اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آرشيو تمام انديكاتور هاي كاربردي

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به همه دوستان
    بنده هم به شدت دنبال اندیکاتوری هستم که بتونه به من پیوت های زمانی را نمایش بدهد...
    ممنون میشم اگه کسی داره قرار بده....

نظر

• سلام دوستان.چطور میشه اندیکاتور با سورس mql رو تبدیل بهexe کرد تا در شاخه اندیکاتور متا نصب کنم؟با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط امپراتور نمایش پست ها
        سلام دوستان.چطور میشه اندیکاتور با سورس mql رو تبدیل بهexe کرد تا در شاخه اندیکاتور متا نصب کنم؟با تشکر
        دوستان کسی بلد نبود؟

نظر

سلام دوستان.چطور میشه اندیکاتور با سورس mql رو تبدیل بهexe کرد تا در شاخه اندیکاتور متا نصب کنم؟با تشکر
          ​دوستان کسی هست جواب بده؟

نظر

• خود ایندیکاتوری که دارید احتمالا یکی از دو تا پسوند mql و یاex4 بستگی به متای شما 4 ای 5) داره که می تونید مستقیم توی فایل ایندیکاتور های متاتریدر خودتون نصب کنید و هر دوتای این فایل ها اجرائی هستند و اصلا اجتیاجی به تبدیل نیستش
            امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط امپراتور نمایش پست ها
              دوستان کسی بلد نبود؟
              نوشته اصلی توسط امپراتور نمایش پست ها
              ​دوستان کسی هست جواب بده؟
              دوست عزیز یک زحمت بده به خودت 10 تا پست قبل صفحه 15 جواب سوالت رو دوستان دادن بعد هم اون فایل اجرایی اندیکاتور پسوندش ex4 هست نه exe

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• دوستان با سلام....کسی اندیکاتور پیوت سه ماه یا همان فصلی رو نداره؟
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام به همه ی عزیزان
                  اندیکاتوری رو واستم گذاشتم که چندین تایم بالاتر رو روی تایم پایین بهتون نشون میده. مثلاً می تونید روی تایم فریم 15M، تایم های 30 دقیقه، 1 و 4 ساعته و روزانه و هر تایمی که مورد نظرتون هست رو قرار بدهید. همچنین می تونید در بخش تنظیمات تعداد کندل های هر تایم هم به دلخواه انتخاب کنید.
                  امیدوارم که مفید و کاربردی باشه واستون.
                  http://pcmupload.traderha.com/up...9248827711.rar
                  Reality is your Perception

نظر

• دوستان اندیکاتوری دارند که واگرایی رو در macd رسم کنه و الارم بده مخفی و معمولی

ممنون

نظر

• عدم نمایش اندیکاتور DT Data Exporter v02 در متا تریدر در ویندوز 8.1

با عرض سلام
                      متاسفانه زمانیکه اندیکاتور مربوطه را در متاتریدر کپی میکنم ( در متا تریدری که بر روی ویندوز 8.1 نصب شده است )
                      نمیتوانم انرا در متاتریدر مشاهده کنم ولی در متاتریدری که بر روی ویندوز اکس پی نصب شده به هیچ عنوان مشکلی
                      مشاهده نمیشود و اندیکاتور فوق دیتاهای متاتریدر را به داینامیک تریدر منتقل میکند
                      در صورت امکان لطفا چگونگی حل این مشکل را بیان فرمایید .

با سپاس فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط knf نمایش پست ها
                        با عرض سلام
                        متاسفانه زمانیکه اندیکاتور مربوطه را در متاتریدر کپی میکنم ( در متا تریدری که بر روی ویندوز 8.1 نصب شده است )
                        نمیتوانم انرا در متاتریدر مشاهده کنم ولی در متاتریدری که بر روی ویندوز اکس پی نصب شده به هیچ عنوان مشکلی
                        مشاهده نمیشود و اندیکاتور فوق دیتاهای متاتریدر را به داینامیک تریدر منتقل میکند
                        در صورت امکان لطفا چگونگی حل این مشکل را بیان فرمایید .

با سپاس فراوان
                        سلام
                        میتوانید از تاپیک زیر برای رفع مشکل استفاده کنید . ( شرایط برای ویندوز 8 هم بر همین گونه است )

http://forum.broker-fa.com/f59/%D8%B...B9%D8%AF-3842/

با احترام
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سپاس و تشکر فراوان

از پاسخگویی جنابعالی کمال تشکر و امتنان را دارم

موفق و پیروز باشید .

نظر

• سلام
                            کسی از دوستان میشه لطف کنه و اندیکیتور macd_osma رو واسه دانلود قرار بده؟

( گویا تاپیک رو اشتباه انتخاب کردم . اگر امکانش هست این پست رو به تاپیک درخواست اندیکاتور انتقال دهید)
                            ویرایش توسط pooyan : https://www.traderha.com/member/7677-pooyan در ساعت 05-25-2014, 12:57 PM

نظر

• سلام خدمت دوستان و اساتید خیلی، خیلی ، خیلی دنبال این ایندیکاتور گشتم. همون اندیکاتوری که فلش های قرمز و قهوه ای رو نشون می ده. اسمشو نمی دونم ولی عکسشو گذاشتم.
                              d1-rahbar-sarmaye-asia-14.jpg

نظر

• سلام به دوستان ببخشید اندیکاتور فرکتال خودمتا اصلاحی هست اگر یکی از دوستان لطف کنه واندیکاتور غیراصلاحی فراکتال معرفی کنه لطف کرده

نظر

پردازش ...
                                X