اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط biabani نمایش پست ها
    سلام
    نتیجه ترید طلا چی شد؟ باید کنسل کنیم؟
    ممنون
    سلام
    6 بعد از ظهر کنسل شد
    امروز هم پوزیشن بای فعال شده

با سپاس
    برای موفقیت در بازار باید منطق بازار را همانطور که هست و پیش می رود درک کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط VAHIDFX نمایش پست ها
      سلام
      6 بعد از ظهر کنسل شد
      امروز هم پوزیشن بای فعال شده

با سپاس
      طلا تی پی خورد >>>60 پیپ

نظر

• سلام
        طلا تایم 15 دقیقه

نظر

• سلام
          آقا من گیج شدم! به غیر از این تاپیک دو تای دیگه هم پیدا کردم که مربوط به تایم ۴ ساعته و ۱ ساعته بودن! از کدام باید شروع کنم به خواندن؟
          اول این تاپیک با تایم ۵ دقیقه شروع کردید و ارزها. ولی الان شده فقط طلا و تایم ۱۵ دقیقه!
          راهنمایی لطفا

نظر

• ببخشید دوستان به خاطر تاخیر پیش اومده
            گرفتار مهمون بودم خدارو شکر به خیر گذشت
            ممنونم از دوستان که جور تاپیک رو کشیدن و اما بعد
            جناب بیابانی عزیز شما تاپیک سودال رو بخونین بعد تاپیک کارگاه رو ، ضمنا من عرض کردم که اگه تاپیک ها رو بخونین خیلی چیزا دستگیرتون میشه و مطمئنا دنبال کردن تاپیک کارگاه دیگه براتون گیج کننده نیست علت سردرگمی شما اینه که یهو امدین وسط تاپیک کارگاه ، من و بچه های قدیمی الان دوساله که شونه به شونه هم اومدیم جلو و تقریبا سیستم دستمون اومده شما هم لطف بفرمایین تا اون تاپیک ها رو نخوندین تاپیک کارگاه رو دنبال نکنین شاید یه کم وقت گیر باشه اما ارزششو داره
            موفق باشین
            فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام
              ممنون از راهنمایی. بله اتفاقا همین الان خواندن تاپیک اصلی رو تمام کردم و رسیدم به تاپیک کارگاه.
              مشکل اینجاست که من از امشب تا یک هفته اینترنت ندارم و میخواستم سریع مطالب رو جمع آوری کنم.
              ممنون

نظر

• با سلام
                طلا تایم 15

نظر

با سلام
                  طلا تایم 15

در سل استاپ خورد(30 پیپ) و در بای تی پی(60 پیپ) ، درآمدحاصله 30 پیپ

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستای گلم

دوباره اومدم ولی نمیدونم چرا البته بیشترش به خاطر اینه که دلم براتون تنگ شده بود
                    حقیقتش خیلی دلم برای اون روزایی که با گرمی و شور و هیجان تاپیک مینوشتیم تنگ شده البته نمیدونم همون دوستان هنوز هستن یا نه ولی خیلی دلم میخواد دوباره همه جمع شیم دور هم و دوباره یه تاپیک گرم و شلوغ داشته باشیم
                    منتظرتونم

سلام
                    تیتروز عزیز
                    در رابطه با سیستم سودال 4 ساعته:
                    1-بهتر نیست استاپو پشت کندلی قرار بدیم که شکست را انجام داده؟چون در نظر گرفتن سقف یا کف قبلی استاپو خیلی بزرگ میکنه که در اینصورت مدیریت سرمایه مشکل دار میشه و یا در این صورت باید از قید خیلی از معامله ها گذشت.(از آنجایی که در تایم 4 ساعته کندلها دارای اعتبار زیادی هستند اگر قرار باشه کندلی در خلاف کندل شکست تشکیل بشه کلا سیگنال بی اعتبار میشه به همین دلیل بهتره استاپو روی کندل شکست قرار بدیم)
                    2-در صورتی که سقف یا کف چهارساعته همان سقف یا کف هفتگی باشه در این صورت حد سود کجاست؟(بهتر نیست حد سود 161% فیبو اکستنشن باشه؟)

نظر

• سلام
                      طلا 15 دقیقه ساعت 10 صبح دوشنبه

نظر

سلام
                        طلا 15 دقیقه ساعت 10 صبح دوشنبه

اردر سل فعال شد و 60 پیپ گرفتیم

نظر

• با سلام
                          طلا

نظر

• سلام
                            پوزیشن دیروز در خرید استاپ خورد البته من درسشن نیویورک دوباره خریدم و با 30 پیپ مثبت روز و تموم کردم

امروز طلا 15 دقیقه ساعت 10صبح

نظر

• سلام
                              چرا تاپیک فعال نیست؟ قرار بود جناب فیاض روش ترید روی ارزها رو هم توضیح بدند!
                              ممنون

نظر

• سلام

اقای فیاضی هنوز هم با این سیستم کار می کنید ؟ می خوام بدونم بعد از گذشت تقریبا دو سال از ارائه این سیستم هنوز کارایی لازم رو داره ؟

و شما در تایم 5 مین ایا فقط خطوط رو بر روی های و لوی کندل های 4 ساعته ترسیم می کنید یا به تایم پایین تری می ایید مثلا یکساعته؟

نظر

پردازش ...
                                X