اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان من خودم اسمش رو گذاشتم نیروهای همفاز.شما هر اسم دیگه ایی دوست دارید روش بزارید.ما برای اتمام روند نزولی باید از نیروی هم فاز نیروی صعودی استفاده بکنیم.یعنی برای تشخیص اتمام موج نزولی از تعداد کندل موج صعودی یعنی عدد 38 استفاده بکنیم.و مووینگ 38 را روی چارت می اندازیم.
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

http://pcmupload.traderha.com/uploa...1868182051.rar
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوست عزیز در عکس جدید علت تغییر اعداد کندل چی هست؟

نظر

از دوستان میخوام برند روی چارت مربوطه و بگند که این روند قدرتمند صعودی کی تموم میشه؟؟/
          و یک نکته بسیار زیبا داره محبت کنند این نکته زیبا رو بگند؟/

دوستان لطف کنند جواب بدند تا برای بنده هم انگیزه ایجاد بشه؟/

باور کنید داره رازهایی رو براتون روشن میکنم که خیلی براش زحمت کشیدم....
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

امیر جان دلیل خاصی نداره عکس اول یک مقدار ایراد داشت.
            کندل رو اشتباهی در نظر گرفته بودم در عکس دوم تصحیحش کردم.

از توجهتون متشکرم.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

وقوع واگرایی و کم شدن تقاضا............

نظر

نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
                وقوع واگرایی و کم شدن تقاضا............

منظورم از دید سیستم خودمان بود.
                اطلاعات دیگر را بزارید کنار و از دید این سیستم به قضیه نگاه کنید.

بازم ممنون امیر جان بابت مشارکتتان
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان دیگر؟؟
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

جناب مایا دوست عزیز اگرمیخواهید دوستان مطالب روبه چالش بکشند و همفکری کنند در یک پست فکر و ایده ای که دارید رو روی میز بزارید تا دوستان و خودمن بهتر و راحتر بتونیم همفکری کنیم 5 صفحه تاپیک رفته جلو هنوز اصل موضوع و دیدگاه شما مطرح نشده در همین تاپیک بعد زمان رعایت نمیشه !! مایای عزیز دوستان پیشگو نیستند قشنگ در یک پست چیزی که هست رو بریز روی میز و با هم دیگه کنکاش کنیم
                    این جور که شما میره جلو دوست عزیز مبحث به جایی نمیرسه

موفق باشید

نظر

ممنون دوست عزیز از تذکرتتان....

ولی دوست من...من عرض کردم از مووینگ هم فاز برای شروع جریان استفاده میکنیم.

من میخوام کم کم بریم جلو...

همه رو رو میز بیارم دوستان شاید سردرگم بشند.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام
                        ببخشید یک سوال دارم
                        چرا توعکس دوم آخرین کندل موج صعودی و موج نزولی رو در نظر نگرفتین؟
                        100.JPG

نظر

در مثال بالا ما برای اتمام روند نزولی از عدد روند هم فاز صعودی احتمالی یعنی 38 استفاده میکنیم.

بنابر این از مووینگ 38 استفاده کردیم.

و به محض اینکه کندل بالای مووینگ 38 بسته بشه سیگنال خرید صادر شده.
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط javadzamani2007 نمایش پست ها
                            سلام
                            ببخشید یک سوال دارم
                            چرا توعکس دوم آخرین کندل موج صعودی و موج نزولی رو در نظر نگرفتین؟
                            [ATTACH=CONFIG]2945[/ATTACH]
                            دوست من در پستهای قبل اشاره کردم که ملاک بسته شدن کندل هست.

نه شاخک ها.

شما در شکل شاخکها را در نظر گرفتید و من بسته شدن کندلها را.

اگر باز در این زمینه سوال بود در خدمتم.
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                              در مثال بالا ما برای اتمام روند نزولی از عدد روند هم فاز صعودی احتمالی یعنی 38 استفاده میکنیم.

بنابر این از مووینگ 38 استفاده کردیم.

و به محض اینکه کندل بالای مووینگ 38 بسته بشه سیگنال خرید صادر شده.
                              چند بار قبلتر هم بالای موینگ 38 بسته شده

نظر

خب احتمالا تو سیستم شما موج صعودی هم به محض بسته شدن کندل زیر مویینگ 63 به پایان میرسه درسته؟

نظر

پردازش ...
                                X