اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ببخشید باز مزاحم شدم
    دوستان اگر خواستند بررسی کنند لطفا ین را هم بررسی کنند که ین هم مثل طلا در این سیستم ظاهرا خوب جواب میدهد.
    البته اقا محسن گفته بودند جهت اطلاع گفتم .
    همین الان یورو به ین و دلار به ین من هر کدام با 10 پیپ سود بسته شد.البته در دمو
    ممنون

نظر

• سلام
      محسن جان در رابطه با عکسا که گذاشتی , منظورت این بوده که از لحاظه ظاهری کندل ها با هم فرق میکنن ? اگر درست اشاره کرده باشم , منم از یه بروکر 2 تا اکانت دارم و بعضی وقتا کندلا با هم فرق میکنن مخصوصا رو طلا و موقعی که نوسانات شدید و برا چند لحظه قیمت تو 2 تا چارت یکی نیست و حتی شده که اردرا با فاصله از هم فعال شدن و یکیش tp و یکیش sl خورده . حالا مواردی هست که این مشکل رفع بشه ؟
      البته اینم بگم که مشکل قطع و وصلی اینترنت ندارم و چارتم همیشه آپ دته .
      ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 07-19-2013, 02:52 PM

نظر

• اقا محسن شما چند وقته با این روش ترید میکنید و هنوز هم ادامه دارد؟

نظر

• محسن جان یه مسئله در رابطه با تله گرگ :
          اعتباره trend line چه موقع تثبیت میشه ؟ بعضی وقتا trend line میکشی که از چند تا مثلا قله بوجود اومده و قیمت trend line میشکنه و از اون رد میکنه و بالا می ره و اردر ما فعال میشه و مجدد قیمت بر میگرده پایین و فقط یه شدو ازش باقی میمونه و پوزیشن sl میخوره و تازه اون وقت متوجه میشی که داخله کارکشنه قیمت بودی. میشه در رابطه با شکستنه خطوطه افقی و trend line مواردی رو داشته باشیم که بعضی پوزیشنای مارو ..... کنه و بعضی اردرای ما فعال نشه ؟؟
          روشه تله گرگ در طوله شبانه روز موقعیتهای زیادی رو ایجاد میکنه حتی بیشتر از خطوطه افقی که اگر مواردی باشه که trend line ما احتمال اعتباره بالایی داشته باشه سوده ما هم بیشتر میشه .
          این سوالات مواردیه که تو پوزیشن گرفتنا بهش بر میخورم . و مطمئنم با کمک بعضی موارد میشه این کارو کرد .انشالاه دوستان همت کنن و به کمک هم دیگه این روشو بهینه کنیم .....
          ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 07-19-2013, 08:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
            به این دو عکس دقت کنین :

تایم 15 دقیقه طلا روز پنج شنبه و جمعه !

عکس اولی مال یک حساب ریل ( یکی از دوستان ) و دومی هم یک حساب ریل ( خودم ) که تقریبا در یک بازه زمانی پزیشنها فعال شدن .
            سوال :
            چرا پزیشنهای عکس اول با ضرر بسته شدن و دومی با سود ؟؟؟؟؟
            چارت یکسان ، جفت ارز یکسان ، بروکر یکسان اما نتیجه کاملا بر عکس ؟؟؟؟!!!!

بسیاری از نکات در همین دو عکس نهفته میباشد . پیدا کنید پرتقال فروش را ..
            با عرض سلام خدمت جناب فیاض عزیز

در مورد پوز اول: درسته که سودده بود ولی در پنج شنبه مذکور، طبق قوانین، اصلا نمیشد پوز گرفت. سقف 1298 کف 1261. شما در 1293 پوز خرید باز کردید. "اگر اصول روش را درست متوجه شده باشم"

در مورد پوز دوم: که کف 1279 است و شما پس از بریک اوت کف، وارد شدید و به حد سودتان هم رسیدید، طمع نکردید و پوز را یستید. رفیقتان ولی دچار طمع کاری شد.

