اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اگر لطف کنید اندیکاتوری بنویسید که دو پارامتر ورودی n و m بگیره و اگر تغییر حجم در کندل فعلی از n%
    میانگین حجم m کندل قبلی بیشتر یا کمتر باشه روی کندل فعلی درصد تغییر نمایش داده بشه ممنون میشم.
    مثلا اگر عدد 10 رو برای ورودی n درنظر بگیریم و عدد 3 رو برای ورودی m
    اگر تغییر در حجم کندل فعلی بیشتر یا کمتر از 10 % میانگین حجم 3 کندل قبلی باشه,این درصد تغییر رو هرچه که هست زیر کندل فعلی نشون بده مثلا +13% -17% یا ..

نظر

• با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی.من یک اندیکاتور دارم نمیدونم چرا کار نمیکنه و روی چارت قرار نمیگیره.دوستان کسی هست بتونه یه نگاهی به سورس اندیکاتور بندازه بتونه درستش کنه.خیلی واجبه.این اندیکاتور high و low روند رو نشان میده.نمیدونم اندیکاتور repaiting هست یا نه.ولی اگه کسی اندیکاتور شبیه این داره ممنون میشم معرفی کنه.اسم اندیکاتور هم peak_n_valley
      فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط farshadfx نمایش پست ها
        با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی.من یک اندیکاتور دارم نمیدونم چرا کار نمیکنه و روی چارت قرار نمیگیره.دوستان کسی هست بتونه یه نگاهی به سورس اندیکاتور بندازه بتونه درستش کنه.خیلی واجبه.این اندیکاتور high و low روند رو نشان میده.نمیدونم اندیکاتور repaiting هست یا نه.ولی اگه کسی اندیکاتور شبیه این داره ممنون میشم معرفی کنه.اسم اندیکاتور هم peak_n_valley

سلام این اندیکاتور نیست اسکریپت هستش و باید تو پوشه اسکریپت بریزیش لینک دانلود اصلشم اینجاس

https://www.mql5.com/en/code/11504
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام محسن جان
          یه سوال
          فرق اندیکاتور و اسکریپ چی هست ؟
          ممنون میشم
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
            سلام محسن جان
            یه سوال
            فرق اندیکاتور و اسکریپ چی هست ؟
            ممنون میشم
            اسکریپت در لغت به معنی نوشتار می باشد اما در بورس به برنامه ای گفته میشودکه به محض فعال کردن تنها یکبار اجرا میگردد و همانند اکسپرتهای کاربردینوعی دستیار تریدر قلمداد میگردد.
            اسکریپت ها به لحاظ اینکه جهت اجراء به تیک نوسانات بازار نیازی ندارنداز سرعت عمل مطلوبتری برخوردار هستند .
            بعنوان مثال : تریدر میخواهد همزمـان چند پوزیشـن بای استاپ و چند پوزیشـنسل استاپ را بر اساس فاصلــه دلخواه از قیمت جــاری بگیرد این کاربصورت دستی وقت گیر خواهد بود امــا به کمک اسکــریپت باسرعت و دقت عمل بالاتری این کار انجام میگیرد.

اندیکاتور هام بر اساس گذشته قیمت و بر اساس معادلات ریاضی طرح ریزی میشن و به صورت میانگین ها یا اشکال مختلف قیمت برنامه ریزی میشن

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• دست شما درد نکنه ممنون دوست عزیز.لطف کردین

نظر

• با سلام خدمت جناب موسوی

http://pcmupload.traderha.com/uploa...7330305241.rar
                https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• سلام من اندیکاتور dt رو برای متا 5 میخواستم!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                    اسکریپت در لغت به معنی نوشتار می باشد اما در بورس به برنامه ای گفته میشودکه به محض فعال کردن تنها یکبار اجرا میگردد و همانند اکسپرتهای کاربردینوعی دستیار تریدر قلمداد میگردد.اسکریپت ها به لحاظ اینکه جهت اجراء به تیک نوسانات بازار نیازی ندارنداز سرعت عمل مطلوبتری برخوردار هستند .بعنوان مثال : تریدر میخواهد همزمـان چند پوزیشـن بای استاپ و چند پوزیشـنسل استاپ را بر اساس فاصلــه دلخواه از قیمت جــاری بگیرد این کاربصورت دستی وقت گیر خواهد بود امــا به کمک اسکــریپت باسرعت و دقت عمل بالاتری این کار انجام میگیرد.

