اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
    اردر های امروز : 92/02/26

نتیجه اردر های امروز : 92/02/26

یورو به دلار : مثبت 0.40 سنت
    طلا :
    مثبت 67 پیپ معادل 27 دلار

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها
      آقا محسن خسته نباشید ,
      اگر قبل از باز شدن لندن , بازار High و یا Low قبلی را زد باز هم میتوانیم اوردر گذاری کنیم ؟

ارادتمند احسان ....
      عذر میخوام زمان ارسال پستها نزدیک به هم بود و جواب شما به تاخیر افتاد ..

ببینید دوست من اگر در ساعات اولیه بازار هم به نتیجه دلخواه ( سود روزانه بر طبق برنامه ) برسم دیگه ریسک نمیکنم و تا فردا فقط نظاره گر بازار هستم ( مثل امروز ) ولی چنانچه به سود روزانه نرسم در سشن آمریکا هم اردر گذاری میکنم .
      ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 05-16-2013, 01:00 PM
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

اردر های امروز : 92/02/30

نظر

با سلام

دوست عزیز به نظر شما سیستمی که میشه باهاش به سود رسید چیه؟ البته اینو میدونم که هر کسی خودش با تجربه ای که در مورد هر سیستمی داره میتونه با اون سیستم سود کنه و ممکنه سیستمی که شما با اون به سود میرسید من نتونم به سود برسم فقط میخواستم از تجربه شما استفاده کنم و دید شما رو از سیستمهایی که وجود دارد بدونم

با تشکر از شما دوست عزیز.
          poor

نظر

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
            با سلام

دوست عزیز به نظر شما سیستمی که میشه باهاش به سود رسید چیه؟ البته اینو میدونم که هر کسی خودش با تجربه ای که در مورد هر سیستمی داره میتونه با اون سیستم سود کنه و ممکنه سیستمی که شما با اون به سود میرسید من نتونم به سود برسم فقط میخواستم از تجربه شما استفاده کنم و دید شما رو از سیستمهایی که وجود دارد بدونم

با تشکر از شما دوست عزیز.
            سلام دوست من !
            به قول جناب .... به تعداد آدمهای روی زمین راههای رسیدن به خدا وجود داره ...
            چند وقت پیش یک دیگه هم مثل شما دوست عزیز این سوال رو مطرح کردن برای پاسخ به این سوال باید یکسری مطالب در مورد خودتون رو در نظر بگیرین ...
            به عنوان مثال ...
            - آدم عجولی هستین یا نه ؟
            - چقدر روی اعصابتون تسلط دارین تاکاسه ای به کوزه بخوره از کوره در میرین یا نه ؟
            - سن و سوادتون ؟
            - متاهل یا مجرد ؟
            - وضع مالیتون ؟
            - در روزچقدر میتونین وقت بزارین ؟
            - و هزارتا مورد دیگه
            البته من نمیخوام که جواب این سوالات رو بدونم مهم اینه که خودتون چقدر خودتونو میشناسین ؟ بسته به جوابهاتون میتونین بفهمید که آیا اصلا تریدر خوبی میشید یا نه ....
            بعد از همه اینها باید ببینید با کدوم تایم راحتترین
            بعد کدوم جفت ارز رو می پسندین ؟
            .............
            بعد از این باز کردن یه حساب دمو به مقداری که میتونین بعدا در ریل سرمایه گذاری کنین ( دموی 10000 دلاری باز نکنین در صورتی فقط میتونین 200 دلار شارژ کنین )
            تمرین در دمو با روشهای معقول ... توجه نکردن به حرف دیگران ( اشخاص یا شرکتها ) که مثلا فلان درصد در ماه میگیرند و از این حرفها
            بعد از اون که در روشی تسلط کافی پیدا کردین میتونین در ریل با کمترین حجم ممکن ترید واقعی رو تجربه کنین

