اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام عزیز اگه به سوالات جواب بدین لطف بزرگی میکنین .
    برای تایم 4 و 1 ساعت بهترین پیوت که با این سیستم تست کردین و جواب گرفتین چی هست؟
    ممنون.

نظر

• عرض سلام دارم خدمت استاد محترم جناب مایا این تاپیک را دیروز دیدم وکلا مطالعه کردم ضمن تشکر از زحمتی که بابت معرفی این سیستم ودیگر موارد میکشید و خصوصا جواب دادن به سوالات متعدد تازه کارها همراه با صبر و حوصله. برای من این سوال پیش آمده که علت تغییر پارامترهای اولیه این سیستم آیا ناکارآمدی موارد ابتدایی است یا بهتر شدن یک سیستم خوب است؟ شاد و سلامت باشید.

نظر

• ضمن سلام خدمت دوستان:

از بابت وقفه ایی که بوجود آمد پوزش میخوام.

که دلایل متعددی داشت.

ازین به بعد میخواهم این استراتژی رو با یک سمت و سیاق دیگر پیگیری بکنیم که بسیار الهام گرفته از تحقیقات چندین و چندین ساله ی جناب بیل ویلیامز هست.

من سعی کردم هر سه بعد قیمت و زمان و حجم رو مورد واکاوی قرار بدم.
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• بزارید یک مثال بزنم و در قالب این مثال مطالب رو با هم توضیح بدم.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ما میخواهیم موجی را که از a تا b مشخص شده است رو بررسی کنیم.

تا حالا نمیدونم با اندیکاتور mfi موجود در مجموع اندیکاتورهای بیل ویلیامز کار کردید یا آشنایی دارید.

ولی فرمولش را الان مقداری توضیح میدم و مفهوم آن را توضیح میدم.

این اندیکاتور در واقع یک شاخص است که شاخص تسهیل بازار را نشان میدهد.
              و بعبارتی بهتر عنوان میکند که حجمی که وارد بازار میشود آیا باعث تغییر در تعادل قیمت در جهت مورد نظر هست یا نه؟؟

در هر کندل :
              High-low/volum

یعنی میزان تغییر در پیپ به ازای هر واحد حجم
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• رنگهای مختلفی دارد که انشاالله در موردش توضیحات لازم رو میدم.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• در موج مورد بحث مقدار شاخص تسهیل بازار 0.0223 میباشد.

این عدد را از مجموع داده های هر کندل بر تعداد کندل بدست آوردیم و فقط داده هایی را ثبت کردیم که کندل های این موج بولیش باشد.
                  یعنی نقطه کلوز بالاتر از اوپین باشد.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• در موج مورد بحث مقدار شاخص تسهیل بازار 0.0223 میباشد.

این عدد را از مجموع داده های هر کندل بر تعداد کندل بدست آوردیم و فقط داده هایی را ثبت کردیم که کندل های این موج بولیش باشد.
                    یعنی نقطه کلوز بالاتر از اوپین باشد.
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• عرض سلام و ادب
                      maya1361 عزیز

روز شما بخیر

امروز بنده دنبال اطلاعات برای مفهوم موازنه قدرت خریدار و فروشنده بودم. یعنی اینکه ببینیم کی زورش بیشتره ، بریم تو گروه اون بازی کنیم.

به تاپیک شما برخورد کردم

میخواستم ببینم هنوز هم روی این مبحث فعال هستید. خیلی دوست دارم بیشتر در این مورد بدونم.

موفق و موید باشید

نظر

پردازش ...
                      X