اندیکاتور هام بر اساس گذشته قیمت و بر اساس معادلات ریاضی طرح ریزی میشن و به صورت میانگین ها یا اشکال مختلف قیمت برنامه ریزی میشن

سلام دوست عزیز
                    میشه لطف کنید این اندیکاتور رو برام درست کنید:

اگر لطف کنید اندیکاتوری بنویسید که دو پارامتر ورودی n و m بگیره و اگر تغییر حجم در کندل فعلی از n%
                    میانگین حجم m کندل قبلی بیشتر یا کمتر باشه روی کندل فعلی درصد تغییر نمایش داده بشه ممنون میشم.
                    مثلا اگر عدد 10 رو برای ورودی n درنظر بگیریم و عدد 3 رو برای ورودی m
                    اگر تغییر در حجم کندل فعلی بیشتر یا کمتر از 10 % میانگین حجم 3 کندل قبلی باشه,این درصد تغییر رو هرچه که هست زیر کندل فعلی نشون بده مثلا +13% -17% یا ..

قسمت محاسباتیش رو با کلی بالا پایین کردن و سرچ نوشتم.(پارامتر m رو در برنامه mm تعریف کردم )
                    فقط اگه میشه این بخش رسم کردنش رو برام تصحیح کنید و اصلا نتونستم با سرچ و .. یاد بگیرم.
                    یعنی این volDarsad که توسط برنامه محاسبه میشه میخوام در هر تایم فریم جداگانه محاسبه و زیر کندل مربوطه نوشته بشه.و تایم فریم عوض میشه قبلی ها رو پاک کنه.و این رو بلد نیستم
                    البته اگر اینکار در یک حلقه for برای مثلا 100 کندل آخر انجام بشه و اینجا شرط n اضافه بشه که اگر volDarsad>n باشه زیر کندل ها نمایش داده بشه دیگه کامل میشه. (این رو هم بلد نیستم)

//+------------------------------------------------------------------+
                    //| Real Squat.mq4 |
                    //| bahman babareza |
                    #property copyright "bahman babareza"
                    #property link "https://www.myfxbook.com/portfolio/bahman-babareza/1514387"
                    #property version "1.00"
                    #property strict
                    #property indicator_chart_window
                    //| Custom indicator initialization function |

extern int mm;

double vol;
                    double volDarsad;

int OnInit()
                    {
                    //--- indicator buffers mapping

//---
                    return(INIT_SUCCEEDED);
                    }
                    //| Custom indicator iteration function |
                    int OnCalculate(const int rates_total,
                    const int prev_calculated,
                    const datetime &time[],
                    const double &open[],
                    const double &high[],
                    const double &low[],
                    const double &close[],
                    const long &tick_volume[],
                    const long &volume[],
                    const int &spread[])

{

for (int i = 1; i < (mm+1); i++)
                    {vol= vol+Volume[i+1]; }

vol=vol/(mm);

volDarsad=((Volume[1]-vol)/vol)*100;

Comment(
                    "\n Average volume ",mm, " kandel ghabl = ",int(vol)," \n Changhe volume = ",int(volDarsad),"%"," \n Volum now = ",Volume[1]);

ObjectCreate(""+DoubleToStr(mm), OBJ_TEXT, 0, Time[mm],Low[mm]-15*Point );
                    ObjectSetText(""+DoubleToStr(mm), ""+DoubleToStr(volDarsad,0), 7, "Arial", Red);

vol=0;
                    volDarsad=0;
                    return(rates_total);
                    }

نظر

• سلام . یك اندیكاتور مك دی به نام awesome_oscillator_divergence هست كه شخصی به نام آقای شیری اگر اشتباه نكنم برای متاتریدر 5 نوشته
                      این اندیكاتور رو برای متاتریدر 4 لازم دارم. خودشون تو سایت mql5 نوشتن كه فقط برای 5 نوشته شده. كسی هست بتونه تبدیل كنه؟!
                      ممنون

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده
                        Tester: deleted due expiration
                        چجوری اینو درست کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده

نظر

نظر

نظر

• نوشته اصلی توسط farshadfx نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده

یه پست و 100 جا کپی نکن!

نظر

پردازش ...
                                X