دید من :
            بازار راه خودشو میره ( چند پست قبل هم گفتم ) اینکه از گذشته چارت آینده اش رو پیشبینی کنین مطمئن باشین به بیراهه رفتین
            در بازار پیش بینی مفهومی نداره ... شانس و اقبال یعنی کشک و دوق .... اتکا به روشهای دیگران و اکسپرت زهی خیال باطل ..... فقط و فقط بازار رو همراهی کن
            برای روشنتر شدن مطلب ....
            تو مسابقات ورزشی قایقرانی توی رودخانه های خروشان رو حتما دیدین هیچ کدومشون نمیخوان بر خلاف اب پارو بزنن و اگه متوجه شده باشین همه کاری میکنن که قایق در مسیر رودخانه حرکت کنه هیچ کس به فکرش نمیرسه که چون بیست متر قبل تخته سنگ بود باید بیست متر دیگه هم تخته سنگ باشه .. در اون لحظه فقط به این فکر میکنن که هر چه سریعتر قایق رو در مسیر رود خانه قرار بدن ....

متوجه شدین دوست من ..

نظر

سلام دوست من !
              به قول جناب .... به تعداد آدمهای روی زمین راههای رسیدن به خدا وجود داره ...
              چند وقت پیش یک دیگه هم مثل شما دوست عزیز این سوال رو مطرح کردن برای پاسخ به این سوال باید یکسری مطالب در مورد خودتون رو در نظر بگیرین ...
              به عنوان مثال ...
              - آدم عجولی هستین یا نه ؟
              - چقدر روی اعصابتون تسلط دارین تاکاسه ای به کوزه بخوره از کوره در میرین یا نه ؟
              - سن و سوادتون ؟
              - متاهل یا مجرد ؟
              - وضع مالیتون ؟
              - در روزچقدر میتونین وقت بزارین ؟
              - و هزارتا مورد دیگه
              البته من نمیخوام که جواب این سوالات رو بدونم مهم اینه که خودتون چقدر خودتونو میشناسین ؟ بسته به جوابهاتون میتونین بفهمید که آیا اصلا تریدر خوبی میشید یا نه ....
              بعد از همه اینها باید ببینید با کدوم تایم راحتترین
              بعد کدوم جفت ارز رو می پسندین ؟
              .............
              بعد از این باز کردن یه حساب دمو به مقداری که میتونین بعدا در ریل سرمایه گذاری کنین ( دموی 10000 دلاری باز نکنین در صورتی فقط میتونین 200 دلار شارژ کنین )
              تمرین در دمو با روشهای معقول ... توجه نکردن به حرف دیگران ( اشخاص یا شرکتها ) که مثلا فلان درصد در ماه میگیرند و از این حرفها
              بعد از اون که در روشی تسلط کافی پیدا کردین میتونین در ریل با کمترین حجم ممکن ترید واقعی رو تجربه کنین

دید من :
              بازار راه خودشو میره ( چند پست قبل هم گفتم ) اینکه از گذشته چارت آینده اش رو پیشبینی کنین مطمئن باشین به بیراهه رفتین
              در بازار پیش بینی مفهومی نداره ... شانس و اقبال یعنی کشک و دوق .... اتکا به روشهای دیگران و اکسپرت زهی خیال باطل ..... فقط و فقط بازار رو همراهی کن
              برای روشنتر شدن مطلب ....
              تو مسابقات ورزشی قایقرانی توی رودخانه های خروشان رو حتما دیدین هیچ کدومشون نمیخوان بر خلاف اب پارو بزنن و اگه متوجه شده باشین همه کاری میکنن که قایق در مسیر رودخانه حرکت کنه هیچ کس به فکرش نمیرسه که چون بیست متر قبل تخته سنگ بود باید بیست متر دیگه هم تخته سنگ باشه .. در اون لحظه فقط به این فکر میکنن که هر چه سریعتر قایق رو در مسیر رود خانه قرار بدن ....

متوجه شدین دوست من ..

با سلام بنده فقط میخواستم بدونم از نظر شما تو این همه سیستمهایی که موجود است کدام سیستم رو قبول دارید و نه هیچ.
              بازم ممنون از وقتی که گذاشتید و به جواب دیگران پاسخ میدهید.

