اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط jabalameli نمایش پست ها
    بله ایشون در مورد ارتقا اندی خیلی زحمت کشیدن و خلاقیت داشتن . بسیار عالی بود

ولی من هنوز نفهمیدم چرا با اینکه بقیه ارزها شرایط شبیه دلار و ین دارن . اما فقط این دوتا جدا شدن . این جدا شدن محاسباتی هست ؟ یا ثابت ؟

در ضمن جناب مانیاک حالا که نمیشه روی کارنسی متر طلا را اضافه کرد ، یه زحمت بکشید و طلا را در اندیکاتور بعد پنجم بیل ویلیامز ( بالانس لاین ) که در پایین آپلود میکنم اصلاح کنید
    در بالانس لاین میشه طلا را اضافه کرد ولی چون 4 عدد صحیح داره عدد ستاده را خیلی بالا نشون میده

لطفا در صورت امکان اصلاحش کنید با تشکر

دانلود اندیکاتور بعد پنجم بیل ویلیامز
    قربان شما

در مورد دلار و ین در پی نوشت پست قبلی توضیح دادم. این جدا کردن ثابت هست.

ارزهای پرریسک یک طرف و ارزهای ایمن یک طرف.

اندیکاتور بعد پنجم متاسفانه دیکامپایل شده و قابل کامپایل مجدد نیست.

(هست ولی با ترفند و دردسر)

اگه ممکنه اصل فایل mql اونو پیدا کنید تا من بررسی کنم

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها

اندیکاتور بعد پنجم متاسفانه دیکامپایل شده و قابل کامپایل مجدد نیست.

(هست ولی با ترفند و دردسر)

اگه ممکنه اصل فایل mql اونو پیدا کنید تا من بررسی کنم
      بله متاسفانه فایل mql ش را پیدا نکردم لطفا اگه راهی داره عملیش کنید
      خیلی دنبال سورسش بودم ولی همه جا فایل اجراییش هست
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        بله متاسفانه فایل mql ش را پیدا نکردم لطفا اگه راهی داره عملیش کنید
        خیلی دنبال سورسش بودم ولی همه جا فایل اجراییش هست
        سه ارزی که نمی خواستید رو در این نسخه از اندیکاتور حذف کردم.

اندیکاتور بالانس لاین رو هم فعلا قابل کامپایل کردم ازش استفاده کنید تا سر فرصت چک کنم ببینم امکان داره طلا بهش اضافه بشه یا خیر.

خدمت شما

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها
          فایل mq4 رو قرار بدید تا قابل ویرایش باشه
          این نوع ویرایش ندارم ! شما خودتان نمیتونید یک اندیکاتور بهمین شکل طراحی کنید ؟

میتونید توضیح بدید اندیکاتورهای متاتریدر 4 چطور میتونیم در متاتریدر 5 بکار بگیریم ؟

اندیکاتور پیوت کاستوم برای متاتریدر 5 دارید ؟

با تشکر
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

مسلم جان . خوشحالم برگشتی
            خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام

ایا امکان داره این اندیکاتورATRdashboard که در تاپیک http://forum.broker-fa.com/f7/%D8%A7...134/#post85379 گفته شده است را طوری تغییر داد که همیشه فقط جفت ارزی را نشون بده که روی صفحه مونیتور داریم میبینیم و اگر نمودار جفت ارز را تغییر دادیم خود اندیکاتور اتوماتیک متناسب با جفت ارز تغییر کنه ؟

ممنون و تشکر

نظر

مسلم جان . خوشحالم برگشتی
                سلام اقای جبل عاملی

قصد فعالیت فارکسی ندارم ! ولی جایی ندارم برم کار تحقیقاتی و علمی بکنم و همچنین تریدری ! مجبور شدم دوباره برگردم !

