اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان عزیز آیا اندیکاتوری یا راهی وجود دارد که بتوان در یک تایم فریم مثلا یک ساعته وضعیت همان اندیکاتور در تایم 4 ساعته را نیز نشان دهد ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1982 نمایش پست ها
      دوستان عزیز آیا اندیکاتوری یا راهی وجود دارد که بتوان در یک تایم فریم مثلا یک ساعته وضعیت همان اندیکاتور در تایم 4 ساعته را نیز نشان دهد ممنون
      این اندیکاتور ها به نام مولتی تایم فریم معروفند (mtf) و در اینترنت سرچ کنید برای تمام اندیکاتورهای پر کاربرد نوشته شده.

نظر

• سلام
        تو متا وقتی راست کلیک میکنیم و سپس از گزینه ترید, گزینه ی آلرت هست
        من کد همچین اندیکاتوری رو میخوام
        البته چند مورد پیدا کردم ولی مثل آلرت نمیشه با موس جابجاش کرد
        حتما میخوام که جابجا بشه
        کسی هست ما رو یاری کند؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
          اگه این همون اندیکاتور قبلی هست با اونن تغیییرات گفته شده تمام مشکلاتش حل میشه دیگه اروری باقی نمی ماند! فایل کامل اندیکاتور قبلی پیوست می کنم:

فایل اندیکاتور
          دوستان اگه امکانش هست لطفا برنامه ای تهیه کنید با سیگنال این اندیکاتور پوزیشن باز کنه و اگه سیگنال برعکس شد پوزیشن بسته بشه و در جهت خلاف پوزیشن بگیره
          البته لات سایز را بگیره

ممنون
          https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• با سلام
            دوستان به اندیکاتور نیاز دارم که 30 ثانیه یا 1 دقیقه قبل از کلوز کندل 5 دقیقه ای در mt4 یه هشدار بده . اگر هشدار کلوز کندل واسه mt5 هم باشه بد نیست برای mt4 رو دارم که متاسفانه چارت 4 دقیقه ای نداره .فکر کنم mt5 چارت 4 دقیقه داشته باشه
            مرسی از دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
              با سلام
              دوستان به اندیکاتور نیاز دارم که 30 ثانیه یا 1 دقیقه قبل از کلوز کندل 5 دقیقه ای در mt4 یه هشدار بده . اگر هشدار کلوز کندل واسه mt5 هم باشه بد نیست برای mt4 رو دارم که متاسفانه چارت 4 دقیقه ای نداره .فکر کنم mt5 چارت 4 دقیقه داشته باشه
              مرسی از دوستان

سلام اقا هاذی گل

عزیز ، تا کندل به تایم جدیدش نره ، در هر تایم فریم که میخواد باشه فرق نمیکنه ، با اپن ( باز شدن ) کندل جدید هست که مشخصات کندل قبلی شامل های و لو و کلوز مشخص میشه ، خودتون تجسم بکنید که ممکنه در لحظه اخر که کندل میخواد وارد تایم جدیدش بشه یک نوسان بلند در ان ایجاد بشه که همه تصورات ما را تغیر بدهد از اینرو با شروع کندل جدید این موارد مشخص میشه

خوش باشید
              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 05-29-2015, 04:39 PM
              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• جناب موسوی ممنون از پاسختون . مشابه درخواست خودمو زیاد دیدم ولی بالاخره باید یه راهی باشه که ما 1 دقیقه بتونیم زودتر شرایط بازارو قبل از کلوز کندل 5 دقیقه ای ببینیم .تنها چیزی که به ذهنم میرسه استفاده از هشدار کلوز کندل در متا5 . اگه از چارت 4 دقیقه استفاده کنم مشکل حل میشه . همین الان ادیکاتور هشدار کلوز رو متا4 رو دارم که البته بدرد متا 5 نمیخوره .ایا راهی هست که اندیکاتورای متا 4 رو بشه به متا 5 تبدیل کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhezri1355 نمایش پست ها
                  دوستان اگه امکانش هست لطفا برنامه ای تهیه کنید با سیگنال این اندیکاتور پوزیشن باز کنه و اگه سیگنال برعکس شد پوزیشن بسته بشه و در جهت خلاف پوزیشن بگیره
                  البته لات سایز را بگیره

ممنون
                  دوست عزیز تا اونجائی که من متوجه شدم این اندیکاتور اصلاحی است. حتی اگر اصلاحی هم نباشه از روی چارت هم نتایج دقیقی نداره شدیدا با تاخیر !!
                  اکسپرت آن نوشته نشده معلوم است که نتایج جالبی نخواهد داشت!

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
                    دوست عزیز تا اونجائی که من متوجه شدم این اندیکاتور اصلاحی است. حتی اگر اصلاحی هم نباشه از روی چارت هم نتایج دقیقی نداره شدیدا با تاخیر !!
                    اکسپرت آن نوشته نشده معلوم است که نتایج جالبی نخواهد داشت!
                    فرمایش شما صحیص است ولی در موارد بخصوص مثل نفت وقتی روند میگیره فکر کنم جواب بده
                    https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• سلام دوستان
                      ورژن مولتی تایم ao که معروف هست و همه دیدن
                      کسی از اساتید نسخه ای از این اندیکاتور داره یا میتونه زحمتشو بکشه که تنظیمات پیش فرضش اینطور باشه که روی هرتایمی قرار دادیم یک تایم بالاتر رو نشون بده و نیاز به تغییر دستی برای هرتایمی دیگه نباشه؟
                      متشکرم

نظر

• سلام دوستان اندیکاتور ولتی یا لبه آشوب را در صورت امکان قرار دهید ممنون

نظر

سلام دوستان اندیکاتور ولتی یا لبه آشوب را در صورت امکان قرار دهید ممنون
                          سلام
                          خدمت شما....
                          http://pcmupload.traderha.com/uploa...4090590641.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط SHIRANI نمایش پست ها
                            دوست عزیز لطف کنید فایل exe4فایل را هم قرار دهید نمی توانم اندیکاتور را ران کنم با تشکر فراوان

نظر

دوست عزیز لطف کنید فایل exe4فایل را هم قرار دهید نمی توانم اندیکاتور را ران کنم با تشکر فراوان
                              اندیکاتور را ران کنید فایل exe اتوماتیک ساخته میشه....
                              خدمت شما
                              http://pcmupload.traderha.com/uploa...4093261011.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط pinkpanther نمایش پست ها
                                سلام
                                تو متا وقتی راست کلیک میکنیم و سپس از گزینه ترید, گزینه ی آلرت هست
                                من کد همچین اندیکاتوری رو میخوام
                                البته چند مورد پیدا کردم ولی مثل آلرت نمیشه با موس جابجاش کرد
                                حتما میخوام که جابجا بشه
                                کسی هست ما رو یاری کند؟
                                ممنون
                                دوستان کد همچین اندیکاتوری خیلی برام مهمه
                                کسی نداشت؟

نظر

پردازش ...
                                X