اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sina-pcm نمایش پست ها
    tp امروز سودال یکساعته خورد نوش جان سودالیهای عزیز

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
    امروز بای فعال شد و با همون کندل به تی پی رسید. ( سودال یکساعته )

با سلام
    نحوه مشخص كردن tp به چه صورت هست. ممنون

نظر

• سلام

در شکل مشخصه. TP به اندازه طول باکس برای 6 کندل اول (H1)

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک سیگنالهای سودال یک ساعته رجوع کنید

نظر

• polino عزیز tp امروز نوش جانتان ولی بر اساس سودال یکساعته بعد از بسته شدن کندل ساعت 7 پوزیشن گذاری میکنیم ولی شما ساعت 6 رو در نظر گرفتید که در اینصورت باکس امروز حدود 770 پیپ میباشد

نظر

• نوشته اصلی توسط sina-pcm نمایش پست ها
          polino عزیز tp امروز نوش جانتان ولی بر اساس سودال یکساعته بعد از بسته شدن کندل ساعت 7 پوزیشن گذاری میکنیم ولی شما ساعت 6 رو در نظر گرفتید که در اینصورت باکس امروز حدود 770 پیپ میباشد
          ساعت 7 به وقت کجا؟؟

طبق سودال یک ساعته باید باکس رو روی 6 تا کندل اول روز بگیریم یعنی از ساعت 00:00 بروکر تا انتهای کندل 5 صبح بروکر که میشه 6 تا کندل بعد در ساعت 6 بروکر اردر می کاریم. حالا بروکر من 2.5 ساعت از تهران عقبه و من اردرهام رو ساعت 8:30 تهران ست می کنم.

اگه اشتباه گفتم لطفا تصحیح بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
            ساعت 7 به وقت کجا؟؟

طبق سودال یک ساعته باید باکس رو روی 6 تا کندل اول روز بگیریم یعنی از ساعت 00:00 بروکر تا انتهای کندل 5 صبح بروکر که میشه 6 تا کندل بعد در ساعت 6 بروکر اردر می کاریم. حالا بروکر من 2.5 ساعت از تهران عقبه و من اردرهام رو ساعت 8:30 تهران ست می کنم.

ابتدا تبریک به خاطر تی پی که امروز زده شد و دوم اینکه حرفهای دوست عزیزم پولینو کاملا درسته و چنانجه موردی هست میتونین تاپیک های سودال رو بخونین و سوالی داشتین در خدمتیم .
            فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• با درود
              تایم 4 ساعته سیگنال نداده هنوز؟

ممنون

نظر

• سلام
                1 - در تایم 4 ساعته از ابتدای روز چند کندل به جلو میریم. مثلا یک ساعته شش کندل که بازار حرکت کرد و کندل ششم بسته شد اوردر گذاری میکنیم اما در 4 ساعته چطوره. استاپ در 4 ساعته کجا قرار داده میشه .؟

2 - دیگه روی 15 دقیقه کار نمیکنید ؟

3- اینکه ریسک به ریوارد حداقل یک به دو باشه : قبلا گفتید اگر باکس از بالا بشکنه استاپ ضلع پایینی باکس میشه پس استاپ ثایت هست چطور میشه یک به دو انتخاب کرد . لطفا توضیح بدید.
                ممنون
                ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 12-18-2013, 09:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                  ساعت 7 به وقت کجا؟؟

وقتی جناب فیاض فرمودند حرفشون حجت است ولی معمولا کندل هفتم تاثیری توی میزان باکس نداشته تا اونجایی که در دوره های قبلی دیدم بجز چند استثنا مثل دیروز که در بعضی مواقع سود ده بوده و بعضی مواقع زیان ده . به هر صورت چون جناب فیاض فرمودند من هم همون ساعت 6 رو در نظر میگیرم .که برای این کار باید سحر خیزتر باشیم .ممنون از polino و جناب فیاض .

