اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آرشيو تمام انديكاتور هاي كاربردي

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    یه اندیکاتور اینفورمر میخوام
    یعنی هر وقت ی ترید باز یا بسته شد یا
    عوض شد به من الرت بده sl یا tp

نظر

• سلام
      اندیکاتوری که فقط 3 سطح مرکزی پیووت روزانه ، هفتگی و ماهانه را هم زمان روی تایم فریم دلخواه نشون میده

دانلود

نمایی از اندیکاتور

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 02-19-2013, 03:04 AM
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام خدمت تمامی دوستان
        از اندیکاتورهایی که تو این تاپیک گذاشتید فقط تو mt4 میشه استفاده کرد ... دوستان اگه امکان داره روش تبدیل و استفاده اونا رو در mt5 نیز یاد بدن ...
        ممنون میشم

نظر

• دوستان یه اندیکاتور تو ارشیوم داشتم هرچی خواستم منظور اندیکاتور بفهمم نتونستم دوستان عکسشو میزارم ببینین چی هست اصلا

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام
            روزتان بخیر
            جناب mohsen_hps تا آنجا که من بخاطر دارم این اندیکیتور بار تایم است که نشان دهنده شروع و پایان یک کندل استیک است .
            مرسی

نظر

• چرا تصویر تو پست نیست ؟
              پست خالیه
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                سلام
                روزتان بخیر
                جناب mohsen_hps تا آنجا که من بخاطر دارم این اندیکیتور بار تایم است که نشان دهنده شروع و پایان یک کندل استیک است .
                مرسی

مرسی دوست عزیز درسته
                دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام دوستان .میخواستم بپرسم چطور اندیکاتوری با سورس mqlرا تبدیل به exeبکنم تا در شاخه اندیکاتور متا نصب کنم؟با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط امپراتور نمایش پست ها
                    سلام دوستان .میخواستم بپرسم چطور اندیکاتوری با سورس mqlرا تبدیل به exeبکنم تا در شاخه اندیکاتور متا نصب کنم؟با تشکر
                    با سلام

احتمالا منظورتون ex4 هست چون اندیکاتورها با این پسوند شناخته میشن.

برای این کار هم سورس برنامه اندیکاتورتون رو باز کنید ( در نرم افزار Meta editor باز میشه ) و سپس روی گزینه ی Compile در بالای برنامه کلیلک کنید تا فایل ex4 در همون محلی که اندیکاتور

یا سورس شما موجود هست ایجاد بشه البته اگر برنامه خطایی نداشته باشه.

موفق باشید
                    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• برعکسش چی آرش جان برای برعکسش نسخه ای داری؟ من یه اندیکاتور دارم که هر کاری میکنم باز نمیشه.

ارادتمند----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        برعکسش چی آرش جان برای برعکسش نسخه ای داری؟ من یه اندیکاتور دارم که هر کاری میکنم باز نمیشه.

ارادتمند----------امیر
                        با سلام خدمت امیرجان

بر عکسش امکان پذیر نیست یا اگر هم باشه فکر نمیکنم درست کار بکنن.

اگر برعکسش میشد که دیگه اندیکاتور پولی ها در امان نبودن!! و براحتی میشد سورس اونها و از طریق اون نحوه عملکردشون رو فهمید.

موفق باشی

نظر

• شدنش که میشه. الان سرم شلوغه بعدا نرم افزارش رو بهت میدم آرش جان فقط مشکل اینهایی هستند که با نسخه آخر متا کامپایل میشن. اینها رو نمیشه هیچ کاری کرد. من گفتم شاید شما که سررشته داری 4تا کلک هم بلد باشی:دی

ارادتمند--------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            شدنش که میشه. الان سرم شلوغه بعدا نرم افزارش رو بهت میدم آرش جان فقط مشکل اینهایی هستند که با نسخه آخر متا کامپایل میشن. اینها رو نمیشه هیچ کاری کرد. من گفتم شاید شما که سررشته داری 4تا کلک هم بلد باشی:دی
                            ارادتمند--------امیر
                            راستش سراغ این چیزا اصلا نرفتم که ببینم میشه یا نمیشه.

حالا احتمال داره بشه ولی میشه مثل همون قضایای Copyright و کرک کردن نرم افزارها که اینبار به اندیکاتورها سرایت کرده!!

نظر

• از دوستان کسی اندیکاتور پیوت های زمانی استاد Nima...... را دارد ؟

ممنون می شوم برای استفاده قرار دهید

تصویری از این اندیکاتور

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 09-05-2013, 05:43 PM
                              زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• فکر کنم جناب نیما به دلیل سوء استفاده در سایت های دیگر به نام خودشون و نبودن قانون کپی رایت اندیکاتور رو عمومی نکردن.

واقعا هر دفعه این بحث پیش میاد به حال خودم افسوس میخورم. یکی هم که اومدی
                                رایگان آموزش میده میخواهیم به اسم خودمون تموم شه.

ارادتمند------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X