولشم که بالا نوشته.
                                سیگنال بای آن زمانی صادر میشه که اندیکاتور زیر صفر قرار داره و دوخط همدیگر قطع کنن/

ولی شاید این اندیکاتور همین متنی که شما قرار دادید نباشه؟!

نظر

پردازش ...
                                X