اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کلاس گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    من هم دقیقه 95 اومدم. فولاد -هفتگی از اول سال
    2009foolad w.jpg

نظر

• سلام و عرض ادب
      شب بخیر
      عذر خواهی میکنم آخر وقت شد منزل نبودم آپلود کنم تازه رسیدیم خسته و کوفته جاتون خالی

این هم خدمت شما

چارت روزانه طلا هست بخاطر اینکه با قیمت اونس انس خاصی دارمکلا چارت طلا رو دوست دارم
      در مورد طریقه رسم نمودار
      به این گونه بود که حداقل و حداکثر قیمت رو تو یه بازه زمانی بدست آوردم
      به نسبت مساوی تقسیم کردم.
      قیمت ها رو هم از روی متا اکسپورت گرفتم تو نوت پد از روی نوت پد رسم کردم
      چارت رو هم ندیدم
      در کل تجربه ی جالبی بود. داره میریزه آدم همچین ریزش رو حس میکنه میکشی اصن یه فاز دیگه ای میده. با دقت بخوای رسم کنی کار ساده ای نیس
      مرسی از همه بزرگواران - میلاد
      ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-23-2013, 12:29 AM

نظر

• اساتيد پس كي درس را شروع مي كنيد؟ امروز 2 مرداد شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط jabcmk نمایش پست ها
          اساتيد پس كي درس را شروع مي كنيد؟ امروز 2 مرداد شد.
          با سلام خدمت شما

داداش صبح بخیر! دیر اومدی ته دیگش هم خوردن!!

قرار بود دوستانی که مایل به این کار هستن یه چارت دستی بکشن و قرار بدن و تا 31 تیر هم فرصت داشت.
          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• سروران بزرگواران اساتيد علما . . . امروز 5 مرداد 92 شد پس كي ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jabcmk نمایش پست ها
              سروران بزرگواران اساتيد علما . . . امروز 5 مرداد 92 شد پس كي ؟؟؟؟؟؟؟؟
              دوست عزیز
              شروع شده مباحث.
              تشریف نداشتین شما گویا. آرش جان در پست قبلی هم اشاره کردن.
              قرار بود تا پایان تیر دوستان برای شرکت تو کلاس یه چارت بکشن که دوستانی هم که گذاشتن الان در مباحث شرکت دارن.
              ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-27-2013, 07:44 PM

نظر

• با عرض سلام و ادب خدمت دوستان دوره گن کجا شروع می شه من خیلی دوست دارم این دوره رو ببینم ما کی دیر اومدیم چه کار کنیم یه ارز رو بکشیم میشه توی دوره شرکت کرد بچه ها یه فکری به حال ما هم بکنید اگر د یر اومدیم خودمون رو می رسونیم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

نظر

• سلام خدمت aligh
                  من 26 سالمه و خیلی علاقه دارم روش گن رو یاد بگیرم ، ریاضیاتم بدک نیست ، دو سه تا فرمولی بلدم ، میخواستم شروع کنم به یادگیری ممنون میشم توضیح بدید چیکار کنم از کجا شروع کنم ، آیا کلاس آموزشی میگذارید ، چون تو سایت دیدم کلاس گذاشته بودید میخواستم ببینم دوباره کلاس برگزار میکنید یا نه ؟
                  ممنون میشم راهنماییم کنید
                  از قبل از زحماتتون کمال تشکر را دارم.
                  با تشکر
                  علی

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                    دوست عزیز
                    شروع شده مباحث.
                    تشریف نداشتین شما گویا. آرش جان در پست قبلی هم اشاره کردن.
                    قرار بود تا پایان تیر دوستان برای شرکت تو کلاس یه چارت بکشن که دوستانی هم که گذاشتن الان در مباحث شرکت دارن.
                    دوست عزیز سلام
                    واقعا حیف شد که با این فرم دیر آشنا شدم .
                    افسوس و صد افسوس

حال راهی نیست که ما از مطالب ارائه شده در کلاس اطلاع پیدا کنیم .

نزارید حسرت بدل بمونیم
                    .....
                    اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

Telegram : @ImHere62

أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

• جناب aligh
                      هر کاری بگید من انجام میدم ، دستی نمودار میکشم و ... فقط شما منت بر سر ما بزارید و آموزش بدهید من به شخصه هر کاری میکنم.

نظر

• سلام خدمت aligh
                        میخواستم روش گن رو یاد بگیرم ، درخواست دارم کمکم کنید ، ممنون میشم.
                        هر کاری بگید انجام میدم.

