اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود برشما

دوستان عزیز یک اندیکاتور میزام اگه میشه ارور های اون رو رفع کنید و راهش بندازین ممنون میشم

http://pcmupload.traderha.com/uploa...0319533061.zip
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      درود برشما

دوستان عزیز یک اندیکاتور میزام اگه میشه ارور های اون رو رفع کنید و راهش بندازین ممنون میشم

http://pcmupload.traderha.com/uploa...0319533061.zip
      آقا محسن این یه اسکریپته و هیچ اروری هم نداره . من نتونستم ازش استفاده کنم و نفهمیدم که چطور کار می کنه . ولی به نظرم باید یه فایل csv از قسمت File رو بخونه.

نظر

• اقا درست شد ممنون
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام

دوستان اسکریپتی در مورد تریلینگ سراغ دارید که عدد یا پوینت مورد نظرمون را بهش بدهیم و روی چارت انداخته و ازش تمپلت بسازیم به این منظور که روی هر ارزی این تمپلت انداخته بشه تریلینگ تنظیم شده روی ان ارز جدید هم عمل بتونه بکنه

عزیزان برنامه نویس،، ایا امکان نوشتنش هست ؟؟؟

ممنون
          ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 05-01-2015, 01:22 AM

نظر

• دوستان متاتریدر من نمیدونم چه مشکلی داره.اندیکاتورها رو که در فولدر مربوطه کپی میکنم وقتی میخوام run کنم نشون نمیده.میشه کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط moji9362 نمایش پست ها
              دوستان متاتریدر من نمیدونم چه مشکلی داره.اندیکاتورها رو که در فولدر مربوطه کپی میکنم وقتی میخوام run کنم نشون نمیده.میشه کمک کنید

درود بر شما

دوست عزیز از این مسیر اقدام کنین

برین داخل متا تریدر گزینه file بعد گزینه open data folder بعد یه پنجره باز میشه برین داخل پوشه MQL4 بعد پوشه اندیکاتور کپی کنین یک بار متارو ببندین و باز کنین اندیکاتورها نمایش داده میشن.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام ...دوستان ازمتای کدوم بروکراستفاده کنم که اون کندل اضافی دوشنبه رونداشته باشه.تمام محاسبات پیووتی اشتباه درمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط ابراهیم نمایش پست ها
                  سلام ...دوستان ازمتای کدوم بروکراستفاده کنم که اون کندل اضافی دوشنبه رونداشته باشه.تمام محاسبات پیووتی اشتباه درمیاد
                  سلام

اقا ابراهیم میشه از تجربیاتی که در این مورد داری برامون بیشتر بگوئید

منظورتان اینه که به چهت بودن کندل یکشنبه،، پیوت دوشنبه اشتباه در میاد ؟؟ یا روز های بعدی هم نا درسته ؟؟

ممنون

نظر

• واقعا مسخره است هر کاری میکنم oasis dashboard رو نشون نمیده اصلا........

نظر

• نوشته اصلی توسط moji9362 نمایش پست ها
                      واقعا مسخره است هر کاری میکنم oasis dashboard رو نشون نمیده اصلا........

عزیز بزرگوار

الان که نباید نشون بده برای اینکه بازار تعطیله

چند ساعت دیگه بازار باز بشه ، اون هم شروع به کار خواهد کرد

ارادت

نظر

سلام ...دوستان ازمتای کدوم بروکراستفاده کنم که اون کندل اضافی دوشنبه رونداشته باشه.تمام محاسبات پیووتی اشتباه درمیاد
                        اتفاقا بروکری که کندل اضافه را دارد دقیق تر و تایم ساعتی ان درست تر است پس قاعدتا هم باید محاسبات پیوتی هم درست باشد

نظر

• نمیدونم...شایدم من روش درست استفاده ازپیووتها راهنوزیاد نگرفتم..ضمنا بنده ازمتای وارنگلداستفاده میکنم..ممنون که به پیامها توجه میکنین
                          نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
                          سلام

اقا ابراهیم میشه از تجربیاتی که در این مورد داری برامون بیشتر بگوئید

منظورتان اینه که به چهت بودن کندل یکشنبه،، پیوت دوشنبه اشتباه در میاد ؟؟ یا روز های بعدی هم نا درسته ؟؟

ممنون

نظر

نمیدونم...شایدم من روش درست استفاده ازپیووتها راهنوزیاد نگرفتم..ضمنا بنده ازمتای وارنگلداستفاده میکنم..ممنون که به پیامها توجه میکنین

سلام مچدد

عزیز چون روزهای تعطیل ارزها حرکت قابل توجهی ندارند و خیلی بخواد یک ارز تغیر بکنه ممکنه 10 تا 15 پیپ باشه یا نباشه ، حالا اگر این مقدار را در سه تقسیم کنید میشه حداکثر 5 پیپ ، یغنی طبق فرمولی که اینگونه اندیکاتور ها پیوت روز بعد را محاسبه و ترسیم میکنند ، ممکنه حداکثر پیوت مرکزی 5 پیپ جا بجا شده باشه ، که در اصل ترید یک تریدر خیلی تاثیر گذار نمیتونه باشه

بنده به شخصه به این موارد خیلی حساس نیستم ، جون کندل روز یکشنبه خیلی کندل کوچکی هست ، البته گاهی مواردی پیش میاد که حرکت بزرگتر هم داریم همان مواردی که موچ مربوط به ارز با گپ باز میشه

نظر

• جناب Modiعزیزمرسی ازراهنماییتون...جاداره توی این زمینه خودماتقوییت کنم یه سوال من توی نرم افزار داینامیک تریدر جفت ارزهارودارم ولی وقتی سهم یاکالا (جنرال موتور..مایکروسافت...گوگل...کوکاکولا)راازمتاتریدرمی خام به این داینامبک انتقال بدم قبول نمیکنه ..ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X