اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

شب همه شب نشینان خوش .
    اولین پزیشن نسبت به چیز های که فرا گرفتیدَم تو این دو روز یک پزیشن با ریسک دوزاری گرفتیم تا صبح بجای صبحانه TP صرف کنیم.

شب خوش .دوستان.

نظر

درود بر هم رفقا

اینم دشت اولم از سیستم خوشمزه شبکاری......ما که شبکاری داریم اینم روش......!!!

من با تکیه بر کف ایجاد شده قبل از اتمام بازار لندن وارد خرید شدم با حد سود باز و تریلینگ 20 پیپی....

فقط یک سوال: تو آلپاری وقتی میریم تو قسمت انتخاب مقدار تریلینگ رقمهای بالا مثل 215 و 350و ... داره...!!! من بخوام 20 پیپ بزارم فکر کنم بخاطر 5 رقمی بودن اعشار نرخ یورو دلار باید بزارم 200 درسته؟
      رفقا هرکی بلده لطفا راهنمایی کنه....
      ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-31-2012, 01:41 AM
      Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
        درود بر هم رفقا فقط یک سوال: تو آلپاری وقتی میریم تو قسمت انتخاب مقدار تریلینگ رقمهای بالا مثل 215 و 350و ... داره...!!! من بخوام 20 پیپ بزارم فکر کنم بخاطر 5 رقمی بودن اعشار نرخ یورو دلار باید بزارم 200 درسته؟ رفقا هرکی بلده لطفا راهنمایی کنه....
        درود طاها جان درسته ، وقتی قیمت 5 رقمی باشه ، تریل هم یه رقم بهش اضافه میشه .یعنی برای تریل 20 تایی باید عدد 200 را انتخاب کنیم .
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام صبح همگی بخیر و شادی
          ترید اول ما با 25pip بستم(با تشکر ازجناب یزدی) ولی سوالی برام پیش اود اینکه ساعت باز گشایی و بستن بازار لندن مگه یک تایم مشحص نیست؟ که فاصله زمانی 7 تا 8 صبح ایرانه چرا یک ساعت فاصله داره؟یا بسته شدن بازار لندن 8 تا 10 شب رو جناب یزدی در نظر گرفتن ؟فاصله 2 ساعته چرا؟
          یا شاید هم سقف و کف رو تا 1 یا 2ساعت قبل از بستن لندن بوجود میاید؟آقا یزدی منتظر جواب می مانم.
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

دیشب استرالیا سل کردم استاپ خورد.

سامان جان منظور سعید یه بازه زمانیه .

دوستانی که یورو دیشب بای کردند دلیلش را بگند ممنون میشم . چون بعد از بازار لندن من که پیوت مینوری خاصی نمیبینم . اون پیوت کفی هم که هست مال سشن لندنه
            ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 07-31-2012, 08:16 AM
            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

سلام و صبح به خیر خدمت دوستان

ببخشید من دیروز و دیشب فرصت کافی برای حضور نداشتم و این چند روزه کمی گرفتارم و گاه به گاه موفق به سرکشی میشم اگر در جواب دوستان تاخیری بوجود میاد عذر خواهی میکنم .
              ابتدا در مورد سوال سامان عزیز باید عرض کنم که منظور ما از زمان محدوده زمانی است که در آن محدوده به دنبال فرصت های مناسب برای ورود میگردیم و صبح فردا هم با توجه به اینکه روند اصلی بازار معمولا" با باز گشایی بازار لندن شروع میشه پس سعی میکنیم تا قبل از ورود به بازار لندن و ایجاد روند اصلی اقدام به بستن پوزیشن کنیم حال چه به تی پی رسیده باشیم و یا نرسیده باشیم .

اما درمورد تصاویر دیشب نکاتی هست که باید به آن اشاره کنم اما قبل از آن سوال خوبی آقا مسعود داشتند هر کدام از دوستان دیدگاه خودشان را نسبت به گرفتن پوزیشن بیان نمایند تا با دوستان دیگه به یک جمع بندی برسیم و سپس نکات قوت و ضعف را با هم بر رسی نماییم .

موفق و پایدار باشید
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

درود بر همگی رفقا
                صبح همگی بخیر و خوشی

معامله خرید یورو دلار که دیشب وارد آن شدم با 37 پیپ سود بستم.

