اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش زبان mql4 از مقدماتی تا کاربردی توسط mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• با سلام
      من تازه کار هستم. می خوام اولین اندیکاتورم را بنویسم. ولی وقتی اجراش می کنم این خطا رو میده.
      critical error while running indicator 'My_First_Indicator EURUSD.min,H1' Array out of range
      میشه راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط cplusplus نمایش پست ها
        با سلاممن تازه کار هستم. می خوام اولین اندیکاتورم را بنویسم. ولی وقتی اجراش می کنم این خطا رو میده. critical error while running indicator 'My_First_Indicator EURUSD.min,H1' Array out of rangeمیشه راهنمایی کنید.
        احتمالا کد ArrayResize رو درست ننوشتید.لطفا پست جهت رفع اشکال زده نشه
        بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
        تو نمی توانی ... !
        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• سلام خدمت شما..
          یک سوال داشتم

میخواستم بدونم اندیکاتور شخصی رو میشه به زبان اندروید نوشت و داخل متای اندروید قرار داد یا این امکان وجود نداره؟

راهی هست به متای اندروید اندیکاتور شخصی اضافه کرد؟

اگه سوالم زیاد مرتبط با تاپیک نیست عذر میخوام
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
            سلام خدمت شما..
            یک سوال داشتم

میخواستم بدونم اندیکاتور شخصی رو میشه به زبان اندروید نوشت و داخل متای اندروید قرار داد یا این امکان وجود نداره؟

راهی هست به متای اندروید اندیکاتور شخصی اضافه کرد؟

اگه سوالم زیاد مرتبط با تاپیک نیست عذر میخوام
            سلام متاسفانه با برنامه نویسی برای آندروید اصلا آشنایی ندارم.

لطفا اگر کسی اطلاعی داره ما رو بی نصیب نکنه.
            تو نمی توانی ... !
            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• سلام..یه سوال داشتم..اون اندیکاتور هایی که به صورت دیفالت در متا تریدر موجود نیست و خودمون نوشتیم رو چطور میشه در اکسپرت فراخوانی کرد؟چون اون چیزی که شما توضیح دادید،اندیکاتور ها به طور دیفالت حاضر بودند..ممنونم

نظر

• دوستان از همه شما خواهش میکنم به فکر طراحی یک سیستم ساده باشید که نیازی به اندیکاتور و اندیکاتور نویس نداشته باشید.
                والا و باالله جز اینکه خطر وارد کردن ویروس رو به سیستم های خودتون زیادتر میکنید هیچ نفعی از این کارها نمیبرید دوستان.

شما اگر یه اندیکاتور نویس موفق که با این ابزارش تونسته باشه راهی برای خودش پیدا کرده باشه دیدید بیایید این کارها رو هم یاد بگیرید. من برنامه نوس سراغ دارم که 50 هزار خط کد نوشته برای سیستم خودش الان داره لواشک میفروشه توی دربند. و تریدر سراغ دارم که روی چارتش هیچی نیست و یا فوقش یه اسیلاتور از همین پیش فرض های متاتریدر داره. این تریدر هر بار باهام تماس میگیره کد یه کشور میافته.
                همین فرد اسم اندیکاتور میاد تشنج میکنه.

این حرفها رو کسی داره به شما میزنه که دیگه نزدیک به 10 ساله داره با این بازار کلنجار میره. همه این راه ها رو رفته و دیگرانی رو هم دیده رفتن که هیچ نفعی براشون نداشته.
                خود من تازه بعد این همه سال اخیرا داره یه اتفاقاتی مثبت میافته برام.

توصیه آخر اینکه هر وقت هر کی به عنوان استاد قد علم کرد اول ازش استیتمنت ریل موفق با یه دوره حداقل 8 ماهه بخایید. اگر رو کرد بشینید به حرفش گوش کنید اگر رو نکرد با یه لبخند محترمانه راهنماییش کنید تا هرچه زودتر رفع زحمت کنه.

با احترام

نظر

• دوست عزیز ممنونم از نصایح پدرانه زیباتون.

با اجازتون جوابها رو به رنگ دیگه داخل متن خودتون مینویسم.

شمایی که بعد از 10 سال تجربه به خودتون اجازه میدید که داخل تاپیک شخص دیگه ای مطلب خارج از بحث بزنید یا مبحث رو به بیراهه بکشید باید تحمل دیدن جواب رو هم داشته باشید.

نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                  دوستان از همه شما خواهش میکنم به فکر طراحی یک سیستم ساده باشید که نیازی به اندیکاتور و اندیکاتور نویس نداشته باشید.
                  والا و باالله جز اینکه خطر وارد کردن ویروس رو به سیستم های خودتون زیادتر میکنید هیچ نفعی از این کارها نمیبرید دوستان.

مثل این میمونه که شما 50 سال پیش میگفتید که تحصیل واسه پسرا بعد ششم حرام هست و برا دخترا ، کلا درس خوندن حرامه و باید بشینی خونه داری یاد بگیری !!!

یا مثل این میمونه که یکی که میخواد آلمانی یاد بگیره بهش بگی نمیخواد بری یاد بگیری کار الکی هست بجاش بشین زبان مادری خودت رو تقویت کن!!!

کاش حداقل یه چند خطی در مورد ویروس و چگونگی عملکردش میخوندید بعد یه همچین چیزی مینوشتید.

شما اگر یه اندیکاتور نویس موفق که با این ابزارش تونسته باشه راهی برای خودش پیدا کرده باشه دیدید بیایید این کارها رو هم یاد بگیرید. من برنامه نوس سراغ دارم که 50 هزار خط کد نوشته برای سیستم خودش الان داره لواشک میفروشه توی دربند. و تریدر سراغ دارم که روی چارتش هیچی نیست و یا فوقش یه اسیلاتور از همین پیش فرض های متاتریدر داره. این تریدر هر بار باهام تماس میگیره کد یه کشور میافته.
                  همین فرد اسم اندیکاتور میاد تشنج میکنه.

ایشالا ما هم اگر پولشو داشتیم که خودمون رو برسونیم دربند ، میاییم و به شغل شریف لبو فروشی مشغول میشیم. و خوشا به سعادتتون که همچین دوستانی دارید. حالا زنگ میزنن آموزش ببینند یا امضا میخوان ازتون !؟

این حرفها رو کسی داره به شما میزنه که دیگه نزدیک به 10 ساله داره با این بازار کلنجار میره. همه این راه ها رو رفته و دیگرانی رو هم دیده رفتن که هیچ نفعی براشون نداشته.
                  خود من تازه بعد این همه سال اخیرا داره یه اتفاقاتی مثبت میافته برام.

حالا از کجا معلوم که بعد 10 سال این اتفاقات مثبت باز هم مثل قبل توهم نباشند!!!

توصیه آخر اینکه هر وقت هر کی به عنوان استاد قد علم کرد اول ازش استیتمنت ریل موفق با یه دوره حداقل 8 ماهه بخایید. اگر رو کرد بشینید به حرفش گوش کنید اگر رو نکرد با یه لبخند محترمانه راهنماییش کنید تا هرچه زودتر رفع زحمت کنه.

برادر من استیتمنت چیه دیگه هر چند تا میخوای من 8 ماه که سهله ، 10 سالش رو برات درست کنم. استیتمنت کیلویی چنده!!!
                  حتی شماره اکانت لایو میدم برو ببین طرف چطور با اکانت لایو داره کلاه برداری میکنه !!!!
                  پس برنامه نوسی همچین قدرتی هم داره که حتی پلتفرم رو گیج کنه !!! و شما یه اکانت رو ببینید که داره به صورت لایو ترید میکنه ولی فیک هست ! حتی داره واریز و برداشت نشون میده!!

اندیکاتور یعنی داشتن ایده و ساده و سریعتر کردن محاسبات ، مگر میشه بدون داشتن محاسبات دست به خرید یا فروش زد؟
                  همین اسیلاتوری که میفرمایید خودش حداقل 2 تا اندیکاتور هست ( تفاضل مقدار دو تا موینگ اوریج با تنظیمات متفاوت ).

با عرض معذرت فراوان از حضور حضرتعالی ، این کارها مال اشخاص بیکار هست . عزیز من شمایی که یه اتفاقای خوبی داره براتون میفته چرا وایسادی اینجا و داری مانع یه عده میشی ؟

با احترام
                  البته این مطلب رو هم بگم که ایده هر کسی با ارزش هست و قابل احترام برای بقیه ، ولی تحمیل کردن ایده شخصی کار درست و پسندیده ای نیست.

به قول خودتون (در مورد استاد و استیتمنت) اگر درست میفرمایید یه تاپیک مجزا بزنید و این اتفاقات خوبی که داره براتون میفته رو برای بقیه تشریح بفرمایید تا ماها هم بی نصیب نمونیم و بدونیم که با چارت خالی و بدون داشتن اندیکاتور چطور میشه موفق بود!

