اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
    پزیشن های طلا ست شده بودن که تا اومدم بزارم سلش فعال شد و فعلا 11 پیپ تو سوده !

تبریک اقا محسن............... +60 پیپ البته تا بدین جا.......... اگه اقا محسنه که تا 90+ می ره
    .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
    معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
    Insta ID : freedomfromforex
    Skype ID : freedomofForex

نظر

• صبح دوستان به خیر...........

اینم تصویر آخرین خطوط حمایت مقاومت تو تایم 15 طلا 8 بهمن 92

وستان و اساتید نظرشونو بگن................ ایا خطوط خط چین محل مناسبی برای بای و سل استاپ هست یا خیر؟البته تو بای باید میزان اسپرد هم حساب بشه .............. منتظر نظر دوستان هستم

نظر

• فکر کنم اینجوری درست تره :

نظر

• بای فعال شد درسته؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
            بای فعال شد درسته؟!!!
            من که استاپ ....نوش جـــان کردم

نظر

• دوستان کجایید؟

نظر

• سلام
                تیتروز عزیز
                در رابطه با سیستم سودال 4 ساعته:
                1-بهتر نیست استاپو پشت کندلی قرار بدیم که شکست را انجام داده؟چون در نظر گرفتن سقف یا کف قبلی استاپو خیلی بزرگ میکنه که در اینصورت مدیریت سرمایه مشکل دار میشه و یا در این صورت باید از قید خیلی از معامله ها گذشت.(از آنجایی که در تایم 4 ساعته کندلها دارای اعتبار زیادی هستند اگر قرار باشه کندلی در خلاف کندل شکست تشکیل بشه کلا سیگنال بی اعتبار میشه به همین دلیل بهتره استاپو روی کندل شکست قرار بدیم)
                2-در صورتی که سقف یا کف چهارساعته همان سقف یا کف هفتگی باشه در این صورت حد سود کجاست؟(بهتر نیست حد سود 161% فیبو اکستنشن باشه؟)

ویرایش توسط Shaheen : https://www.traderha.com/member/12065-shaheen در ساعت 08-20-2014, 03:59 PM

نظر

• سلام به همه دوستای گلم

دوباره اومدم ولی نمیدونم چرا البته بیشترش به خاطر اینه که دلم براتون تنگ شده بود
                  حقیقتش خیلی دلم برای اون روزایی که با گرمی و شور و هیجان تاپیک مینوشتیم تنگ شده البته نمیدونم همون دوستان هنوز هستن یا نه ولی خیلی دلم میخواد دوباره همه جمع شیم دور هم و دوباره یه تاپیک گرم و شلوغ داشته باشیم
                  منتظرتونم

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• خب اینم از ترید اول صبحی که تا اومدم عکس بزارم بای فعال شد

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

خب اینم از ترید اول صبحی که تا اومدم عکس بزارم بای فعال شد
                      جناب استاد فیاض عزیز رسیدن بخیرآقا کجا گذاشتی رفتی؟؟؟؟؟؟؟تازه قرار بود روش مومیایی را بفرمایید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!جدا از بازگشت جناب عالی خوشحال شدم.تا نرفتی بگم یک ایمیلی --آدرسی --تلفنی ... اگر دوباره پست های خارج از عرف شروع شد ناراحت نشی بری. بنده که خیلی منتظرتون بودم.انشاالله دوباره تاپیک مسیر قبلی را پیدا کنه با ارزوی موفقیت وسلامتی برای شما وسایر دوستان

نظر

• سلام
                        آقا اسمی از مومیایی نبرید ،بزارید هرجور که آقای فیاض راحته عمل کنن.
                        آقای فیاض منتظریم عزیز.

نظر

• از لطف دوستان کمال تشکر را دارم
                          خدا رو چی دیدین یه وقت دیدین در لابه لای این تاپیک مومیایی رو هم گفتم !

البته روش مومیایی به این دلیل ارائه نشد که 90 درصد سیستم انتزاعی بود نه مکانیکی و منحصرا به تریدر بستگی داشت یعنی باید تریدر تصمیم به باز کردن پزیشن میگرفت و حد سود و ضرر هم قانون خاصی نداشت و بسته به شرایط و نوع جفت ارز فرق میکرد
                          مثل موینگ 100 نیود که بگیم آقا اگه بالای موینگ بسته شد بای و زیرش بسته شد سل بگیرین . متوجه شدین ؟ یک روش کاملا تریدر محور بود بنا براین نتونستیم ارائه اش بدیم پس خدای ناکرده فکر نکنین که حسودیمون شد که بگیم یا ترسیدیم شما هم سود کنین ! نه خدا شاهده این جوری نبود انشالله نکات مهمش رو در حین همین تاپیک عرض میکنم خدمتتون

نظر

خب اینم از ترید اول صبحی که تا اومدم عکس بزارم بای فعال شد

چرابای؟چه جفت ارزیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                              چرابای؟چه جفت ارزیه؟
                              ببخشید این چند وقت که نبودم حساب کار از دستم در رفته و یادم رفت بنویسم که ایشون همون طلای خودمون هست البته الان با ضرر 30 پیپی بسته شد و سل فعال شده چرا نداره فدات شم خب اردر بود فعال شد .

نظر

• فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

پردازش ...
                                X