اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
    سلام و ارادت
    خواهشمندم در صورت امکان ، دوستانی که تسلط بر زبان MQL دارند ، به اندیکاتور زیر که اندیکاتور کارنسی متر هست ، طلا را هم اضافه کنند . ممنون

اندیکاتور مورد نظر
    این اندیکاتور 2100 خط کد داره و بررسی کردنش زمان زیادی می بره.

اگه شما محاسبات اون رو با اندیکاتور Osasis چک کردید و هر دو یک خروجی دارن من می تونم اون یکی رو براتون ویرایش کنم.

یه مدت روی Oasis کار کردم و هفت یا هشت نسخه ازش نوشتم که بتونم جلوی عکس العمل سریعش رو بگیرم و البته چندان هم موفق نبودم.

شاید اگر فرصتی پیش اومد و کسی تمایل به همکاری داشت روی اون موضوع کار کردیم.

نظر

نوشته اصلی توسط soleymanihas نمایش پست ها
      سلام
      من دنبال انديكاتور يا تكه برنامه اي هستم كه
      محاسبات مربوط به drawdown ها را در حين اجراي برنامه بصورت صحيح
      انجام دهد.
      با تشكر
      سلام.

می خواید وقتی چند پوزیشن باز دارید، اندیکاتور به صورت لایو درصد دراودان شما رو نمایش بده؟

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها

اگه شما محاسبات اون رو با اندیکاتور Osasis چک کردید و هر دو یک خروجی دارن من می تونم اون یکی رو براتون ویرایش کنم.

یه مدت روی Oasis کار کردم و هفت یا هشت نسخه ازش نوشتم که بتونم جلوی عکس العمل سریعش رو بگیرم و البته چندان هم موفق نبودم.

بله عزیز دقیقا محاسباتش یکسان هست با Osasis . ولی خیلی بهتر میشه اگه تغیرات را در این اندی انجام بدید . چون در این اندی ستینگی داره که کاربردی تر از Osasis هست .
        من تمایل دارم روی موضوع کار کنم و با هم همکاری داشته باشیم . چون مدت زیادی هست با این اندی کار میکنم و یکی از فاکتور های اصلی پلن معاملاتیم هست
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

برای هماهنگی بیشتر و بهتر میتونید در رید کال بنده را ادکنید : jabalameli2013

و همچنین کانال 6858978
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

برای هماهنگی بیشتر و بهتر میتونید در رید کال بنده را ادکنید : jabalameli2013

و همچنین کانال 6858978
            در ستینگ اندیکاتور به جز نحوه ی قرارگیری نوشته ها پارامتر قابل توجهی نیست که البته این ها رو من در OAsis نسخه ی خودم اعمال کردم

با این اوصاف ویرایش همون کار شما رو راه میندازه، درسته؟

در مورد ریدکال این چند روزه کمی گرفتارم سر فرصت به روی چشم

نظر

در ستینگ اندیکاتور به جز نحوه ی قرارگیری نوشته ها پارامتر قابل توجهی نیست که البته این ها رو من در OAsis نسخه ی خودم اعمال کردم

با این اوصاف ویرایش همون کار شما رو راه میندازه، درسته؟

در مورد ریدکال این چند روزه کمی گرفتارم سر فرصت به روی چشم
              عزیز چیزی که برام مهم بود ، قرار گیری اعدادش بصورت سورت از کم به زیاد و سه رنگ مختلف بود در قدرت های مختلف. حالا اگه در ورژن شما هم چنین قابلیت هایی باشه عالیه . خدا خیرت بده چون با این کمکت یاری بزرگی بهم میکنی

پیشاپیش کمال تشکر را دارم

خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

عزیز چیزی که برام مهم بود ، قرار گیری اعدادش بصورت سورت از کم به زیاد و سه رنگ مختلف بود در قدرت های مختلف. حالا اگه در ورژن شما هم چنین قابلیت هایی باشه عالیه . خدا خیرت بده چون با این کمکت یاری بزرگی بهم میکنی

پیشاپیش کمال تشکر را دارم

اندیکاتور من این شکلی هست. ببینید به دردتون می خوره؟

1. قدرت بالای 6 سبز و زیر 3 قرمز نشون داده میشه (خود 6 و 3 هم قابل تغییر هستن)

2. کارنسی که قدرت بالای 6 داره یا زیر 3، با رنگ زرد نشون داده میشه

3. تعداد کندل و تایم فریم قابل تغییر هست

4. دو متغیر X و Y داره که برای جایه جایی پنل اطلاعات توی چارت هست.

اگه به دردتون می خوره براتون آپ کنم

نظر

اندیکاتور من این شکلی هست. ببینید به دردتون می خوره؟

1. قدرت بالای 6 سبز و زیر 3 قرمز نشون داده میشه (خود 6 و 3 هم قابل تغییر هستن)

2. کارنسی که قدرت بالای 6 داره یا زیر 3، با رنگ زرد نشون داده میشه

3. تعداد کندل و تایم فریم قابل تغییر هست

4. دو متغیر X و Y داره که برای جایه جایی پنل اطلاعات توی چارت هست.

