اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آرشيو تمام انديكاتور هاي كاربردي

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
    سلام ممنون ازلطفتان فقط من اندیکانوررا دانلود کردم نصب هم کردم ولی جه شکلی کارمیکنه وقتی پوزیشن میگرم چیزی رو صفحه نیست که بتونم باموس جابجا کنم ؟
    سلام عزیز این ابزار اندیکاتور نیست ، اکسپرت هست . شما باید این اکسپرت را در مسیر اکسپرت متا کپی کنید .
    الان باز هم برای اطمینان تست کردم دقیق جواب داد . این تیک ها را هم بزنید .

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام دوستان عزیز بنده یکسری ایندیکتور دارم که پسوند همشون mq4 هستش دوستان راهی دارند که بشه پسوندشون به ex4 تغیر داده بشه
      با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط forex2020 نمایش پست ها
        با سلام دوستان عزیز بنده یکسری ایندیکتور دارم که پسوند همشون mq4 هستش دوستان راهی دارند که بشه پسوندشون به ex4 تغیر داده بشه
        با سپاس
        شما اندیکاتورهارو کپی کن تو متاتریدرت ... سپس متا رو باز کن در پنجره navigator روی اندیکاتور مورد نظرت کلیک راست بزن و modify رو انتخاب کن محیط برنامه نویسیش باز میشه اون بالا compile بزن
        فکر کنم درست میشه
        پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezapic نمایش پست ها
          شما اندیکاتورهارو کپی کن تو متاتریدرت ... سپس متا رو باز کن در پنجره navigator روی اندیکاتور مورد نظرت کلیک راست بزن و modify رو انتخاب کن محیط برنامه نویسیش باز میشه اون بالا compile بزن
          فکر کنم درست میشه
          متاسفانه انجام نشد اگه روش دیگری هست لطف بفرمایید

نظر

• ex4 وارد محیط metaeditor نمیشود. در واقع نویسنده اندیکاتور برای حفظ کردن سورس و جلوگیری از دسترسی به آن، اندیکاتور را با پسوند ex4 منتشر میکند. چیزی شبیه به فایل های exe که تنها قابل اجرا شدن هستند و امکان دسترسی به سورس را نمی دهند.
            برای شکستن فایل ex4 باید از نرم افزارهای جانبی کمک بگیرید که اکثرا نتیجه رضایت بخشی ندارند. در هر حال میتوانید در نت سرچ کنید. مثلا "ex4 to mq4" یا "ex4 convertor for metatrader" یا ...
            موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
              ex4 وارد محیط metaeditor نمیشود. در واقع نویسنده اندیکاتور برای حفظ کردن سورس و جلوگیری از دسترسی به آن، اندیکاتور را با پسوند ex4 منتشر میکند. چیزی شبیه به فایل های exe که تنها قابل اجرا شدن هستند و امکان دسترسی به سورس را نمی دهند. برای شکستن فایل ex4 باید از نرم افزارهای جانبی کمک بگیرید که اکثرا نتیجه رضایت بخشی ندارند. در هر حال میتوانید در نت سرچ کنید. مثلا "ex4 to mq4" یا "ex4 convertor for metatrader" یا ... موفق باشید.
              سلام دوست عزیز بنده میخواهم فایل mq4 رو به ex4 تبدیل کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

نظر

• اندیکاتور نمایش دهنده الگوی ولفی

دانلود

اندیکاتور نمایش دهنده الگوهای شمعی بازگشتی

دانلود

اندیکاتور نمایش دهنده الگوهای هارمونیک

دانلود
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

شما اندیکاتوری که نیاز داری بگو تا من آپ کنم . البته اگه بگردید فروم رو پیدا می کنید
                  پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• لطفا بفرمایید که این اکسپرت چطوری کار می کنه
                    من کامل همه کارو انجام دادم ولی نمی دونم چجوری باید تیک پروفیت یا استاپ را باهاش بذارم
                    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                      سلام عزیز این ابزار اندیکاتور نیست ، اکسپرت هست . شما باید این اکسپرت را در مسیر اکسپرت متا کپی کنید .
                      الان باز هم برای اطمینان تست کردم دقیق جواب داد . این تیک ها را هم بزنید .

لطفا بفرمایید که این اکسپرت چطوری کار می کنه
                      من کامل همه کارو انجام دادم ولی نمی دونم چجوری باید تیک پروفیت یا استاپ را باهاش بذارم
                      با تشکر

نظر

• اندیکاتور ZUP_v116 NEN STAR Revolution

افزودن برخی الگوهای دیگر مانند 5-0 pattern...

فایل های پیوست شده
                        استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
                        Clear Entry Price, Exit Levels
                        ------------------------------------------------------------
                        اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
                        لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• ممنون آقای مصطفی وافعا اندیکاتورهای جالبی بود البته یه مدت زمانی باید باهاش کار کنم تا ببینم چقدر میشه توی سیستم و استراتژی ازش استفاده کنم.
                          در ضمن با اسکالب کال شدم.
                          توصیه میکنم به کسایی که در دام طمع این بازار میوفتن و فکر میکنن تمام بدبختی ها یه روزه تموم میشه و کلی پول سرازیر میشه سمت حسابهای بانکیشون که اشتباه میکنند و اسکالپ یه سیستم معامله بی نهایت دشواره که احتیاج به دانش فراوان در باره اسکالپ و بازار داره.

نظر

اندیکاتورهای mq4 رو در شاخه C:\Program Files\MetaTrader \experts\indicators کپی کنید و یکبار متاتریدر رو باز و سپس ببندید. مجددا به ادرسی که اندیکاتورهای mq4 و در اونجا کپی کردید برید.
                            از هر کدام از اندیکاتورهای mq4 ، یک فایل ex4 توسط خود متاتریدر ساخته می شود. از فایلهای ساخته شده ex4 بدون نیاز به نسخه mq4 انها، میتونید در متاتریدرهای دیگر نیز استفاده کنید.

نظر

• سلام دوستان.در اندیکاتور pivot custom 4time frame بجز خطوط r & s خطوطی با نام 1m و2m...هست کسی اگر میتواند در مورد انها مرا راهنمایی کند؟ با تشکر

نظر

• http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...utoDayFibs.rar

نظر

پردازش ...
                                X