اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

R T S ( Rang , Trend , Sigal )

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بسم الله
    با سلام

بله ممنون ، کاملا درست متوجه شدید و در رابطه با ویرایش در این فروم هم هر جا که احساس کردید جمله ای از بنده به ویرایش نیاز داره زحمت بکشید و با اشاره به پست قدیم در یک پست جدید بنویسید لطفا .

با تشکر

داود فرد

نظر

بسم الله

با سلام

از آقای محمد رضا نئیسی دوست بسیار عریز مان که از در این چند وقت لطف کردن و موارد RANG , TREND ,SIGNAL رو در بازاز های مختلف بررسی نموده و با فرستادن ایمیل ها به بنده باعث دلگرمی بیشتر ما در ارائه مطالب بودن کمال تشکر را دارم و در همیجا از ایشان درخواست میکنم چنانچه باز هم وقت گرامیشون اجازه میدهد تاپیکی رو به همین منظور درنطر میگریم و ایشون باز هم ما رو از نوشته ها و تخقیقاتشون بهره مند بفرمایید ( البته در بیشتر تایمهای ماهیانه و هفتگی وچنانچه فرصت بود در جفت ارزهای ماژور به صورت روزانه )

زیرا ایشون خود از تریدر ها و آنالیززهای خوب و با سابقه هستند که تجاربشون برای خیلی از دوستان میتونه مثمره ثمر باشه .

انشالله

یکی از ایمیل های اخیر ایشون رو در پایین همین صفحه مشاهد میکنید ، اگر ایشون رضایت و وقت داشتند در ادامه خودشون یک تاپیگ موازی مطالب ارائه شده ما در این جا با عنوان RANG TREND SIGNAL IN REAL MARKETS خواهند داشت انشالله

دوستان دیگر هم چنانچه مایل به ارائه مطالب شبیه کار ایشان هستند ابتدا برای چند روز کاری مینوانند مطالب را برای ما ایمیل بفرمایند و بعد از آن روی فروم سایت موازی با عنوان RANG , TEREND , SIGNAL مطالب رو ارائه بفرمایند

لازم به ذکر است در رابطه با در آمد زا بودن مطالب هم تمهیداتی صورت گرفته که در آینده نزدیک برای دوستانی که در تایمها درون روز INTRADAY در بروکر پرسپولیس کپیتال فعالیت بنمایند قابل استفاده خواهد بود که البته این امر در ماههای آینده و اشراف کامل دوستان بعد از بیان موضوع سیگنال خواهد بود انشالله

با تشکر

فرد

نظر

نوشته اصلی توسط mn1354 نمایش پست ها
        سلام
        نمونه ای از اشکال جمع شده در هفته قبل
        بروشنی موفقیت روش را روشن می کند
        همچنین نواحی سایه
        و حد ضرر و سودها را
        امیدوارم با شکلها توانسته باشم روش را تایید کنم
        نکته مهم
        موقعیت باز شدن هفته نسبت به کف و سقف هفته قبل نحوه تصمیم گیری را مشخص میکند
        که بخریم یا بفروشیم یا نه

در هفته گذشته 9 موقعیت تست شد که 7 تای ان دقیقا رخ داد
        هر هفته دوشنبه این روش بصورت پیش بینی هفته ارائه می شود
        فایلهای سایر موقعیتها موجود است
        [ATTACH=CONFIG]355[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]353[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]354[/ATTACH]
        خواهش ميكنم كمي بحث رو باز كنيد و توضيح بديد

نظر

بسم الله

مبحث فقط همان اشاره به rang candle هستش ودر شکل های بالا نشان داده شده توصیه میشه برای تسلط بیشتر به این مطالب ، لطفا تاپیک های گذشته بخصوص تاپیکهای مربوط به rang , را مرور کنید ( ما در هر بازاری دریک زمان معین مثلا یک ساعته !، 2rang داریم ، هم یک ساعته rang chart وهم rang candle یک ساعته ، که موارد استفاده در تاپیک های قبلی بیان شده )

با تشکر

فرد

نظر

بسم الله

انشالله اواخر همین هفته مبحث سیگنال رو شروع خواهیم کرد ، دوستان زحمت بکشن مطالب رو یک review داشته باشند

با تشکر

فرد
            ویرایش توسط fard : https://www.traderha.com/member/5149-fard در ساعت 06-09-2012, 04:49 PM

نظر

بسم الله

با سلام
              نسخه دیگری که بر مبنای R.T . تحلیل شده و توسط آقای نئیسی زحمت کشیده شده که برای همین هفته جاری است