اگه به دردتون می خوره براتون آپ کنم
                  بسیار عالی . خوبه
                  پس طلا را هم بهش اضافه میکنید دیگه . چون درخواست اصلیم بخاطر شاخص طلا بود
                  ممنون میشم با طلا آپلود کنید

پ . ن: چون احتمال استفاده در رنگ زمینه های مختلف داره ، امکان تغییر رنگ خاکستریش هست ؟

ممنون
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

راستی برای استفاده در هر تایم فریم عدد کندل هاش باید چند باشه ؟
                    برای تایم 1 ساعت و 15 دقیقه بهترین تعداد کندل چند هست ؟

ممنون
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

بسیار عالی . خوبه
                      پس طلا را هم بهش اضافه میکنید دیگه . چون درخواست اصلیم بخاطر شاخص طلا بود
                      ممنون میشم با طلا آپلود کنید

پ . ن: چون احتمال استفاده در رنگ زمینه های مختلف داره ، امکان تغییر رنگ خاکستریش هست ؟

ممنون
                      چون خیلی وقت بود کد اندیکاتور رو چک نکرده بودم الان که چک کردم دیدم ما برای هر کارنسی

قدرت تمام کراس های اون رو بررسی می کنیم و تقسیم بر تعداد می کنیم.

حالا مشکل اینه که طلا رو با چی مقایسه کنیم؟

راستی برای استفاده در هر تایم فریم عدد کندل هاش باید چند باشه ؟
                      برای تایم 1 ساعت و 15 دقیقه بهترین تعداد کندل چند هست ؟

ممنون
                      خود اندیکاتور Oasis بر اساس یک کندل روزانه کار می کنه. منم پیش فرض رو همون 24 کندل یک ساعته قرار دادم.

با این تفاوت که من در اندیکاتور یک شیفت گذاشتم که اگر صفر باشه از کندل جاری شروع به محاسبات می کنه

و اگر یک باشه از یک کندل قبل و به همین ترتیب...

در مورد ستینگ مدنظر شما پیشنهاد خاصی ندارم که چه عددی میتونه بهتر باشه.

شاید تایم فریم روزانه - شیفت 1 - 5 کندل مناسب باشه.

اندیکاتور فعلی خدمت شما

نظر

طلا را با دلار آمریکا مقایسه بشه

چرا دلار و ین توی باکس جدا گانه هستن ؟

والا روم نمیشه دیگه بگم . ولی اگه بشه تعداد ارزها را کم کرد بهتر بود
                        چون من اصلا با فرانک - کانادا و نیوزلند کار نمیکنم

بخاطر بالا رفتن زحمتم عذر میخوام
                        ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 08-17-2013, 09:33 PM
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

طلا را با دلار آمریکا مقایسه بشه

چرا دلار و ین توی باکس جدا گانه هستن ؟

والا روم نمیشه دیگه بگم . ولی اگه بشه تعداد ارزها را کم کرد بهتر بود
                          چون من اصلا با فرانک - کانادا و نیوزلند کار نمیکنم

بخاطر بالا رفتن زحمتم عذر میخوام
                          خواهش می کنم. زحمتی نیست.

مشکل این جاست که چارت طلا در واقع یعنی مقایسه ی طلا با دلار آمریکا

عملا به این شکل نمیشه از این چارت فهمید اگر یورو در برابر تمام ارزها 10 پیپ تقاضا شده

طلا چند پیپ تقاضا یا عرضه شده. چون با چارت های دیگه مقایسه نمیشه.

پ.ن: من ارزهای پر بازده رو یک طرف و ارزهای ایمن رو یک طرف قرار دادم تا راحت تر بشه

در مورد ریسک پذیری و ریسک گریزی به نتیجه رسید.
                          ویرایش توسط FX_Maniac : https://www.traderha.com/member/7896-fx_maniac در ساعت 08-17-2013, 09:47 PM دلیل: اضافه کردن پی نوشت

نظر

سلام. باید دنبال بروکری باشین که فرضا تمام کراسای مقابل نقره و طلا رو داشته باشه. مثل بروکر اواندا. البته با توجه به این که بازار طلا و نقره اسپات با اختلاف زمان دیرتر نسبت به ارز ها باز میشن و با توجه به این که کندل روز شنبه دارن و ارزها ندارن عملا به نتیجه ای نمیرسین و دقت قابل قبولی بهتون ارائه نمیده. به نظر من اندیکاتور جناب مانیاک در شکل و فرم الان هم فرمت استاندارد داره و هم کارا هست. با تقدیم احترام.
                            ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 08-17-2013, 09:57 PM
                            https://t.me/MoRaFx

نظر

در این عکس من اندیکاتور جناب مانیاک رو با یه اندیکاتور قدرت سنج دیگه با تنظیمات مشابه مقایسه کرده ام. پس با خیال راحت استفاده کنین. تنظیماتو بزارین روی تعداد بار 2016 و تایم فریم 5 و قدرت بالای 7 و زیر 2. البته این ستینگ شخصیه منه و ممکنه به ستینگ مناسبتری برسین خودتون. با تقدیم احترام.

ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 08-17-2013, 09:59 PM
                              https://t.me/MoRaFx

نظر

بله ایشون در مورد ارتقا اندی خیلی زحمت کشیدن و خلاقیت داشتن . بسیار عالی بود

ولی من هنوز نفهمیدم چرا با اینکه بقیه ارزها شرایط شبیه دلار و ین دارن . اما فقط این دوتا جدا شدن . این جدا شدن محاسباتی هست ؟ یا ثابت ؟

در ضمن جناب مانیاک حالا که نمیشه روی کارنسی متر طلا را اضافه کرد ، یه زحمت بکشید و طلا را در اندیکاتور بعد پنجم بیل ویلیامز ( بالانس لاین ) که در پایین آپلود میکنم اصلاح کنید
                                در بالانس لاین میشه طلا را اضافه کرد ولی چون 4 عدد صحیح داره عدد ستاده را خیلی بالا نشون میده

لطفا در صورت امکان اصلاحش کنید با تشکر

دانلود اندیکاتور بعد پنجم بیل ویلیامز
                                خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X