اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
    اقای فیاضی سلام ..منو ببخشید اینجا پست زدم ..شما 0.40 دهم سل زدید رو طلا حدود 5 دلار رفت توی سود یعنی بالای 210 دلار سود ..چرا 21 دلار نشون میده ؟
    ممنون از شما.
    سلام
    شما بسیار نکته سنج هستین دوست من !

من یک حساب مینی در بروکری دارم که به ازای هر 0.1 دهم سایز لات معادل 0.01 محاسبه میکنه بنابراین 0.4 نمایش داده میشه ولی در اصل 0.04 سایز هست اتفاقا چند روز پیش هم یکی از دوستان همین نکته رو یادآوری کرد که چرا اینقدر سایز لات بالاست ؟ . ولی در اصل به صدم حساب میشه اینجوری اون مبحث مدیریت سرمایه هم رعایت می شه .

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

با تشکر از شما سایتی یکی از دوستان معرفی کردن بنام readthemarket.com بسیار سایت جالبیست که به سیستم ما بسیار نزدیک است از دیدگاه استفاده نکردن از اندیکاتورها

نظر

نوشته اصلی توسط masterfx نمایش پست ها
        با تشکر از شما سایتی یکی از دوستان معرفی کردن بنام readthemarket.com بسیار سایت جالبیست که به سیستم ما بسیار نزدیک است از دیدگاه استفاده نکردن از اندیکاتورها
        کاملا درست است دوست من چنانچه به سیستمی مسلط بشین که نیازی به اندیکاتور نداشته باشه موفق تر هستین ... ببینید با همین روش بسیار ساده اردر گذاری بدون نیاز به هیچ اندیکاتوری شاهد به سود نشستن پزیشن های من هستین . من دیگه نگران این نیستم که الان این الگو تشکیل شده یا اون الگو فیل شده یا مثلا چمیدونم الان واگرایی داده و هزار جور تحلیل صدمن یه غاز دیگه ....
        دوست من .... ترید های خودتونو فارغ از هر گونه تحلیلی و اندیکاتوری انجام بدین و شهد شیرین سود گرفتن رو با تمام وجود بچشید . باور بفرمایین که بیشتر تریدر ها به دنبال روشهای پیچیده و عجیب و غریبی هستند و مرتب دنبال نقطه ورود و خروج میگردن بعد از همه اینها میبینی که بازم برآیندشون منفی هست و اگر یک سیستم ساده بهشون معرفی کنی چون فاقد هر گونه الفاظ قلمبه و سلمبه هست باور نمیکنن و حتی شاید به سخره هم بگیرند و .... درد دل بسیار است و مجال اندک ...
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

بفرمایید اینم دو ترید من ( طلا دیروز مثبت 60 پیپ یورو به دلار مثبت 30 پیپ ) اینها در یکی از حسابهای ریل بنده بوده ظرف دیروز و امروز گرفته شده ...

چرا نمیخوایم واقعیت رو قبول کنیم ؟؟؟ چرا اینقدر موضوع رو پیچیده میکنیم ؟ چرا از ساده ترین راه برای ترید استفاده نمیکنیم ؟؟؟ و هزار تا چرای دیگه ...

نظر

با سلام دوباره و در تایید صحبتهای شما میتونم توجه شما را به تحلیل migbank که در همین فروم هم pdf ان موجود است جلب کنم که انها با ان لات سایزهای بزرگ از چنین روشهای ساده ای استفاده میکنند

نظر

اردر های امروز : 92/02/26

نظر

با سلام

دوست عزیز به نظر شما ساده ترین راه ترید که میشه به سود رسید چیه ؟
                poor