نوع معامله: خرید

نوع ورود: دستی 1.22450

حد سود: 1.22650 (در این معامله نزاشتم)

حد ضرر: 1.22251 منهای (10+3 پیپ زیر آخرین سویینگ) = 1.22121

نوع خروج: دستی 1.22834 (با تریلینگ 20 پیپ)

دلیل ورود: با توجه به Low روز قبل و اتمام بازار لندن و برگشت از این Low در سسشن لندن و قدرت کم کندلی برای نزول با این تفکر وارد شدم که خارج از سسشن لندن دیگر قدرت کافی برای زذن این Low را نخواهد داشت و میتوان وارد معامله شد.(سعی کردم ساده تحلیل کنم- امیدوارم درست بوده باشه)

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-31-2012, 09:44 AM
                Think / Act / Enjoy

نظر

با سلام خدمت دوستان

نکاتی در پوزیشن گیری حائز اهمیت است و باید رعایت شود

1- روند حرکتی میان روز می باشد که حتما" دارای رود حرکتی مناسب بوده باشد یعنی حضور خریداران و یا فروشندگان در رونذ ملموس باشد که در پایان روز با بسته شدن پوزیشن های همسو باروند ریورس مورد نظر ایجاد گردد. پس در طی روز با بررسی جهت ارزها به شناسایی بهترین ارز جهت پوزیشن گیری میپردازیم

2- توجه به این نکته که اکثر روند های داخل سشن لندن یا در پایان سشن و یا خارج از سشن ابتدای سشن آمریکا بسته میشوند پس دیدگاه خود را بر این اساس قرا خواهیم داد که به دنبال موقعیت در خارج از سشن لندن میگردیم . و چنانچه آخرین کف و یا سقف ما داخل سشن لندن ایجاد گردد در خارج از سشن منتظر تایید آن می مانیم و در صورت ایجاد اقدام به گرفتن پوزیشن میکنیم .

3- همانطور که در پستهای قبل هم عنوان کردم چنانچه که و یا سقف ماژوری در پایان روز برای ما ایجاد گردد 99% روند قادر به شکست آن نخواهد بود شاید در حد 2 الی 3 پیپ هم بتونه داخل آن نفوذ کند اما قادر به شکست آن نخواهد بود .

خوشبختانه جناب سامان و طاها عزیز با درک درست از روند قالب بر بازار تونستن از فرصت به دست آمده استفاده بهینه را داشته باشند و ای کاش تصویری از نحوه گرفتن پوزیشن دوست خوبم بالکوفسکی هم در اختیار داشتیم تا با بررسی آن متوجه ضعف پوزیشن و علت استاپ خوردن را میدیدم . به دلیل عدم امکان دسترسی به چارت متاسفانه قادر به گرفتن عکس و تحلیل و بررسی بر روی آن برایم مقدور نمی باشد . اما در نگاهی که سحرگاه امروز به aud داشتم روز گذشته دارای روند قدرمند و جالبی نبوده که بتونه ریورس مناسبی در بر داشته باشه .

در پست بعد با استفاده از تصویر جناب طاها به ذکر چند مورد میپردازیم

موفق باشید
                  ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 07-31-2012, 11:29 AM
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

با سلام و درود

در ایتدا اشاره ای به کلام استاد ارجمندم جناب آقای آزادی داشته باشم که میفرمایند یک تریدر باید با یک ذهن خلاق به بازار نگاه کنه و دید بازاری پیدا کنه . در تصویر زیر همانطور که مشاهده میکنید بازار تمام روز در یک روند نزولی چیزی حدود 80 پیپ را طی کرده و اگر توجه نمایید از روز قبلش هم حدود 80 پیپ را در نزول قرار داشته یعنی جمعا" حدود 160 پیپ نزول نموده گرچه همان 80 پیپ روزانه هم میتونه برای ایجاد موقعیت مناسب باشه اما هر دو روند میتونه مهر تاییدی بر یک ریورس مناسب باشد پس فکر کردن به ریورس دور از ذهن نمیتونه باشد . پس با این دید به جستجوی موقعیت میگردیم .

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میشود بازار در اواخر سشن لندن اقدام به زدن یک کف مینماید که با کمی دقت میتونیم متوجه بشیم که کف مورد نظر پایین تر از کف روز قبل به ثبت رسیده پس تصور اینکه این کف بتونه کف اصلی باشد دور از ذهن نیست حال با کمی تامل میبینیم که در فواصل زمانی مختلف اقدام به زدن کف های مینوری بالاتر از کف اصلی می نماید که با شماره های 1 و 2 و3 موقعیتهایی را برای ورود به پوزیشن بای را برای ما مهیا کرده با این دید که نمودار دیگه قادر به شکست کف ماژوری من نخواهد بود . بهترین شرایط بای را فراهم میسازد .

امیدوارمدوستان با کمی دقت و تمرین در حسابهای دمو بتونن ذهن ودید خود را نسبت به شناسایی موقعیت باز نمایند .

موفق و موید باشید

[IMG][/IMG]
                    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 07-31-2012, 12:53 PM

نظر

سلام سعید عزیز . ممنون از توضیحات خیلی خوبت . این عکس استرالیا است .اگه روش توضیح بدی ممنون میشم . البته دیروز روند دک و درستی نداشت استرالیا .

مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

با سلام و درود خدمت جناب بالکوفسکی عزیز

ممنون از تصویر قرار داده شده , ابتدا یک نکته را دوباره خاطر نشان کنم تا توضیحات را بر روی خود تصویر بیان نمایم . همانطور که در پستهای قبل اشاره شد ارزهای AUD , NZD, JPY از جمله ارزهایی هستند که با گشایش بازار سیدنی و توکیو شروع به واکنش می نمایند پس برای این ارزها ملاک سرگشی به پوزیشن و بستن آنها باید تا ساعت 3 جی ام تی باشد قبل از ایجاد روند اصلی بازار . و همانطور که خود شما هم اشاره کردید AUD روز گذشته دارای حرکت خوب و قابل توجهی نبوده اما باز مع الوصف سعی کردم دیدگاه به پوزیشن بای و سل را در تصاویر در حد امکان توضیح دهم

[IMG][/IMG]

موفق و موید باشید

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                          آقا یزدی شب بخیر
                          من رو طلا هم پی گیری کردم این حالت 70% ایجاد میشود آیا شما رو طلا هم تجربه استراتژی شبانه دارید؟
                          فکر کنم کمی در زمانش با ارزها فرق میکنه ، نظر شما چیست؟
                          با تشکر
                          با سلام جناب سامان عزیز

من به شخصه بر روی طلا سیستم شبانه کار نکردم به دلیل اینکه طلا دارای گامهای بلندی می باشد و حرکاتش در تمام سشن بازار میتونه روند دار باشه به همین دلیل از استاپ لاس بیشتری باید استفاده بشه که در این صورت مسئله دیسک به دیوارد زیر سوال میرود . ما در این سیستم به دنبال موقعیتهای شبانه امن و مطمئن هستیم به همین دلیل اقدام به تجربش هم نکردم .

موفق و پایدار باشید

نظر

سعید جان فوق العاده ای

پیش به سوی موفقیت دست به دست هم...............
                            Think / Act / Enjoy

نظر

سعید جان روزت بخیر و شادی باشه
                              روش پوزشن دیشب من این موارد بود:
                              1-ساعت 8 شب موج به پیوت هفتگی رسیدو نتونست بشکنه و ایستاد.
                              2-در تایم 5 دقیقه یک 123 صعودی ایجاد شد(کفهای بالاتر )
                              3-در تایم 1 دقیقه هایر های بالاتر ایجاد شد
                              4-عبور قیمت از 61% فیبو پروجکشن استراتژی 123 عبور کرد دل بر صعود حداقل تا 127% و بعد161%
                              5-خلاف جهت جدول نزولی آقا نیما بود پس ریتریس صعودی
                              دوست دارم بدون پوزش حتی
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

نوشته اصلی توسط barcelona نمایش پست ها
                                سعید جان فوق العاده ای

پیش به سوی موفقیت دست به دست هم...............
                                نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                                سعید جان روزت بخیر و شادی باشه
                                روش پوزشن دیشب من این موارد بود:
                                1-ساعت 8 شب موج به پیوت هفتگی رسیدو نتونست بشکنه و ایستاد.
                                2-در تایم 5 دقیقه یک 123 صعودی ایجاد شد(کفهای بالاتر )
                                3-در تایم 1 دقیقه هایر های بالاتر ایجاد شد
                                4-عبور قیمت از 61% فیبو پروجکشن استراتژی 123 عبور کرد دل بر صعود حداقل تا 127% و بعد161%
                                5-خلاف جهت جدول نزولی آقا نیما بود پس ریتریس صعودی
                                دوست دارم بدون پوزش حتی
                                سلام خدمت سامان و طاهای عزیز

جا داره از آقا سامان تشکر کنم بابت دید بسیار قشنگی که به نمودار داشتن و تحلیل قشنگی که ارائه کردن و
                                جایی برای حرف من نیست چون نتیجه این دیدگاه را صبح امروز همه دیدن .
                                امیدوارم که بقیه دوستان هم بتون از این موقعیتهایی که ایجاد میشود بهرمند شوند .
                                طاها جان حتما" باید دست به دست هم دهیم تا کنیم ایران خود آباد .
                                امشب هم متاسفانه من نیستم که بتونم در کنار شما عزیزان از چارت استفاده کنم اما باید بگم که با توجه به روند امروز بازار
                                در آخر وقت لندن حتما" میتونید موقعیتهای خوبی را شکار کنید gbpusd , eurusd, , usdcad برای امشب میتونند موقعیتهای خوبی ایجاد کنند
                                پس حتما از نظر دور نکنید . امیدوارم که فردا بتونید پیپهای خوبی داشته باشید.

موفق و پایدار باشید

نظر

پردازش ...
                                X