نظر

• با سلام به همه

با عرض پوزش ، من چند روز نتونستم سر بزنم و هم اشکال در باز کردن فروم بود و پیغام اتمام اعتبار هاست رو میداد و نمیتونستم فروم رو باز کنم به هر حال عذر میخوام
                    توی چهار ساعته سیگنال داده بود که نتونستم بزارم براتون امروز هم با فرار قیمت از تله گرگ چهار ساعته یه سود تقزیبا 250 پیپی رو میتونستیم بگیریم و متاسفانه بنده به دلیل اختلال در اینترنت محل کار فقط تونستم 70 پیپ رو بگیرم و خوشحالم از اینکه بچه های سودال یکساعته سودشونو امروز هم گرفتن انشالله اگه خدا بخواد و مخابرات ادا در نیاره براتون از هفته دیگه سیگنالهای طلا و همچنین چند جفت ارز رو میزارم

تله گرگ 4 ساعته :
                    (برای نمایش عکس روی لینک زیر کلیک کنید )

http://www.uploadax.com/images/33886216804309008785.jpg
                    ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 12-19-2013, 09:32 PM
                    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                      سلام
                      1 - در تایم 4 ساعته از ابتدای روز چند کندل به جلو میریم. مثلا یک ساعته شش کندل که بازار حرکت کرد و کندل ششم بسته شد اوردر گذاری میکنیم اما در 4 ساعته چطوره. استاپ در 4 ساعته کجا قرار داده میشه .؟ به تفصیل در تاپیک 4 ساعته توضیح داده شده به طور خلاصه باید شکست انجام بشه و تایید بشه بعد بر اساس سقف و کف قبلی اردر گذاری بشه با ریسک به ریوارد حداقل یک به دو

2 - دیگه روی 15 دقیقه کار نمیکنید ؟ خیر

3- اینکه ریسک به ریوارد حداقل یک به دو باشه : قبلا گفتید اگر باکس از بالا بشکنه استاپ ضلع پایینی باکس میشه پس استاپ ثایت هست چطور میشه یک به دو انتخاب کرد . لطفا توضیح بدید. این در یکساعته بود که دست و بالمونو میبنده ولی چهار ساعته ( جیگرشو بخورم ) همه کار میشه کرد و یک ترید مطمئن و با فراغ بال میشه انجام داد.
                      ممنون
                      سوالی بود در خدمتم

نظر

• با سلام و تشکر از آقا محسن
                        اینم از ترید امروز روی طلا
                        gold@h1.jpg
                        http://www.mql5.com/en/charts/119907...or-brokers-ltd
                        ویرایش توسط keyarash : https://www.traderha.com/member/4231-keyarash در ساعت 12-19-2013, 10:07 PM

نظر

• سلام
                          من متوجه نشدم . لطفا یکی از دوستان فقط یک نمونه اوردر گذاری تایم 1 و 4 ساعته را با تصویر نشون بده کافی هست. ممنون میشم این کار را انجام بدید .

نظر

• اینم یه نمونه برای 4 ساعته : ( در هفته آینده پیگیر باشید نمونه های زیادی رو به تصویر میکشم )

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 12-20-2013, 12:15 PM

نظر

• با سپاس به شما اقا محسن
                              فکر میکنم بیشتر مشکل در تایم 4 ساعته همین کشیدن خطهای ساپورت و رزیستنس هست. اگر امکان دارد یک تصویر کامل از تایم 4 ساعته با خطها بگذارید.
                              چون بقیه مراحل تقریبا به صورت پله ای دنبال هم میایند.( شکست خط - تایید شکست خط - ورود - گذاشتن اس ال و تی پی)
                              ممنون از شما

نظر

• این عکس چارت طلا تایم چهار ساعته هست که میبینید با کمی صبر و حوصله میتونین موقعیت های نابی رو پیدا کنید حالا اگر ضرر شما زده بشه 100 پیپ ضرر کردین ولی اگه به نتیجه برسه حداقل 6 برابر سود کرده اید . و تا 6 بار دیگه ضرر کنین تازه یر به یر میشین و کافیه از هر 10 پزیشن 2 تاش به سود بخوره بازم شما جلو هستین !!!
                                ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 12-26-2013, 01:18 PM

نظر

پردازش ...
                                X