اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها

من روی یه کامپیوتر دیگه هم تست کردم ، ران میشه . این مکدی EURAUD تایم چهار ساعته است که بر روی چارت EURUSD تایم یک ساعته ران شده .

اگر ممکنه فایل کمپایلش رو اپلود کنید شاید برای من هم اجرا بشه.

مکدی جفت ارز دیگه رو هم میشه توی چارت یورو دید؟ یا فقط مکدی یک تایم دیگه رو نشون میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین، نمایش پست ها
      سلام اگر ممکنه در مورد این هم توضیح بیشتری بدید
      ممنون
      حسین عزیز این مورد را محمد جان نوشتند

اما برای اینکار کافی هست به تنظیمات مدم بروید و با سرچ در نت یا پشتیبانی سرویس دهنده اینترنت اینکار رو انجام بدید

پیشنهاد میکنم در صورت انجام اینکار آدرس مودم را هم از حالت اولیه (192.168.1.1) نیز تغییر دهید

ضمن اینکه پسورد انتخابی ترجیها پیچیده و با استفاده از پسورد جنریتور درست بشه که امنیت بالاتری داشته باشه
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• با سلام دوستان اندیکاتوری سراغ دارند که بشود با آن قیمت را به میزان دلخواه به عقب شیفت داد در حد دو یا سه کندل آخر با تشکر

نظر

• سلام دوستان
          از دوستان کسی هست که اندیکاتور obv را ظوری اعمال کنه که بشه عدد ورودی بهش داد؟
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• با سلام به دوستان برنامه نویس

یه دونه اندیکاتور می خواستم که خط های افقی با فاصله ۱۰ پیپی از هم رسم کنه برای ان کار به یک خط مبنا احتیاج هست برای این کار نقطه شروع بازار در هر روز رو به عنوان مبنا در نظر گرفته و یک خط برای ان رسم کنه و با توجه به این خط ، خط های دیگه را در پایین و بالای این خط با فاصله ده پیپی رسم کنه و البته بشه این عدد را تغییر داد مثلا اگه بخواهم عدد رو از ده پیپ به ۲۰ پیپ عوض کنم بشه ان رو تغییر داد ولی عدد پیش فرض رو ۱۰ پیپ قرار بدید و یه مورد دیگه اینکه خط های مربوط به هر روز وارد روز بعد نشوند تا بشه در گذشته بازار هم سیستم مورد نظر رو چک کرد

با تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط asgharm نمایش پست ها
              با سلام به دوستان برنامه نویس

یه دونه اندیکاتور می خواستم که خط های افقی با فاصله ۱۰ پیپی از هم رسم کنه برای ان کار به یک خط مبنا احتیاج هست برای این کار نقطه شروع بازار در هر روز رو به عنوان مبنا در نظر گرفته و یک خط برای ان رسم کنه و با توجه به این خط ، خط های دیگه را در پایین و بالای این خط با فاصله ده پیپی رسم کنه و البته بشه این عدد را تغییر داد مثلا اگه بخواهم عدد رو از ده پیپ به ۲۰ پیپ عوض کنم بشه ان رو تغییر داد ولی عدد پیش فرض رو ۱۰ پیپ قرار بدید و یه مورد دیگه اینکه خط های مربوط به هر روز وارد روز بعد نشوند تا بشه در گذشته بازار هم سیستم مورد نظر رو چک کرد

با تشکر فراوان

شب و روزتون خوش
              http://pcmupload.traderha.com/uploa...0451491691.rar

نظر

سلام جناب پولینو
                قربون معرفتت دستت درد نکنه خیلی ممنون

نظر

• زمان

سلام دوستان

من دنبال ابزاری میگردم که فاصله زمانی دو نقطه در چارت را بهم نشون بده تو خود متا تریدر این ابزار را بنام crosshair که بصورت بعلاوه مشخص شده داریم ولی مشکل زمانی شروع میشه که بخواهیم تو زمان بلند مدتری ازش استفاده کنیم اون موقع مجبوریم تایم فریم را ببریم بالاتر
                  من تو تایم فریم یک ساعت میخوام همچین قابلیتی داشته باشه از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟نقطه شروع زمانی را مشخص کنم و تا هدف مورد نظر زمان دقیق را به ساعت بهم نشون بده ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
                    سلام دوستان

من دنبال ابزاری میگردم که فاصله زمانی دو نقطه در چارت را بهم نشون بده تو خود متا تریدر این ابزار را بنام crosshair که بصورت بعلاوه مشخص شده داریم ولی مشکل زمانی شروع میشه که بخواهیم تو زمان بلند مدتری ازش استفاده کنیم اون موقع مجبوریم تایم فریم را ببریم بالاتر
                    من تو تایم فریم یک ساعت میخوام همچین قابلیتی داشته باشه از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟نقطه شروع زمانی را مشخص کنم و تا هدف مورد نظر زمان دقیق را به ساعت بهم نشون بده ممنون
                    کسی نمیتونه کمکی بکنه؟؟؟؟؟

نظر

• سلام

یه اندیکاتور میخواستم که با کشیدن یک خط افقی روی چارت و بریک اوت یا لمس اون الارم همراه با صدا بده...

چند تا توی نت پیدا کردم ولی جالب نبود و مطابق خواستم نبود...