با احترام
                  تو نمی توانی ... !
                  ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaee نمایش پست ها
                    سلام..یه سوال داشتم..اون اندیکاتور هایی که به صورت دیفالت در متا تریدر موجود نیست و خودمون نوشتیم رو چطور میشه در اکسپرت فراخوانی کرد؟چون اون چیزی که شما توضیح دادید،اندیکاتور ها به طور دیفالت حاضر بودند..ممنونم

کد مربوطه iCustom هست که به این صورت نوشته میشه:
                    ;(double iCustom(Symbol(),0,"Indicator Name",300,5,75,0,i

اگر نتونستید بنویسید اعلام کنید تا کمی بیشتر مولفه هاش رو توضیح بدم.
                    ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 07-25-2014, 02:45 PM
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• احتمالا یوزر نیم و پسورد اکانتی رو که فرستادم حذف شده هست ولی اطلاعاتش رو میتونید اینجا ببینید اگر هم هیستوریش رو خواستید احتمالا توی فایلهام سیو کرده باشم میتونم تقدیم کنم

این هم یه اسکرین شات از اکانت که قبلا گرفته شده :

تو نمی توانی ... !
                      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• احتمالا یوزر نیم و پسورد اکانتی رو که فرستادم حذف شده هست ولی اطلاعاتش رو میتونید اینجا ببینید اگر هم هیستوریش رو خواستید احتمالا توی فایلهام سیو کرده باشم میتونم تقدیم کنم

این هم یه اسکرین شات از اکانت که قبلا گرفته شده :

تو نمی توانی ... !
                        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• این هم از یوزر و پسورد جدید اکانت قلابی که در پست 158 بهش اشاره شده بود ، دیگه نیازی به پیدا کردن استیت منتش نشد

login: 4874
                          password: million$buck
                          Server: 207.228.252.28:443
                          تو نمی توانی ... !
                          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• سلام جناب مهدی خان و ممنون از وقتی که برای این تاپیک گذاشتید که به جرات میتونم بگم هیج جای دیگه ای ندیدم کسی خالصانه و بدون دریافت مبلغ داشته هاشو در اختیار دیگران در زمینه ی برنامه نویسی mql بزاره..آقا مهدی خواستم بگم خودتو ناراحت نکن..این دوستمون احتمالا قصدش بد نبوده..اما به این توجه نکرده که همه ی حرف هایی که داره میزنه و تجربیاتی که داره ازشون صحبت میکنه رو شما خودت به شخصه داشتی و تجربه کردی و می دونی چی خوبه و چی بد...در جواب اون دوستمون هم باید عرض کنم خیلی ها میتونن از برنامه نویسی کمک بگیرن تا استراتژیشون رو تست کنن و موفقیت و شکستشو کم و بیش تشخیص بدن و اگر نتایج خوبی عایدشون شد دستی و با نظارت خودشون معامله کنن...که اگر بخوایم خودمون تست رو با استفاده از داده های گذشته انجام بدیم به شدت زمان بر و طولانی خواهد بود(تجربه ی شخصی بنده)..بنابراین به نظر من فوق العاده مفید و کمک کنندس که افراد صرف نظر از این که تریدر های موفقی هستند یا خیر،علم برنامه نویسی در بازار رو هم بلد باشند..گلایه ای که از دوستمون دارم اینه که ای کاش قبل از نوشتن اون متن که مسلما قصدشونم خیر بوده،به اتفاقاتی که در این تاپیک افتاده و زحماتی که از جانب مهدی خان و ذیگر دوستان که در بحث شرکت داشتند صورت گرفته،نگاهی مینداختند و در انتخاب کلمات مخصوصا جملات آخرشون دقت بیشتری می کردند....بازم از زحمت های دوستان و مهدی خان ممنونم....موفق باشید

نظر

• با سلام دوستان وقتی من در پنچره اکسپرت newرا می زنم تابع start برایم بوجود نم آید کسی می تواند بصورت تصویری نمایش بدهدبدهد..یکتصویر از یک سورس اکسپرت جدید بکذاری ممنون می شوممم

نظر

• با سلام دوستان وقتی من در پنچره اکسپرت newرا می زنم تابع start برایم بوجود نم آید کسی می تواند بصورت تصویری نمایش بدهد.یادر صورت امکان یک سورس باتابع جدید بگذارید ممنون می شوم در صورتیکه کسی بصورت خصوصی آموزش اکسپرت نویس رابدهد بنده حاضر هزینه این آموزش راپرداخت کنم

نظر

پردازش ...
                                X