اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Mr.H نمایش پست ها
    خوب من به مطلوبم رسیدم. چون ممکنه بعضی ها مثل من اطلاع نداشته باشن توضیحی رو خدمتتون ارائه می کنم.
    توی متاتریدر میشه با تکنیک drag & drop (بگیر-بکش-رها کن) چند اندیکاتور را روی یک پنجره قرار داد. اولین اندیکاتور را به صورت معمول و همیشگی قرار دهید و بقیه را گرفته، درون پنجره ی اندیکاتور نصب شده کشیده و نهایتاً رها کنید.
    دوست عزیز از پنجره راهبر(navigator) میتونید اندیکاتورها رو بکشین و رو هم بندازین

نظر

• دوستان برنامه نویس یک اندیکاتور میخواستم میتونید زحمتشو بکشید؟؟
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• باسلام خدمت دوستان

اندیکاتور currency meter در mt4 مشکل داره فقط اسم ارزها رو میاره و زیرش جای عدد خالی میمونه نمیدونم مشکلش چیه ؟

اگر از دوستان کسی راه حلش رو میدونه لطفا توضیح بده .

باتشکر

نظر

• سلام

ذر فایل فشرده زیر سه اندیکاتوری که دوستان در پست های قبلی درخواست کرده بودند را تقدیم میکنم که شامل موارد زیر هست

1 = کارنسی متر

2 = پیوت با روزهای قبل

3 = اسپرد

http://pcmupload.traderha.com/uploa...2763355131.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
            دوستان برنامه نویس یک اندیکاتور میخواستم میتونید زحمتشو بکشید؟؟
            سلام
            گاهی اندیکاتورهای ساده میدویسم.
            شاید بتوانم کمک کنم.
            اگز صلاخ دانستید - در خدمتم
            باز هم از ارائه روش توازن قدرت توسط جنابعالی سپازگزارم.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• رفقا اگه کسی اندیکاتور نویس هست یه زحمت دارم براش.یه اندیکاتوری میخوام که قیمت مثلا 30 پیپ تکون ناگهانی خورد الارم بده.میخوام تو تنظیماتش میزان پیپ متغییر باشه
              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام دوستان ،کسی میدونه اندیکاتور zigzag برای تبلت و موبایل وجود داره؟کسی میتونه برنامشو بنویسه.

خیلی ممنون میشم کسی کمک کنه

نظر

• دوستان لطفا اگه کسی راجب اندی زیگزاگ برای اندروید چیزی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.خیلی مورد نیازم هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط kprashen نمایش پست ها
                    دوستان لطفا اگه کسی راجب اندی زیگزاگ برای اندروید چیزی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.خیلی مورد نیازم هست!
                    سلام
                    من آشنا نیستم ولی این را پیدا کردم.

MetaTrader 4 Android with Technical Indicators Has Been Released
                    The new version of MetaTrader 4 Android mobile terminal has been released today. Now the application allows not only to trade but also to analyze the quotes using 30 technical indicators. MetaTrader 4 Android is designed for mobile trading via smartphones and Tablet PCs powered by Android OS. The application allows to connect to more than 720 MetaTrader 4 servers. 'There is no need to deal with dozens of various applications any more, - said Gaies Chreis, COO of MetaQuotes Software Corp. - Now you can work with more than 450 brokers all over the world via the single mobile terminal.' List of MetaTrader 4 Android technical indicators Accelerator Oscillator Accumulation/Distribution Alligator Average Directional Movement Index Average True Range Awesome Oscillator Bears Power Bollinger Bands Bulls Power Commodity Channel Index DeMarker Envelopes Force Index Fractals Gator Oscillator Ichimoku Kinko Hyo MACD Market Facilitation Index Momentum Money Flow Index Moving Average Moving Average of Oscillator On...
                    Forum | 2013.08.25 01:22 | MetaQuotes Software Corp.