ارادتمندتان

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
              شما عزیزه دل مایی برادر . محسن جان دیگه مارو پابند این فروم کردی
              خواهش میکنم ارادت داریم خدمت دوستان .
              نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
              با سپاس به اقا امیر و اقا محسن به خاطر توضیحات
              من چون سیستم را کمی بد متوجه شدم ساعت را به جای 12 ایران ساعت 10 به وقت ایران حساب کردم و از 20 روز گذشته
              چارت طلا را بررسی کردم به جز یک روز تماما به سمت سود حرکت کرده است تقریبا 10 تا 20 پیپ.(چارت 5 دقیقه)
              حال که ما یک سیستم داریم که به راحتی روزی 10 تا 20 پیپ میدهد باید بیاییم و یک استراتژی برای کسب سود طراحی کنیم
              من نمیدانم دوستان برای چه وارد مارکت میشوند مگر به غیر از سود چیز دیگری هم میخواهند.خوب این هم سود .
              حال همت کنیم و به کمک اقا محسن و دیگر دوستان این را کامل کنیم .
              اقا محسن لطفا ادامه بدهید که کار بزرگی میکنید.ممنون از شما
              (اگر یک اس ال برای این سیستم میگذاشتیم که با خوردن ان سود چند روزه از بین نرود اکثر راه را رفته بودیم .در حال حاضر
              من به گفته اقامحسن روی اخرین کف و سقف میگذارم تا ببینیم چه میشود)
              راستی اقا محسن مگر شما با این سیستم ترید نمیکند
              یکی از اصول سود آوری در سیستم همین اصل رعایت ریسک به ریوارده حداقل یک به دو باید باشه .
              چرا بنده با همین سیستم ترید میکنم

ببخشید باز مزاحم شدم
              دوستان اگر خواستند بررسی کنند لطفا ین را هم بررسی کنند که ین هم مثل طلا در این سیستم ظاهرا خوب جواب میدهد.
              البته اقا محسن گفته بودند جهت اطلاع گفتم .
              همین الان یورو به ین و دلار به ین من هر کدام با 10 پیپ سود بسته شد.البته در دمو
              ممنون
              بله توی ارزها یورو به ین هم خوبه
              نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
              سلام
              محسن جان در رابطه با عکسا که گذاشتی , منظورت این بوده که از لحاظه ظاهری کندل ها با هم فرق میکنن ? اگر درست اشاره کرده باشم , منم از یه بروکر 2 تا اکانت دارم و بعضی وقتا کندلا با هم فرق میکنن مخصوصا رو طلا و موقعی که نوسانات شدید و برا چند لحظه قیمت تو 2 تا چارت یکی نیست و حتی شده که اردرا با فاصله از هم فعال شدن و یکیش tp و یکیش sl خورده . حالا مواردی هست که این مشکل رفع بشه ؟
              البته اینم بگم که مشکل قطع و وصلی اینترنت ندارم و چارتم همیشه آپ دته .
              نه زیاد به کندلها مربوط نمیشه حداقل برای من هنوز این اتفاق نیفتاده اگه شما با یک بروکر کار کنید مشکل تایم و شکل کندلها دخیل نخواهد بود
              اقا محسن شما چند وقته با این روش ترید میکنید و هنوز هم ادامه دارد؟
              بنده از ابتدای خلقت با این روش ترید میکردم منظورم از وقتیه که این سیستم رو شناختم قبلا با سیستم های اندیکاتوری کار میکردم که نتیجه اش افتضاح بوده
              نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
              محسن جان یه مسئله در رابطه با تله گرگ :
              اعتباره trend line چه موقع تثبیت میشه ؟ بعضی وقتا trend line میکشی که از چند تا مثلا قله بوجود اومده و قیمت trend line میشکنه و از اون رد میکنه و بالا می ره و اردر ما فعال میشه و مجدد قیمت بر میگرده پایین و فقط یه شدو ازش باقی میمونه و پوزیشن sl میخوره و تازه اون وقت متوجه میشی که داخله کارکشنه قیمت بودی. میشه در رابطه با شکستنه خطوطه افقی و trend line مواردی رو داشته باشیم که بعضی پوزیشنای مارو ..... کنه و بعضی اردرای ما فعال نشه ؟؟
              روشه تله گرگ در طوله شبانه روز موقعیتهای زیادی رو ایجاد میکنه حتی بیشتر از خطوطه افقی که اگر مواردی باشه که trend line ما احتمال اعتباره بالایی داشته باشه سوده ما هم بیشتر میشه .
              این سوالات مواردیه که تو پوزیشن گرفتنا بهش بر میخورم . و مطمئنم با کمک بعضی موارد میشه این کارو کرد .انشالاه دوستان همت کنن و به کمک هم دیگه این روشو بهینه کنیم .....
              ببینید موقعیتهای تله گرگ ( چرا این اسم رو گذاشتم روی این الگوی مثلث خودم هم نمیدونم ) باید در جهت فرار قیمت ازش استفاده بشه یعنی وقتی قیمت فرار کرد و از تله در رفت پزیشن ما فعال بشه و با تریل دنبال بشه که اگرهم برگشت لااقل با سود کم یا بدون ضرر خارج بشیم و همه اینها باز بستگی به تایم و جفت ارز و مهمتر از همه ساعت ترید هم داره
              نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
              با عرض سلام خدمت جناب فیاض عزیز