با تشکر فرد
              ویرایش توسط fard : https://www.traderha.com/member/5149-fard در ساعت 06-12-2012, 02:44 AM

نظر

تشکر میکنم ازجناب مهندس فرد بابت این تاپیک ارزشمندشون
                راستش من مطالب تایپ شده در این تاپیک رو باید کپی پیست کنم در برنامه ورد و راستچین کنم تا بتونم بخونم و فقط در این تاپیک این مشکل رو دارم کسی هست بتونه کمک کنه اشکال از سیستم من هست یا از تنظیمات این تاپیک

نظر

نوشته اصلی توسط persiantrader نمایش پست ها
                  تشکر میکنم ازجناب مهندس فرد بابت این تاپیک ارزشمندشون
                  راستش من مطالب تایپ شده در این تاپیک رو باید کپی پیست کنم در برنامه ورد و راستچین کنم تا بتونم بخونم و فقط در این تاپیک این مشکل رو دارم کسی هست بتونه کمک کنه اشکال از سیستم من هست یا از تنظیمات این تاپیک
                  با سلام

در بالای صفحه زیر تیتر دست راست یک قسمت هست که تاپیک را فارسی و لاتین میکند احتمالا" برای شما باید انگلیسی باشد تغییر بدید به فارسی درست میشه

موفق باشی
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

بسم الله

با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما و تمام دوستان این فروم در رابطه با مشکل که بیان شد ، ما قبلا همچنین گزارشی از هیچیک از دوستان که مطالب را میبیند نداشتیم اما باز هم بررسی میکنیم و چنانچه از طرف ما باشه مسئله بزودی رفع میشه و دوستان دیگر هم اگر با همین مشکل این دوست عریز روبرو هستند در ضمینه دیدن صفحه ها لطف مارو در جریان قرار دهند

و همچنین تشکر ازجناب یزدی در رابطه با توجه ایشان نسبت به مطالب کل فروم و بخصوص قسمت های ما ،

فرد
                    ویرایش توسط fard : https://www.traderha.com/member/5149-fard در ساعت 06-15-2012, 11:47 PM

نظر

• ممنون از بذل توجهتون
                      مشکل با پیشنهاد جناب shyazdi حل شد
                      بیصبرانه منتظر ادامه آموزشها هستم
                      با امید موفقیت برای همه دوستان

نظر

• بسم الله

با سلام
                        این دو عکس در ادامه و نتیجه دوستان هست ممنون از پی گیری مطالب بعد از این دیگر نمونه ای در این قسمت نیازی به ارائه نخواهد بود اما دوستان به همین روش یا روشها دیگر میتوانند
                        از مبانی rang , Trend , استفاده کنند

دوستان توچه دارند که با اینکه هنوز مطلب سیگنال مطرح نشده اما با توجه به دو مطلب rang و trend میتوان در بازار make money و کسب درآمد داشت و

مطلب و راه درست معمولا در جزئیات هم اثر بخشی خود را دارد

توصیه من به تمام دوستان که این مطالب را میبیند این است یکی از مشکلاتی که تحلیل گران و معامله گران در تمام بازار ها با آن روبرو هستند وجود بمباران اطلاعاتی در زمینه های مختلف کار در بازار است اگر مطلبی را یافتید که با آن میتوانید در آمد مناسبی داشته باشید به سادگی آن را رها نکنید و این که همیشه بدنبال موضوعی جدید بودن و یا یک مدینه فاضله! در رابطه با بازار این چیزی بجز تشویش و دور افتادن از اصل موضوع ندارد که معمولا من با این مسئله در دوران کاریم زیاد مواجه شدم. و دوستان زیادی را دیدم که هر بار بدنبال یک مطلب بودند یک روز ولیام گنن ، یک روز جان مورقی یک روز دیوید دیوتی و یک روز هم ماینر و مارتینگل اینها بد نیست اما یه جا تریدر خودش رو دیگه باید فارغ التحصیل ابتدای ببینه ! و شروع کنه به درآمد و در گیر شدن با بازار با رعایت اصول و دانسته هاش کم اما مداوم !

