اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش زبان mql4 از مقدماتی تا کاربردی توسط mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
    دوست عزیز و محترم من
    من در پست اولم اسم کسی رو اوردم؟
    ایشون امد نقل قول کرد و من هم مجبور شدم جواب بدم .

---------------------------------------------------------------------

خودخواهی کدومه اخه عزیز من؟
    اینکه دیگران رو برحذر کنیم که به این راحتی زندگیشون رو در این بازار نابود نکنن چون کار هرکسی نیست خودخواهی هست؟
    میدونید چقدر زندگی سر همین کار از هم پاشیده؟ میدونید بر اثر این فشار ها چه افرادی سکته کردن رفتن زن و بچه رو تنها گذاشتن؟ دکتر فرزاد یادته؟ شاهرودی یادته؟ چه ادم های شریف و دوست داشتنی هم بودن.

با این قضیه اینقدر سطحی برخورد نکنید اقا . پای زندگی بنده خداها در میان هست

با احترام
    دوست عزیز من میگید اسم نبریم بعد خودتون میایید از دیگران نام می برید . چه در قید حیات چه نه پس نام افراد را خدشه دار نکنید .
    عزیز من اگر من و شما میاییم با 1000 دلار میخواهیم 500000 دلار معامله کنیم و در غرض یک ساعت یرمایه خودمون را به باد میدیم دیگران مقصرند .
    در بازار های دیگر هم اجازه چنین معاملاتی را میدهند پس اگر دامی گسترده میشود و یکی طعمه میشود مقصر خودش هست نه کسی دیگر .
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام

با کسب اجازه از مهندس یزدی گل

دوست خوب من ، هرکس در ابتدای وارد شدن به هر حرفه ای میبایست ریسک های پیرامون ان را مورد ارزیابی قرار دهد.

در بازارهای مالی انواع مختلف ریسک ها وجود دارد که هرکس آنها را نادیده بگیرد متهم به شکست است.

اینکه هرکس از راه بیاد و توی هر تاپیک چنین پست های بزند که افراد را از گذشته این حرفه و بلاهای که سر برخی افراد اومده بیان کند و بخواهد برحذر کند ، سنگ رو سنگ بند نمی آید

دوست خوب من خواهش میکنم این مبحث را کوتاه کنید.

از جناب مهندس یزدی عذرخواهی میکنم که میان مبحث وارد شدم.

ارادت

نظر

• آقای دادخواه در تمام پستهایی که از پست 172 به بعد زدید خودخواهی و کینه در پستهایتان موج میزند
        اولین بار شما بودید که پست ایشان را نقل قول کردید
        لطفا دیگر منابع فروم را هدر ندهید و چهره خود را بیشتر آشکار نکنید آقا مهدی شناخته شده تر از این حرفاست که شما بتونید با این ناشی گری ایشان را تخریب کنید

نظر

• حسب دستور ناظر سایت و دوستان من دیگه پست نمیزنم. ظاهرا نتونستم منظورم رو بیان کنم.

به هر حال آرزوی موفقیت دارم برای همه.

نظر

• دوستان گرامی سلام. در حال یادگیری زبان mql5 هستم. یک Expert Advisor ساده رو از سایت mql5.com ورداشتم و میخوام توی بازار بورس ایران توی مفید تریدر و استراتژی تست بکنم. اولا در کمپایل کردن خطائی وجود نداره ولی در اجرای استراتژی تست Invalid Stops میده. فایل سورس رو اینجا میزارم، لطفا راهنمائی کنید که در بورس ایران چطور باید MqlTradeRequest رو تنظیم کرد؟آدرس فایل: http://pcmupload.traderha.com/uploa...8635634781.pdfبا تشکر

نظر

• سلام
              دوستان من می خواهم فونت نوشته پریود rsi یه کم بزرگتر کنم
              می خواستم ببنم دستورش چی هست؟

نظر

• سلام دوستان .یه سوال فنی داشتم .چطور میتونم به mql بگم شرایطbuy که بهت دادم رو چک کن اگر دیدی اوکی بود فقط یه بار پوزیشن بگیر .بعد برو شرایط sell رو چک کن و فقط یه بار پوزیشن بگیر .بعد برو شرایط buy رو چک کن .ووو.همینطور ................ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• آقا مهدی عزیز.من امروز تاپییکتو دیدم. خیلی دوست دارم. مرسی بابت تاپیک

نظر

• سلام

ایا کسی در dll نویسی تجربه ای داره . البته مشکل من در نوشتن dll (با زبان ++C ) نیست، بلکه نحوه برقراری ارتباط dll با اکسپرت هست.

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ، خوشحال می شوم تا من رو راهنمایی کنه .

سپاس

نظر

• سلام دوستان،من تازه شروع به یادگیری mql4 کردم ،یه مشکلی در نوشتن یه اکسپرت برام اومده که اگه بتونید کمک کنید خیلی ممنون میشم،دو روزه درگیرشم و نفهمیدم اشکال کار کجاست.
                      هدف نوشتن اکسپرتی بوده که در ابتدای هر کندل روزانه یه اوردر خرید در پایینترین قیمت کندل قبلی و یه اورد فروش در بالاترین قیمت کندل روزانه قبلی بذاره و در پایان روز پوزیشنهای باز و پندینگ رو ببنده و پاک کنه.
                      حالا این چیزی که نوشتم فقط تست میزنم میبینم بعضی روزها کار میکنه و بعضی روزها با مشکل کار میکنه، یعنی مثلاً گاهی پوزیشن خرید در ابتدای روز باز نمیکنه یا گاهی بعضی اوردرها رو نمیبنده
                      واقعاً ممنون میشم اگه مشکلم رو بگید.
                      اینم کدی که نوشتم :
                      exa22.mq4

نظر

• سلام خسته نباشید کد رو چطوری با استراتژی تستر تست کنیم

نظر

• لطفا یه راهنمایی کنید

نظر

• لطفا نحوه تست کد MovingAverageMACDCombo.mq4 در استراتژی تستر رو عملی بفرمایید؟

نظر

پردازش ...
                            X