ممنونم از لطف دوستان

نظر

• با سلام
                        ممنون می شوم که در این مورد بنده را راهنمایی بفرمایید

با استفاده از دو اسکریپت زیر می توانیم کلیه تحلیل ها و خطوط روند و ... را از یک چارت Meta Trader کپی و در چارت دیگر Paste نماییم.حال چیزی که می خواهم به این دو اسکریپت اضافه شود این است که برای کپی خطوط و تحلیل ها ؛ بتوانم زمانی را مشخص نمایم .مثلا فقط تحلیل ها را از تاریخ 1.10.2015 تا 20.12.2015 کپی و در چارت دیگر paste نماید
                        ممنون می شوم دستورات لازم را در این دو اندیکاتور اعمال فرمایید تا در زمان اجرا از ما بخواهد تا زمان ابتدا و انتهای چارت را مشخص نماییم تا کپی نماید

با تشکر

Dowbload Script copy
                        https://www.dropbox.com/s/z0eavv0jri...COPY5.mq4?dl=0

Dowbload Script Paste
                        https://www.dropbox.com/s/w5t1a7qizp...ASTE5.mq4?dl=0

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                          سلام

یه اندیکاتور میخواستم که با کشیدن یک خط افقی روی چارت و بریک اوت اون الارم همراه با صدا بده...

چند تا توی نت پیدا کردم ولی جالب نبود و مطابق خواستم نبود...

ممنونم از لطف دوستان
                          نبوووود؟

جالبه که جواب همین خواسته ساده رو نتونستم روی اینترنت پیدا کنم...چرا نباید روی اینترنت همچین اندیکاتور ساده ای باشه

یعنی تریدرها اینقد به مبحث بسیار مهمی مثل بریک اوت ها کم اهمیت میدن؟ یا اینکه صبح تا شب چشمشون تو چارت هست که یه بریک اوت ببینن!!!!

جالبه واقعا...

نظر

نبوووود؟

جالبه که جواب همین خواسته ساده رو نتونستم روی اینترنت پیدا کنم...چرا نباید روی اینترنت همچین اندیکاتور ساده ای باشه

یعنی تریدرها اینقد به مبحث بسیار مهمی مثل بریک اوت ها کم اهمیت میدن؟ یا اینکه صبح تا شب چشمشون تو چارت هست که یه بریک اوت ببینن!!!!

جالبه واقعا...
                            چرا از الارم خود متا تریدر استفاده نمی کنید ؟ مشکل اون چیه که دنبال اندیکاتورش می گردین؟

نظر

چرا از الارم خود متا تریدر استفاده نمی کنید ؟ مشکل اون چیه که دنبال اندیکاتورش می گردین؟

سلام دوست من

مرسی از پاسختون...مگه الارم متاتریدر شکست رو هم میگه؟

خیلی اوقات پیش میاد قیمت از یک سطحی عبور میکنه حتی بیشتر از 60 درصد ولی برمیگرده و بالا یا پایین اون سطح بسته میشه و شکست اتفاق نمیوفته...

برای من شکست مهمه حتی بعضی اوقات ذره ای تاخیر در گرفتن پوزیشن بعد از شکست سطح ممکنه کل حرکت رو به دلیل نامناسب شدن ریسک به ریوارد و همچنین حرکت شارپی قیمت از دست بدم...

همین که مثلا بیشتر یا مساوی 50 درصد کندل یک قیمتی رو بشکنه کفایت میکنه...

بنده که هرچی گشتم تو سایتهای مختلف همچین اندیکاتور ساده ای پیدا نکردم...

نظر

سلام دوست من

مرسی از پاسختون...مگه الارم متاتریدر شکست رو هم میگه؟

خیلی اوقات پیش میاد قیمت از یک سطحی عبور میکنه حتی بیشتر از 60 درصد ولی برمیگرده و بالا یا پایین اون سطح بسته میشه و شکست اتفاق نمیوفته...

برای من شکست مهمه حتی بعضی اوقات ذره ای تاخیر در گرفتن پوزیشن بعد از شکست سطح ممکنه کل حرکت رو به دلیل نامناسب شدن ریسک به ریوارد و همچنین حرکت شارپی قیمت از دست بدم...

همین که مثلا بیشتر یا مساوی 50 درصد کندل یک قیمتی رو بشکنه کفایت میکنه...

بنده که هرچی گشتم تو سایتهای مختلف همچین اندیکاتور ساده ای پیدا نکردم...
                                سلام،

این اندیکاتور را از اینترنت پیدا کردم. پنجره pop up پیش فرض غیر فعال است که باید فعال شود. یک گزینه time-out هم دارد که نمی دانم چیکار می کند.
                                مطمئن نیستم با توجه به مطلبی که در مورد درصد عبور کندل فرمودید به کارتان بیاید. و یک سئوال هم برایم ایجاد شد که تا زمانی که کندل بسته نشود نمی توان فهمید 50 در صدی که الان از خط قیمت مورد نظر عبور کرده تا پایان تایم بسته شدن کندل درصدش کمتر نشود.(مثلا" بعد از بسته شدن کندل ببینیم نقطه ای از کندل که قبلا 50 درصد بود الان 38 درصد است)
                                http://pcmupload.traderha.com/uploa...1580904051.zip

نظر

پردازش ...
                                X