نظر

نوشته اصلی توسط poor نمایش پست ها
                  با سلام

دوست عزیز به نظر شما ساده ترین راه ترید که میشه به سود رسید چیه ؟
                  ببینید دوست من به نظر من بهترین و ساده ترین روش برای سود در این بازار روشیه که شما رو بی نیاز از هرگونه تحلیل و پیشبینی و ... غیره کنه .
                  نظر من اینه : آینده بازار هیچ شباهتی به گذشته اش نداره راه خودشو میره و اینکه شما فکر کنید این روش و این اندیکاتور و این اکسپرت تست 5 ساله شده و جواب داده خیالی بیش نیست و عملا کاربردی نداره
                  پس بنابراین به دنبال راهی باشین که شما رو از قید و بند همه چی آزاد کرده و با فراغ بال ترید کنید ..
                  من نمیتونم روشی مشخصی رو براتون مشخص کنم فقط میتونم دیدگاهتونو نسبت به بازار عوض کنم .. شما باید بازار رو همراهی کنید همین !!
                  چنانچه توضیح بیشتری خواستین بگین تا مسئله رو بازتر تشریح کنم .
                  ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 05-16-2013, 08:39 AM

نظر

با سلام
                    بنده تازه کارم و چون هی از این شاخه به اون شاخه میپرم و چیزای جدید از این سایت و اون سایت میگیرم و نیز نمی دونم کدوم استراتژی به نفع بنده است تا اینکه بخوام از شما در مورد خاص از شما سوال بپرسم و اگه شما راه درست را جلوی پای بنده بزارید ممنون میشوم.
                    poor

نظر

با سلام
                      بنده تازه کارم و چون هی از این شاخه به اون شاخه میپرم و چیزای جدید از این سایت و اون سایت میگیرم و نیز نمی دونم کدوم استراتژی به نفع بنده است تا اینکه بخوام از شما در مورد خاص از شما سوال بپرسم و اگه شما راه درست را جلوی پای بنده بزارید ممنون میشوم.
                      خب در حقیقت اگر بخوام راه واقعی رو که به نفعتون هم باشه جلوی پاتون بزارم اینه که :
                      برادر من کلا قید فارکس رو بزن و بچسب به زندگیت اگر هنوز آلوده ی این کار نشدی هر چه زودتر خودتو از این بازار بکش بیرون و تا جایی که میتونی ازش فاصله بگیر این شغل به واسطه ذات درونیش بسیار سخت و طاقت فرساست . باید هزینه های زیادی بپردازی تا بتونی به سود آوری برسی منظور از هزینه ، پول و اینجور چیزا نیست منظور عمرت و جوونیته برادر اگر میتونی چند سال بدون وقفه کار کنی ووقت بزاری و هزینه کنی بسم الله ...
                      متاسفانه امثال من چند ساله که داریم وقت صرف میکنیم و تازه فهمیدیم چی به چیه
                      بازم مختاری که راهتو انتخاب کنی اگر بازم مایل بودی بگو تا ببینیم چی میشه ...

نظر

آفرین، آفرین، آفرین آقا محسن

منم نظرم همین است. من به هر کسی که میخواد وارد فارکس شه میگم دست نگه داره و بره اوضاع بقیه رو ببینه. موفقیت توی این کار اون قدر سخت هست که نصف این سختی رو توی هرکاری آدم تحمل کنه موفقیتش بیشتره.

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

آقا محسن خسته نباشید ,
                          اگر قبل از باز شدن لندن , بازار High و یا Low قبلی را زد باز هم میتوانیم اوردر گذاری کنیم ؟

ارادتمند احسان ....
                          از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها

خب در حقیقت اگر بخوام راه واقعی رو که به نفعتون هم باشه جلوی پاتون بزارم اینه که :
                            برادر من کلا قید فارکس رو بزن و بچسب به زندگیت اگر هنوز آلوده ی این کار نشدی هر چه زودتر خودتو از این بازار بکش بیرون و تا جایی که میتونی ازش فاصله بگیر این شغل به واسطه ذات درونیش بسیار سخت و طاقت فرساست . باید هزینه های زیادی بپردازی تا بتونی به سود آوری برسی منظور از هزینه ، پول و اینجور چیزا نیست منظور عمرت و جوونیته برادر اگر میتونی چند سال بدون وقفه کار کنی ووقت بزاری و هزینه کنی بسم الله ...
                            متاسفانه امثال من چند ساله که داریم وقت صرف میکنیم و تازه فهمیدیم چی به چیه
                            بازم مختاری که راهتو انتخاب کنی اگر بازم مایل بودی بگو تا ببینیم چی میشه ...
                            عذر می خام که تو تاپیک شما پست می زنم اما در تکمیل پستت باید بگم .......