در مورد پوز اول: درسته که سودده بود ولی در پنج شنبه مذکور، طبق قوانین، اصلا نمیشد پوز گرفت. سقف 1298 کف 1261. شما در 1293 پوز خرید باز کردید. "اگر اصول روش را درست متوجه شده باشم"

در مورد پوز دوم: که کف 1279 است و شما پس از بریک اوت کف، وارد شدید و به حد سودتان هم رسیدید، طمع نکردید و پوز را یستید. رفیقتان ولی دچار طمع کاری شد.

ارادتمندتان
              اتفاقا در پوز اول دقیقا بر اساس سیستم بوده ملاحظه بفرمایین دقیقا بای استاپ روی سقف 15 دقیقه طلا گذاشته بودم که فعال شد و به سود رسید اما دوست عزیزم بالاتر از سقف گذاشته بود که قیمت برمیگرده و حد ضرر ایشون میخوره
              در مورد دوم حق با شماست طمع یکی از مواردی که پدر تریدر رو درمیاره ( هزار بار بهش گفتما گوش نمیده )
              ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 07-20-2013, 08:03 AM
              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• محسن جان در رابطه با بهینه کردنه سیستم قرار بود توضیحاتی بدید , منتظریم داداش .

نظر

ببینید موقعیتهای تله گرگ ( چرا این اسم رو گذاشتم روی این الگوی مثلث خودم هم نمیدونم ) باید در جهت فرار قیمت ازش استفاده بشه یعنی وقتی قیمت فرار کرد و از تله در رفت پزیشن ما فعال بشه و با تریل دنبال بشه که اگرهم برگشت لااقل با سود کم یا بدون ضرر خارج بشیم و همه اینها باز بستگی به تایم و جفت ارز و مهمتر از همه ساعت ترید هم داره

بالاخره یادم اومد که چرا اصطلاح تله گرگ رو استفاده کردم !
                  اون موقع که بچه تر بودیم یادمه رفته بودیم یه روستای با صفا تو خراسان وسط یه منطقه کوهستانی ، اونجا پر از باغهای میوه بود هر جورش رو که میخواستی از هر مدل و رنگی که فکرشو بکنی خلاصه خیلی جای باصفا و بسیار خوش آب و هوایی بود ... وقتی شب شد من صداهای وحشتناکی رو از ته باغ میشنیدم تقریبا شبیه زوزه گرگ بود و حسابی ترس ورم داشته بود چسبیده بودم به بابام و تکون نمیخوردم . صاحبخونه متوجه ترس من شد و گفت نترس بابا این یه حیون بیچاره اس که احتمالا توی تله گرگ گیر کرده بعد به پسرش گفت فردا برو ببین چیه و آزادش کن بره . فردا صبح زود بلند شدیم و رفتیم طرف تله گرگ من که خیلی میترسیدم پشت سر بابام راه افتادم و رفتیم ته باغ . دیدم یه حیون شبیه سگ ولی کوچکتر از گرگ توی تله گیر کرده و داره زوزه میکشه پاش هم زخم شده بود و خیلی هم وحشت زده به نظر میرسید پسر بنده خدا یه چوب برداشت که سرش دو شاخه بود و با اون گردن حیون بیچاره رو چرخوند به یه طرف و یواش یواش تله گرگ رو باز کرد
                  تا پای حیون از تله آزاد شد مثل فنر پرید و تا میتونست شروع کرد به دویدن ولی زخمی بود اما در عین حال با سرعت هر چه تمامتر شروع کرد به دویدن و رفت تا از نظر ناپدید شد .
                  حرکت قیمت وقتی رنج میشه و تقریبا مثل فنر فشرده میشه منو یاد همون جریان میندازه و وقتی که از اون فشردگی خارج میشه به سرعت از قیمت قبلی فاصله میگیره و برای تریدر یه موقعیت خوبی رو برای ترید فراهم میکنه ....تا دوشنبه ....
                  فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اینم یه نمونه از ترید تله گرگی روز 5 شنبه چارت طلا 4 ساعته :
                    300 پیپ مثبت معادل بیش از 6000 دلار سود !