موفق باشید انشالله

با تشکر

فرد
                        ویرایش توسط fard : https://www.traderha.com/member/5149-fard در ساعت 06-18-2012, 07:27 PM

نظر

• سلام

جناب آقای فرد

از اینکه تجربیات چندین ساله خود را در اختیار اعضای این فروم قرار میدهید جایه تشکر و سپاس گزاری بسیار دارد

بازخورد مثبت این کار را در زندگی شاهد خواهید بوود

برایه شما و همچنین آقای آزادی عزیز سلامتی و شادی رو خواستارم

نظر

• نوشته اصلی توسط fard نمایش پست ها
                            بسم الله
                            با سلام

به نکته خیلی خوبی و بسیار کلیدی اشاره شد ه دوستان اگر کسی رو این مطلب پست قبل صحبتی دارند بفرمایند و من هم در پست بعدی مطلب رو کاملا تشریخ خواهم کرد

انشالله

فقط فعلا به این نکته برای تمرین هم توجه کنیم که : در زمان نزدیک به بسته شدن یک تایم ! مثلا کلوز 1 ساعته چرا در 2 و 3 دقیقه آخر بازار تلاطم بیشتری داره و این نسبت رو بیشتر کنترل کنید و در تایم های مختلف مثلا روزانه ، چهار ساعته ، 15 دقیقه این وضعیت رو بیشتر مرور کنیم و بعد به این نکته توجه کنید

بنام تطبیق کلوز ها یعنی اینکه مثلا فرض کنیم

در کلوز 4 ساعته هستیم ! چند کلوز دیگر با این کلوز mach (منطبق ) شده داریم ؟ 1 کلوز 1 ساعته و 1 کلوز 30 دقیقه - 1 کلوز 15 دقیقه و 5 دقیقه و 1 دقیقه خوب !

حالا فرض که

تریدری اسلیپج کار میکند برای این شخص این کلوز 1 دقیقه از چه اهمیتی برخوردار است و با کلوز های دیگر یکی است ؟

این مطلب در ارتباط با حرکت مارکت در safe rang , , shadow rang نیز هست !

با تشکر

فرد
                            سلام جناب فرد
                            با توجه به پست هاي شما در مورد اثرات همزماني كلوز ها بر شرايط مناطق ترند و رنج اشاره شده
                            سوالي داشتم در مورد كلوز كندل ها بويزه كلوز كندلهاي 4 ساعته ، بنابر توضيحات شما و انچه كه مشخص شده اينكه در نيم ساعت اخر تايم 4 ساعته و بيشتر اوقات در 5 دقيقه اخر اين تايم ( 4 ساعته ) تلاطم و تكانهاي شديدي كندلي رو شاهد هستيم كه بطبع
                            اون تايم شامل كلوز تايم 1 ساعته و كلوز 30 و 15و5و 1 و حتي تيك چارت رو هم شامل ميشه .
                            حالا سوالي كه هست اينكه ايا بروكر ميتونه در اين تايم بنا بر شرايطي و استانداردهاي( خاص بروكرها احتمالا) كه وجود داره ( با توجه به تلاطم اين محدوده زماني ) شرايطي خاص رو روي چارت شكل ببنده يا بنا بدلايلي شرايط غير واقعي رو بر روي چارت نقش بندد .
                            گو اينكه كلوز كندل 4 ساعته با توجه بانكه سشن هاي مناطق 4 گانه رو بترتيب شامل ميشه و حتي در اخرين كلوز ، كلوز روزانه را نيز شامل ميشود شرايط ويژه تري رو احتمالا بازي ميكنه .
                            ممنون از اينكه با دانش وتجربه خود چراغ راه ما ميشويد .

نظر

• بسم الله
                              سلام

کلوز ها قرار دادهای زمانی هستند ، هر چه قدر کلوز یک تایم بزرگتر ناثیرات در بازارها عمیقتر ! و احتمال تلاطم لحظه ای بیشتر !

در حواب سوالاتون عرض میکنم ! بله میتوانند !

ولی من به جرات میگم ما در پرسپولیس کپیتال موانع عمیق انسانی و بالاتر از اون مذهبی داریم که با این طروق ابزاز که بیشتر market maker ها از آنها ممکن است استفاده کنند دوری میکنیم ، از نظز فنی این کار عملی است ، عملی تر از امکان آب خوردن ! ولی ما البته که هیچ کس رو خدای ناکرده متهم نمی کنیم که از این گونه کار ها انجام میدهند !

اسلحه میتونه برای خدا کار کنه و میتونه برای غیر خدا !

ممنون

انشالله موفق باشید

فرد
                              ویرایش توسط fard : https://www.traderha.com/member/5149-fard در ساعت 06-23-2012, 02:32 PM

نظر

• جناب فرد ممنون از توضيحتون
                                مشتاقانه منتظر ادامه مباحث شما هستيم

نظر

پردازش ...
                                X