اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کلاس گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آقای aligh سلام
    من یه بار دیگه یه درخواست میکنم با اینکه آقای آرمین لطف کردن و فایل هایی رو واسه یادگیری این روش در تاپیک گذاشتن
    اما اگه امکانش هست اجازه دسترسی به صحبتاتون در تاپیک خصوصی رو به دیگران که به این روش علاقه دارن هم ازش استفاده کنن
    به هرحال شما همیشه تجربیات و دانشتون رو در اختیار دیگران قرار دادین حالا واسه اینکه دیگه نیاز نباشه شما و دوستانتون دوباره زمان و انرژیتونو صرف این مطالب کنین اون تاپیک رو عمومی کنین
    البته اگه مایل هستین در هر صورت من میخوام این روش رو یادبگیرم هرچند روش تحلیل زیاد هست ولی این جالبتر و مشکل تر هست که هرکسی اونو بلد نیس
    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط tinask نمایش پست ها
      آقای aligh سلام
      من یه بار دیگه یه درخواست میکنم با اینکه آقای آرمین لطف کردن و فایل هایی رو واسه یادگیری این روش در تاپیک گذاشتن
      اما اگه امکانش هست اجازه دسترسی به صحبتاتون در تاپیک خصوصی رو به دیگران که به این روش علاقه دارن هم ازش استفاده کنن
      به هرحال شما همیشه تجربیات و دانشتون رو در اختیار دیگران قرار دادین حالا واسه اینکه دیگه نیاز نباشه شما و دوستانتون دوباره زمان و انرژیتونو صرف این مطالب کنین اون تاپیک رو عمومی کنین
      البته اگه مایل هستین در هر صورت من میخوام این روش رو یادبگیرم هرچند روش تحلیل زیاد هست ولی این جالبتر و مشکل تر هست که هرکسی اونو بلد نیس
      با تشکر
      من یک توصیه دوستانه به شما بکنم شاید اگر عمل کنید زندگیتون عوض بشه
      ببینید همون کسی که شما رو راهنمایی کرد و با این انجمن اشنا شدید منظورم خداوند است
      اگر قرار باشد یاد بگیرد حتما مسیر تازه ای رو برای شما باز میکنه حتما برای شما از در و دیوار مطلب راجع به به گن میرسه
      بقول مولوی
      اب کم جو تشنگی اور بدست
      تا بجوشد ابت از بالا و پست
      شما بقول معرف اونچیزی که رسیدی بهش یاد بگیر باقیش هم میرسه
      در ضمن جواب عزیزمون رو دوباره بخون
      وبعدش اون ویدیوها رو ببین و در یتویوب سرچ کن کلی مطلب پیدا میکنی
      ارادتمند شما

نظر

• اوکی حرفای شما درست ولی
        این که قرار باشه یادبگیرم یا نگیرم با خودمه اگه من جستجورو ادامه بدم اونوقته که سر راهش قرار میگیرم
        اون ویدئو هارو هم حتما میبینم یوتوب رو سرچ نکردم ولی تو سایت های دیگه خیلی گشتم
        دلیل درخواست دوبارم بخاطر اینه که اولا مطالبی رو که میخونم توسط افراد خیلی باتجربه گفته شده میشه روش حساب کرد که آموزش کاملی هست که مرحله به مرحله با تمرینات کامل و از پایه گفته شده
        بابت یوتوب هم ممنون

نظر

• تو پای به راه در نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت

نظر

• خدایی این همه یکی دوتا کردن ینی اخرش هیچ شد؟اینجا کلاس گن هست یا کسانی که فقط دوست دارن خودنمایی کنن.واقعا تاسف باره جمع کنید حداقل این پست را

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکالپر نمایش پست ها
              خدایی این همه یکی دوتا کردن ینی اخرش هیچ شد؟اینجا کلاس گن هست یا کسانی که فقط دوست دارن خودنمایی کنن.واقعا تاسف باره جمع کنید حداقل این پست را
              دوست من تیم گن و کلاس مجازی گن تقریبا 2.5 سال پیش تاسیس شد و نتیجه خوبی هم داشت ولی به دلیل سختی اموزش مجازی، کلاس به صورت حضوری و هم تشکیل شده است شما می توانید جهت ثبت نام http://edu.agahbroker.com/Calendar.html مراجعه کنید

