اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
    مواقعی که متن پیام حاوی کلمات انگلیسی (و نه صرفا لینک یا ایمیل) است ، این خطا برای من صادر میشه. گفتم شاید کمکی بکنه. جناب فیاض عذر می خوام و لطفا بعد از برطرف شدن مشکل لطفا این پست رو هم پاک کنید.
    حق با شما بود اشکال در همون استفاده از حروف انگلیسی بود !! از مدیریت تقاضا دارم اگه امکان داره این مشکل رو حل کنید.
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• فردا دوستان آماده باشن یه حمله تمام عیار به بازار در پیشه
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نکات جالب برایترید به روش سودال
        1. هر روزممکن است تصمیمات بی شماری بگیریم، اما باید فقط یک اصل را اعمال کنید : آنچه قانون روش است. .

2. دائم فکر نکنید که بروکر یا نمودار ، دشمن شما هستند . وظیفه ی شما جنگ برای کسب سود است ، نه برعلیه آنها
        3. موفقیت خود را ستایش کنید و به خود پاداش بدهید .
        4. صبر و گذشت را تمرین کنید . بهترین تریدر ، فرصتهای زیادی را به خود می دهد و منتظر عکس العمل بازار می ماند.

5. هرگز خود را به این علت که ترید با ضرر بود تنبیه نمی کنیم . تریدر مسئول چگونگی رفتارچارت نیست.
        6.در این روش تا حد امکان قوانین کمتری وضع میشود . قوانین ساده و بدون استثناء هستند .
        7. ازاگر ، اما و .... پرهیزمیشود . این کار به ندرت کمک کننده و غالباً بسیار آسیب زاست .فقط های و لو شروع بازار لندن ملاک است.
        8. وقتی عصبانی هستید یا اگر بیش از حد خسته هستید اشکال ندارد. اردر با استاپ گذاشته و استراحت نمایید.
        9 . در یک روز خوب ، ممکن است نمودار شما را شگفت زده کند . در یک روز بد هم ممکن است چارت شما را شگفت زده کند . از شگفتی ها ، شگفت زده نشوید .خود را کنترل می کنیم.
        13. ناکامی ها ناشی از رفتارنمودار را به مدت طولانی به خاطر نمی سپاریم . هر تریدری ، باید که هر روزش را از نو شروع کند .

نظر

• سلام دوستان اردر های طلا ست شدن :

به موقع خدمت ارز ها هم میرسیم 11 به بعد

نظر

• ی ول فارکس فکتوری !! اسکنر چارت هم اضافه کرده

نظر

• با سلام و درود به شما آقای فیاض عزیز
              ابتدا جا دارد یک تشکر ویژه کنم از سیستم عالی و پر قدرت شما که بعد از سال ها آن را ادامه دادید ومطمئنن نتیجه ی چشمگیری هم داشته است.
              جناب آقای فیاض میشه لطفا در مورد تی پی و استاپ این پوزیشن طلای امروز اعدادش و بفرمایید و همچنین هنوز معیار تی پی و استاپ شما 30 پیپ استاپ و 60 پیپ تی پی است و آیا این عدد ثابت است و یا با موقعیت بازار تغییر می کند؟

با تشکر از زحمات شما
              برای موفقیت در بازار باید منطق بازار را همانطور که هست و پیش می رود درک کرد

نظر

• سلام
                من تازه با این سیستم آشنا شدم و هنوز تاپیک رو کامل نخواندم. میشه بفرمایید استاپ و تارگت این پوزیشن چقدر است؟
                ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط VAHIDFX نمایش پست ها
                  با سلام و درود به شما آقای فیاض عزیز
                  ابتدا جا دارد یک تشکر ویژه کنم از سیستم عالی و پر قدرت شما که بعد از سال ها آن را ادامه دادید ومطمئنن نتیجه ی چشمگیری هم داشته است.
                  جناب آقای فیاض میشه لطفا در مورد تی پی و استاپ این پوزیشن طلای امروز اعدادش و بفرمایید و همچنین هنوز معیار تی پی و استاپ شما 30 پیپ استاپ و 60 پیپ تی پی است و آیا این عدد ثابت است و یا با موقعیت بازار تغییر می کند؟

با تشکر از زحمات شما
                  نوشته اصلی توسط biabani نمایش پست ها
                  سلام
                  من تازه با این سیستم آشنا شدم و هنوز تاپیک رو کامل نخواندم. میشه بفرمایید استاپ و تارگت این پوزیشن چقدر است؟
                  ممنون
                  معمولا باید یک به دو باشه توی این تایم همون 60 به 30 خوبه اگه تایم بالاتر بره میتونین بیشتر بگیرین
                  البته اگه میخواین خیلی محتاطانه عمل کنین تریل 30 رو هم فعال کنین
                  ولی خداییش سیستم خوبیه فقط باید بهش پایبند باشین میتونین یه آمار هم بگیرین ببینین امسال ( 2014 ) چه جوری بوده
                  من از همین سیستم البته به سبکی دیگر در ارز هم استفاده میکنم که اگه انشالله سیگنال داد براتون میزارم شرمنده مرام دوستان هم هستم

نظر

• جناب titrerooz متاسفانه من نمیتونم پیام خصوصی بفرستم. ولی جواب شما خیر هست. این اسم مستعاره.
                    حالا میشه بفرمایید از کجا برای یادگیری سودال شروع کنم؟ و آیا فایل PDF داره یا نه؟ چون چند روز اینترنت ندارم.
                    ممنون

نظر

• بله پی دی افش هم توی تاپیک سودال هست منتها صفحه اش یادم نیست خودم هم دارمش پیداش کنم براتون آپ میکنم

اینم یه نمونه ار ارز :

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 01-19-2015, 01:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                        بله پی دی افش هم توی تاپیک سودال هست منتها صفحه اش یادم نیست خودم هم دارمش پیداش کنم براتون آپ میکنم

اینم یه نمونه ار ارز :

همین الان 25 پیپ تو سوده

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                          معمولا باید یک به دو باشه توی این تایم همون 60 به 30 خوبه اگه تایم بالاتر بره میتونین بیشتر بگیرین
                          البته اگه میخواین خیلی محتاطانه عمل کنین تریل 30 رو هم فعال کنین
                          ولی خداییش سیستم خوبیه فقط باید بهش پایبند باشین میتونین یه آمار هم بگیرین ببینین امسال ( 2014 ) چه جوری بوده
                          من از همین سیستم البته
                          به سبکی دیگر در ارز هم استفاده میکنم که اگه انشالله سیگنال داد براتون میزارم شرمنده مرام دوستان هم هستم
                          میشه روشتون و بفرمایید که با چه سبکی در ارز کار می کنید؟
                          برای موفقیت در بازار باید منطق بازار را همانطور که هست و پیش می رود درک کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط VAHIDFX نمایش پست ها
                            میشه روشتون و بفرمایید که با چه سبکی در ارز کار می کنید؟
                            بله چرا نمیشه ما اینجاییم برای ارائه سبک های سودده سودال ، یا هر چی که میخواین اسمشو بزارین فقط فرقش با طلا اینه که در جهت روند ترید میکنیم همون جریان هر طرف باد بره ما هم چهار شاخ میزنیم
                            به زودی جزئیاتش رو هم میگم

نظر

• سلام داداش خوشحالم برگشتی

نظر

• سلام
                                نتیجه ترید طلا چی شد؟ باید کنسل کنیم؟
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X