اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• وقت دوستان وجناب آقای فیاض بخیر

با توجه به چارت بالا

buy stop 1269.17

sell stop 1250.87

البته حد سود ها بیشتر از پهنای باکس می باشد

1291.06

1212.11

سوال :آیا تحلیل بنده از چارت آقای فیاض صحیح است؟؟

باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
      روال کار بنده به این شکله :

تایم : چهارساعته
      ارز : فقط طلا
      روش : فقط بر اساس سودال
      ریسک به ریوارد : حداقل یک به دو الی پنج
      مدیریت سرمایه : به ازای هر 100 دلار فقط یکصدم
      ............................
      وضعیت چارت تا الان : حدود مشخص شده اند

سلام
      خسته نباشید
      اگر ممکن است روی همین شکل توضیح دهید که نقاط ورود و خروج و ای پی و استاپ را چگونه قرار می دهید.
      با تشکر از شما

نظر

• من بیرون بودم و الان اومدم ..........
        خب میبینید دوستان صبر در روش و استراتژی میتونه پاداش خوبی داشته باشه
        کسانی که برای 80 پیپ نشسته بودن الان حد سودشون لمس شده بود در حالی که فقط 50 پیپ ریسک کرده بودن
        البته من صبر میکنم تا این کندل بسته بشه و مطمئنتر یه پوزیشن سل باز کنم
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین نمایش پست ها
          با سلام وعرض صبح بخیر

با توجه به مطالب وراهنمایی های آقای فیاض بنده فعلا توی ریل ترید نمی کنم

البته جلوی چارت هستم اگر موقعیتی شد خدمت دوستان اطلاع می دهم

ولی پوزیشن ها توی دمو بصورت زیر است:

buy stop 1256.50
          sell stop 1252.00
          پهنای باکس 4.50 می باشد

فعلا منتظر موقعیت می مانم
          موفق باشید
          این پوزیشن در حساب دمو با ضرر بسته شد.

نظر

• با درود
            اقا یکی بگه دیروز چی شد؟( تایم 4 ساعته طلا)
            ممنون

نظر

• با سلام--صبح همگی دوستان بخیربا توجه به چارت اقای فیاض سل فعال شد مقدار سود به 3 بخش تقسیم شدابتدا حدضرر به نقطه ورود حدود 1250.80منتقل سپس چون تی پی دو زده شد حد ضرر به تی پی یک منتقل شدهپوزیشن هنوز فعال هست ومنتظر مرحله سوم سود می باشندالبته این تحلیل بنده از چارت می باشدمقدار سود 390 پیپ است یعنی هر تی پی 130
              ویرایش توسط حسین : https://www.traderha.com/member/5739-حسین در ساعت 12-13-2013, 12:55 PM

نظر

• من در این نقطه یه بای میبینم دوستان تایید میکنید چنگال اندرو
                http://www.mql5.com/en/charts/117029...urities-global

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین نمایش پست ها
                  با سلام--صبح همگی دوستان بخیربا توجه به چارت اقای فیاض سل فعال شد مقدار سود به 3 بخش تقسیم شدابتدا حدضرر به نقطه ورود حدود 1250.80منتقل سپس چون تی پی دو زده شد حد ضرر به تی پی یک منتقل شدهپوزیشن هنوز فعال هست ومنتظر مرحله سوم سود می باشندالبته این تحلیل بنده از چارت می باشدمقدار سود 390 پیپ است یعنی هر تی پی 130
                  میشه لطفا شکل بذارین

نظر

• جناب پولینو
                    با توجه به پست شماره 550 و547 وعکس شماره 555و556

البته بهتر بود نقل قول چند گانه میکردم بنده را ببخشید چون امروز اینترنتم مشکل داره

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط majid_k نمایش پست ها
                      من در این نقطه یه بای میبینم دوستان تایید میکنید چنگال اندرو
                      http://www.mql5.com/en/charts/117029...urities-global
                      جناب مجید -k
                      حقیقتش این تاپیکی که تشریف آورده اید فقط طلا آن هم با قوانین سودال است

در مورد یورو وچنگال : من سل دارم.

موفق باشید

نظر

• نکته امنیتی :

همیشه آخر هفته و ساعات پایانی روز جمعه پزیشن هاتونو ببندین شاید دوشنبه با گپ بزرگی بازار باز بشه و ضرر بزرگی رو متحمل شین
                        .
                        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اقا محسن با درود به شما
                          لطفا عکس چارت 4 ساعته طلا را با خطهای ساپورت و رزیستنس برای روز دوشنبه بگذارید.
                          ممنون از شما

نظر

• شرمنده دوستان ، از صبح نبودم .

نظر

• tp امروز سودال یکساعته خورد نوش جان سودالیهای عزیز

نظر

• امروز بای فعال شد و با همون کندل به تی پی رسید. ( سودال یکساعته )

نظر

پردازش ...
                                X