نظر

• سلام
                      محسن جان مبنای کشیدنه خطه trend line مشخصه از برخورد 2 یا چند قله یا چند دره . درسته ؟
                      مبنای کشیدنه خط افقی چیه ؟ بر اساسه فیبو ناچی یا باز هم برخورد قیمت هست ؟
                      شما در این پوز تونستی جهته روندو بدست بیاری, درباره این هم توضیح میدید؟
                      ممنون
                      ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 07-22-2013, 09:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
                        سلام
                        محسن جان مبنای کشیدنه خطه trend line مشخصه از برخورد 2 یا چند قله یا چند دره . درسته ؟ بله
                        مبنای کشیدنه خط افقی چیه ؟ بر اساسه فیبو ناچی یا باز هم برخورد قیمت هست ؟ چون ترند صعودی هست پس لو کندل در مبنای خط افقی در نظر گرفته میشه خیر بنده به هیچ عنوان از فیبو استفاده نمیکنم .!
                        شما در این پوز تونستی جهته روندو بدست بیاری, درباره این هم توضیح میدید؟ توضیحش ساده اس بعد از فرار قیمت از خط ، پزیشن فعال میشه یا دستی گذاشته میشه بعدش برای سود سقف قبلی در نظر گرفته میشه که میبینید لمس شده !
                        ممنون
                        تمام !

نظر

• اقا محسن لطفا ادامه دهید و نکات مهم مریوط به این روش را بگویید هم برای ما مفید است و هم برای ایندگان که به این تاپیک سر میزنند . لطفا نیمه کاره رها نکنید
                          اگر هم وقت کم دارید حداقل نکات مهم را بگویید تا حواسمان به انها باشد.ممنون

نظر

به این دو عکس دقت کنین :

7 نکته طلایی در سودال سیستم :
                            1 -
                            تشخیص و رسم صحیح سقف و کف ( هنوز بعضیها درست رسم نمیکنند )
                            2 -
                            تشخیص و رسم صحیح الگوی مثلث ( تله گرگ )
                            3 - استفاده صحیح ار تریلینگ استاپ ( الان همه میگن این یکیو رو بلدیم )
                            4 -
                            زمان و تایم اردر گذاری ( چه زمانی در چه تایمی )
                            5 - ورود و خروج به موقع ( نه دیر دیر نه زود زود )
                            6 - نداشتن تصورات رویایی از حرکت قیمت در تایمهای بالا ( أحلام اليقظة )
                            7 - خودداری و تسلط به خود در حد تیم ملی نه ببخشید در حد المپیک !

هر کدوم از موارد بالا معادل یک کتاب توضیح داره که کم کم و به ترتیب توضیح داده میشه ( به علت مشغله کاری نمیتونم سریع همه رو بزارم )

نظر

• سلام محسن جان پوزیشن امروزه خط زرد بالایی قله که قیمت لمسش کرد وپوزیشن بای فعال میشه ولی استاپ میخوره وقیمت برمیگرده دیروزهم همینطوری بود کجای کاراشتباهه ممنون میشم توضیح دهید.

نظر

• ببینید دوست من بنده از عکس شما چیزی نفهمیدم نه تونستم تایمش رو بخونم نه اینکه بفهمم خطوط قرمز چه نقشی دارند و اینکه این عکس مربوط به چه روزیه ؟ !
                                اما اگه منظور شما اینه که چرا استاپ خوردیم خب طبیعیه استاپ جزئی از زندگی یک تریدره !
                                خودم براتون از روز جمعه و پنج شنبه همین هفته دو عکس رو آماده کردم که براتون گذاشتم فکرکنم جواب سوال شما باشه .

عکس اول مربوط به روز 5 شنبه است چارت طلا در تایم 15 دقیقه :
                                خط زرد ساعت 9:30 بروکر که 11 ما میشه رو نشون میده خطوط بای استاپ و سل استاپ هم مشخصه شما بای تون فعال میشه و با 30 پیپ ضرر بسته میشه اما سل تون با 60 پیپ سود بسته میشه تا اینجا 30+ پیپ جلویین !

و اما عکس مربوط به جمعه :
                                چارت طلا 15 دقیقه ساعت 11 تهران .
                                بای شما فعال نشده و سل تون هم به سود رسیده مجموع 2 ترید 90+ پیپ !

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 07-27-2013, 09:40 AM

نظر

پردازش ...
                                X