البته ملت فارکس رها کردند ! و کار خیلی خوبی میکنند ! با اینکه معتقد به سودهای نجومی از فارکس هستم ولی به کسی پیشنهاد این حرفه نمیدم ! بهیچ عنوان

موفق باشید
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام
                  آیا دوستان اندیکاتوری را دارند که بصورت اتوماتیک سطوح فیبو را رسم کنه ؟
                  و با رسم سطوح جدید قبلی ها پاک بشن ؟

ممنون

خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام
                    آیا دوستان اندیکاتوری را دارند که بصورت اتوماتیک سطوح فیبو را رسم کنه ؟
                    و با رسم سطوح جدید قبلی ها پاک بشن ؟

ممنون

خدمت شما
                    دوتا اندیکاتور هست
                    امیدوارم همونی باشه که شما دنبالشین
                    http://http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7681181841.rar
                    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                    باهوش باشی
                    تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                      این نوع ویرایش ندارم ! شما خودتان نمیتونید یک اندیکاتور بهمین شکل طراحی کنید ؟

میتونید توضیح بدید اندیکاتورهای متاتریدر 4 چطور میتونیم در متاتریدر 5 بکار بگیریم ؟

اندیکاتور پیوت کاستوم برای متاتریدر 5 دارید ؟

با تشکر
                      اندیکاتور رو روی چارت ننداخته بودم ببینم چی هست.

چرا میشه طراحی کرد کاری نداره. البته موجود هم هست اگه سرچ کنید پیدا می کنید.

الان فرصت ندارم سر فرصت براتون می نویسم.

برای متای 5 باید برنامه ی جدیدی نوشته بشه و نمیشه از اندیکاتور متای 4 در اون استفاده کرد.

من با متای 5 کار نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                        سلام

ایا امکان داره این اندیکاتورATRdashboard که در تاپیک http://forum.broker-fa.com/f7/%D8%A7...134/#post85379 گفته شده است را طوری تغییر داد که همیشه فقط جفت ارزی را نشون بده که روی صفحه مونیتور داریم میبینیم و اگر نمودار جفت ارز را تغییر دادیم خود اندیکاتور اتوماتیک متناسب با جفت ارز تغییر کنه ؟

ممنون و تشکر
                        بله میشه. یکم حوصله و وقت می خواد

نظر

دوستان خسته نباشید

من به یه اکسپرت یا هر چیزی نیاز دارم که خصوصیات زیر رو داشته باشه:

- این قابلیت رو داشته باشه که یک تایمی (قابل تغییر) به اون بدم و بعد از سپری شدن اون تایم یه آلارم بده
                          - این آلارم صوتی و بصورت گفتاری باشه(اگه گفتاری امکانش نیست،بصورت تکست روی چارت ظاهر بشه)
                          - آلارم گفتاری یا نوشتاری مورد نظر بعد از سپری شدن زمان داده شده سه مرتبه با فاصله زمانی مثلآ یک دقیقه تکرار بشه
                          - مرتبه اول میخوام به من بگه:پاشو پسر
                          - مرتبه دوم میخوام لحنش تندتر بشه و مثلآ بگه: پاشو کم شعور
                          - مرتبه سوم میخوام با اجازتون فحش بده (این امکان رو داشته باشه که خودم براش یه فحش تعریف کنم)

نتیجه کار:
                          اگه بعد از این سه آلارم من چارت رو minimize کردم،تا 15 دقیقه اجازه بالا اومدنشو نده.اگه minimize نکردم،خودش این کار رو انجام بده و اجازه بالا اومدن تا 30 دقیقه رو نده (تنبیهی)
                          شاید این خواسته از نظر دوستان یه درخواست غیر حرفه ای و یه جک بنظر برسه،اما من از دو جنبه قصد بهره گیری از اون رو دارم:

1- روانشناسی ترید
                          2- بهداشت ترید
                          برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                          باهوش باشی
                          تقلب کنی

نظر

آیا اندیکاتوری که مثلاً بعد از ساعت باز شدن بازار لندن دو خط کف و سقف آنروز را اتوماتیک روی چارت در تایم دلخواه ما بیندازد وجود دارد؟ ممنون

نظر

با سلام خدمت دوستان
                              می خواستم بدونم آیا اندیکاتوری مثل zup توی متاتریدر 4 برای متاتریدر 5 هم هست ... اگه هست ممنون میشم لینکشو بذارین...

نظر

من چیزی ندیدم ولی برین داخل سایت MQL5: automated forex trading, strategy tester and custom indicators with MetaTrader شاید اونجا پیدا کردین تو لیست مارکتشم برین بگردین بد نیست
                                دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X