با تشکر
              poor

نظر

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                با سلام بنده فقط میخواستم بدونم از نظر شما تو این همه سیستمهایی که موجود است کدام سیستم رو قبول دارید و نه هیچ.
                بازم ممنون از وقتی که گذاشتید و به جواب دیگران پاسخ میدهید.

با تشکر
                کلا سیستمهایی که بر پایه اندیکاتور نباشن خوبن . یعنی فقط بر پایه حرکت قیمت استوار باشند و فارغ از هر گونه پیشبینی و تحلیل باشند
                که البته نمیشه مستقیم اسم برد ..!!!

نظر

اردر های امروز : 92/02/30

نتیجه اردر ها : مثبت 5 دلار ( از طلا )
                  -----------------------------------------------
                  نتیجه اردر حساب ریل : مثبت 100 پیپ ( از طلا )

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 05-21-2013, 08:58 AM

نظر

اردر های امروز : 92/02/31 ( البته پزینش طلاش فعال شد )

نظر

نتیجه اردر حساب ریل : مثبت 67 پیپ ( از طلا ) 92/03/01

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 05-22-2013, 11:47 AM

نظر

سلام
                        ممنون از پست خوبتون
                        من فقط در ادامه تاپیک شما باید عرض کنم این سیستمی که شما معرفی کردید مشابه استراتژی ufxمیباشد با این تفاوت که که در اون استراتژی مووینگها روندو مشخص میکنند و پیوتها شکستهای هفتگی و ماهیانه و روزانه ان شالله پرسود باشید
                        پارسا

نظر

نوشته اصلی توسط parsa.pcm نمایش پست ها
                          سلام
                          ممنون از پست خوبتون
                          من فقط در ادامه تاپیک شما باید عرض کنم این سیستمی که شما معرفی کردید مشابه استراتژی ufxمیباشد با این تفاوت که که در اون استراتژی مووینگها روندو مشخص میکنند و پیوتها شکستهای هفتگی و ماهیانه و روزانه ان شالله پرسود باشید
                          پارسا
                          ممنون دوست من !
                          ولی مزیت این روش اینه که شما رو از قید و بند پیشبینی رها کرده و دست و پاتونو هم با اندیکاتورهای مختلف نمی بنده و با گرفتن سایز معقول میتونین با فراغ بال ترید کرده و سود کنید .

نظر

سلام مجدد ببینید دوست من ، من به هیچ عنوان از هیچ سیستمی نه دفاع میکنم نه اونو رد میکنم اگر بتونم ازش استفاده کنم که چه بهتر اگر نتونم نقضش نمیکنم میگردم ببینم من اشتباه میکنم یا اصلا به درد بخور نیست من سیستم
                            سودال رو خیلی خیلی میپسندم چون با اصل نفس بازار کار میکنه یعنی روند و شکست ولی در سیستم ufxکه من عرض کردم فقط یکسری پیووتهایی که ما باید به صورت دستی محاسبه کنیم این اندیکاتور به ما میده و دو مووینگ تند و کند برای ما روند و شکست رو مشخص میکنه بقیه داستان عین سودال باید دندون تیز کنی منتظر یک پوزیشن باشی
                            من تو عمرم نصیحت نکردم (من 35سال دارم) ولی میخوام عرض کنم به همه تریدهایی که از این پست پیغام منو میبینن هزار تحلیل یک پوزیشن و یک پوزیشن دو به یک حد سود به ضرر یعنی نت پرافیت صد در صد مثبت

نظر

پیروز باشید
                              پارسا

نظر

سلام دوستان
                                چند روزی به علت گرفتاری های شخصی نتونستم نتیجه تریدهامو بزارم ...
                                این عکس مربوط به روز پنج شنبه بوده که در حساب ریل گرفته شده ....
                                نتیجه : مثبت 70 پیپ از طلا

نظر

پردازش ...
                                X