نظر

• سلام به همگی
                          من تازه عضو این انجمن شدم یکی از هدف هام یادگیری روش گن هست ولی مثله اینکه این تاپیک
                          رو نصفه رها کردین یا شایدم طوری برگزار شده که ما نمیتونیم الان استفاده کنیم
                          این طور هم که معلومه هیچکدوم از مدیران به تازه واردایی
                          که درخواست راهنمایی برای یادگیری این روش دادن رو پاسخگو نیستن
                          همینطور که بیشتر با این انجمن آشنا میشم میبینم
                          معمولا تاپیک های آموزنده رو نیمه کاره کنار گذاشتن و ادامه ندادن
                          خیلی بده که موضو رو گذاشتین چندین صفحه از بحث مدیران هم هست
                          همین که به قسمت های مهم میرسیم بحث تموم مییشه
                          بهتر تاپیک هایی که مطلبی توشون نیست رو مدیران خود تاپیک کلا حذف کنند
                          که انقدر مارو دنبال بحث های پوچ نکشونند
                          با تشکر
                          ویرایش توسط tinask : https://www.traderha.com/member/15365-tinask در ساعت 04-25-2014, 02:34 AM

نظر

• با سلام به دوستان

مثل اینکه دوستانی که جدیدا این تاپیک را ملاحظه کردند شاید کمی برایشان سو تفاهم ایجاد شده و بعضی هم درخواست دوره ههای گن را داشتند . که شاید لازم بود که زودتر یک توضیحی در این خصوص میدادم

در سال گذشته بسیاری از دوستان تقاضای تشکیل دوره های گن را داشتند
                            همان زمان هم برای دوستان توضیح دادم که کاری سخت و طولانی مدت است با توجه به اینکه مطالب همه قرار است در فضای مجازی طرح شود که شاید به نوعی برای ما تجربه جدیدی بود
                            با توجه به زمان بسیار محدودی هم که برای اینکار داشتیم در نهایت به اصرار دوستان شروع کردیم
                            در ابتدا قرار شد که برای ورود به گروه دوستانی که واقعا علاقمند هستند نموداری را ترسیم و ارسال کنند که متاسفانه در همین ابتدای کار تعداد افرادی که این کار را انجام دادند و حاضر شدند که در دوره
                            شرکت کنند از تعداد انگشتان دو دست هم کمتر بود .
                            خوب دوره بصورت یک تاپیک خصوصی در همین فروم شروع شد و در ابتدای کار با همه دوستان قرار گذاشتیم که در هر مرحله از کار اگر هریک از دوستان نتواند با گروه همراه بشود از همراهی با گروه معاف شود
                            که این مسیر ادامه داشت تا ..... بالاخره یکی دوهفته قبل بعد از حدود ده ماه کار تقریبا کار دوره را فقط با چهار نفر در به اتمام رساندیم .
                            خوب نتیجه ای که من میگرم این است که ایا منطقی است برای سرمایه های کوچک و معاملاتی با سود کم اینقدر انرزی و وقت برای تحلیل ان بگذاریم و یا اینکه می توان از روش های ساده تر معمول هم استفاده
                            کرد .
                            چون من فکر میکنم وقتی قرار است که برای انجام یک معامله چنین انرزی و وقت زیادی برای تحلیل ان گذاشته شود باید مبلغ ان معامله و سود حاصله توجیح جنین وقت و انرزی را داشته باشد
                            در غیر اینصورت استفاده از روش های معمول معاملاتی شاید خیلی مناسب تر باشد .
                            نتیجه اینکه با توجه به تجربه قبلی شروع چنین کلاس را زیاد مناسب نمیدانم .
                            با توجه به پیشنهاد بسیار به جای یکی از دوستان هم در اینده نزدیک این تاپیک بسته خواهد شد .
                            یا تشکر از توجه همه دوستان
                            زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• نوشته اصلی توسط tinask نمایش پست ها
                              سلام به همگی
                              من تازه عضو این انجمن شدم یکی از هدف هام یادگیری روش گن هست ولی مثله اینکه این تاپیک
                              رو نصفه رها کردین یا شایدم طوری برگزار شده که ما نمیتونیم الان استفاده کنیم
                              این طور هم که معلومه هیچکدوم از مدیران به تازه واردایی
                              که درخواست راهنمایی برای یادگیری این روش دادن رو پاسخگو نیستن
                              همینطور که بیشتر با این انجمن آشنا میشم میبینم
                              معمولا تاپیک های آموزنده رو نیمه کاره کنار گذاشتن و ادامه ندادن
                              خیلی بده که موضو رو گذاشتین چندین صفحه از بحث مدیران هم هست
                              همین که به قسمت های مهم میرسیم بحث تموم مییشه
                              بهتر تاپیک هایی که مطلبی توشون نیست رو مدیران خود تاپیک کلا حذف کنند
                              که انقدر مارو دنبال بحث های پوچ نکشونند
                              با تشکر
                              http://www.mediafire.com/download/2r...rjad.part1.rar
                              http://www.mediafire.com/download/ja...rjad.part2.rar
                              http://www.mediafire.com/download/pb...rjad.part3.rar
                              http://www.mediafire.com/download/b4...rjad.part4.rar
                              با سلام
                              برای شما یک سمینار از اقای قرجاد مدرس اون هستن قرار میدم تا بیشتر اشنا بشین
                              در ضمن باید کل 4تا دانلود بشه و یکبار همه شان از زیپ خارج بشه
                              امیدوارم بدرد شما بخوره و به نوبه خودم خیر مقدم میگم ورود شما به این فروم رو
                              ارادتمند فروهر

نظر

• خیلی ممنون آقا آرمین
                                اینا هم میتونن واسه من خوب باشن هم بچه های جدیدالورود دیگه

نظر

پردازش ...
                                X