موفق باشید

نظر

• سلام
                وقت همگی بخیر

تشکر فراوان به خاطر تلاش شما برای برگزاری کلاسهای گن
                من هم علاقه زیادی به علم گن دارم

ممنون میشم من رو به عنوان شاگرد بپذیرید

موفق و پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط mtf60 نمایش پست ها
                  سلام
                  وقت همگی بخیر

تشکر فراوان به خاطر تلاش شما برای برگزاری کلاسهای گن
                  من هم علاقه زیادی به علم گن دارم

ممنون میشم من رو به عنوان شاگرد بپذیرید

موفق و پیروز باشید
                  سلام
                  در کلاس حضوری ثبت نام کنید
                  دیگر کلاس مجازی تشکیل نمی شود
                  پست 126 مطالعه کنید

نظر

• ممنون به خاطر راهنمایی شما
                    ولی متاسفانه من شهرستان هستم و فرصت شرکت در کلاسهارو ندارم

نظر

• پس کتاب استاد قهرمانی مدرس دوره های گن را تهیه کنید

نظريه گن و الگوي قيمت زمان ، ناشر: دانش.پژوهان جوان

نظر

• با سلام
                        کلاس های حضوری کجا برگزار میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط احمدی نمایش پست ها
                          با سلام
                          کلاس های حضوری کجا برگزار میشه؟
                          کارگذاری اگاه

کلاس حضوری گن برگذار میشه

عبارت

کارگزاری اگاه /امورش رو سرچ کنید

به تقویم امورشی /میرسید و رمان برگزاری کلاس و غیره

نظر

• سلام دوستان عزیز من خیلی تازه هستم در این انجمن و یک سالی هست روی گن کار میکنم
                            حقیقتش کلاسای گن خیلی کم برگزار میشه در ایرن به دلیل پیچیدگی تئوریک و مدرسین حاذق کم،
                            این کلاسی که میخوام معرفی کنم بهتون که ثبت نام کردم و رفتم و راضی بودم مربوط به آقای علی قهرمانی است که کتاب "نظریه گن و الگوهای قیمت زمان" رو نوشتن و کارگزاری معتبر "آگاه" اون رو برگزار میکنه
                            و الان زمان ثبت نامش هم هست و تا آخر امسال گویا کلاس دارند...

لینک خرید کتاب: http://www.ketabforooshe.com/881-nazariye-gaan.html

لینک بروشور ثبت نام کلاس آقای علی قهرمانی: http://edu.agahbroker.com/Document/Brochure/950701.pdf

لینک جدول کلاسها: http://edu.agahbroker.com/Calendar.html

نظر

• نوشته اصلی توسط sidarta.sanjin نمایش پست ها
                              سلام دوستان عزیز من خیلی تازه هستم در این انجمن و یک سالی هست روی گن کار میکنم
                              حقیقتش کلاسای گن خیلی کم برگزار میشه در ایرن به دلیل پیچیدگی تئوریک و مدرسین حاذق کم،
                              این کلاسی که میخوام معرفی کنم بهتون که ثبت نام کردم و رفتم و راضی بودم مربوط به آقای علی قهرمانی است که کتاب "نظریه گن و الگوهای قیمت زمان" رو نوشتن و کارگزاری معتبر "آگاه" اون رو برگزار میکنه
                              و الان زمان ثبت نامش هم هست و تا آخر امسال گویا کلاس دارند...

لینک خرید کتاب: http://www.ketabforooshe.com/881-nazariye-gaan.html

لینک بروشور ثبت نام کلاس آقای علی قهرمانی: http://edu.agahbroker.com/Document/Brochure/950701.pdf

لینک جدول کلاسها: http://edu.agahbroker.com/Calendar.html

دوست عزیز باور کن برای سود عالی گرفتن از این بازار احتیاج به یاد گیری این همه روش های پیچیده و کلاس های مختلف گن و الیوت و ستاره شناسی و... نیست ببین میشه با سادگی تمام روی اکثر ارزها اینطور درست و در جهت،ترید کرد بدون هیچی اندیکاتوری و روش های مختلف پیچیده
                              فایل های پیوست شده
                              ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 09-11-2016, 11:57 AM

نظر

• برای ثرمتمند شدن نیاز هست منتها نه به این شکلی که در این تاپیک دنبال شده
                                Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                                There is also a time to buy and a time to sell
                                !

Rocco fund
                                13:21 26.12.2016

نظر

پردازش ...
                                X