همچنین
                    ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 06-16-2014, 12:09 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• بله دوست عزیز ممنونم .این خود نرم افزار متا تریدر هستش که اندیکاتور های نرمال رو داره .من میخوام بدونم راهی هست که بشه سایر اندیکاتور ها رو بهش اضافه کرد.
                      از اساتید تقاضا دارم راهنمایی بفرمایند

نظر

• سلام دوستان من اندیکاتور zup را در متا نصب میکنم ولی در قسمت اندیکاتورهای کاستوم نمایش داده نمی شود با خودم فکر کردم شاید فایل exe همراه ندارند نصب نمی شود دوستان کسی می تونه کمک کنه یا انیکاتوری داشته باشه که فایل exe را همراه داشته باشه تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط kprashen نمایش پست ها
                          بله دوست عزیز ممنونم .این خود نرم افزار متا تریدر هستش که اندیکاتور های نرمال رو داره .من میخوام بدونم راهی هست که بشه سایر اندیکاتور ها رو بهش اضافه کرد.
                          از اساتید تقاضا دارم راهنمایی بفرمایند
                          سلام
                          برنامه های اندروید این امکان را ندارند که بشه چیزی بهشون اضافه کرد. نرم افزار متاتریدر که در کامپیوتر اجرا می کنیم فقط یک نرم افزار معاملاتی نیست بلکه یک سیستم عامل و محیط برنامه نویسی نیز هست و به ما اجازه می دهد که نرم افزارهایی را در چارچوب خاص خودش طراحی کنیم و بعد از کامپایل کردن اجرا کنیم که نام آنها را بسته به نوع آن اندیکاتور اکسپرت و اسکریپ می گذاریم. اما برنامه های اندروید و حتی اکثر برنامه های معاملاتی که برای کامپوتر طراحی شده اند صرفا یک نرم افزار هستند نه سیستم عامل.
                          برنامه های اندروید صرفا توسط شخص سازنده آن قابل تغییر و آپدیت خواهد بود.
                          موفق باشید.
                          تاپیک تحلیل های شخصی
                          برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط biabani1982 نمایش پست ها
                            سلام دوستان من اندیکاتور zup را در متا نصب میکنم ولی در قسمت اندیکاتورهای کاستوم نمایش داده نمی شود با خودم فکر کردم شاید فایل exe همراه ندارند نصب نمی شود دوستان کسی می تونه کمک کنه یا انیکاتوری داشته باشه که فایل exe را همراه داشته باشه تشکر
                            سلام
                            دوست گرامی اگر اندیکاتور شما صرفا فایل سورس با پسوند mq4 می باشد در متاتریدر دکمه F4 را بفشارید تا به پنجره متا ادیتور هدایت شوید سپس در قسمت Navigator و از قسمت اندیکاتور سفارشی نام اندیکاتور خود را پیدا کنید و روی آن دبل کلیک کنید سپس از گزینه های بالا گزینه Compile را بزنید و اگر در قسمت پایین Error دریافت نکردید فایل exe در مسیر اندیکاتورهای سفارشی ساخته خواهد شد و می توانید در متاتریدر آنرا اجرا کنید.
                            اما اگر Error دریافت کردید باید اندیکاتور را به یک برنامه نویس mql بدهید تا error ها را برطرف کند.
                            موفق باشید.
                            تاپیک تحلیل های شخصی
                            برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• درود دوستان
                              کسی اندیکاتور
                              Pivotpoint universal
                              رو داره
                              برای متا 4 و 5
                              Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
                              باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• سلام بر دوستان
                                دنبال اندیکاتوری میگردم که در تایم فریم های مختلف زمانی که بازوی زیگ زاگ کامل شد یک خط افقی بندازه روی چارت و بشه تنظیمش کرد که در هر تایم با یک رنگ خاص نمایش بده در ضمن هر تایمی که نیاز نباشه بشه اونو فالسش کرد
                                ممنون از توجهتون

نظر

پردازش ...
                                X