اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    خدمت شما

دانلود
    سلام.

دوستان لطفا کسی در مورد مسیر نصبش راهنمایی کنه من تو قسمت اندیکاتور نصب میکنم ولی توی متا 5 نمیتونم رانش کنم.

ممنون.
    .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
      خدمت شما

دانلود

مشکلم اندیکاتور نبود
      با نویسنده اش کار داشتم که متاسفانه ایمیلش هم در mql4 نگذاشته
      یک ایرادی به نظر من داشت خواستم با خود ایشان مطرح کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
        سلام.

دوستان لطفا کسی در مورد مسیر نصبش راهنمایی کنه من تو قسمت اندیکاتور نصب میکنم ولی توی متا 5 نمیتونم رانش کنم.

ممنون.
        سلام

اگر از صحت مسیر پوشه مربوطه مطمئن هستید و فقط با این اندیکاتور مشکل دارید ، مراحل لینک زیر را امتحان کنید . شاید مشکل مشابه باشه

http://forum.broker-fa.com/f59/%D8%B...42/#post121743
        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• با سلام. لطفا اگه میشه طرز کار با اندیکاتور tzpivots رو آموزش و توضیح بدین. ممنون

نظر

• زمستانی دیگه هم تموم شد

چقدر سریع

ساعتهای اروپا و آمریکا تابستانی شدند(البته با تاخیر اعلام میشه!)

لندن 1gmt+
            نیویورک 4gmt-

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
              زمستانی دیگه هم تموم شد

چقدر سریع

ساعتهای اروپا و آمریکا تابستانی شدند(البته با تاخیر اعلام میشه!)

لندن 1gmt+
              نیویورک 4gmt-
              پیام عزیز امیدوارم هر کجا هستی شاد و سلامت و سر بلند باشید.

تایستان هم سپری شد.

لندن 0gmt
              نیویورک 5gmt-

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                اندیکاتور پیوت کاستوم که خطوط باریکتر شده اند و رنگ خطوط پیوت قابل تنظیم است(برای تمهای روشن رنگ دیفالت مناسب نبود)
                فکر کنم در عکسها دیدم که دوستان قبلا یه تغییراتی در اندیکاتور داده اند اگر ورژن جدیدی از اندیکاتور دارید ،بنده را بی نصیب نگذارید!
                http://hotfile.com/dl/140843126/4b54...(new).zip.html
                سلام، احتمالا کسی این فایل رو داره مجدد آپلود کنه؟
                نظر

• نوشته اصلی توسط yahya_a نمایش پست ها
                  سلام، احتمالا کسی این فایل رو داره مجدد آپلود کنه؟
                  اندیکاتور پیوت کاستوم
                  در تمپلیتی که در پست زیر گذاشتم تغییرات لازم داده شده...
                  http://forum.broker-fa.org/f44/%D8%A...tml#post154919

نظر

• کتاب
                    Pivots
                    ,
                    Patterns
                    , and Intraday Swing Trades

کتابی است که اخیرا در سال 2014 توسط انتشارات جان ویلی منتشر شده است

http://www.4shared.com/office/OzYGHj...ntraday_S.html

نظر

• آیا دوستان گرامی نسخه ای از اندیکاتور پیوت را در اختیار دارند که تنظیمات آن بگونه ای باشد که بتوان فقط خطوط اصلی پیوت ( روزانه هفتگی و ماهانه ) را روی چارت داشت ؟ بدون R ها و s ها ؟
                      ویرایش توسط esfandiyar : https://www.traderha.com/member/9885-esfandiyar در ساعت 10-26-2015, 10:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
                        آیا دوستان گرامی نسخه ای از اندیکاتور پیوت را در اختیار دارند که تنظیمات آن بگونه ای باشد که بتوان فقط خطوط اصلی پیوت ( روزانه هفتگی و ماهانه ) را روی چارت داشت ؟ بدون R ها و s ها ؟
                        این اندیکاتور این قابلیت رو داره. در تنظیماتش می تونید به دلخواه خودتون sr هفتگی و ماهانه و روزانه رو حذف کنید.
                        نظر شخصی خودم اینه sr های ماهانه رو اصلا حذف نکنید. در 70 درصد مواقع شاهد عکس العمل قیمت در نزدیکی sr های ماهانه بودم.
                        از همین r1 ماهانه بود که eurgbp در حدود 320 پیپ ریزش کرد!

فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 10-27-2015, 09:09 AM
                        انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                          این اندیکاتور این قابلیت رو داره. در تنظیماتش می تونید به دلخواه خودتون sr هفتگی و ماهانه و روزانه رو حذف کنید.
                          نظر شخصی خودم اینه sr های ماهانه رو اصلا حذف نکنید. در 70 درصد مواقع شاهد عکس العمل قیمت در نزدیکی sr های ماهانه بودم.
                          از همین r1 ماهانه بود که eurgbp در حدود 320 پیپ ریزش کرد!

بخاطر قرار دادن این اندیکاتور و همچنین نکته ای که ذکر کردید تشکر میکنم .

نظر

• سلام.
                            در سایت تریدینگ ویو اندیکاتور پیوت پوینت انواع پیوت ها را دارد.اگر امکان ضبط ویدئو آموزشی به صورت کامل در همین تاپیک بود خیلی عالی میشد.فضای کاربری تریدینگ ویو خیلی عالی هست.

نظر

• تریدینگ ویو یکی از محبوب‌ترین سایت‌های جهان برای تحلیل گران بازارهای مالی است. امکانات فوق‌العاده‌ این سایت تمامی نیاز‌های شما در تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را برآورده می‌سازد. شما می توانید با پرداخت ۶۰تا۸۰ درصد مبلغ واقعی ،صاحب اکانت های اصلی (نه تریال!!) این سایت شوید.
                              تریدینگ ویو پریمیوم
                              <a/>تریدینگ ویو پریمیوم<"a href="www.tradingviewpremium.ir>

نظر

• www.tradingviewpremium.ir

نظر

پردازش ...
                                X