من یه رفیق مسن دارم که خودش شوفر کامیون بود یه بار در مورد انتخاب شغل بهتر می گفت مهم نیست کارت سخته یا آسون دوره یا نزدیک مهم شور و اشتیاق فرد است ......

3 سال پیش در مورد فارکس و سودش شک داشتم که یادمه بهم گفت اگه سفت و سخت دنبال یه دروغ رو هم که بگیری راست از کار در میاد فارکس که جای خود داره ...... (دنبال یه دروغ رو بگیر راست از کار در میاد )

و راستم از کار دراومد آخه گلدکوئیست و هیولای اون موقع ایران فارکس بود (البته فقط از نظر بورس ایران و تبلیغات منفی و دروغهای مزخرفش ).

اگه عاشق فارکست هستی گاز عشقتو بگیر .........

همون طور که jerremy تو برنامه top gear گاز پورشه رو می گیره ............
                            ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 05-16-2013, 11:38 AM

نظر

از همه دوستان بابت راهنمایی متشکرم

ولی این فارکس جازبه خیلی خیلی خیلی قوی داره که هر کس واردش شد تا به نتیجه نرسه نمیتونه خارج بشه البته این حس کنجکاوی ما انسانهاست
                              بنده دو بار کال شدم ولی حاظرم باز هم حسابمو شارژ کنم و این راه رو ادامه بدم البته دیروز به خاطر 4 دلار ناقابل بدلایل احساسی که وارد ترید شدم 69 دلار از دست دادم ولی بازم سر پا وایسادم تا به سود برسم
                              من هستم تا به سود برسم چه با شما و چه بی شما یاد گرفتن سخت نیست حتی یک ادم نا اشنا به فارکس اگه یک استراتزی خوب داشته باشه و بهش بگن که این کارو بکن یا اون کارو، اون هم سرانجام خوبی رو خواهد داشت
                              البته اینها همه نظرات شخصی بنده است

با تشکر
                              poor

نظر

از همه دوستان بابت راهنمایی متشکرم

ولی این فارکس جازبه خیلی خیلی خیلی قوی داره که هر کس واردش شد تا به نتیجه نرسه نمیتونه خارج بشه البته این حس کنجکاوی ما انسانهاست
                                بنده دو بار کال شدم ولی حاظرم باز هم حسابمو شارژ کنم و این راه رو ادامه بدم البته دیروز به خاطر 4 دلار ناقابل بدلایل احساسی که وارد ترید شدم 69 دلار از دست دادم ولی بازم سر پا وایسادم تا به سود برسم
                                من هستم تا به سود برسم چه با شما و چه بی شما یاد گرفتن سخت نیست حتی یک ادم نا اشنا به فارکس اگه یک استراتزی خوب داشته باشه و بهش بگن که این کارو بکن یا اون کارو، اون هم سرانجام خوبی رو خواهد داشت
                                البته اینها همه نظرات شخصی بنده است

با تشکر
                                خب اینکه اینهمه پشتکار دارین خیلی خوبه و مطمئن باشید که موفق میشید منتها باید خیلی چیزا رو یاد بگیرید تا اونجا که بضاعت تجربی و علمی دوستان برسه مطمئن هستم که تنهاتون نمیزارند شما میتونین از پایه فارکس رو شروع کنین و تمریناتی هم برای خودتون بزارین که بتونین خودتونو کنترل کنین و از معاملات احساسی بپرهیزین ...
                                من هم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم و با تمام وجود براتون آرزوی موفقیت میکنم ..

نظر

پردازش ...
                                X